Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

Dariusz 18.06.2011 22:02

Moim zdaniem najważniejsze to przejść drugą runde, bo potem i motywacja większa i nawet jak odpadniemy to zostaje LE, takze mam nadzieje, ze powtorki sprzed 2 lat nie będzię

Kryniu 18.06.2011 22:07

Sprawdziłem wartość zawodników którzy grali z MKS Zylina w lidze mistrzów i mogę powiedzieć że rynkowa wartość piłkarza to średnio 300 tyś łojro. Porównując się na wartościach piłkarzy mamy teoretycznie znacznie większe szanse od nich( zaznaczam teoretycznie bo w praktyce każdy wie jak to wygląda). Dążę do tego że nie jesteśmy na straconej pozycji i przy dobrym losowania mamy jeśli nie duże to znaczne szanse na awans nawet z tym składem który mamy teraz

kmb 18.06.2011 22:32

Orientuje się ktoś jak wygląda kwestia transmisji eliminacji LM ew LE?W tamtym roku wiadomo - Polsat.
Kupili transmisje na rok, dwa lata?
Chciałbym uniknąć takiej tragedi jak rok temu, gdzie rewanż oglądałem na azerskiej tv i słuchałem tego azerskiego bulgotania przy każdej bramce.

blanco 18.06.2011 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kmb (Post 1112658)
Orientuje się ktoś jak wygląda kwestia transmisji eliminacji LM ew LE?W tamtym roku wiadomo - Polsat.
Kupili transmisje na rok, dwa lata?
Chciałbym uniknąć takiej tragedi jak rok temu, gdzie rewanż oglądałem na azerskiej tv i słuchałem tego azerskiego bulgotania przy każdej bramce.

W tym roku prawdopodobnie także Polsat.
Nie rozumiem twojej tragedii, bo transmisja z rewanżu też się odbyła.

JarekTSW 18.06.2011 22:44

ale na Polsacie Sport była , a nie na otwartym :) EL do LM mam nadzieję puszczą w otwartym.

JarekTSW 18.06.2011 22:47

w Poniedziałek o 12.

baro1995 18.06.2011 22:48

Google nie bije.No ale w poniedziałek o godzinie 12. Wyprzedzam następne pytanie,obejrzec będzie można na eurosporcie i uefa.com

KaRaSTSW 19.06.2011 08:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez baro1995 (Post 1112665)
Google nie bije.No ale w poniedziałek o godzinie 12. Wyprzedzam następne pytanie,obejrzec będzie można na eurosporcie i uefa.com

Gdzie masz napisane ze bedzie na eurosporcie ? bo szukam i nie wiedze :)

tedi100 19.06.2011 09:11

Zawsze losowania były na Eurosporcie...

JarekTSW 19.06.2011 09:13

Tych niskich faz nie wiem czy było zawsze. Wydaje mi się, że tylko 4 runda el do LM + grupowa LM I LE.

kmb 19.06.2011 09:21

W programie na Eurosport 2, o 12 jest enigmatyczny opis "Piłka Nożna live" także na 90 % jest losowanie.

Byle nie Neftchi Baku.!!

tedi100 19.06.2011 09:33

o 12 na Eurosport 2 "Piłka nożna - Turniej juniorów Lion City Cup w Singapurze - mecz fazy grupowej: singapur - flamengo rio de janeiro"

63.5 Kg 19.06.2011 09:37

Eurosport transmituje dopiero pozniejsze fazy losowan...zawsze tak bylo.

baro1995 19.06.2011 10:15

No to zostaje oglądac na Uefa.com :)

tarantulaw2 19.06.2011 10:30

A ja mam takie pytanie - bo w czasie losowania może wpadnę do szkoły (:D), dlatego - będzie na stronie UEFY taka transmisja losowania jak rok czy dwa lata temu, nie że bezpośredni przekaz, tylko pokazują się drużyny wylosowane.

baro1995 19.06.2011 10:39

Tak będzie :D

sessegnon 19.06.2011 13:44

Cytat:

Wiemy już, że przed losowaniem II rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów UEFA podzieli 34 drużyny na trzy grupy (dwie z 12 drużynami i jedną dziesięciozespołową).
90minut.pl

Jako, że od dwóch lat nie istnieje podział na koszyki wg klucza geograficznego, to prawdopodobnie(obserwując sposób tworzenia tych koszyków) jedna z tych pięciu drużyn będzie przeciwnikiem Wisły w II rundzie: Dacia Kiszyniów, Mogren Budva, Bangor City, Toboł Kostanaj, Breidablik, Skendija Tetovo.

Oczywiście jeśli UEFA nic nie pomiesza i nie zmieni tego klucza :)

fan01 19.06.2011 14:08

Skąd wziąłeś akurat te drużyny?

Baala 19.06.2011 14:12

Jeśli taki byłby koszyk to całkiem spoko bo na wstępie było by wiadomo że omijamy dwie najlepsze drużyny. Każda z tych drużyn według mnie slabsza od Levadii i Karabachu. Jedynie problem może być wyjazd daleki do Kazachstanu lub Islandii. Najlepiej kogoś z kraju zaczynającego się na litere 'M'. Ci z Macedonii mają dość spory stadion choć stary to sporo Wisłaków mogłoby pojechać. Dacia za to najbliżej, a jest dużo słabsza niż Sheriff jeszcze sezon-dwa temu. Mogren Budva chyba najbardziej nieprzewidywalna, ale jeszcze dwa sezony temu Kopenhaga im 12 goli wrzuciła w dwumeczu. Polonia dwa sezony temu, która była dużo słabsza niż teraz w podobnym terminie poradziła sobie z innym zespołem z Czarnogóry.

Mareq 19.06.2011 15:51

Cytat:

Jako, że od dwóch lat nie istnieje podział na koszyki wg klucza geograficznego, to prawdopodobnie(obserwując sposób tworzenia tych koszyków) jedna z tych pięciu drużyn będzie przeciwnikiem Wisły w II rundzie: Dacia Kiszyniów, Mogren Budva, Bangor City, Toboł Kostanaj, Breidablik, Skendija Tetovo.
Taa metoda odliczenia co 4 wystąp , która nijak się ma do tego co było rok temu;)
Nie mogę się doszukać czy te grupy regionalne , to dopiero wynalazek ostatniego losowania (bo np 2 lata temu Islandczycy grali z Kazachami) , ale jeżeli wzorować by się na eliminacjach z ubiegłego sezonu , to mamy podział na
Północ-zachód
Wschód
Południe

Nas wrzucają do grupy wschodniej i gdybym miał typować to postawił bym że będziemy mieli do wylosowania Pyunik , Neftchi , Tobol , Flore i jeden zespół z południa (ale Europy) np Fehehvar , Dacie albo Borac .


link do tego jak to wyglądało rok temu
http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/...e.html?100621a

tomasz_19 19.06.2011 16:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blank_screen (Post 1112532)
@tomasz_19 tu masz caly regulamin rozgrywek UEFA(po ang.)
Paragraf 18.13
http://www.uefa.com/MultimediaFiles/...4_DOWNLOAD.pdf

Za regulaminem UEFA:
Jeśli chodzi o II rundę, to zawodników można zgłaszać do 7 lipca do północy
III runda - 21 lipca do północy
IV runda - 8 sierpnia do północy
Faza grupowa - 1 września do północy

dzięki blank_screen :)

blanco 19.06.2011 16:09

Nie ma żadnych podziałów, możemy trafić na każdego.

Sami 19.06.2011 16:10

No to pewnie będzie tak:

Rozstawieni:
Partizan Belgrad,
Wisła Kraków,
Viktoria Plzeň,
Ekranas Poniewieże,
FC Zestafoni

Nierozstawieni:
Pjunik Erewan,
Videoton Fehervar,
Toboł Kostanaj,
Flora Tallin,
Neftczi Baku

wiesniak84 19.06.2011 16:37

Seeded teams coef.

BATE Borisov Bls 23.216
Maccabi Haifa Isr 21.400
Dinamo Zagreb Cro 20.224
Rosenborg BK Nor 19.375
Partizan Belgrade Srb 15.850
APOEL Nicosia Cyp 13.124
Wisla Kraków Pol 10.183
Sturm Graz Aut 8.640
Litex Lovech Bul 8.575
Slovan Bratislava Svk 5.899
Viktoria Plzen Cze 5.170
NK Maribor Slo 4.224
HJK Helsinki Fin 3.793
Ekranas Panevezys Lit 3.541
FC Zestafoni Geo 2.891
Malmö FF Swe 2.825
Shamrock Rovers Irl 2.741


Unseeded teams coef.

Dacia Chisinau Mol 2.549
Pyunik Yerevan Arm 2.516
FK Borac Banja Luka Bos 2.324
Mogren Budva Mon 2.275
Skonto Riga Lat 2.233
FC Fehérvár Hun 2.200
Bangor City Wal 2.058
HB Torshavn Far 1.783
Linfield Belfast Nir 1.699
Tobol Kustanai Kaz 1.624
F91 Dudelange * Lux 1.524
Flora Tallinn Est 1.508
Breidablik Isl 1.491
Valletta FC * Mlt 1.483
Neftchi Baku Azb 1.233
Shkendija Tetovo Mac 1.041
Skënderbeu Korçë Alb 0.774


*seeded - rozstawione; *unseeded - nierozstawione

adas123 19.06.2011 17:53

orientuje się ktoś czy będzie transmisja z losowania w TV jakimś?

63.5 Kg 19.06.2011 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adas123 (Post 1112905)
orientuje się ktoś czy będzie transmisja z losowania w TV jakimś?

Nie bedzie...

Terinho 19.06.2011 19:28

Nie ma żadnego podziału geograficznego . Nie wypisujcie tu głupot !

Mareq 19.06.2011 19:38

http://www.90minut.pl/news/160/news1...-pucharow.html

Wiemy już, że przed losowaniem II rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów UEFA podzieli 34 drużyny na trzy grupy (dwie z 12 drużynami i jedną dziesięciozespołową).

Skąd więc macie informację , że każdy może trafić na każdego i że nie będzie podziału geograficznego ?

adas123 19.06.2011 19:45

W moim odczuciu to jeśli to jest dzielone tak faktycznie to mimo wszystko nie do końca to fair.Co im do względów logistycznych,kluby się tym zajmują i za to płacą a nie oni.Jak nas wrzucą do grupy z Azejberdżanem czy innymi kazachami czy Armenią to pogratulować im tego całego "logistycznego myślenia".

tarantulaw2 19.06.2011 19:45

Bo podziału geograficznego nie ma (o ile dobrze pamiętam) od początku reformy Platiniego.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adas123 (Post 1112947)
W moim odczuciu to jeśli to jest dzielone tak faktycznie to mimo wszystko nie do końca to fair.Co im do względów logistycznych,kluby się tym zajmują i za to płacą a nie oni.Jak nas wrzucą do grupy z Azejberdżanem czy innymi kazachami czy Armenią to pogratulować im zdolności logistycznych.

Dlaczego?

63.5 Kg 19.06.2011 19:45

Zawsze jest podzial na koszyki i tym razem bedzie tak samo.

Nie ma jakiejkolwiek mozliwosic zeby kazdy mogl wpasc na kazdego...

Tominho 19.06.2011 19:51

Mam nadzieję, że nie trafimy na następujące zespoły: Videoton Fehervar, Skonto Ryga, Neftchi Baku i Toboł Kostanaj. W przypadku takiego losowania, możemy się spodziewać wszystkiego niestety...

AYALA 19.06.2011 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tominho (Post 1112955)
Mam nadzieję, że nie trafimy na następujące zespoły: Videoton Fehervar, Skonto Ryga, Neftchi Baku i Toboł Kostanaj. W przypadku takiego losowania, możemy się spodziewać wszystkiego niestety...

Kostanaj jeszcze mółgby byc, ciężko byłoby z Baku.Rok temu Lech dopiero w karnych przeszedł mistrza Azerbejdżanu Inter Baku a My polegliśmy z Qarabachem.Już lepszy byłby Videoton czy Skonto.

tarantulaw2 19.06.2011 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tominho (Post 1112955)
Mam nadzieję, że nie trafimy na następujące zespoły: Videoton Fehervar, Skonto Ryga, Neftchi Baku i Toboł Kostanaj. W przypadku takiego losowania, możemy się spodziewać wszystkiego niestety...

A ja bym chciał Videoton. Lepiej by było zacząć grać od 2. rundy z porządnymi drużynami niż z ogórami... W tamtym sezonie pojechaliśmy tych litwinów 7-0 w dwumeczu, i wg. wszystkich z Karabachem miał być luzik. Chociaż, nawet jak wpadniemy na jakichś Azerów, będę dość spokojny.

TOMEK 11 19.06.2011 19:56

jacyś desperaci na samochodowy wyjazd są :D?

Tominho 19.06.2011 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tarantulaw2 (Post 1112958)
A ja bym chciał Videoton. Lepiej by było zacząć grać od 2. rundy z ogórami... W tamtym sezonie pojechaliśmy tych litwinów 7-0 w dwumeczu, i wg. wszystkich z Karabachem miał być luzik. Chociaż, nawet jak wpadniemy na jakichś Azerów, będę dość spokojny.

Mistrz Węgier to nie są ogóry. VSC Debreczyn niedawno grał w LM...

P.S. W tamtym roku oglądałem losowanie II rundy el. LM na Eurosporcie, więc w tym roku może będzie podobnie. Tyczy się to również Ligi Europejskiej.

Sami 19.06.2011 20:03

Jest podział geograficzny, nie wypisujcie bzdur.

Fan123 19.06.2011 20:19

podeśle ktoś linka gdzie dokladnie bedzie na 100% losowanie na necie w razie jakby nie było na Eurosporcie?

WiernyWiśle 19.06.2011 20:25

Na stronie UEFA nie ma przypadkiem?

blanco 19.06.2011 20:28

Nie ma podziału geograficznego , jest tylko losowy podział na koszyki,dlatego możemy trafić na każdego z tych rywali.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl