![]() |
Cytat:
|
martonas to dlaczego pikniki "protestowały" cały sezon a na lechu chcieli się pokazać?! kibice sukcesu?! czyżby?! jak jest mecz topowy to dajemy z siebie wszystko tak?! ŻENADA!!! POZA TYM DLA MNIE NIE JEST NAJWAŻNIEJSZY WYNIK, TYLKO TO ŻE MAM SWOJE SWOBODY KTÓRE PRÓBUJE OGRANICZAĆ MI (NIE)RZĄD... NIE ROZUMIECIE O CO CHODZI. TO DARUJCIE SOBIE KOMENTARZE,TYLE W TWOIM TEMACIE. NIE ODPISUJE JUŻ NA TWOJE POSTY...
|
|
Cytat:
W podpisie: "Kibice nie lubią, jak ktoś się wtrąca w ich świat. Tym bardziej w Krakowie, gdzie pogodzenie kibiców obu drużyn jest tak samo możliwe, jak namówienie Amerykanów i Talibów, żeby o Irak rozegrali sobie mecz w siatkówkę." |
Cytat:
|
Cytat:
http://wiadomosci.dziennik.pl/sport/...ina-tuska.html |
Cytat:
Pozdrawiam!!! |
Dzisiaj na rynku było RFM i zadawali ludziom pytania o zamknięcie stadionów i protest kibiców. Byla ciekawa sytuacja kiedy w trakcie monologu jakiegoś staruszka Wiślaka prowadzący kazał wyłączyć sprzęt kiedy tamten zaczął najeżdżać na tuska. Kiedy się go o to zapytałem powiedział że kibole głosu nie mają...70-letni dziadek kibolem, gdzie my k***a jesteśmy!? Co do protestu jestem za, ale nie w taki sposób. To tylko pomoże władzy, takie ciche stadiony. Tu trzeba było rozegrać to na pełnej p***e wtedy rząd by sobie parę spraw uzmysłowił, a tak to idziemy im na rękę..
|
Dlaczego nie protestujecie przeciwko tym przez których stadiony są zamykane? Protest to wyraz poparcia dla tych którzy zrobili bydło w Bydgoszczy. Jeżeli to ma być "ruch kibicowski" to mam taki ruch w d...
Po co mieszacie w to wszystko hasła o wolności, solidarności i walce o niepodległość? Skopanie reporterki TVN-u to była walka o wolność słowa czy o niepodległość? Z kim niby się mam solidaryzować? Brak dopingu to jedynie wyraz braku szacunku dla Wisły. |
Cytat:
|
CzytajĄc ze zrozumieniem moŻesz wiĘcej wiedzieĆ, to naprawdĘ nie jest trudne. W podstawÓwce i przedszkolu tego uczĄ... Dlatego zapytaj potomstwo ( jeŻeli takie posiadasz) o przeczytanie moich postÓw jak sam ich nie rozumiesz... Pozdrawiam ciĘ cobra.
|
Cytat:
Cytat:
Moim prawem jest to, że jeśli chce dopingowac mój klub to z niego korzystam i drę morde krzycząc "w moim sercu Wisła" Solidaryzować to ja się moge z ludźmi, którzy są mi bliscy a nie z każdym kto powie, że "lubi piłkę nożną i nie rzuca krzesełek" |
Cytat:
|
Cytat:
Proste pytania: czym aż tak bardzo zawinili Ci piłkarze Wisły, że chcesz ich olać w takim ważnym dniu? A może czymś zawinił Ci trener? Czym zaskarbiła sobie u Ciebie sympatię Cracovia, że chcesz jej ułatwiać zadanie? |
jak dla mnie te osoby, które zasiadały na G i gwizdała na kibiców Wisły to zwykłe gnojki i marionetki pseudoli z warszawy i poznania, nie ma co z nimi się kłócić, ich trzeba wyrzucić ze stadionu. Nigdy w całej historii klubu nie było takiego zhańbienia barw klubowych, a wszystko przez pajaców, którzy wspierają chuliganów, tym osobom chyba się coś pomyliło bo kibic jest od kibicowania, a nie bawienia się w politykę, chyba, że ma na celu jakiś interes, a skwk jak widać popiera ten protest nic nie pisząc na ten temat, więc dla tych ludzi liczy się kasa i władza, nie dobro klubu
|
Cytat:
http://wislakrakow.com/forum/showpos...&postcount=190 Tu mój drogi to napisałeś. |
99% komentarzy za protestem ale nie w obecnej formie. O taką właśnie ciszę, kulturkę bez dopingu i opraw zabiegał Donald Tusk wraz ze swoją spółką. Trudno się więc z tymi 99% procentami nie zgodzić. Nie tędy droga.
|
Generalnie jako obecnie już piknik nie wypowiadam się w tematach kibicowskich, ale tutaj robię wyjątek.
Mam nadzieję że w niedzielę będzie w miarę normalny doping. A wybrana przez jakąś grupę kibiców forma protestu jest dla mnie absurdalna. Gdyby np. Tusku z jakiś powodów chciał walczyć powiedzmy z narciarzami (bo jeździ hołota po pijaku, śmieci pełno, środowisko się niszczy) to czy w ramach protestu przestalibyśmy jeździć na nartach? No jaja jakieś. Jak się komuś działania władzy nie podobają to są różne metody wpływu, a najprostsza możliwość pojawia się akurat w tym roku, bo wybory mają być. Mam dać satysfakcję Tuskowi i Michnikowi że w milczeniu obejrzę derby a wybiórcza z tvn powiedzą mi jaki ten mistrz słaby w tym roku? no bez jaj... Ale widać że ogłupianie społeczeństwa przynosi wymierne efekty... |
Cytat:
"Lubi piłkę nożną i nie rzuca krzesełek" i pomimo tego zamyka się mu stadion, bo 20 osób rzuciło bydgoskim krzesełkiem. Teraz powinieneś mnie zrozumieć. Nie wierzę w to co dzieje się w tym smutnym kraju. Jeśli dzisiaj pojadę Piastowską i potrącę pieszego, "mam nadzieję",że "władzia" zamknie tę ulicę, w imię tej samej metody odpowiedzialności zbiorowej. |
A jakie jest stanowisko SKWK i UW ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
nawet nie wiadomo czy to oswiadczenie OZSK to rzeczywiscie ich oswiadczenie czy nie. |
Ile osób zobaczy 'protest kibiców'?? Tyle ile będzie na stadionie? Tyle ile ogląda mecze w TV? Z całym szacunkiem, ale taka forma protestu nie wyjdzie dalej niż poza stadion. Co z tego ze Tusku się dowie, że kibice nie dopingowali w 'x' kolejce.
Przecież nikt poza kibicami nie wie o żadnym proteście, a osoby które coś tam słyszały są przekonane o słuszności zamykania stadionów. Bo w telewizorze puścili im fragmenty z Bydgoszczy okraszone odpowiednim komentarzem. Ludzie nie mają pojęcia co się dzieje na stadionie podczas meczu, że to dla nas jest sposób spędzenia miło czasu, w towarzystwie znajomych. Nie przychodzimy na mecz napier***ać się z policją tylko dopingować. Dlatego stadion niech pozostanie stadionem i doping pozostanie nierozłączną częścią meczu piłkarskiego. Protest na trybunie to jakiś żart, który mało kto zobaczy. My, kibice, jeżeli chcemy zwrócić uwagę na to jak jesteśmy traktowani przez rząd, media i organy smerfów, musimy dotrzeć do zwykłych ludzi. Jak? Ano ruszyć dupy na ulice i zacząć protestować, kulturalnie ale głośno. Niech wiedzą, że jesteśmy też zwykłymi ludźmi i potrafimy się solidaryzować nie tylko na czas meczu, ale poza stadionem też. Pedały i inne wynalazki, organizują marsze, pikiety i potrafią zwrócić na siebie uwagę innych, niezwiązanych ze swoim środowiskiem. W ten sposób są w stanie walczyć o swoje prawa. Czy ktoś by zauważył, że mają jakieś swoje problemy (czyt. dyskryminacja itp.) gdyby protestowali tylko w swoim środowisku (czyt. kluby dla pedałów itp.).?? Raczej mocno w to wątpię, rozchodziło by się bez rozgłosu to co robią, czego chcą. DLATEGO JEDYNYM ROZSĄDNYM ROZWIĄZANIEM JEST NAGŁOŚNIENIE NASZEGO PROBLEMU WŚRÓD ZWYKŁYCH ZJADACZY CHLEBA, NIE MAJĄCYCH POJĘCIA O GRUPACH ULTRAS I ZWYKŁYCH PIKNIKACH. Manifestowaniem, swojego niezadowolenia możemy jedynie doprowadzić do wycofania się sponsorów i jeszcze głębszego zakopania w mule naszego sportu narodowego. btw. ile jest prawdy w słowach Basałaja o kibicach, których on sobie może zamienić... 'jak nie wy to oni.' ?? |
Cytat:
Mam pytanie. Kto z Was idzie jutro na 16 na trening? Mam nadzieję, że pójdziecie i pokażecie swoją miłość do Wisły. Chyba że kieruje Wami tylko chęć dokopania Makabi. Więc jak Panowie? Kto jutro będzie? |
Ok Worcesterze.
Skoro mamy mówić mądrze to pogadajmy konstruktywnie i konkretnie. Po pierwsze. Tusk podjął pewne kroki względem klubów i środowiska kibiców. Wolnośc polega na tym, że każdy może inaczej tą decyzje oceniać. I bolesna prawda jest taka, że: Fakt, że różne osoby różnie tę decyzje oceniają powoduje, że NIE BĘDZIE NIGDY JEDNOŚCI. WIELE OSÓB TU PISZE O TYM, ŻE POWINNIŚMY BYĆ SOLIDARNI LUB ZJEDNOCZENI. WYBACZ ALE TO SĄ PUSTE SŁOWA. OJCIEC CO PRZYCHODZI NA MECZ Z DZIECKIEM NIGDY NIE BĘDZIE W JEDNOŚCI Z KIBICEM CO LUBI USTAWKI. JEDYNA RZECZ, KTÓRA ICH ŁĄCZY TO KLUB, KTÓRY "KOCHAJĄ" ALE INTERESY I OCENA NA PRZYKŁAD TEGO CO ZROBIŁ TUSK BĘDZIE ICH RÓŻNIĆ. NIE NARZUCAJMY WIĘC TATUSIOWI Z DZIECKIEM BY PROTESTOWAŁ PRZECIWKO TEMU PRZECIWKO CZEMU PROTESTUJE KIBIC OD USTAWEK JEŚLI JAKAŚ GRUPA MYŚLĄCA PODOBNIE CO DO TEGO CO ZROBIŁ TUSK CHCE ZAPROTESTOWAĆ TO NIE CH PROTESTUJE ALE TAK BY NIE MIESZAĆ TYCH KTÓZY PROTESTOWAĆ NIE CHCĄ SZANUJE, FAKT, ŻE NIEKTÓRZY CHCĄ PROTESTOWAĆ. SZANUJE ICH INNE NIŻ MOJE ZDANIE. ALE NIECH MOJE ZDANIE I POSTĘPOWANIE BĘDZIE SZANOWANE I NIEOGRANICZANE PRZEZ NIKOGO. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jestem przekonany, że w niedzielę oglądamy na żywo ostatni mecz w tej rundzie.No chyba, że będzie klimat jak na siatkówce ;).
|
Cytat:
|
Jedna prośba - jak już macie robić jakieś protesty i nie dopingować to zróbcie to po HYMNIE BIAŁEJ GWAZDY a nie przed nim !!
|
Witek.
Popełniasz dalej ten sam błąd. Już tłumaczyłem Ci, że nie należy solidaryzować się z ludźmi, którzy demolują stadion, lecz z tymi normalnymi, którym zabrania się na mecze chodzić. Dałeś przykład ojca z synem. Świetnie! O takich ludzi właśnie chodzi. Dlaczego ojciec z synem, kibicując Śląskowi nie może pójść na mecz swojej ukochanej drużyny? Odpowiem Ci. Bo władza jest NIEUDOLNA i nie potrafi złapać kilku ludzi, którzy łamią prawo. Przypominam, że ta nieudolność jest finansowana z Twoich i moich podatków. Dodatkowo dostajemy ZAKAZ uczestniczenia w wydarzeniach, które kochamy. Nie życzę tego Wiśle, ale załóżmy, że zamkną nam stadion. Też będziesz chciał pokutować za złamanie paragrafu przez kilku ludzi? Punkt widzenia..i tak dalej. Dlatego teraz potrzebna jest solidarność kibicowska. |
Cytat:
1906 Poparcia NiKT NAM NIE ZABRONI DOPINGOWAĆ NASZA WISŁĘ |
Cytat:
|
Cytat:
1) Tylko protest poza stadionem ma szanse na jakikolwiek odzew w społeczeństwie, mediach i władzach. To co się dzieje na meczu nikogo poza kibicami nie obchodzi. 2) Protest z brakiem dopingu to NAJGORSZA z możliwych opcji - po pierwsze to działanie takie jakiego oczekują tuski tzn. "proszę, postraszyliśmy i jest spokój", a po drugie brak dopingu (dodatkowo wymuszany tak jak było na meczu z Lechem) alienuje "pikników". A udział "pikników" i jedność kibiców jest warunkiem koniecznym do powodzenia akcji protestacyjnych. 3) Kibice a kluby - nie przychodzenie na mecze, przeciwstawianie się klubom to też są pomysły od tzw. dupy strony. Przecież w tym sporze stoimy po tej samej stronie, tylko kluby czy Ekstraklasa (PZPN pomijam, bo im to bliżej do rządu - nie zależy im na piłce tylko na posadach i kasie) muszą działać politycznie i spokojnie. Oni nie mogą na dzień dobry iść na wojnę z władzą, bo wiedzą w jakim świecie żyjemy. Polska nie jest krajem demokratycznym, władzy nie zależy na sporcie w ogóle - przypomnijcie sobie bukmacherów i jak się sprawa skończyła - ich skasowano i wyrzucono z przestrzeni publicznej, wydymano polskie kluby, które straciły miliony, a automaty Rysia i Mira (od których zaczęła się afera) hulają w najlepsze. |
Wydaje mi się ze zamkniecie wszystkich stadionow jest tylko kwestia czasu....
Popatrzcie http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html juz tu jest o tym mowa tylko rzad sie jeszcze troche boi bo nie wie na ile my jestesmy wstanie sie zjednoczyc i ile mozemy razem zdzialac. Podczas tej kolejki sprawdza jak sie zachowujemy czy faktycznie jestemy zdolni do tego zeby na kazdym stadionie protest trwal czy moze ktos sie wylamie i wtedy damy sygnal ze jednak mozna z nami postepowac jak sie chce. Tak czy siak obstawiam ze meczu z polonia na stadionie nie zobaczy nikt! |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl