![]() |
Cytat:
|
Cytat:
W niedzielę MISTRZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:> |
Cytat:
|
Dziwny mecz dziwny dzien , ale 3 pkt sa !!!
|
Mistrz mistrz !!! Wisła kraków !!!!
|
I koniec. Mialem wrazenie ze przy niektorych akcjach naszym nie chcialo sie biegac by wykonczyc akcje :P (chociaz i tak prowadzili gre)
|
MISTRZ MISTRZ NASZ TS. I jak tu nie kochac Genkova :D
|
Jeeeeeeeessssssstttttttttttttt !!!!!!!! W niedziele będziemy świętować... Mistrz Mistrz Nasz TS !!!!!!! :D
Nikt nie będzie pauzował za kartki :D |
jessst! w cieniu bezsensownego protestu, nasza kochana Wisełka wygrywa i przybliża się do mistrzostwa polski :) super!
|
Jeszcze tylko jedna wygrana i 13 tytuł Mistrza Polski jest nasz.
|
Kolejny solidny mecz. Gdyby Kirm nie maścił tyle sytuacji, moglibyśmy wyżej wygrać. Ale nie ma do czego się przyczepić. Trzeba się cieszyć z 3 punktów, które każdy przed spotkaniem brał w ciemno. Takim ustawieniem powinniśmy grac na stałe. Ew. do czasu aż nie przyjdą lepsi zawodnicy, przynajmniej nie oddajemy tyle sytuacji i więcej walczymy w odbiorze.
Aha,Brawo dla drużyny i trenera za przełamanie kompleksu Wronek! |
Tak się bawi, tak się bawi WISEŁKA !! Mistrz Mistrz Nasz TS !!!! :) Genkov brawo ;) i całe szczęście że do nas nie trafił ten Ubiparanormalny !
|
Radze sie uspokoic bo porozdzielamy zaraz po rowno. Protestantom i kontestatorom widowisk.
To jest temat meczowy, a w tym wygralimy. WISŁA MISTRZ ! |
Cytat:
|
Taki mielismy podobno miec trudny terminarz a jak na razie to 2 ciezkie mecze i 2 cenne zwyciestwa. Nasi gracze pokazali dzisiaj kto powinien byc mistrzem w tym sezonie. Teraz najwazniejsze w tym sezonie derby. Co do Genkova jeszcze to 4 mecze przed nami a jak tak dalej pojdzie to moze zostanie krolem strzelcow? Ale to byłyby jaja, poł sezonu i najlepszy strzelec ligi. Moze on nam poleci jakiegos swojego sobowtora :rotfl:
|
właśnie... nie wiem czy wiecie ale właśnie wygraliśmy mecz z Lechem...
Najlepsi moim zdaniem Genkov i Chavez |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
W ogole wiecej niz przyzwoicie w obronie drugi mecz z rzedu służy zespołowi granie Czarkiem i Sobolem w srodku, troche ofensywa na tym traci ale ogólny bilans poki co na plus |
A ja dla odmiany wypowiem się o meczu:)
Wisła kontrolowała dzisiaj grę, Lech ewidentnie liczył na remis. Nie spodziewałem się, że zagrają tak słabo. Bez Rudnevsa już zupełnie bezzębni. U nas wyróżnię Genkova, Chaveza, Wilka , i pewnego Pareikę. Na minus Kirm - dzisiaj mało mu wychodziło. Małecki- jak zwykle aktywny, jak zwykle waleczny, ale dzisiaj zabrakło w kluczowych momentach właściwych decyzji. Zmiana taktyki przez Maaskanta jak dotąd przyniosła 6 pkt w dwóch bardzo ważnych meczach. Takiej Wiśle bardzo trudno strzelić bramkę, no a z przodu mamy Genkova:) |
Dobra napisze coś o meczu. Uważam że całkiem dobry w naszym wykonaniu przez cały mecz pachniało mi naszym zwycięstwem 1-0. Lech nawet nie stworzył pół sytuacji. My mieliśmy kilka i powinniśmy nawet wcześniej strzelić.
Świetny Czarek Wilk gracz meczu. Z taką grą to nie tylko podstawowy grajek Wisły, ale także i kadry. Znów bardzo dobrze Genkov i Chavez. Nieźle Cikos, który ostatnio jest jednym z naszych najlepszych graczy i jest mocno nie doceniany oraz Małecki z Meliksonem. Jedyny mały minus to dla Kirma który jest strasznie niechlujny czym irytuje i to nie chodzi tylko o tą sytuacje. Powinien z nim Maaskant porozmawiać by bardziej był skupiony podczas meczu. |
No Genkow jak narazie jest lepszym napastnikiem niż Brożek jesienią. Więc te płacze po Brożku chyba nie były do końca uzasadnione.
|
Fajny mecz. Wisla nabiera stylu. Dac Maaskantowi duzo czasu, dobrych zawodnikow i mozemy wreszcie doczekac sie LM. Dobra gra pilka, super taktycznie, pressing. Genkov, Wilk rewelacja.
Co do spraw pozaboiskowych to pomijajac sens tych protestow to szkoda, ze jakies smarki z obecnej X, beda ustalac kim jest Wisla i kto ma isc do domu, a kto nie. Bo wielu z tych piknikow ma wiecej wyjazdow niz niektorzy z was lat. |
Na pochwałę zasługuje cała drużyna. Lech, w tym meczu nie istniał.
Mecz powinniśmy wygrać różnicą większą, niż jedna bramka... |
Wilk dzisiaj w skali od 1-10
9 |
Cytat:
"nigdy nie jest tak dobre, by nie mogło być lepiej" i "nie ma ludzi niezastąpionych". W 100% się z Tobą zgodzę i dodam: Przepraszam Paweł, ale prawie już o Tobie zapomniałem (co w niczym nie umniejsza w tym co zrobiłeś dla Wisły) |
Cytat:
obiło mi się o uszy że miał być wielki napis z ludzi " STAN WOJENNY " , nie wiem na ile to prawda na ile plotka w tej sprawie wypowiedziałem się w innym temacie Wisła od dawien dawna wygrywa z Lechem a tutaj i na stadionie taka żałoba . Zamiast wielkiego triumfu , mieliśmy skromną wygraną . Fajnie że chociaz Maaskant i piłkarze cieszyli się jak należy . Poza tym , Lech sobie nie stworzył w całym meczu pół sytuacji , brawa dla naszej defensywy ! Wisła zagrała pod puchary , zagrała defensywna , konsekwentną piłkę z szybkimi atakami . Widać że ktoś w drużynie ( Maaskant ) powiedział dość "pięknym porażkom " i nastał czas konsekwentnej i zabójczo skutecznej gry . Oceny indywidualne Pareiko - 8 - bez pracy, ale emanował spokojem Cikos - 8 - bez błędów, poza tym zobaczyłem pierwszy raz od dawna piruete ala Zinedine Zidan , oby tak dalej Erik Chavez , Jaliens - 8 - Panowie zagrali BEZBŁĘDNY MECZ , szczególnie zwracał uwage Jaliens który wkońcu grał jak nalezy Paljic - 7 ,, grał asekuracyjnie , w jednej sytuacji bardzo źle się zachował , ale ogólny bardzo dobry mecz Sobolewski 7 - nie pozwolił na nic rywalom , jednak nie szukał podań do przodu , co w paru sytuacjach było błedem Wilk - 8 - brawa za asyste , naprawde pokazał dojrzałą grę , zawodnik pierwszego składu Melikson - 5 - słabszy mecz , miał mało miejsca , nie miał za bardzo jak pograć z partnerami , nie urywał się obrońcom Małecki - 7 - największe zagrożenie w naszej drużynie , ale jego gra była naprawde zbyt indywidualna , aż prosiło się o zagranie do wychodzącego partnera Kirm - 5 - wszystko wygladało OK do 30 metra , później piłkarz zagubiony powinien strzelić 2 bramki lub mieć bramke i asyste . Niestety nic z tego nie wyszło Genkov - 8 - chyba juz nikt w drużynie nie tęski za Pawłem Brożkiem . Z każdym kolejnym spotkaniem gra coraz lepiej , bramke strzelił jak rasowy napastnik . Po jego pierwszym występie chyba nikt nie widział w nim takiego napastnika , nie to co teraz . |
Jaliens i Chavez do spółki z Pareiką po prostu jak profesorowie dzisiaj zagrali! Brawo, zapora nie do przejścia. Jaliens tak przestawiał Rudnevsa, że nie miał nic do powiedzenia i aż go zmienił Jose.
|
A pamiętam to jak nic Genkov będzie drugim Christovem pfff akysz!
Cytuję co nie których.. |
Teraz to już zamiast zapełniać stadion to go nie zapełnimy bo będzie przychodzić coraz mniej wiary przez to że G dzisiaj krytykował i obrażał pikniki dzięki wam wisła straci kibiców
|
Cytat:
autor tezy: niejaki westersyl :lol: |
Cytat:
Co do gry, cieszy wynik, w miarę dobra gra. Widać że się rozkręcają. Byle nie sprzedać ważnych graczy w lecie, dokupić kilku i może nas nie pokona klub ze wschodu :) |
Melikson swoją gra w przyszłym meczu zagłuszy wszystkich;)
|
1. Wisla, 2. Slask, 3. Lechia
- Gdyby tak liga się skończyła to byłoby idealnie i jest to plan całkiem mozliwy :) |
Cytat:
|
Można.
Arboleda jest lżony za swoją beznadziejną postawę a nie za to że jest czarny. a buczenie...cóż. Krew mnie zalewa jak widzę wszędobylską tolerancję na wszystko. Zaraz w okaże się że połowa piłkarzy to geje i też będzie ok. Ludzie my mamy jakieś normalne korzenie i tysiącletnią tradycję. Unia powie toleruj wszystko to będziesz tak robił? "Maniek" ostro gra, ale jak jemu wejdziesz to wielkie halo. Za to są buki. |
Cytat:
|
Panowie, na 90% mamy mistrza, a wy się sprzeczacie o protest. Było, minęło. Puchar wraca do nas !!!
|
|
Dziwny mecz. Amika miała przyjechać i walczyć o puchary, a była dziwnie ospała i bierna. My zagraliśmy swoje, choć gdyby przeciwnik chciał bardziej grać w piłkę, mecz byłby dobrym widowiskiem.
Znowu widać było rękę Maaskanta, który dobrze ustawił zespół. Jednak chyba idziemy w dobrym kierunku, widać Amice pozwoliliśmy dziś na bardzo mało. Pareiko - 7. Dobry występ, ale praktycznie nie miał okazji się wykazać poza grą nogami. I tu raz popełnił głupi błąd przy wybiciu. Cikosz - 7. Brawa za ambicję, dziś grał co najmniej solidnie zarówno w defensywie, jak i w ofensywie. Jaliens - 7. Ok, ale mniej widoczny przy wyprowadzaniu piłki. Chavez - 8. Moim zdaniem najlepszy z obrońców. Gra ryzykownie, ale dziś bardzo skutecznie. I nie robił głupich strat przy wyprowadzaniu piłki. Pajlić - 7. Słabiej rozumiał się z pomocnikami, szczególnie z Małym - w związku z czym mniej przydatny w ofensywie. Melikson - 8. Dobry występ, nie zszedł poniżej pewnego poziomu choć dziś aż tak nie błyszczał. Sobolewski - 10. Dziwię się tym, którzy dziś wytykali Sobolewskiemu spowalnianie gry i błędy. Radek harował jak wół, wykonał tytaniczną pracę w odbiorze - do spółki z Wilkiem. Zacisnął zęby i wrócił na boisko, by pomóc drużynie - ryzykując kontuzję. Znaczy Kapitan. Wilk - 9. Świetny występ, szczególnie w europejskich pucharach powinniśmy grać z tą dwójką defensywnych pomocników. No i brawa za asystę. Kirm - 6. Najsłabszy z Wiślaków na boisku. Oprócz bierności w ataku, nie pokazywania się na pozycje, zwalniania akcji rażąco nieskuteczny. Mały - 8. Dziś nie był to jego dzień - zmarnował wyborną okazję na początku, później niepotrzebnie lobował. Ale daję wysoką ocenę za tytaniczną pracę przy pressingu, wywieranie presji na obrońcach Amiki. Taki Henriquez miał dość Małego po 15 minutach gry. Dziś Patryk odegrał bardziej rolę 3 defensywnego pomocnika, niż kreatywnego skrzydłowego - ale pomógł tym drużynie. Genkow - 9. Zrobił to, co do niego należało. Dał nam zwycięstwo w kluczowym meczu sezonu. Maaskant - 10. Mądrze ustawił Wisłę, Tak trzeba grać w Europie - nie szaleć w ofensywie, grać porządnym pressingiem. I liczyć na Meliksona z Genkowem. Tylko w ten sposób można coś ugrać. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl