![]() |
Brawo Melikson i Genkow !!!
|
Nie gadajcie, Sobol +Wilk to był strzał w dziesiątkę. Zdominowaliśmy środek boiska... w końcu!! Nie widzicie ile mamy przechwytów w tym rejonie boiska? Woleliście kulawego, niemrawego Irsaka? Brawo Robert za tą decyzje.
Gol ! Brawo Małecki! |
Jak dla mnie bramka to piękna akcja Patryka , potem Maor ładnie zagrał i wreszcie Gienek pokazał czemu jest niezastąpiony dla Wisły : )
|
Sobol jak narazie b. dobry mecz.
Akcja bramkowa bardzo ladna, same siatki:D Komentatorzy C+ coraz czesciej mnie zalamuja. O rece Chaveza debatuja kilka minut, a o rece zawodnika Lechii po dosrodkowaniu Maleckiego nawet slowem nie wspomnieli :/ |
Genkov na spalonym ale to akcja na prostopadle podanie ktorej nie widzialem oj dawno w naszym wykonaniu. tak trzeba grac panowie !!! wiecej takich podac
|
Gol prawie znowu na konto Erika
|
ja nie rozumiem czyli jak zawodnik jest za bramkarzem to jest spalony?? przecież bliżej bramki był jeszcze wiślak wiec nie powinno być spalonego?
|
Niech się kończy ten sezon, bo trzeba kupić bocznych obrońców.
|
Cytat:
|
2:0 !!!! Brawo !!
|
Cytat:
Zawodnik jest na pozycji spalonej, jeżeli znajduje się bliżej linii końcowej boiska (połowy przeciwników) niż piłka i przedostatni zawodnik drużyny broniącej, o ile nie znajduje się na własnej połowie boiska. GOOOOL 2:0! |
Maor ....a kozak!! Kirm i 2:0:)
|
I tak narzekacie na Cikosa ,a gdyby nie on dalej byłoby 1:0 :)
|
Podoba mi sie taktyka Maaskanta , nie gramy otwartej piłki ,czekamy na błędy Lechii , i sa dwie bramki.
Melikson :D |
spalony liczy sie od bramkarza w tej sytuacji
edit: Meleks robi ten mecz. Mówie to z pewną odpowiedzialnością - bez niego o mistrzu moglibysmy marzyc |
Cytat:
spalony był napewno tylko problem był z tym czy to nie Chavez strzelił, ale bardzo dobra decyzja sędziego;) 2-0!!! |
Melikson zmotał nam dzisiaj 3 pkt !
|
Teraz nie narobić głupot jak z Koroną a Maaskant ani mi się waż zdejmować Meliksa i Genkowa. :)
|
Muszę to wreszcie napisać. Niech ktoś Małeckiemu wytłumaczy, że on nie nadaje się do stałych fragmentów.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Czarek Wilk dziś robi czarną robotę. Może nie zwracacie na to uwagi, ale strasznie haruje w obronie wyręczając naszych środkowych obrońców. W 5 minut przynajmniej 3 razy zanotował przechwyty w okolicach 17 metra.
|
Po pierwszej polowe
Najlepszy na boisku - Meleks i Wilk Najgorszy - Kirm (sory, mimo gola - ma zwrotnosc Batorego w porcie) Mały i Cikos |
Po Cikoszu jechałem na początku , teraz gra w miare dobrze.
Taktyka jest prosta , dajemy grac Lechii , odbieramy piłke robimy akcje. |
Dobrze gramy. Wykorzystujemy to, ze w Polsce nikt sobie nie radzi w ataku pozycyjnym ( w tym my). To jest klucz na dzisiejsze i kolejne spotkania.
|
Gratulacje dla Meliksona. Oby po sezonie został w Wiśle, bo daje zaje*iście dużo naszej ofensywie.
Sobol w końcu gra dobre zawody. Oby tak do końca... Teraz trzeba być skoncentrowanym Lechia w poprzedniej kolejce przegrywała z Arką 2:0 a doprowadziła do wyniku 2:2... |
Prowadzimy 2-0 ,ale za bardzo oddajemy pole Lechii, ,calym skladem bronimy ,za wczesnie na taka gre...Taktyka malo ofensywna bo gra Sobol z Wilkiem ,ale oprocz Meliksona sa najlepsi na boisku
|
Ta ręka Chaveza to mocno naciągana przez tych komentatorów, nie wiem jakim cudem miałby Lukjanovs wyjść sam na sam, gdyby nie ta ręka
|
Może nie gramy jakiegoś super meczu, ale świetnie taktycznie ustawieni są Nasi piłkarze.. dobra robota Maaskanta.
|
Każda akcja pod polem karnym Wisły to 10 powtrórek, czy przypadkiem nie było przewinienia, spalonego, karnego.
A naszych goli to 1 powtórka. I jeszcze na koniec ten tekst, oby Wisła tu nie wygrała bo będzie mieć +6pkt przewagi a wtedy liga nie będzie ciekawa. Co ja oglądam Nsport, lub jakiś kanał sportowy Lecha Poznań. |
Cytat:
Podoba mi sie dzisiejsza gra "na wyczekanie". Cofamy sie i dajemy pograc pilka Lechii po czym czyhamy na kontry. A te pachna bramkami:) Jesli w obronie nie zrobimy jakiegos klopsa i nie sprezentujemy bramki to wrzucimy cos jeszcze i wygramy:) |
Cytat:
|
Ostatnie zdanie redaktorka przed reklamą mnie rozwaliło. Biedny nie chce aby liga była nudna ;/
Mam nadzieję, że nasi wyjdą zdeterminowani w drugiej połówce i skutecznie zagrają w obronie. Oby nie skończyło się dekoncentracją i głupią stratą bramek. |
A potem podobna sytuacja z ręką w polu karnym Lechii gdzie chyba Kirm dośrodkowywał i piłka uderzyła w ręke obrońcy Lechii po czym wyleciała na rzut rożny.
Tak sie zastanawiam to jak ma obrońca robić wślizg, podparcie się rękami przy wślizgu moim zdaniem jest rzeczą naturalną. |
Cytat:
Teraz trzeba utrzymać ten wynik albo strzelić jeszcze z dwa gole. |
Po pierwszej połowie:
Wielkie brawa dla Maaskaanta. Trener wyciągnął wnioski i dziś już nie próbujemy przez cały mecz "tworzyć gry", bo to było strasznie ryzykowne. Przede wszystkim dlatego, że w ofensywie brało udział praktycznie 5 piłkarzy cały czas (wylączonych z defensywy) i przy stracie piłki powstawała olbrzymia dziura. Dziś jest ok, znakomity ruch z 2 defensywnych pomocników. Melikson klasa sama w sobie. Jeszcze warte podkreślenia jest, że zminimalizowaliśmy ilość głupich wrzutek, a próbujemy wejść głęboko w pole karne i odegrać do tyłu. I jeszcze coś do tych, którzy krytykują Sobola. Sądząc po waszych postach to nie chodzicie na mecze i nie widzicie jak ten chłop haruje. Gość zapieprza za 2,3, a to nie jest takie łatwe będąc jedynym DP... To tyle od mnie :) Mam nadzieję, że uda się wydrzeć 3pkt, choć cały czas mam w pamięci PBB, czy Koronę, tym bardziej że prawdopodobnie wejdzie Buval, a Traore przejdzie na skrzydło i będzie nękał Cikosa, albo grającego już z kartką Paljićia. |
Komentatorzy żałośni!!! O ręce Chaveza pieprzyli 10 minut a jak była ręka piłkarza Lechii w polu karnym gospodarzy i były nawet dwie powtórki to udali że tego nie widzą , zmienili temat i nawet o tej ręce nie wspomnieli! Skandal!!! A przy sytuacji Nowaka jak mówili ,że powinien się przewrócić normalnie krew mnie zalała!!! Wszyscy w koło mówią że jaskółek powinno być coraz mniej, piłkarze nie powinni symulować a oni krzyczą dlaczego się nie przewrócił po minimalnym kontakcie? Po pierwszej połowie ta ich przemowa że dobrze by było gdyby Lechia przynajmniej zremisowała bo wtedy liga byłaby ciekawsza tak samo żenująca jak cały ich ten komentarz i oni sami , o bramce ze spalonego Traore i ich reakcji na nieuznanie jej nie wspomnę już !!!!
Cytat:
|
Dziś coś Pareiko słabiej.
|
Cytat:
|
Sergiej twardy zawodnik , wytrzyma... A Jovanic tyle nie grał ,że nie mam do niego zaufania..
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl