Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [25 kolejka] Lechia Gdańsk - Wisła Kraków, 8 maja, 14:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8047)

Sliver12 08.05.2011 14:09

Brawo Melikson i Genkow !!!

Lysy 08.05.2011 14:10

Nie gadajcie, Sobol +Wilk to był strzał w dziesiątkę. Zdominowaliśmy środek boiska... w końcu!! Nie widzicie ile mamy przechwytów w tym rejonie boiska? Woleliście kulawego, niemrawego Irsaka? Brawo Robert za tą decyzje.

Gol ! Brawo Małecki!

Kamil17ABG 08.05.2011 14:11

Jak dla mnie bramka to piękna akcja Patryka , potem Maor ładnie zagrał i wreszcie Gienek pokazał czemu jest niezastąpiony dla Wisły : )

River 08.05.2011 14:11

Sobol jak narazie b. dobry mecz.

Akcja bramkowa bardzo ladna, same siatki:D

Komentatorzy C+ coraz czesciej mnie zalamuja. O rece Chaveza debatuja kilka minut, a o rece zawodnika Lechii po dosrodkowaniu Maleckiego nawet slowem nie wspomnieli :/

tommiyacht 08.05.2011 14:13

Genkov na spalonym ale to akcja na prostopadle podanie ktorej nie widzialem oj dawno w naszym wykonaniu. tak trzeba grac panowie !!! wiecej takich podac

tommiyacht 08.05.2011 14:16

Gol prawie znowu na konto Erika

MarecqiTSW 08.05.2011 14:18

ja nie rozumiem czyli jak zawodnik jest za bramkarzem to jest spalony?? przecież bliżej bramki był jeszcze wiślak wiec nie powinno być spalonego?

vaazon 08.05.2011 14:18

Niech się kończy ten sezon, bo trzeba kupić bocznych obrońców.

tommiyacht 08.05.2011 14:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MarecqiTSW (Post 1087606)
ja nie rozumiem czyli jak zawodnik jest za bramkarzem to jest spalony?? przecież bliżej bramki był jeszcze wiślak wiec nie powinno być spalonego?

soalony liczy sie od bramkarza w tej sytuacji

Teqcontroller 08.05.2011 14:20

2:0 !!!! Brawo !!

vaazon 08.05.2011 14:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MarecqiTSW (Post 1087606)
ja nie rozumiem czyli jak zawodnik jest za bramkarzem to jest spalony?? przecież bliżej bramki był jeszcze wiślak wiec nie powinno być spalonego?

Spalony + Google -> pierwszy link i poczytaj zasady piłki nożnej.
Zawodnik jest na pozycji spalonej, jeżeli znajduje się bliżej linii końcowej boiska (połowy przeciwników) niż piłka i przedostatni zawodnik drużyny broniącej, o ile nie znajduje się na własnej połowie boiska.
GOOOOL 2:0!

River 08.05.2011 14:20

Maor ....a kozak!! Kirm i 2:0:)

Kamil17ABG 08.05.2011 14:21

I tak narzekacie na Cikosa ,a gdyby nie on dalej byłoby 1:0 :)

Teqcontroller 08.05.2011 14:21

Podoba mi sie taktyka Maaskanta , nie gramy otwartej piłki ,czekamy na błędy Lechii , i sa dwie bramki.

Melikson :D

tommiyacht 08.05.2011 14:21

spalony liczy sie od bramkarza w tej sytuacji

edit:

Meleks robi ten mecz. Mówie to z pewną odpowiedzialnością - bez niego o mistrzu moglibysmy marzyc

neq. 08.05.2011 14:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MarecqiTSW (Post 1087606)
ja nie rozumiem czyli jak zawodnik jest za bramkarzem to jest spalony?? przecież bliżej bramki był jeszcze wiślak wiec nie powinno być spalonego?

w momęcie kiedy zawodnik z pola jest bliżej swojej bramki niż bramkarz to ten zawodnik jest traktowany jako bramkarz a bramkarz jako ostatni obrońca
spalony był napewno tylko problem był z tym czy to nie Chavez strzelił, ale bardzo dobra decyzja sędziego;)
2-0!!!

Janosz963 08.05.2011 14:21

Melikson zmotał nam dzisiaj 3 pkt !

tofik 08.05.2011 14:24

Teraz nie narobić głupot jak z Koroną a Maaskant ani mi się waż zdejmować Meliksa i Genkowa. :)

jumson 08.05.2011 14:25

Muszę to wreszcie napisać. Niech ktoś Małeckiemu wytłumaczy, że on nie nadaje się do stałych fragmentów.

vaazon 08.05.2011 14:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Janosz963 (Post 1087618)
Melikson zmotał nam dzisiaj 3 pkt !

Tjjjjaaaaa, a meczyki z Podbeskidziem i Koroną niczego cię nie nauczyły? Prowadziliśmy 2:0, a jaki był końcowy wynik? No właśnie.

River 08.05.2011 14:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1087623)
Teraz nie narobić głupot jak z Koroną a Maaskant ani mi się waż zdejmować Meliksa i Genkowa. :)

Gienek raczej nie dotrwa do konca. Jest po kontuzji wiec RM nie bedzie go nadmiernie eksploatowal. Poza tym w srode Lech wiec trzeba na Gienka dmuchac. Jesli bedziemy miec te dwie bramki przewagi w drugiej polowie to pewnie Bulgar zejdzie.

Lysy 08.05.2011 14:35

Czarek Wilk dziś robi czarną robotę. Może nie zwracacie na to uwagi, ale strasznie haruje w obronie wyręczając naszych środkowych obrońców. W 5 minut przynajmniej 3 razy zanotował przechwyty w okolicach 17 metra.

tommiyacht 08.05.2011 14:37

Po pierwszej polowe

Najlepszy na boisku - Meleks i Wilk
Najgorszy - Kirm (sory, mimo gola - ma zwrotnosc Batorego w porcie) Mały i Cikos

Teqcontroller 08.05.2011 14:38

Po Cikoszu jechałem na początku , teraz gra w miare dobrze.

Taktyka jest prosta , dajemy grac Lechii , odbieramy piłke robimy akcje.

tofik 08.05.2011 14:39

Dobrze gramy. Wykorzystujemy to, ze w Polsce nikt sobie nie radzi w ataku pozycyjnym ( w tym my). To jest klucz na dzisiejsze i kolejne spotkania.

Titto 08.05.2011 14:41

Gratulacje dla Meliksona. Oby po sezonie został w Wiśle, bo daje zaje*iście dużo naszej ofensywie.
Sobol w końcu gra dobre zawody. Oby tak do końca...
Teraz trzeba być skoncentrowanym Lechia w poprzedniej kolejce przegrywała z Arką 2:0 a doprowadziła do wyniku 2:2...

AS82 08.05.2011 14:41

Prowadzimy 2-0 ,ale za bardzo oddajemy pole Lechii, ,calym skladem bronimy ,za wczesnie na taka gre...Taktyka malo ofensywna bo gra Sobol z Wilkiem ,ale oprocz Meliksona sa najlepsi na boisku

xanti1906 08.05.2011 14:42

Ta ręka Chaveza to mocno naciągana przez tych komentatorów, nie wiem jakim cudem miałby Lukjanovs wyjść sam na sam, gdyby nie ta ręka

Zienczuk8 08.05.2011 14:42

Może nie gramy jakiegoś super meczu, ale świetnie taktycznie ustawieni są Nasi piłkarze.. dobra robota Maaskanta.

wwf 08.05.2011 14:43

Każda akcja pod polem karnym Wisły to 10 powtrórek, czy przypadkiem nie było przewinienia, spalonego, karnego.
A naszych goli to 1 powtórka.

I jeszcze na koniec ten tekst, oby Wisła tu nie wygrała bo będzie mieć +6pkt przewagi a wtedy liga nie będzie ciekawa.

Co ja oglądam Nsport, lub jakiś kanał sportowy Lecha Poznań.

River 08.05.2011 14:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1087631)
Po Cikoszu jechałem na początku , teraz gra w miare dobrze.

Taktyka jest prosta , dajemy grac Lechii , odbieramy piłke robimy akcje.

Cikos obronca jest marnym. Jednak do przodu potrafi zagrac. Z Maorem w I polowie 3-4 razy b. ladnie wymienil pilke na skrzydle i robilo sie groznie. Szkoda, ze na takim poziomie w obronie nie potrafi grac.

Podoba mi sie dzisiejsza gra "na wyczekanie". Cofamy sie i dajemy pograc pilka Lechii po czym czyhamy na kontry. A te pachna bramkami:) Jesli w obronie nie zrobimy jakiegos klopsa i nie sprezentujemy bramki to wrzucimy cos jeszcze i wygramy:)

cinekw 08.05.2011 14:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 1087630)
Po pierwszej polowe

Najlepszy na boisku - Meleks i Wilk
Najgorszy - Kirm (sory, mimo gola - ma zwrotnosc Batorego w porcie) Mały i Cikos

Najgorszy to nie jest w żadnym wypadku Kirm tylko Jaliens. Cikos też gra super, szczególnie w ofensywie, defensywa dalej kiepsko, ale z czasem gra coraz lepiej. Gdyby nie rajd Małego nie prowadzilibyśmy. Nie gra źle..

buczo1985 08.05.2011 14:44

Ostatnie zdanie redaktorka przed reklamą mnie rozwaliło. Biedny nie chce aby liga była nudna ;/
Mam nadzieję, że nasi wyjdą zdeterminowani w drugiej połówce i skutecznie zagrają w obronie. Oby nie skończyło się dekoncentracją i głupią stratą bramek.

Sylwek1906 08.05.2011 14:45

A potem podobna sytuacja z ręką w polu karnym Lechii gdzie chyba Kirm dośrodkowywał i piłka uderzyła w ręke obrońcy Lechii po czym wyleciała na rzut rożny.
Tak sie zastanawiam to jak ma obrońca robić wślizg, podparcie się rękami przy wślizgu moim zdaniem jest rzeczą naturalną.

Teqcontroller 08.05.2011 14:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zienczuk8 (Post 1087640)
Może nie gramy jakiegoś super meczu, ale świetnie taktycznie ustawieni są Nasi piłkarze.. dobra robota Maaskanta.

Granie otwartej piłki na boisku przeciwnika i z naszą zajebistą obrona to kulka w noge jest , Gra mi sie podoba , czekamy na błędy , atakujemy strzelamy.

Teraz trzeba utrzymać ten wynik albo strzelić jeszcze z dwa gole.

Sami 08.05.2011 14:46

Po pierwszej połowie:

Wielkie brawa dla Maaskaanta. Trener wyciągnął wnioski i dziś już nie próbujemy przez cały mecz "tworzyć gry", bo to było strasznie ryzykowne. Przede wszystkim dlatego, że w ofensywie brało udział praktycznie 5 piłkarzy cały czas (wylączonych z defensywy) i przy stracie piłki powstawała olbrzymia dziura. Dziś jest ok, znakomity ruch z 2 defensywnych pomocników. Melikson klasa sama w sobie. Jeszcze warte podkreślenia jest, że zminimalizowaliśmy ilość głupich wrzutek, a próbujemy wejść głęboko w pole karne i odegrać do tyłu.

I jeszcze coś do tych, którzy krytykują Sobola. Sądząc po waszych postach to nie chodzicie na mecze i nie widzicie jak ten chłop haruje. Gość zapieprza za 2,3, a to nie jest takie łatwe będąc jedynym DP... To tyle od mnie :) Mam nadzieję, że uda się wydrzeć 3pkt, choć cały czas mam w pamięci PBB, czy Koronę, tym bardziej że prawdopodobnie wejdzie Buval, a Traore przejdzie na skrzydło i będzie nękał Cikosa, albo grającego już z kartką Paljićia.

fanfan 08.05.2011 14:46

Komentatorzy żałośni!!! O ręce Chaveza pieprzyli 10 minut a jak była ręka piłkarza Lechii w polu karnym gospodarzy i były nawet dwie powtórki to udali że tego nie widzą , zmienili temat i nawet o tej ręce nie wspomnieli! Skandal!!! A przy sytuacji Nowaka jak mówili ,że powinien się przewrócić normalnie krew mnie zalała!!! Wszyscy w koło mówią że jaskółek powinno być coraz mniej, piłkarze nie powinni symulować a oni krzyczą dlaczego się nie przewrócił po minimalnym kontakcie? Po pierwszej połowie ta ich przemowa że dobrze by było gdyby Lechia przynajmniej zremisowała bo wtedy liga byłaby ciekawsza tak samo żenująca jak cały ich ten komentarz i oni sami , o bramce ze spalonego Traore i ich reakcji na nieuznanie jej nie wspomnę już !!!!

Cytat:

Pierwotnie napisane przez xanti1906 (Post 1087639)
Ta ręka Chaveza to mocno naciągana przez tych komentatorów, nie wiem jakim cudem miałby Lukjanovs wyjść sam na sam, gdyby nie ta ręka

Dokładnie!!!! Lukjanovs był już 1,5 metra z przodu a piłka powoli się toczyła do boku wyhamowana po wślizgu i dopiero wtedy otarła się lekko o rękę!!! Bardziej ewidentna ręka była po wstrzeleniu piłki przez Małego w polu karnym Lechii!!! Choć wg mnie w obu sytuacjach karny się nie należał!

wwf 08.05.2011 14:57

Dziś coś Pareiko słabiej.

Grze Gie 08.05.2011 14:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanfan (Post 1087650)
Komentatorzy żałośni!!! O ręce Chaveza pieprzyli 10 minut a jak była ręka piłkarza Lechii w polu karnym gospodarzy i były nawet dwie powtórki to udali że tego nie widzą , zmienili temat i nawet o tej ręce nie wspomnieli! Skandal!!! A przy sytuacji Nowaka jak mówili ,że powinien się przewrócić normalnie krew mnie zalała!!! Wszyscy w koło mówią że jaskółek powinno być coraz mniej, piłkarze nie powinni symulować a oni krzyczą dlaczego się nie przewrócił po minimalnym kontakcie? Po pierwszej połowie ta ich przemowa że dobrze by było gdyby Lechia przynajmniej zremisowała bo wtedy liga byłaby ciekawsza tak samo żenująca jak cały ich ten komentarz i oni sami , o bramce ze spalonego Traore i ich reakcji na nieuznanie jej nie wspomnę już !!!!



Dokładnie!!!! Lukjanovs był już 1,5 metra z przodu a piłka powoli się toczyła do boku wyhamowana po wślizgu i dopiero wtedy otarła się lekko o rękę!!! Bardziej ewidentna ręka była po wstrzeleniu piłki przez Małego w polu karnym Lechii!!! Choć wg mnie w obu sytuacjach karny się nie należał!

100% racji sam miałem to napisać ale mnie uprzedziłeś,krew mnie zalewa jak słyszę jak komentują ten mecz

Kamil17ABG 08.05.2011 15:04

Sergiej twardy zawodnik , wytrzyma... A Jovanic tyle nie grał ,że nie mam do niego zaufania..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl