![]() |
Ale slaby mecz ja .......e
|
Polonia B - Jaga 2:0
|
Kolejna 100% sytuacja...
|
Chavez jest niesamowity. Ci co wypisywali, że jest drewnem i to nawet w tym temacie - żal mi was.
Kirm nie strzelił patelni z kilku metrów, a teraz spieprzył świetną kontrę. Co się dzieje? :( |
....a jak mozna tak kontre wyprowadzac !! Kirm zamiast podac trzyma pilke jak nie wiem kto, co nam z zoltej kartki nic !!
|
Nie podawajcie wyniku Jagiellonii, tu trzeba grać i chociaż 1 pkt zdobyć, bo później w Gdańsku nie zdobędziemy na pewno 3 pkt, a Jaga u siebie wygra.
Górnik seta za setką, my nie oddajemy w ogóle strzałów na bramkę. Tragedia Cytat:
|
To pomyślcie jaka ta nasza liga jest silna. Cabral grzeje ławę w Legii a teraz zagra z Tevezem , Messim z Nigerią 1 czerwca...
|
wyłączam ten mecz... ;/ tak mnie wkurza ten pijak który krzyczy przez mikrofon ze nie moge dłuzej oglądać ;/
|
Ja nie wiem co Branco robi na boisku...
|
Gdyby nie Pareiko ....
|
Polonia B - Jaga 3:0
Wisła GRAC !!!!!!!!! |
Dlaczego Żuraw i Sobol są w dalszym ciągu na boisku? Ich gry nie da się oglądac. Górnik wchodzi w naszą obronę jak w masło. Nie wierze że Maaskant tego nie widzi.
|
dramat i żenada !!!!!
|
Maaskant gdzie te zmiany???
|
Po co oni wrzucają takie mięciutkie piłki w pole karne skoro nie ma nikogo( znaczy się jest Żuraw ale on w powietrzu to ...)
|
Nie wiem dlaczego ale przypomniał mi się Marcel Liczka syn Wernera... a w Bytomiu 3-0... a u nas kabaret...
|
Mamy jeszcze jakiegoś prawego obrońcę? Branco jest niebezpieczny, trzeba go zmienić
|
Niech Maaskantowi ktoś powie, że ma na ławce drugiego napastnika. Trzeba grać Ultraofensywnie, bo nie mamy nic do stracenia!
|
wilk i rios na boisko ,robic zmiany
|
Nie podawajcie już wyników w Bytomiu, patrzmy na siebie.
Robert, wpuść Riosa albo naet Gargułę. Zurawski nie gra nic - Jirsak to samo Zresztą Kirm i Mały też, a nawet Melikson i Sobol. Sivakow - no nie, tragedia Robert, tragedia !!! Weźcie tego Branco w ....ziet. |
Cale szczescie, ze w bramce mamy Pareiko, bo tych pkt mielibysmy zdecydowanie mniej...gra jest tragiczna...
|
Maaskant ma u mnie minusa za ten mecz i chyba nie tylko u mnie. Sądziłem że jest w stanie zareagowac na to co dzieje się na boisku. Piłkarze sprawiają wrażenie jakby świętowali już mistrza. Sivakova wpuszcza????? OCB?
|
Przegrywamy a wchodzi Siwakow to już przechodzi ludzkie pojęcie. Rios jaki jest taki ale to jakby nie było napastnik
|
Kur.a ale by miał Sivakov wejście...
A Branco (chwilę wcześniej) szkoda komentować... Podejrzewam, że lepiej Wiślacy by grali bez niego - lepiej by się ustawiali. |
Właśnie miał Sivakow setkę i co, jak zwykle - nic nie zrobił.
Nie rozumiem tych zmian naszego trenera... Już coś leci z trybun ? |
Co My byśmy bez Chaveza zrobili?
|
Odszczekuje, Chavez najlepszy w 2 połowie.
Piękne zmiany... Zurwaski dalej gra a nic nie robi. |
Ale te kontry w naszym wykonaniu - to już ślimaki ,tudzież żółwie szybciej by się do tego zabrali...
|
I po meczu dziękuję do widzenia. Nie róbcie nam Legii z Wisły. Co za drewniaki takiego meczu nie wygrać. Oj będą baty w Europie
|
i po robocie. dobrze, że jaga też w plecy... z taką grą cieżko będzie o mistrzostwo.
|
Mówiłem kur..a, ze bedzie powtórka z zeszłego sezonu. Tak się traci mistrzostwo Polski. Trzeba być frajerem, nasi piłkarze mają to we krwi...
|
Kiedy doczekamy sie bocznych obroncow z prawdziwego zdarzenia?? Cikos, Branco i Paljic to poprostu PARODIA. Nie mowie juz o 2 napastnikach, ktorych potrzebujemy.
|
co znowu bedą przepraszać !!!
|
Normalnie zajebiste urodziny mi Wisła dzisiaj zafundowała ale szczęście że Jaga też przegra..
|
Heh, no jeśli my nie wygrywamy z Górnikiem u siebie, to naprawdę nie wiem czy my walczymy o mistrzostwo.
Nawet jeśli nie stracimy przewagi nad Jagą, to i tak nie będziemy w stanie wygrywać z lepszymi. Jeszcze mistrzem zostanie w tym roku Polonia Warszawa. |
Cały sezon tak wygląda. Ta drużyna nie wie co ma grać, nie ma wypracowanych schematów, to trener ma za zadanie przekazać. Widzisz gdzie jest Slask Lenczyka, gdzie jest Górnik Nawałki. A w Krakowie, Jailiens kontrakt na poziomie 350 000 euro, Chavez 300 000 euro, Melikson 350 000 euro, Genkow 250 000 euro, Sivakow 200 000 euro, Łobodziński 350 000 euro, Garguła 300 000 euro a przegrywasz z Górnikiem gdzie najwyższy kontrakt to 150 000 euro.
A idzcie z tym Maaskantem , trener który nic nie umie i nic więcej. Ściągnięty prze kolesiostwo i układy Valxa, a nie dzięki umiejętnością. Najpierw sobie wymyśli 1-4-5-1 mimo że nie miał zawodników do tego schematu, teraz jak wypadł mu Genkow to zamiast zagrać normalne 1-4-4-2 z atakiem Małecki, Żurawski/ Rios dać Kirma na Prawą Pomoc , Pajlica lub Meliksona na Lewą pomoc, do środka Wilka i Gargułę to on gra 1-4-5-1. |
WSTYD!!
Zurawiowi postawcie pomnik za zaslugi dla klubu i a z nim wiecie co zrobic... Jak ze slaskiem gralismy szybko i ladnie dla oka (choc nieskutecznie) to dzis gramy padake - wolno i ogolnie do dupy. Znow gramy bez napastnika... a Rios na 10 minut tylko... Oprocz Chaveza to obrona gra zenujaco - Branco popelnia szkolne bledy. Jesli zdobedziemy Mistrzostwo to bedzie to straszny fart. ale pamietajcie: Dumni po zwycięstwie. Wierni po porażce. TYLKO WISLA!!! |
W przerwie napisalem, ze jesli zagramy w drugiej polowie tak jak w pierwszej to przegramy. W drugiej zagralismy jeszcze tragicznej! ....a brak mi slow. Ten mecz to jest jakas farsa, dramat. Dawno nie widzialem tak tragicznej Wisly. Zdecydowanie najgorszy mecz pod wodza Maaskanta.
Patrzac na Cikosa sobie mysle, ze to nasz najgorszy pilkarz. Jednak Branco skutecznie wyprowadzil mnie z bledy. Mamy dramatycznie slaby zespol z takimi orlami w skladzie jak Branco, Cikos, Bunoza, Jirsak, Zurawski, Paljic, Kowalski. ....a za duzo tego zlomu jest w tej Wisle. Maaskant tez ma za uszami. Gramy gowno to zamiast wprowadzic tego Riosa w 65-70 minucie to wprowadza go w 80 i zaraz dostajemy druga bramke. Nie mowie, ze Rios by nas zbawil ale przynajmniej jakas zmiana w przodzie by byla. Gorzej by nie bylo bo Zurawski to tragedia. Liczylem dzis na niego ale widac, ze mocno sie pomylilem. Ewentualne mistrzostwo to bedzie czysty przypadek. dzis pokazujemy, ze nie roznimy sie praktycznie niczym w stosunku do innych druzyn tej smiesznej ligi. |
Heh... gdyby nie Osman skonczyloby sie pewnie z 5-6:0 : )
Kolejny raz sie okazuje, ze jesli nikt nie sprezentuje nam bezpiecznego prowazenia (sedzia, bramkarz druzyny przeciwnej) to jest katastrofa. Jestem ciekaw kiedy Maaskant raczy zauwazyc, ze Kirm od kilku spotkan bardzej przeszkadza niz pomaga. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl