Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [23 kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków ; 21.04.2011 ; 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8027)

AS82 21.04.2011 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1080582)
Czy oni nie wiedzą co to gra od 1 do 90 minuty ??


To samo co z Polonia Bytom ,gol w 2 minucie, juz pomijajac fakt ze tam byl spalony ,to dwoch pilkarzy Slaska se wyszlo sam na sam a ci stoja i sie gapia i niezawodny Sobol...

tomasz_19 21.04.2011 19:15

nie mogę pojąć na jaką cholerę trener stawia na Sivakowa... Wilk jest uważam w lepszej formie i bardziej zasługuje na pierwszą jedenastkę...

Lysy 21.04.2011 19:16

Środek z Sobolewskim i od razu daliśmy się zdominować. Nie wiem co musi zrobić Wilk by wybiec w pierwszym składzie? strzelić hattricka?

SWEET_83 21.04.2011 19:16

Podobnie zaczęliśmy z Polonią B... Takie głupie bramki tracimy...

dostuffca 21.04.2011 19:17

Co oni się tak ślizgają?

Chrisman 21.04.2011 19:18

ładnie sklelił piłkę siwiakov

markowywislak 21.04.2011 19:18

siwakow nie umie przyjąc piłki!!!!cozrobił chłop

PhantomRanger 21.04.2011 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 1080585)
Środek z Sobolewskim i od razu daliśmy się zdominować. Nie wiem co musi zrobić Wilk by wybiec w pierwszym składzie? strzelić hattricka?

Można również zapytać co musi zrobić Sobolewski, aby w końcu usiadł tak gdzie jego miejsce przy obecnej dyspozycji czyli na ławie.

BigLeb 21.04.2011 19:24

Sobol dzisiaj strzeli i wam buzie pozamyka :)/

Lysy 21.04.2011 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BigLeb (Post 1080591)
Sobol dzisiaj strzeli i wam buzie pozamyka :)/

Już strzelił :rotfl: Ale coś w tym jest, jak się na kogoś na forum narzeka to zwykle zdobywa on bramkę :) Tak było z Małeckim, Genkovem i nie mam nic przeciwko temu by Sobol zrehabilitował się za tego swojaka.

vaazon 21.04.2011 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1080590)
Można również zapytać co musi zrobić Sobolewski, aby w końcu usiadł tak gdzie jego miejsce przy obecnej dyspozycji czyli na ławie.

Musi grać tak słabo jak Żurawski, wtedy Maaskant przejrzy na oczy. Chociaż wolę Sobola w składzie niż Sivakova.. za Białorusina powinien grać Wilk i nie interesuje mnie to, że Wilk jest defensywnym pomocnikiem, a Sivakov nie. Czarek wnosi więcej do obrony, a nawet do ataku.

tomasz_19 21.04.2011 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BigLeb (Post 1080591)
Sobol dzisiaj strzeli i wam buzie pozamyka :)/

już strzelił

Sędzia 21.04.2011 19:29

Jak Sobolewski tak dalej będzie grał, to się z nim pożegnamy w czerwcu.

Chrisman 21.04.2011 19:30

małecki sie strasznie gubi w ataku

bloodraven 21.04.2011 19:30

Autobus już u Śląska w polu karnym- będzie mecz jak na jesień. Tyle że Śląsk już prowadzi.

skeba 21.04.2011 19:30

Sobolewski jest najgorszym zawodnikiem Wisly obecnie i to Wilk powinien grać, ale Maaskant widzi to inaczej

tomasz_19 21.04.2011 19:31

nie dobrze się stało, że tak szybko straciliśmy bramkę, to co gra teraz Śląsk to kaleczenie footballu... dawno nie widziałem tak głęboko cofniętej drużyny... tragedia

Sędzia 21.04.2011 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 1080599)
nie dobrze się stało, że tak szybko straciliśmy bramkę, to co gra teraz Śląsk to kaleczenie footballu... dawno nie widziałem tak głęboko cofniętej drużyny... tragedia

Lepiej, że tak szybko, niż w 80 przy 0:0

mic 21.04.2011 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1080598)
Sobolewski jest najgorszym zawodnikiem Wisly obecnie i to Wilk powinien grać, ale Maaskant widzi to inaczej

Nie Sobolewski tylko Sivakov. Kazda pilke gra wylacznie do tylu, bezsensownie spowalnia akcje jak jest przy pilce. Nie ma pojecia co sie dzieje na boisku. Chwala Bogu ze gra tylko do konca sezonu i niech idzie w cholere

BigLeb 21.04.2011 19:33

Siwakow gra 9 bez jaj z tak grającym Śląskiem to dawać Riosa za niego albo za Jirsaka.

SWEET_83 21.04.2011 19:34

Jest źle... Lenczyk wiedział co robi szybko strzelona bramka i teraz czas na bronienie się całą jedenastka i te kontrataki Sląska mogą być zabójcze...

Lysy 21.04.2011 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 1080601)
Nie Sobolewski tylko Sivakov. Kazda pilke gra wylacznie do tylu, bezsensownie spowalnia akcje jak jest przy pilce. Chwala Bogu ze gra tylko do konca sezonu i niech idzie w cholere

W pełni popieram :) Chłopak myśli , że na wczasy przyjechał...

TeeS 21.04.2011 19:34

Ale trzeba przyznać, że przyśpiewka "Twierdza Wrocław" pasuje idealnie do Śląska jak na razie ;)

tomasz_19 21.04.2011 19:36

najbardziej wkurzają mnie te zagrania w pole karne, a tam nie ma nikogo kto by wykończył akcję

pawelo84 21.04.2011 19:38

Chociaż przegrywamy to trzeba przyznać że gra Wisły wygląda naprawdę przyzwoicie.

tommiyacht 21.04.2011 19:39

WKS strzelil i obrona czestochowy na co my lezymy i kwiczymy bo z Malym na szpicy to zrobimy wielkie gowno a nie gola. To nie jego pozycja, jego tam nie ma. W przerwie schodzi Shiva wchodzi Zuraw/Rios, nie ma wyjscia - na bezrybiu i rak ryba

iiYama 21.04.2011 19:39

Małecki zupełnie sobie na szpicy nie radzi, Rios byłby lepszy, potrafi się zastawić, ma lepszą technikę.

MłodePokolenie 21.04.2011 19:40

....a najeżdżacie na Sobola, a jakby chłop stanął i się przyglądał akcji to byście jeszcze bardziej napierdalali na niego, że stanął jak słup i nawet nic nie zrobił, chciał dobrze przecież.

Wielcy eksperci futbolu i komentatorzy. Idę o zakład, że nie jeden z was kopał piłkę jedynie za czasów podstawówki na WF.

PANDEM0NIUM 21.04.2011 19:40

Kurr... Jak brakuje Genkova!

vaazon 21.04.2011 19:40

Musimy zaryzykować i zagrać dwoma napastnikami, bo osamotniony Mały nie stwarza zagrożenia.

_gilardino_ 21.04.2011 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 1080606)
najbardziej wkurzają mnie te zagrania w pole karne, a tam nie ma nikogo kto by wykończył akcję

Jak ty możesz w ogóle te zagrania widzieć jak cały czas siedzisz na kompie i piszesz posty w trakcie meczu.

Bronex 21.04.2011 19:42

Patryk macha tymi łapami nic z niego nie ma.

SWEET_83 21.04.2011 19:43

Małecki w ogóle sobie nie radzi na szpicy... Gołym okiem widać brak Genkova :/

tomasz_19 21.04.2011 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelo84 (Post 1080607)
Chociaż przegrywamy to trzeba przyznać że gra Wisły wygląda naprawdę przyzwoicie.

to nie łyżwiarstwo figurowe, że dostaniesz pkt za styl.

Gilardino rozumiem, że obserwujesz mecz z równym zapałem co ja :)

krkgiba 21.04.2011 19:47

Wychodzi brak napastnika, brak Genkova

Sędzia 21.04.2011 19:48

Mam nadzieję, że się mylę, ale zaczyna się realizować scenariusz ubiegłoroczny.

SWEET_83 21.04.2011 19:48

Narzekałem na Genkova ze marnuje setki ale bez niego atak nie istnieje :/

Leńczyk dobrze rozszyfrował grę Wisły... Szlaken faken

Lysy 21.04.2011 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MłodePokolenie (Post 1080610)
....a najeżdżacie na Sobola, a jakby chłop stanął i się przyglądał akcji to byście jeszcze bardziej napierdalali na niego, że stanął jak słup i nawet nic nie zrobił, chciał dobrze przecież.

Wielcy eksperci futbolu i komentatorzy. Idę o zakład, że nie jeden z was kopał piłkę jedynie za czasów podstawówki na WF.

Tu nie chodzi o tego samobója ekspercie . Nie trzeba być trenerem, ani zawodnikiem, by zauważyć, że Radek jak na ten moment gra słabo zarówno w odbiorze jak i rozegraniu piłki (najczęściej podaje w bok lub do tyłu) Cały środek gra słabo, więc tym trudniej zrozumieć, że zawodnik który sporo wnosił w grę drużyny siedzi na ławce.

vaazon 21.04.2011 19:48

Już 20 dośrodkowań :D Może powtórzymy 47.

BigLeb 21.04.2011 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 1080616)
to nie łyżwiarstwo figurowe, że dostaniesz pkt za styl.

Gilardino rozumiem, że obserwujesz mecz z równym zapałem co ja :)

Mecz się koczy po 90 minutach, jak tak lubisz oklepane formułki.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl