Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   I Liga - temat zbiorczy. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8005)

Ogryzek 09.05.2013 06:48

Tarasiewicz dał nadzieje Zawiszy na awans. Ja jednak cały czas liczę na Miedź. Bo Flota dla mnie jakoś niespecjalnie chce awansować. Wystarczy że w niedziele parchy zremisują z Niecieczą a Miedź wygra i już jest różnica 3 punktów. Wtedy wystarczy że Miedź wygra u siebie (lepsze bezpośrednie mecze bo pierwszy w Krakowie zremisowali) i wyprzedzą parchatych w ostatniej kolejce. Miedź w przeciwieństwie do Floty, czy Niecieczy powinna dostać licencję bezproblemowo.

Sam jestem ciekaw jak to się ułoży. W każdym razie Nieciecza musi urwać punkty w niedzielę.

Jose 09.05.2013 17:33

Niektóre posty hipokryzją trochę zalatują. Nie abym bronił Cracovii ale sami domagacie się surowego respektowania przepisów licencyjnych a teraz lamentujecie, że Termalica i Flota mogą nie dostać licencji. No przecież o to Wam cały czas chodzi. Wam i mediom. Wszyscy chcecie surowych przepisów więc nie wiem o co chodzi. Zdecydujcie się czy chcecie surowego egzekwowania wymagań licencyjnych czy nie.
ŁKS nie płacił tak jak Polonia teraz. Spełniono wasze marzenia i potraktowano tak jak chcecie aby traktowano takie kluby wyrzucono ŁKS z ligi a utrzymała się Cracovia, która spełnia wymogi licencyjne.
Zdecydujcie się na 1 wersję. Czy przepisy mają być tylko wtedy respektowane kiedy 15 nie jest Cracovia? Bo nie rozumiem o co Wam chodzi raz tak raz tak.

Fakty są takie, że teraz regularnie będzie dochodzić do sytuacji w której 15 i może nawet 16 zespół w ekstraklasie będą się utrzymywać bo ma być coroczne stopniowe oczyszczacie ligi z chorych klubów. Tak zapewniał szef komisji licencyjnej a dziennikarze Borek, Kołtoń i inni zapewnili, że będą naciskać cały rok aby tak było i wyrzucano chore kluby z ligi bo inaczej będzie to oznaczało, że nowa ekipa PZPN nic nie zrobiła a od Bońka tego wymagają. A Boniek jest populistyczny, któremu zależy aby mu w mediach robiono ‘’dobrze’’ więc należy się spodziewać, że będzie robił to co chcą media a więc za rok, za 2 lata, za 3 lata należy się liczyć, że 15 lub 16 miejsce da utrzymanie w ekstraklasie. Nie wiadomo kto skorzysta. Może znowu Cracovia, może Bełchatów a może ……. Wisła jak Cupiał nie rzuci kasy na transfery.

A takie są przepisy bo nikt się nie zgodzi na zmniejszenie ligi. I kimś trzeba zastąpić. W 1 lidze praktycznie nie ma klubów którymi można by zastępować.
Więc co wolicie. Aby utrzymywał się spadkowicz czy aby w ekstraklasie byli kluby z ludźmi pokroju Króla? Jedno z 2 trzeba wybrać. Nie da się i tego i tego wywalić bo MUSI być 16 klubów. Same kluby nie zgodzą się na mniejszą ligę i kibice też tego nie chcą. Chcą różnorodność a nie ciągle Legia, Lech itp.
A co jak co choć Cracovia sportowo nie spełnia ekstraklasy to organizacyjnie jak najbardziej a jako, że 16 klubów nie mamy innych , które by spełniały ekstraklasowe wymogi to teoretycznie dla Cracovii miejsce powinno być w lidze zawsze nawet jak zajmuje 15 lub 16 miejsce no bo inni będący wyżej nie spełniają wymagań ekstraklasy finansowych i organizacyjnych to zostaną wyrzuceni z ligi a sami chcecie aby takie kluby eliminować.

Kołtoń chce aby za rok wyrzucić z ligi Widzew, Ruch, Górnik Zabrze jak sytuacja się nie poprawi u nich.

arti 09.05.2013 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1311872)
Tarasiewicz dał nadzieje Zawiszy na awans. Ja jednak cały czas liczę na Miedź. Bo Flota dla mnie jakoś niespecjalnie chce awansować. Wystarczy że w niedziele parchy zremisują z Niecieczą a Miedź wygra i już jest różnica 3 punktów. Wtedy wystarczy że Miedź wygra u siebie (lepsze bezpośrednie mecze bo pierwszy w Krakowie zremisowali) i wyprzedzą parchatych w ostatniej kolejce. Miedź w przeciwieństwie do Floty, czy Niecieczy powinna dostać licencję bezproblemowo.

Sam jestem ciekaw jak to się ułoży. W każdym razie Nieciecza musi urwać punkty w niedzielę.

Ja z kolei nadal to samo - będę bardzo zaskoczony jeśli wejdzie ktoś inny niż Zawisza i pejsy.
Z drugiej strony oczywiście chciałbym żeby weszła Nieciecza i ktokolwiek poza KSC.

gigant 09.05.2013 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jose (Post 1311943)
Niektóre posty hipokryzją trochę zalatują. Nie abym bronił Cracovii ale sami domagacie się surowego respektowania przepisów licencyjnych a teraz lamentujecie, że Termalica i Flota mogą nie dostać licencji. No przecież o to Wam cały czas chodzi. Wam i mediom. Wszyscy chcecie surowych przepisów więc nie wiem o co chodzi. Zdecydujcie się czy chcecie surowego egzekwowania wymagań licencyjnych czy nie.
ŁKS nie płacił tak jak Polonia teraz. Spełniono wasze marzenia i potraktowano tak jak chcecie aby traktowano takie kluby wyrzucono ŁKS z ligi a utrzymała się Cracovia, która spełnia wymogi licencyjne.
Zdecydujcie się na 1 wersję. Czy przepisy mają być tylko wtedy respektowane kiedy 15 nie jest Cracovia? Bo nie rozumiem o co Wam chodzi raz tak raz tak.

Fakty są takie, że teraz regularnie będzie dochodzić do sytuacji w której 15 i może nawet 16 zespół w ekstraklasie będą się utrzymywać bo ma być coroczne stopniowe oczyszczacie ligi z chorych klubów. Tak zapewniał szef komisji licencyjnej a dziennikarze Borek, Kołtoń i inni zapewnili, że będą naciskać cały rok aby tak było i wyrzucano chore kluby z ligi bo inaczej będzie to oznaczało, że nowa ekipa PZPN nic nie zrobiła a od Bońka tego wymagają. A Boniek jest populistyczny, któremu zależy aby mu w mediach robiono ‘’dobrze’’ więc należy się spodziewać, że będzie robił to co chcą media a więc za rok, za 2 lata, za 3 lata należy się liczyć, że 15 lub 16 miejsce da utrzymanie w ekstraklasie. Nie wiadomo kto skorzysta. Może znowu Cracovia, może Bełchatów a może ……. Wisła jak Cupiał nie rzuci kasy na transfery.

A takie są przepisy bo nikt się nie zgodzi na zmniejszenie ligi. I kimś trzeba zastąpić. W 1 lidze praktycznie nie ma klubów którymi można by zastępować.
Więc co wolicie. Aby utrzymywał się spadkowicz czy aby w ekstraklasie byli kluby z ludźmi pokroju Króla? Jedno z 2 trzeba wybrać. Nie da się i tego i tego wywalić bo MUSI być 16 klubów. Same kluby nie zgodzą się na mniejszą ligę i kibice też tego nie chcą. Chcą różnorodność a nie ciągle Legia, Lech itp.
A co jak co choć Cracovia sportowo nie spełnia ekstraklasy to organizacyjnie jak najbardziej a jako, że 16 klubów nie mamy innych , które by spełniały ekstraklasowe wymogi to teoretycznie dla Cracovii miejsce powinno być w lidze zawsze nawet jak zajmuje 15 lub 16 miejsce no bo inni będący wyżej nie spełniają wymagań ekstraklasy finansowych i organizacyjnych to zostaną wyrzuceni z ligi a sami chcecie aby takie kluby eliminować.

Kołtoń chce aby za rok wyrzucić z ligi Widzew, Ruch, Górnik Zabrze jak sytuacja się nie poprawi u nich.

Wszystkie prawa i przepisy powinny być tak ogarnięte, by je.bać ży.dów na okrągło. To na co mozna pozwolić Niecieczy czy Zawiszy powinno być respektowane co do źdźbła trawy przez te parchate kurewstwo. Amen. Dopuszczam nawet zmiany w trakcie przyznawania licencji byle ich tylko uje.bać. Zero litości dla wszarzy.

silver03 11.05.2013 15:46

Weszło:
Cytat:

Prawdopodobnie jeszcze w tym roku dojdzie do zmiany regulaminu. Jeśli Polonia nie dostanie licencji na grę w ekstraklasie (na tę chwilę - nie dostanie), to przedostatni zespół zagra BARAŻ z trzecim zespołem pierwszej ligi. Wcześniej wydawało się, że takie rozwiązanie będzie możliwe dopiero od następnego sezonu, ale podobno da się to zorganizować już teraz. Decyzja powinna zapaść 22 maja.
Kur****...

PabloTS 11.05.2013 16:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1311952)
Wszystkie prawa i przepisy powinny być tak ogarnięte, by je.bać ży.dów na okrągło. To na co mozna pozwolić Niecieczy czy Zawiszy powinno być respektowane co do źdźbła trawy przez te parchate kurewstwo. Amen. Dopuszczam nawet zmiany w trakcie przyznawania licencji byle ich tylko uje.bać. Zero litości dla wszarzy.

i to zdanie powinno zakończyć ten temat....brawo kolego

TRNKRN 11.05.2013 16:52

Najprościej: niech Termalica jutro wygra z parchatymi, a dziś Flota z Wartą. Robić wszystko, żeby koleżanki a supermarketu pozostały na tym samym poziomie.

Jose 11.05.2013 17:35

@Silver
Fajnie będą emocje. Ja chętnie obejrzę takie spotkanie.

Yossarian 11.05.2013 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1312223)
Weszło:


Kur****...


"il professore" zaczyna dzialac.

!!IRIVER!! 11.05.2013 17:58

No to Flota 3 punkty do przodu i jest na 2.miejscu... Straszne rozczarowanie jeśli chodzi o Miedź. Bardzo ważne mecze Cracovii jutro i za tydzień z Flotą. Grunt, żeby jutro Nieciecza powalczyła przynajmniej o remis.

Kocur 11.05.2013 18:25

Miedź kolejną dupodajką w 1 lidze.

Obrzezani grają z Miedzią ostatni mecz na wyjeździe i mogą sobie dopisać 3 pkt od razu - jak widać kompletnie im nie zależy.

Szkoda Zawiszy ale jeszcze ujdzie w tłumie jak jutro zespół Kazia wbije w supermarkecie 3 brameczki.

piter116 11.05.2013 23:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1312249)
Miedź kolejną dupodajką w 1 lidze.

Obrzezani grają z Miedzią ostatni mecz na wyjeździe i mogą sobie dopisać 3 pkt od razu - jak widać kompletnie im nie zależy.

Szkoda Zawiszy ale jeszcze ujdzie w tłumie jak jutro zespół Kazia wbije w supermarkecie 3 brameczki.

A przed meczem z Miedzią parchy mają 2 mecze zgodowe. Jak będą potrzebować punktów to w tych meczach mogą liczyć na komplet. Trzeba mieć nadzieję, że Sandecja nie zapewni sobie utrzymania przed 32 kolejką. Do tego Polonia Bytom u siebie... Termalica i Flota muszą wywieźć jakieś punkty z kauflandu, inaczej czarno to widzę, tym bardziej, że błazen z comarchu zaczyna działać.

Ogryzek 12.05.2013 07:41

Też jestem rozczarowany tym co pokazała Miedź wczoraj. Brałem ich na poważnie a tutaj coś z nimi nie tak. Chyba jednak nie bardzo chcą awansować. Pozostaje nadzieja że Termalica coś urwie dzisiaj parchatym i do meczu u siebie z Zawiszą będą spokojni o awans i się nie wysilą. Może niedoceniana Flota nagle się obudzi? Nie wygląda to dobrze, ale nadzieje są że sąsiadka zostanie tam gdzie jej miejsce czyli poniżej ekstraklasy.

WISŁAZWE 12.05.2013 07:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1312315)
Też jestem rozczarowany tym co pokazała Miedź wczoraj. Brałem ich na poważnie a tutaj coś z nimi nie tak. Chyba jednak nie bardzo chcą awansować. Pozostaje nadzieja że Termalica coś urwie dzisiaj parchatym i do meczu u siebie z Zawiszą będą spokojni o awans i się nie wysilą. Może niedoceniana Flota nagle się obudzi? Nie wygląda to dobrze, ale nadzieje są że sąsiadka zostanie tam gdzie jej miejsce czyli poniżej ekstraklasy.


W Legnicy nie ma presji awansu, także można się było spodziewać tego że zaczną końcówką odpuszcza mecze. Awans ma być celem numer jeden w przyszłym sezonie o ile Miedzi uda się utrzymać i wzmocnić skład.


Widać, że kanalia z drugiej strony Błoń w razie niepowodzenia chce zapewnić sobie szansę gry o Ekstraklasę w barażach, nie wiem czy można tak bez konsekwencji zmienić regulamin rozgrywek w trakcie ich trwania? Śmierdzi to niestety czosnkowym układem.

Dziś oczywiście życzę powodzenia trenerowi Moskalowi i jego drużynie, niech ich jeszcze Pawlusiński ujebie :)

gigant 12.05.2013 08:23

Cytat:

Ostatecznie poinformowano nas, że po szerszych konsultacjach ten pomysł upadł. Polonia Warszawa nie dostanie licencji (o ile rzutem na taśmę nie pospłaca milionowych długów) i wtedy 15. zespół utrzyma się w lidze.

Wyjaśnienie, dlaczego według niektórych (tych decyzyjnych) jest to sprawiedliwsze niż baraż o wolne miejsce… Otóż dlatego, że Polonia nie otrzyma licencji nawet nie za to, iż nie ma planu finansowego na przyszły sezon, ale za to, że ma ogromne zaległości dotyczące obecnych rozgrywek. To oznacza, że przez cały ten czas grała korzystając z zawodników, na których nie było jej stać. Klub, który spadł - nieważne, czy będzie to Pogoń, Podbeskidzie czy Bełchatów - stawiał na piłkarzy tańszych, o niższej klasie sportowej, za to takich, z którymi był w stanie się rozliczyć. Innymi słowy: rezultaty osiągane przez Polonię były efektem swego rodzaju oszustwa. Na takim oszustwie cierpiałby spadkowicz, który przestrzegał ustalonych zasad
Za wejszło.com
Więc raczej towarzysz czerwony Janusz z tej strony nic nie ugra.

silver03 12.05.2013 11:52

0:1 dla Termalici :D

WISŁAZWE 12.05.2013 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1312352)
0:1 dla Termalici :D


Bardzo dobra kontra po rzucie rożnym.

Jak powiedział komentator: ''na krakowskie tiki taki najlepsze są kontrataki'' :)

domin_czyzyny 12.05.2013 11:58

Oby tak dalej!!! Mało ich na stadionie...

Arturo Qr2nów 12.05.2013 12:15

I w pi*du i wylądował...

Kocur 12.05.2013 12:18

Nie rusz Kazika bo zginiesz ;)

Jeszcze 45 min czasu żeby wylądowali w ... kałuży.

Arturo Qr2nów 12.05.2013 13:00

...I cały misterny plan też w pi*du :/

Ogryzek 12.05.2013 13:28

No niestety, jak się nie wykorzystuje swoich sytuacji to potem się płacze. Termalica chciała, grała ładnie dla oka ale tyle tego było. Cóż poradzić...

KOALIK 12.05.2013 13:33

Ten mecz pokazał, że Polska piłka nie jest czysta. Rzut karny dla Niecieczy nie został podyktowany + sędzia odgwizdał dwa urojone faule gości w sytuacjach, kiedy piłkarze Termaliki wychodzili w sytuacjach sam na sam z bramkarzem. Niby nowa władza w PZPN-ie, a dalej te same dwa kluby są wspierane przez najważniejsze osoby w naszej piłce. Nieciecza została przekręcona jak my z Legią. Już się okazuje, że Boniek, aby pomóc swojemu koledze Filipiakowi zmienia pod koniec sezonu regulamin awansów i spadków, bo Polska Barcelona bez pomocy sędziów i PZPN-u nie będzie w stanie czysto awansować.

Arturo Qr2nów 12.05.2013 13:42

Pomoc sędziów, to jedno. Czy celowa, czy przypadkowa nie wiem, choć w naszej piłce wszystko jest możliwe. Jednak kolejna rzecz, to fart jaki sprzyjał dziś Pilarzowi. Kilka sezonów fartownie (lub kupiecko) utrzymywali się w Ekstraklasie, do której w podobny sposób awansowali, a teraz zanosi się na powtórkę z rozrywki. Następnie za wałek z Zagłębiem mieli mieć na koniec sezonu odjęte 3pkt. jak się okazuje tę karę anulowano. Zresztą też mi to kara.

Gwiaździsty 12.05.2013 13:48

Pisałem wcześniej, że wystarczy im zabezpieczyć odpowiednie sędziowanie u siebie + 2 kupione mecze w Nowym Sączu i Legnicy i tylnymi drzwiami wejdą do ekstraklasy. Dzisiaj ten patafian z gwizdkiem w 2 połowie każdą piłkę nie tylko sporną interpretował na korzyść garbatych. A numer, który wykręcił w 88 min. kiedy gracz Termaliki zagrywał w polu karnym do kolegi wychodzącego na sam na sam mówi chyba wszystko, że pilnował wyniku. Dziwne (chociaż nie) , że w meczu na szczycie sędziował jakiś mało znany niemota.

piter116 12.05.2013 13:50

Termalica: 58 pkt

-Łęczna (D)
-Kolejarz (W)
-Zawisza (D)
-Olimpia (D)
-Flota (W)

parchy: 54 pkt

-Flota (D)
-Polonia (D)
-Sandecja (W)
-Tychy (D)
-Miedź (W)

Zawisza: 53 pkt

-Kolejarz (D)
-Olimpia (D)
-Termalica(W)
-Flota(D)
-Polonia(W)

Flota: 54 pkt

-parchy (W)
-Sandecja (D)
-Łęczna (W)
-Kolejarz (D)
-Zawisza (W)
-Termalica(D)

Zawisza z parchami ma taki sam bilans bezpośrednich spotkań, ale zdecydowanie lepszą różnicę bramek.
Termalica z parchami ma lepszy bilans bezpośrednich spotkań.
Flota przegrała z parchami 1-2 w pierwszym meczu.

Za tydzień kluczowy mecz. Jeżeli parchy wygrają z Flotą to niestety raczej będzie już pozamiatane. Nie zdziwię się jak Termalica zacznie teraz gubić punkty, a żydy skończą sezon na 1 miejscu. Poza tym nie wiadomo czy taka Flota czy Termalica dostałyby licencję, więc może zdarzyć się tak, że nawet to 4 miejsce da ....om awans.

arti 12.05.2013 13:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 1312383)
Ten mecz pokazał, że Polska piłka nie jest czysta. Rzut karny dla Niecieczy nie został podyktowany + sędzia odgwizdał dwa urojone faule gości w sytuacjach, kiedy piłkarze Termaliki wychodzili w sytuacjach sam na sam z bramkarzem. Niby nowa władza w PZPN-ie, a dalej te same dwa kluby są wspierane przez najważniejsze osoby w naszej piłce. Nieciecza została przekręcona jak my z Legią. Już się okazuje, że Boniek, aby pomóc swojemu koledze Filipiakowi zmienia pod koniec sezonu regulamin awansów i spadków, bo Polska Barcelona bez pomocy sędziów i PZPN-u nie będzie w stanie czysto awansować.

Oczywiście, że nie jest. To samo g.. tylko w ładniejszym papierku.klilku pionków dostało po d.., kilku mocniejszym pogrożono palcem i jest już super.
Czyli została w grze czwórka - Dolcan i Miedź definitywnie się wyeliminowały, wszystko się może zdarzyć, jednak nadal twierdzę, że Z i C to wygrają.
żydzi mają najlepszy terminarz, Flota najgorszy, a T wszystko w swoich rękach. Jeśli chcą wejść to wejdą, jeśli nie to posieją punkty z Z, F i gdzieś jeszcze i skończą na zaszczytnym 3 miejscu.

mitmichael 12.05.2013 14:32

Zamiast ich dobic w 1 połowie to dostali 2 bramki i na własne zyczenie oddali 3 punkty.

Arturo Qr2nów 12.05.2013 15:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1312393)
Zamiast ich dobic w 1 połowie to dostali 2 bramki i na własne zyczenie oddali 3 punkty.

No tak, mogli to zrobić, ale dzień konia miał Pilarz lub też brakowało trochę techniki strzelcom z Niecieczy. Pamiętać jednak należy, że w kluczowych momentach du*y dał sędzia, który odgwizdał dwa urojone faule, gdy sam na sam wychodzili piłkarze Termaliki, nie widział ręki w polu karnym i faulu przy bramce na 1:1.

Kocur 12.05.2013 15:57

Wypada przypomnieć pewne graffiti. Co prawda "Lato" przeminęło ale układy Bońka i naszego lokalnego członka PZPR są wybitnie zaawansowane:

http://i40.tinypic.com/c1g61.jpg

mitmichael 12.05.2013 16:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1312404)
Wypada przypomnieć pewne graffiti. Co prawda "Lato" przeminęło ale układy Bońka i naszego lokalnego członka PZPR są wybitnie zaawansowane:

Ktos fajnie napisał w shoutboxie - Filipiak pewnie w przerwie wszedł do szatni... ale nmie pilkarzy a sedziow.

Jose 12.05.2013 16:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1312404)
Wypada przypomnieć pewne graffiti. Co prawda "Lato" przeminęło ale układy Bońka i naszego lokalnego członka PZPR są wybitnie zaawansowane:

http://i40.tinypic.com/c1g61.jpg

Ale dlaczego przy zielonym skoro wszyscy domagacie się procesu licencyjnego? Czy to Cracovia była winna sytuacji ŁKS, która była taka jak teraz Polonii? To jest realna i rzetelna ocena czy tylko po to aby dopiec? W tym sezonie też tak 15 zespół się utrzyma. I w kolejnych latach też. Ktokolwiek by to nie był.

Co do Bońka to w mediach i portalach mówi się jaki to Boniek jest cacy i jaki genialny reformator a jaki Lato był be. Cokolwiek Boniek nie zrobi to Kołtoń, Białoński, Borek spuszczają się jaki to był genialny ruch. Że Boniek największym wygranym Pucharu Polski itp. i jak to Boneik genialnie zrobił. Boniek piernie ale to genialny ruch itp.

Kocur 12.05.2013 17:01

Goździkowa radzi: "Boli Cię głowa? Weź spier.dalaj"

Kiedyś to zrozumiesz, jak działa proces licencyjny w wykonaniu parchów.

rw88 12.05.2013 17:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jose (Post 1312407)
Co do Bońka to w mediach i portalach mówi się jaki to Boniek jest cacy i jaki genialny reformator a jaki Lato był be. Cokolwiek Boniek nie zrobi to Kołtoń, Białoński, Borek spuszczają się jaki to był genialny ruch. Że Boniek największym wygranym Pucharu Polski itp. i jak to Boneik genialnie zrobił. Boniek piernie ale to genialny ruch itp.

Ja rozumiem, że tutaj ludzi drażni "przyjaźń" Bońka z Filipiakiem, ale Zibi na razie w PZPN-ie robi świetną robotę. Albo raczej nie tyle Zibi, a jego ekipa. Zaletą Bońka jest przede wszystkim to, że zatrudnił właściwych ludzi na dyrektorskich stołkach i dał im pełne zaufanie, póki co, jak na te kilka miesięcy zrobiono naprawdę bardzo dużo. Trudno więc nie chwalić Bońka, skoro nie ma się generalnie do czego na ten moment przyczepić.Oczywiście niektóre decyzje są wyborem mniejszego zła, ale praktycznie każda z nich się broni konkretnymi argumentami.

Powodem dla którego Cracovia dziś nie przegrała jest raczej Pilarz, a nie sędzia. Termalica przy lepszej skuteczności wręcz musiała wygrać i pozbawić zwolenników teorii spiskowych wszelkich argumentów, ale ta skuteczność była dziś słabiutka. Moim zdaniem błędy sędziego nie były dziś specjalnie rażące, a sama Termalica pewnie i tak awansuje.

Jose 12.05.2013 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1312412)
Kiedyś to zrozumiesz, jak działa proces licencyjny w wykonaniu parchów.

W zeszłym sezonie nikogo komisja nie udupiła chociaż zdaniem niektórych powinni. Dziennikarze skrytykowali, że powinni GKS Bełchatów, Widzew czy Ruch nie dopuścić. Więc gdyby np. Kołtoń czy Borek rozdawali licencje to Cracovia by się utrzymała w poprzednim sezonie.

Gwiaździsty 12.05.2013 18:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jose (Post 1312416)
Więc gdyby np......

Więc gdyby np. garbaci zostali tak jak inne kluby ukarani za korupcję w 2004 r. to by nie było dyskusji na ich temat. Skoro wróciłes już z meczu uradowany wynikiem to ciesz się, że skoro wasi kopacze nie moga to prezio=właściciel znowu wziął sprawy w swoje ręce.

WISŁAZWE 13.05.2013 11:36

Za nami cała 29 kolejka I ligi. W najciekawszym meczu sąsiadka pokonała zespół Termaliki 2:1. Goście mieli dużo szans aby spotkanie rozstrzygnąć na własną korzyść już w pierwszej połowie ale dobrze bronił - Pilarz. W końcówce spotkania podopieczni Kazimerza Moskala również mieli szansę na wywiezienie punktu z kauflandu, jednak na drodze do szczęścia stanęła poprzeczka, czy niezrozumiała jak dla mnie decyzja sędziego z 88 minuty, kiedy przerwał akcję Niecieczy dopatrując się zagrania niezgodnego z przepisami(?)


Poniżej tabela I ligi po 29. kolejkach obecnego sezonu:


http://i39.tinypic.com/fynb74.jpg


Zapowiedź spotkań 30. kolejki:


http://i39.tinypic.com/5l6w50.jpg


Najlepszy wynik dla układu tabeli to remis w Krakowie i zwycięstwo Zawiszy u siebie z Kolejarzem Stróże.
Warta aby myśleć realnie o utrzymaniu musi wygrać w Bytomiu i liczyć na potknięcie Stomilu w meczu z Miedzią Legnica. Darmowe i jakże cenne 3 punkty w walce o utrzymanie zainkasuje Sandecja za walkower w meczu z ŁKS-em Łódź.

Korbit 13.05.2013 13:04

prawda jest taka, że dla właściciela Termaliki lepiej będzie przegrać wszystko i dalej promować się w I lidze, na ekstraklasę go nie stać przecież Bruk-bet ma problemy finansowe kumpel co go zwolnili z pracy mówił, że wszystko się wali, bo kasy nie ma także nie łudźcie się, że wejdą do ekstraklasy - brak kasy i te pasiaste ścierki wejdą do ekstraklasy i będą jej pośmiewiskiem. z Wiślackim pozdrowieniem!!!

arti 13.05.2013 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1312483)
http://i39.tinypic.com/5l6w50.jpg


Najlepszy wynik dla układu tabeli to remis w Krakowie i zwycięstwo Zawiszy u siebie z Kolejarzem Stróże.
Warta aby myśleć realnie o utrzymaniu musi wygrać w Bytomiu i liczyć na potknięcie Stomilu w meczu z Miedzią Legnica. Darmowe i jakże cenne 3 punkty w walce o utrzymanie zainkasuje Sandecja za walkower w meczu z ŁKS-em Łódź.

Na dole sprawa jest rozstrzygnięta - Warta przegrywała z kim się dało, a Stomil wygrywał z kim się dało (czasem bardzo niespodziewanie) i odrobił mnóstwo punktów więc sprawa jasna komu zależy, a komu nie.
Poza tym stawiam na wygrane Zawiszy i pejsów, a co zrobi Termalica - nie mam pojęcia.

Pan Jotka 14.05.2013 07:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Korbit (Post 1312494)
prawda jest taka, że dla właściciela Termaliki lepiej będzie przegrać wszystko i dalej promować się w I lidze, na ekstraklasę go nie stać przecież Bruk-bet ma problemy finansowe kumpel co go zwolnili z pracy mówił, że wszystko się wali, bo kasy nie ma także nie łudźcie się, że wejdą do ekstraklasy - brak kasy i te pasiaste ścierki wejdą do ekstraklasy i będą jej pośmiewiskiem. z Wiślackim pozdrowieniem!!!

Potwierdzam, że sytuacja Brukbetu jest trudna. Skonczyly sie pieniadze z UE i nie ma komu kostki upychac. Dosc powiedziec, ze ze od 2005 roku to wylozyli kostka w Tarnowie wszystko co sie dalo...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl