Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [20 kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 3 kwietnia, niedziela, godz. 14:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7986)

PANDEM0NIUM 03.04.2011 15:28

Ciekawe w której minucie wpuści Riosa?
Karny?? Nie było wg mnie.

vaazon 03.04.2011 15:28

Franek ty nurku, eh.
Oliwa sprawiedliwa! Tam nie było żadnego kontaktu. PAREIKO!

Janosz963 03.04.2011 15:28

ale sędzia sprzedawczyk !

DrunkenBear 03.04.2011 15:28

Dupa nie karny :/

Adriss 03.04.2011 15:28

PAREIKO mistrz :D

krowczax 03.04.2011 15:28

Pareiko :D:D:D Fantastycznie !

kpn 03.04.2011 15:28

Pareiko!!!!!!!!!!

Janosz963 03.04.2011 15:29

Mamy bramkarza !

PANDEM0NIUM 03.04.2011 15:29

Pereiko gra koncert. Jak on to obronił?

skeba 03.04.2011 15:29

Pareiko man of the match !!!
Nie wiem co Rios musi zrobić, by wejść na boisko. Wpuszczany jest Sivakow, który nic nie pokazuje w meczach.

SWEET_83 03.04.2011 15:29

Perieko jesteś niesamowity !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

PANDEM0NIUM 03.04.2011 15:30

Ale to co gramy od 10 minut to jest skandal! Stoimy jak siusiaki na weselu

PhantomRanger 03.04.2011 15:30

Brawo Pareiko !

kornd 03.04.2011 15:30

Wspaniale nasz bramkarz, nie przegramy dzisiaj

SWEET_83 03.04.2011 15:31

Mamy w końcu bramkarza !!! Pereiko :D

krowczax 03.04.2011 15:33

Szkoda tej za lekkiej piłki. Uderzał chyba Genkow ?

PANDEM0NIUM 03.04.2011 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1072301)
Pareiko man of the match !!!
Nie wiem co Rios musi zrobić, by wejść na boisko. Wpuszczany jest Sivakow, który nic nie pokazuje w meczach.

Maaskanta bronią wyniki. Dla mnie mógłby wpuścic swoją teściową jeśli tylko byłoby to z korzyścią dla drużyny.

Orson 03.04.2011 15:36

Rios... a po co? Jaga się wzięła do roboty to trzeba wzmocnic srodek - dlatego mamy teraz 3 DM bo Maor poszedl na skrzydło.

skeba 03.04.2011 15:37

Sivakow ma wejścia na czerwoną kartkę, koleś za bardzo się podpala

DrunkenBear 03.04.2011 15:40

Sivakov kondycyjnie wygląda słabo..

skeba 03.04.2011 15:42

O jest i Andy - zaszaleje przez 3 minuty

mitmichael 03.04.2011 15:43

A taka obawa była czy aby na pewno takiego starszego bramkarza sciagac. Teraz Pareiko naszym bohaterem tak jak bohaterem Estonii z Serbami. I w koncu Genkov trafił

KoTu1906 03.04.2011 15:46

Węgrzyn,zamilcz.

SWEET_83 03.04.2011 15:46

Mistrz Mistrz nasz TS... Brawo Wisła :D

Ale mam dobrego chu mora dzisiaj :DDDDD

Nosalka 03.04.2011 15:50

Beznadziejny mecz w naszym wykonaniu, ale najważniejsze 3pkt.

Lidera mamy...!

mitmichael 03.04.2011 15:51

Wegrzyn powinien miec zakaz czepiania sie Wisły bo strasznie ostatnio gledzi. Krytyka mile widziana ale nie w takim stopniu w jakim On sie wypowiada. Niech sie czepii Legii, ktora jest w koszmarnej dyspozycji a nie ciagle w naszym meczu madrosci snuje.

GJ1906 03.04.2011 15:53

Co do słabej wg. niektórych gry Genkova to przypomnę tylko że facet wywalczył już karnego i 2 niepodyktowane a moim zdaniem raczej ewidentne, poza tym zrobiono z niego w Wiśle napastnika grającego tyłem i zbierającego piłki górne które ma rozgrywać na boki, więc raczej cudów bym nie oczekiwał. W pierwszej połowie kilka łądnych wymian i sytuacje, w drugiej już słabo. Kiedy tylko przeciwnicy nas cisną zaraz robi się nerwowo.

Janosz963 03.04.2011 15:53

mitmichael o czym ty tam plonkasz ? czepiasz się byle czego jak rzep psiego gó..a

mitmichael 03.04.2011 15:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Janosz963 (Post 1072321)
mitmichael o czym ty tam plonkasz ? czepiasz się byle czego jak rzep psiego gó..a

Przepraszam Cie bardzo ale nie tylko ja słysze to co wypowiada sie o Wisle Wegrzyn - KoTu1906 wyraził podobne zdanie, ze Wegrzyn za duzo gada i to jest prawda. Kazdy moze skrytykowac Wisłe za gre ale on juz w ogole przesadza. Co do Genkova mowiłem - musi dostac dobra pilke, wtedy sytuacje wykorzysta. Dzisiaj tak sie stało - zastrzezen ja osobiscie do niego nie mam bo walczy na boisku dla zespołu i walczyc bedzie dalej a bramka w ekstraklasie powinna mu pomoc. Juz jest lepszy od Christova.

wwf 03.04.2011 15:58

Jak chcemy coś grać w europie to koniecznie trzeba sciągnąć prawego i lewego obrońce, lewego pomocnika , napastnika. To takie minimum

A jak by tak Garguła wrócił do dawnej formy lub kupiono kogoś dobrego to można by w europie coś ugrać.

W transmisji dobrze mówili, Wisła już dziś powinna myśleć o transferach. Bo zespół na europe to jeszcze nie jest.

TeeS 03.04.2011 16:01

Wisła nie zachwyciła - na największy plus plus to że potrafiliśmy wykorzystać błędy Jagiellonii i zainkasowaliśmy 3 pkt. Pareiko - wyrasta na najlepszy transfer zimy - co ciekawe, wydawałoby się, że robiony najmniej przemyślanie i "na szybko".

Na największy minus - ciągłe zagrożenie po wszystkich stałych fragmentach gry. Gdybyśmy grali z Podbeskidziem dzisiaj - byłoby znów ze dwie, trzy bramki w plecy. Przy każdej wrzutce w nasze pole karne - zawał serca.

qchar90 03.04.2011 16:03

obrona nadal się słabo spisuje, bocznych obrońców nie mamy
mam nadzieje ze Stan już pracuje nad transferami

amauri1990 03.04.2011 16:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wwf (Post 1072323)
Wisła już dziś powinna myśleć o transferach. Bo zespół na europe to jeszcze nie jest.

Staszek nie śpi, Staszek czuwa ;)
Brawo Wisła. Odjeżdżamy rywalom. Jeśli będziemy cały czas utrzymywać tą przewagę, to mistrza świętujemy na derbach ;)

wujekWojtek 03.04.2011 16:04

Słaby mecz w naszym wykonaniu ale 3pkt są. Mnóstwo adrenaliny i ten karny z kapelusza. A piłka jeszcze dostała takie rotacji że jakby bramka była o pół metra szersza to by wpadła, ale Pareiko - man of the match...

tofik 03.04.2011 16:04

Najwazniejsze to wygrywać i zdobyć mistrzostwo. Bo bez tego nawet nie ma co myślec o kasie i wzmocnieniach. Gra jaka jest każdy widzi. Więc w obliczu tego co wczoraj czytałem, że zawsze jak mamy okazje odskoczyć to dajemy ciała - nie powinno być wiele narzekania :)

TymonPRO 03.04.2011 16:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1072318)
Wegrzyn powinien miec zakaz czepiania sie Wisły bo strasznie ostatnio gledzi. Krytyka mile widziana ale nie w takim stopniu w jakim On sie wypowiada. Niech sie czepii Legii, ktora jest w koszmarnej dyspozycji a nie ciagle w naszym meczu madrosci snuje.

Dokładnie to samo zauważyłem pan Węgrzyn ostatnio tylko krytykuje Wisłę i komentuje jakby był kibicem przeciwnika

Tenzen 03.04.2011 16:12

indywidualności, indywidualności, szczęście, indywidualności.

No bo tak, skrót meczu:
Jaga ciśnie
Koszmarne nieporozumienie obrońcy z bramkarzem i piłka zostaje wybita z rąk bramkarza pomiędzy Chaveza i Kirma. Szczęśliwy gol do pustej.
Jaga ciśnie
Genkow nie trafia w sam na sam w ogóle w bramkę
Jaga ciśnie
Stawiamy autobus w polu karnym
Genkow po podaniu bramkarza i sporym błędzie obrońcy ładnie się rehabilituje.
Nie wychodzimy już ze swojej połowy, nie wymieniamy nawet już dwóch podań na połowie przeciwnika
Jaga ciśnie
Fenomenalne parady Pareiki

bardzo szczęśliwy wynik biorąc pod uwagę, że poza Pareiko to nie graliśmy nic. Fajnie mieć indywidualności, ale to jest gra zespołowa i trzeba umieć wymieniać podania.

PabloTS 03.04.2011 16:16

no cóz.... kolejny słaby mecz ....fakt... liczą sie 3 pkt. i zwiększająca sie przewaga ...mam nadzieje ze nie zamydli to oczu naszym działaczom odnosnie wzmocnień zespołu bo z taką grą to znowu nie mamy czego szukac w pucharach...

kamilo584 03.04.2011 16:21

Witam , co do dzisiejszego meczu , to najwazniejsze ze mecz wygrany choć styl kiepski , .Moim zdaniem największy błąd to ustawienie zespołu , za duzo osób jest zaangazowanych w gre w srodku , w przodzie tylko GENKOV który musi sam walczyć o piłke , Powinniśmy grać 2 napastnikami , ale to jest tylko moja opinia

Smok 03.04.2011 16:26

Tenzen:
chłopie, odpuśc te dopalacze, bo ci i mózg i oczka zeżarły.
Jaga ciśnie!!! - buhahahah.
Może troszke lepiej przez początkowe 10 minut, Potem to juz niepodzielnie Wisełka do jakiejś 60 minuty.2-0 to najmniejszy wymiar kary do tego momentu. Conajmniej 2 groźnym sytuacjom pod bramka Jagi zapobiegł Mały, który zamiast podawać do lepiej ustawionych, to sie wdawał w kiwki 1:3 i oczywiście przegrywał. Niepodyktowany EWIDENTNY karny na Genkowie.
Potem Jaga sie obudziła, troche docisnęła. Nasza obrona się gubi kilka razy. Ale karny dla Jagi kompletnie z kapelusza. Franek potknął sie na nodze Kirma, bo ten był po prostu szybszy i go wyprzedził.
Nie twierdzę, że sędzia drukował, ale jeśli dodac do tego ustawienia muru przy ciekawszych wolnych - Wiślaków odsunąl o 1m dalej niz pokazał symulator, a Jadze pozwolił sie ustawić około 1m bliżej niż powinni- to już 4 poważne błędy na niekorzyść Wisły.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl