![]() |
Ciekawe w której minucie wpuści Riosa?
Karny?? Nie było wg mnie. |
Franek ty nurku, eh.
Oliwa sprawiedliwa! Tam nie było żadnego kontaktu. PAREIKO! |
ale sędzia sprzedawczyk !
|
Dupa nie karny :/
|
PAREIKO mistrz :D
|
Pareiko :D:D:D Fantastycznie !
|
Pareiko!!!!!!!!!!
|
Mamy bramkarza !
|
Pereiko gra koncert. Jak on to obronił?
|
Pareiko man of the match !!!
Nie wiem co Rios musi zrobić, by wejść na boisko. Wpuszczany jest Sivakow, który nic nie pokazuje w meczach. |
Perieko jesteś niesamowity !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
|
Ale to co gramy od 10 minut to jest skandal! Stoimy jak siusiaki na weselu
|
Brawo Pareiko !
|
Wspaniale nasz bramkarz, nie przegramy dzisiaj
|
Mamy w końcu bramkarza !!! Pereiko :D
|
Szkoda tej za lekkiej piłki. Uderzał chyba Genkow ?
|
Cytat:
|
Rios... a po co? Jaga się wzięła do roboty to trzeba wzmocnic srodek - dlatego mamy teraz 3 DM bo Maor poszedl na skrzydło.
|
Sivakow ma wejścia na czerwoną kartkę, koleś za bardzo się podpala
|
Sivakov kondycyjnie wygląda słabo..
|
O jest i Andy - zaszaleje przez 3 minuty
|
A taka obawa była czy aby na pewno takiego starszego bramkarza sciagac. Teraz Pareiko naszym bohaterem tak jak bohaterem Estonii z Serbami. I w koncu Genkov trafił
|
Węgrzyn,zamilcz.
|
Mistrz Mistrz nasz TS... Brawo Wisła :D
Ale mam dobrego chu mora dzisiaj :DDDDD |
Beznadziejny mecz w naszym wykonaniu, ale najważniejsze 3pkt.
Lidera mamy...! |
Wegrzyn powinien miec zakaz czepiania sie Wisły bo strasznie ostatnio gledzi. Krytyka mile widziana ale nie w takim stopniu w jakim On sie wypowiada. Niech sie czepii Legii, ktora jest w koszmarnej dyspozycji a nie ciagle w naszym meczu madrosci snuje.
|
Co do słabej wg. niektórych gry Genkova to przypomnę tylko że facet wywalczył już karnego i 2 niepodyktowane a moim zdaniem raczej ewidentne, poza tym zrobiono z niego w Wiśle napastnika grającego tyłem i zbierającego piłki górne które ma rozgrywać na boki, więc raczej cudów bym nie oczekiwał. W pierwszej połowie kilka łądnych wymian i sytuacje, w drugiej już słabo. Kiedy tylko przeciwnicy nas cisną zaraz robi się nerwowo.
|
mitmichael o czym ty tam plonkasz ? czepiasz się byle czego jak rzep psiego gó..a
|
Cytat:
|
Jak chcemy coś grać w europie to koniecznie trzeba sciągnąć prawego i lewego obrońce, lewego pomocnika , napastnika. To takie minimum
A jak by tak Garguła wrócił do dawnej formy lub kupiono kogoś dobrego to można by w europie coś ugrać. W transmisji dobrze mówili, Wisła już dziś powinna myśleć o transferach. Bo zespół na europe to jeszcze nie jest. |
Wisła nie zachwyciła - na największy plus plus to że potrafiliśmy wykorzystać błędy Jagiellonii i zainkasowaliśmy 3 pkt. Pareiko - wyrasta na najlepszy transfer zimy - co ciekawe, wydawałoby się, że robiony najmniej przemyślanie i "na szybko".
Na największy minus - ciągłe zagrożenie po wszystkich stałych fragmentach gry. Gdybyśmy grali z Podbeskidziem dzisiaj - byłoby znów ze dwie, trzy bramki w plecy. Przy każdej wrzutce w nasze pole karne - zawał serca. |
obrona nadal się słabo spisuje, bocznych obrońców nie mamy
mam nadzieje ze Stan już pracuje nad transferami |
Cytat:
Brawo Wisła. Odjeżdżamy rywalom. Jeśli będziemy cały czas utrzymywać tą przewagę, to mistrza świętujemy na derbach ;) |
Słaby mecz w naszym wykonaniu ale 3pkt są. Mnóstwo adrenaliny i ten karny z kapelusza. A piłka jeszcze dostała takie rotacji że jakby bramka była o pół metra szersza to by wpadła, ale Pareiko - man of the match...
|
Najwazniejsze to wygrywać i zdobyć mistrzostwo. Bo bez tego nawet nie ma co myślec o kasie i wzmocnieniach. Gra jaka jest każdy widzi. Więc w obliczu tego co wczoraj czytałem, że zawsze jak mamy okazje odskoczyć to dajemy ciała - nie powinno być wiele narzekania :)
|
Cytat:
|
indywidualności, indywidualności, szczęście, indywidualności.
No bo tak, skrót meczu: Jaga ciśnie Koszmarne nieporozumienie obrońcy z bramkarzem i piłka zostaje wybita z rąk bramkarza pomiędzy Chaveza i Kirma. Szczęśliwy gol do pustej. Jaga ciśnie Genkow nie trafia w sam na sam w ogóle w bramkę Jaga ciśnie Stawiamy autobus w polu karnym Genkow po podaniu bramkarza i sporym błędzie obrońcy ładnie się rehabilituje. Nie wychodzimy już ze swojej połowy, nie wymieniamy nawet już dwóch podań na połowie przeciwnika Jaga ciśnie Fenomenalne parady Pareiki bardzo szczęśliwy wynik biorąc pod uwagę, że poza Pareiko to nie graliśmy nic. Fajnie mieć indywidualności, ale to jest gra zespołowa i trzeba umieć wymieniać podania. |
no cóz.... kolejny słaby mecz ....fakt... liczą sie 3 pkt. i zwiększająca sie przewaga ...mam nadzieje ze nie zamydli to oczu naszym działaczom odnosnie wzmocnień zespołu bo z taką grą to znowu nie mamy czego szukac w pucharach...
|
Witam , co do dzisiejszego meczu , to najwazniejsze ze mecz wygrany choć styl kiepski , .Moim zdaniem największy błąd to ustawienie zespołu , za duzo osób jest zaangazowanych w gre w srodku , w przodzie tylko GENKOV który musi sam walczyć o piłke , Powinniśmy grać 2 napastnikami , ale to jest tylko moja opinia
|
Tenzen:
chłopie, odpuśc te dopalacze, bo ci i mózg i oczka zeżarły. Jaga ciśnie!!! - buhahahah. Może troszke lepiej przez początkowe 10 minut, Potem to juz niepodzielnie Wisełka do jakiejś 60 minuty.2-0 to najmniejszy wymiar kary do tego momentu. Conajmniej 2 groźnym sytuacjom pod bramka Jagi zapobiegł Mały, który zamiast podawać do lepiej ustawionych, to sie wdawał w kiwki 1:3 i oczywiście przegrywał. Niepodyktowany EWIDENTNY karny na Genkowie. Potem Jaga sie obudziła, troche docisnęła. Nasza obrona się gubi kilka razy. Ale karny dla Jagi kompletnie z kapelusza. Franek potknął sie na nodze Kirma, bo ten był po prostu szybszy i go wyprzedził. Nie twierdzę, że sędzia drukował, ale jeśli dodac do tego ustawienia muru przy ciekawszych wolnych - Wiślaków odsunąl o 1m dalej niz pokazał symulator, a Jadze pozwolił sie ustawić około 1m bliżej niż powinni- to już 4 poważne błędy na niekorzyść Wisły. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl