Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Mam pytanie (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7956)

ArturBarlinek 19.02.2015 09:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaan (Post 1390879)
Kartę kibica musze wznawiać osobiście?

duplikatu nie trzeba wyrabiać osobiście, kolega może zrobić to za ciebie.

Jaroo1 19.02.2015 11:34

Cytat:

Kartę kibica musze wznawiać osobiście?
W uzupełnieniu do odpowiedzi Artura, nie musisz sam wyrabiać ale musisz dać osobie która będzie Ci przedłużała, wniosek ze swoim podpisem (do pobrania na stronie klubu)

Arkas 20.02.2015 13:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1390893)
W uzupełnieniu do odpowiedzi Artura, nie musisz sam wyrabiać ale musisz dać osobie która będzie Ci przedłużała, wniosek ze swoim podpisem (do pobrania na stronie klubu)

Zależy. Ja wyrabiałem innym karty (przedłużałem) i bez podpisów przechodziły formularze.

warkatm 13.03.2015 20:50

jest na dworcu głównym parking na którym można zostawić samochód na czas wyjazdu do wawy? nie orientujecie sie ile kosztuje taki całodniowy postój i czy są problemy z miejscami?

edit - tam w gre wchodzi tylko galeria i 50zł?

siemstein 13.03.2015 21:21

Zostaw na mieście, przecież w weekend za frajer masz

michaelm 20.03.2015 23:15

Witam
Czy jak się zjawię jutro na stadionie ok 15:00 to zdążę bez problemu wyrobić KK i kupić bilet? Czy lepiej wcześniej?

W.S 20.03.2015 23:23

Kupić kupisz ale czy zdążysz przed meczem to wątpliwe
Przyjdź wcześniej

ASecond17 02.05.2015 17:19

Wie ktoś, czy w okolicy Restauracji u Wiślaków nadal jest ten pojemnik na kapsle od Tyskiego? Jeśli jest to w którym miejscu, bo ostatnio widziałem, że nie ma go już po prawej stronie od wejścia do Restauracji.

rafaltwsd 14.05.2015 17:49

witam, korzystał moze ktos z agencji posrednictwa pracy w holandi? chodzi mi konkretnie o ta agencje- jobxion jesli tak to moze podzielicie sie swoimi opiniami ? dzieki :)

ASecond17 10.06.2015 19:17

Jak wygląda sytuacja z karą za ostatnie derby z 03/2015? Wisła składała potem odwołanie od tej kary zakazu uczestnictwa wszystkich kibiców z C w kolejnym meczu - czy jest już ostateczna decyzja w tej sprawie?

Coglin 15.06.2015 10:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ASecond17 (Post 1404055)
Jak wygląda sytuacja z karą za ostatnie derby z 03/2015? Wisła składała potem odwołanie od tej kary zakazu uczestnictwa wszystkich kibiców z C w kolejnym meczu - czy jest już ostateczna decyzja w tej sprawie?

Jakby ktoś nie wiedział:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
3. NKO częściowo uwzględniła odwołanie klubu Wisła Kraków SA z dnia 21 kwietnia 2015 od orzeczenia Komisji Ligi z dnia 25 marca 2015 r. sygn. akt 64/14/15 w sprawie niewłaściwego zachowania kibiców Klubu podczas meczu – Wisła Kraków – MKS Cracovia SSA w dniu 21 marca 2015 roku, tj. w miejsce kary wymierzonej w pkt. 2 zaskarżonej decyzji orzekła karę zamknięcia sektorów C1 – C 5 Stadionu Miejskiego w Krakowie na jeden najbliższy mecz o Mistrzostwo T- Mobile Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Kraków S.A. jako gospodarzem, a MKS Cracovia jako klubem przyjezdnym, oddalając odwołanie w pozostałym zakresie.

Czyli osoby, które na derbach były na sektorze C, będą mogły wejść na inne sektory.

ŁukaszTS 23.06.2015 21:12

Witam,

Poszukuję logo ABG jak w podanym linku:
https://yt3.ggpht.com/-HOLx1paZhUo/A...k-no/photo.jpg
Chcę sobie sprawić wiślackie spinki na własne wesele :) Czy ktoś mi może pomóc ze znalezieniem grafiki w dobrej rozdzielczości?

igortsw 27.07.2015 22:22

Czy obecnie na Eurosporcie, C+ lub innym programie jest jeszcze jakiś magazyn podsumowujący to co wydarzyło się na boiskach w Europie w ciągu ostatniego weekendu. Jeśli tak to poproszę o nazwę :)

ASecond17 07.08.2015 09:51

Czy strona wislalive.pl została definitywnie zamknięta? Bo od kilku dni nie wchodzi mi w przeglądarce. Ktoś, coś z kręgów bliższych redakcji strony?

davids 29.08.2015 10:04

W jakich godzinach jest czynny Sklep "FANATYK" w hali Wisły dokladnie chodzi mi o weekend

LanceTS 29.08.2015 12:29

sklep "FANATYK" od ponad 3 lat nie istnieje.

R33 29.08.2015 15:01

A jeżeli chodzi o sklep ,,Reymonta 22" to jest on czynny w soboty 9:00 - 15:00, a w tygodniu 9:00 - 19:00.

ASecond17 29.09.2015 11:55

Czy można zmienić login dla już istniejącego użytkownika na tym forum? Jeśli tak, to w jaki sposób?

seba_109 12.01.2016 22:52

powiedzcie mi czy karty kibica są zniesone?

PiVoSH92 12.01.2016 23:02

Tak, można kupić bilet bez, ale tylko w kasie na stadionie.

siedzenaganku2 16.01.2016 19:11

witam. w weekend 19 marca odbedzie sie 27 kolejka

Wisla zagra z Jagielonia

kiedy bede mogl poznac kiedy dokladnie rozegrany zostanie mecz?

bo przejade ladny kawalek drogi, zeby zobaczyc Wisle, a jak sie okaze ze w mecz bedzie w piatek lub w poniedzialek to przyjade do Krakowa jedynie pozwiedzac a meczu nie zobacze

wiesniak842 16.01.2016 20:13

Zeby nie sklamac a choc troche pomoc - gdzies za 3,4 tygodnie mniej wiecej.

R33 16.01.2016 21:03

Z reguły dokładny terminarz kolejki podają miesiąc przed, czasem wcześniej.

siedzenaganku2 19.02.2016 16:13

czy piatek. 20;30, 18 marca to potwierdzona data meczu z Jaga?

WISŁAZWE 19.02.2016 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siedzenaganku2 (Post 1429816)
czy piatek. 20;30, 18 marca to potwierdzona data meczu z Jaga?


Zgadza się.

PiVoSH92 19.02.2016 23:16

Pierwszy bilet dalej za 5? Bo nie mogę znaleźć info na stronie...

R33 19.02.2016 23:37

To słabo szukasz:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...a_mecze_wisly/

(wystarczyło kliknąć zakładkę ,,Bilety" , a potem ,,Bilety" lub ,,Bilety na mecz z Górnikiem Łęczna")

PiVoSH92 20.02.2016 00:05

Dobra, jestem ślepy... Szukałem wszędzie niżej a to na samej górze :/

siedzenaganku2 21.02.2016 22:24

Witam. na jakiej dzielnicy w Krakowie najlepiej sie zadomowic na 3 noce, zeby zobaczyc jak najwiecej tego co najpiekniejsze w miescie? czy komunikacja miejska w miescie umozliwia to, zeby dostac sie w kazdy zakatek miasta w pare minut? po mapce Krakowa zauwazylem dosc sporo zydowskich synagog, rozumiem, ze w te tereny lepiej sie nie zapuszczac?:P

LanceTS 22.02.2016 22:16

najlepiej gdzieś w okolicach dworca. 10min na rynek piechotą, w razie czego w 15minut dojedziesz tramwajem na Kazimierz, w 15 min też na błonia. Zależy co chcesz zwiedzać.

markowywislak 25.02.2016 12:28

Panowie jak kolega był na meczu z Apoel-em,nie wyrabiam karty kibica i nie był na żadnym innym meczu na R22 to przysługuje mu ta promocja "bilet za 5 zł "?

Lupo 25.02.2016 13:36

Z tego co pamiętam to nie. Twój kolega jest już wpisany w systemie, ponieważ na jego PESEL wydawali bilet na Apoel. Podobną sytuację miałem ze znajomym, który był na Twente i później chciał pójśc na jakiś mecz PP.

Robek 18.11.2016 21:27

Witam
Jak moge kupic bilet dla kuzyna za granicy ktory nie posiada polskiego dowodu osobistego a co za tym idzie niema PESEL-u
Znaczy pesel moze ma ale on go nie zna bo nigdy dowodu nie mial

borkowska 20.11.2016 10:16

Na podstawie paszportu

Robek 20.11.2016 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez borkowska (Post 1457560)
Na podstawie paszportu

ale moge Ja mu kupic bilet czy musi osobiscie

TSWalos 15.12.2016 18:34

Jakiś parking pod stadionem Ruchu ktoś poleci ?
Jakiś adres?

Tobi1906 18.12.2016 01:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWalos (Post 1459530)
Jakiś parking pod stadionem Ruchu ktoś poleci ?
Jakiś adres?

Wszystko bylo dostepne;)

I co najlepsze parkowanie 20/25 m od kas parking darmowy!

La Furia Dell' Est 01.01.2017 02:16

A ja mam pytanie "lekko" z dupy, bo po Sylwestrowej imprezie-ale.......czytając pohukiwania Leśnego dziada z ległej,że Priojović, jest bliżej rezerw cwksu niż lukratywnego kontraktu w Państwie środka....... Mam dwa pytania:
1. Czy to nie causus Cierzniaka?
2. Jeśli tak, to czy broniąc w L.M w meczu z BvB......nie powinno być walkowera , braku kasy i awansu do L.E?
Tak tylko pytam;)

ps . Dobrego Roku -PANY!

Vinci 01.05.2017 07:54

hej. czy dzis wislacki swiat hest otwarty?

krzaq12 01.05.2017 11:58

Wydaje mi się, że nie.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...akcie_majowki/

Tutaj jest napisane, że strefa kibica dziś (1 maja) jest nieczynna. Jutro i w środę (2,3 maja) funkcjonuje normalnie.
Zakładam, że podobnie jest z Wiślackim Światem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl