Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [17 kolejka] Wisła Kraków - Ruch Chorzów 4 marca piątek godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7939)

DrunkenBear 04.03.2011 21:06

Gdyby nie grali tak statycznie piłkarze i wychodzili do podań, to można by grę przyspieszyć i wtedy Genkov by miał więcej piłek granych do nogi. Ale do tego trzeba trochę ruchu... Ale nie jest źle... Koniec grania długiej dzidy do przodu ;D

fanfan 04.03.2011 21:07

Piasecki robi swoje jak to w meczach Wisły , niektóre decyzje wręcz śmieszne i oczywiście na naszą niekorzyść choć w tym meczu i tak jeszcze nie jest tak źle. Co mnie najbardziej uderza to komentarz Mielcarskiego . On ma chyba jakiś kompleks Wisły. W jego każdej wypowiedzi czuć tak wielką niechęć do Wisły (przynajmniej ja mam takie wrażenie ) ,że aż ciężko się ogląda mecz z jego komentarzem anty Wiślackim .

Wiślak709 04.03.2011 21:14

....aaaaaaaaaaaaaaaaaa

DrunkenBear 04.03.2011 21:15

Buahahah :D 2-1 Jirsak odżywa nam?:D

Ravers 04.03.2011 21:16

To musiało się tak skończyć,w pierwszej połowie chyba z 5 takich piłek jak w masło weszło.

Edit.Toooomek!

For_FuN_ 04.03.2011 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reser (Post 1059868)
Chyba każdy mówił, że to nie jest zastępca Pawła Brożka tylko zawodnik całkiem innego typu, ale tacy jak ty wykreują sobie w głowie jakąś głupotę i będą ją powtarzać w nieskończoność.

A czy ja pisze, ze to jest zawodnik typu Brozka? Normalny jestes? Potrafisz czytac? Widze, ze mam do czynienia z dzieckiem, bo stosujesz taka argumentacje.

Poraz kolejny tez na tym forum mozna zaobserwowac dziwna maniere(ktora nie jest normalna), tzn. ze kiedy obcokrajowiec gra zle czy beznadziejnie, to zawsze mozna go usprawiedliwic, ale jesli tak samo gra Polak, to sypia sie gromy :D.

Wracajac do Genkova, to ja oczekiwalem napastnika typu Rudnevsa, tzn. takiego ktory przez 90 minut walczy wrecz z 2 stoperami...taki napastnik jest potrzebny do systemu gry preferowanego przez naszego coacha.

Wiślak709 04.03.2011 21:16

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

kpn 04.03.2011 21:16

Jirsakkkkkkk
uf! dobic!

SWEET_83 04.03.2011 21:19

Trochę czasu minie jak nasza obrona się zgra... Tomek dobra robota...

vaazon 04.03.2011 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1059877)
ze kiedy obcokrajowiec gra zle czy beznadziejnie, to zawsze mozna go usprawiedliwic,

Nie widzę, żeby ktoś usprawiedliwiał słabą grę Bunozy :D

As 04.03.2011 21:21

Bunoza przeca nie gra zle. A napewno nie gorzej niz Jaliens. W odbiorze spoko tylko te dlugie pilki mu nie siedza.

skeba 04.03.2011 21:21

Wpuścić Riosa za Genkova, bo dziś gra bardzo słabo. Tak przeczuwałem, ze będzie to kolejny Bułgar, który nie spełni oczekiwań, chociaż ma jeszcze wiele meczy do rozegrania

Wiślak709 04.03.2011 21:23

Mały jest przech*j :D

moce 04.03.2011 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1059884)
Wpuścić Riosa za Genkova, bo dziś gra bardzo słabo. Tak przeczuwałem, ze będzie to kolejny Bułgar, który nie spełni oczekiwań, chociaż ma jeszcze wiele meczy do rozegrania

co za ciekawy tok rozumowania Genkov nie spelnia oczekiwan a za niego wpuscic wschodzaca gwiazde ligi Riosa

SWEET_83 04.03.2011 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1059884)
Wpuścić Riosa za Genkova, bo dziś gra bardzo słabo. Tak przeczuwałem, ze będzie to kolejny Bułgar, który nie spełni oczekiwań, chociaż ma jeszcze wiele meczy do rozegrania

No tak Skeba... Trzeba dac mu czasu na zgranie... Z Kirmem było podobnie jeden sezon zagrał bardzo słabo oprócz mecz z Odra a reszta słabizna ale w tym sezonie już lepiej... Trzeba być cierpliwym...

skeba 04.03.2011 21:25

Cytat:

co za ciekawy tok rozumowania Genkov nie spelnia oczekiwan a za niego wpuscic wschodzaca gwiazde ligi Riosa
Widać trener myśli dokładnie tak samo jak ja...

SWEET_83 04.03.2011 21:27

Ale mamy sędziów w naszej marnej lidze to szkoda gadać...

As 04.03.2011 21:28

Meliskon poprostu nie umie grac normalnie :))) on zawsze musi zrobic jakis trick. I zawsze mu wychodzi.

moce 04.03.2011 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1059888)
Widać trener myśli dokładnie tak samo jak ja...

co oznacza ze emeryt Zurawski przegral tym razem rywalizacje z fenomenalnym Riosem
a skad pomysl ze trener mysli tak jak ty?

HEDu 04.03.2011 21:35

kto ma brame Jirsaka?

skeba 04.03.2011 21:37

Gra się nie zmienia, wiele przypadku, dzida do przodu i niech się dzieje, ciężko to oglądać.

Teqcontroller 04.03.2011 21:40

Znowu to samo , znowu się chowają ;/ oborona idź pan w ..... Chaos i tyle.

TymonPRO 04.03.2011 21:42

Świetnie gra Sobolewski dziś,widać że obrona musi jeszcze się zgrać

Wiślak709 04.03.2011 21:42

wilk za genkowa

Acima 04.03.2011 21:43

No to przejście na z 4-5-1 na 4-6-0 :)

Zwitter 04.03.2011 21:45

Jak nie strzelą tej trzeciej bramki to chyba zawału dostane, albo zawału dostane albo Ruch wyrówna, albo jedno i drugie.

Gra faktycznie słaba, ale 3 punkty najważniejsze.

krowczax 04.03.2011 21:45

Maooooooor Meliksooon!

Teqcontroller 04.03.2011 21:46

Melikson !!!!!!!!!!!!!!!

Wiślak709 04.03.2011 21:46

3-1!!!!!! brawo

Ravers 04.03.2011 21:46

Akcja-stadiony świata.

As 04.03.2011 21:46

I co?? I co?? JIRSAK!!!!!!!!!!!

moce 04.03.2011 21:46

Jirsak po wejsciu zrobil spora roznice

skeba 04.03.2011 21:46

Jirsak - co za asysta !!! MAOR

SWEET_83 04.03.2011 21:46

gooooooooooooooolllllllllllllllllllllll MELIKSON !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DrunkenBear 04.03.2011 21:47

Jirsak chyba zagości na dłużej w składzie :D Mega zmianę dał, jeszcze ta wykładka do Meliksona...

SWEET_83 04.03.2011 21:47

To jest mecz Jirsaka !!!

krowczax 04.03.2011 21:47

Kirm jest troszke za bardzo ambitny haha :D

skeba 04.03.2011 21:48

Cytat:

Jirsak chyba zagości na dłużej w składzie :D Mega zmianę dał, jeszcze ta wykładka do Meliksona...]
On ma ten problem, ze gra tak raz na 10 spotkań... Ale dziś zagrał mega, może niewidoczny, ale znalazł się tam, gdzie powinien

Zwitter 04.03.2011 21:48

Moja prośba została wysłuchana bardzo szybko. W takim razie poproszę jeszcze czwartą bramkę :)

TRNKRN 04.03.2011 21:50

No bez kitu teraz żałuje, że jeszcze nie mam karnetu, ale to przez brak kasy. W poniedziałek idę, dość już plucia sobie w brodę :P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl