![]() |
to dopiero pierwszy sparing i nie ma co wyciągać pochopnych wniosków,ale pokazal ze nasz zespół czeka jeszcze dużo pracy jeśli chcemy coś osiagnąć,ze koniecznie potrzebne są wzmocnienia na niektórych pozycjach,i że z kilkoma pilkarzami przydało by sie pożegnać bo są zbedni w naszym zespole
|
Cytat:
Ja wiem ze takie coś MUSI się strzelać ,ale przynajmniej sie w sytuacji bramkowej znalazł, a np.nikt inny z drużyny znaleźć się tam gdzie trzeba nie potrafił w tym spotkaniu |
Tu juz nie chodzi o to, ze przegralismy. Bo gdybysmy nie wytrzymali fizycznie - moglbym to jeszcze zrozumiec. Ale my nie potrafilismy wymienic 3 podan na polowie rywala. Zreszta, czym ja jestem zdziwiony. Tak jest juz od 2-3 lat :)
|
Padnijmy na kolana, bo znalazł się w sytuacji bramkowej :lol:
|
Cytat:
|
A właśnie, jak zagrał w II połowie Jovanić? Nie mogłem jej obejrzeć, a po relacji widzę, iż nieźle go ostrzeliwali.
Co do wyniku - szkoda, ale po pierwszej połowie wiedziałem, iż co najwyżej ten mecz zremisujemy. Kompletny brak zgrania, a myślą przewodnią było utrzymanie się przy piłce. Kondycyjnie nie wyglądali źle, chociaż Maaskant ich przecisnął ostatnio nieźle. W sumie wyników spodziewam się dopiero w Turcji, tutaj co zagramy to najprawdopodobniej przegramy. Ten obóz to krótko mówiąc zapierniczanie na zrobienie kondycji i początki zgrywania, trzeba czekać na nowych zawodników. |
Nie rozumiem jak ludzie mogą krytykować grę Wisły. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy ten mecz nawet wygrać.
Chavez, Jaliens, Genkow, Melikson, Sivakov, Boguski. Gdyby ci piłkarze dzisiaj grali, to Norwegowie mieliby problemy. Natomiast jeśli oba kluby byłyby na tym samym etapie przygotowań, to Wisła by ich znokautowała. |
ostatnie lata jeśli chodzi o transfery w naszym klubie,to były ich dziesiątki ale 90% z nich były zupełnie nie trafione i bez przyszłości może wkoncu Pan Valckx to zmieni i wkońcu co ruszy
|
Cytat:
a jak mówią trenerzy, skuteczność przyjdzie z czasem. staram sie dostrzegać plusy po prostu u niego,a nie że znowu kozioł ofiarny. |
Dalej piszmy, że nic sie nie stalo i jakos to bedzie. GLaszczemy naszych lalusiow a pozniej mamy tego efekty. Gdyby nie mecz towarzyski byłaby to kolejna kompromitacja a'la Levadia i Karabach. Jakis Aalesund wygrywa z nami 2:0. Brawo! Oby tak dalej. I my myslimy, że jakis 34 letni szrot zza granicy nas uratuje. Smiech na sali po prostu.
|
Cytat:
Kolego WC- prośba: wyjdź i więcej nie wracaj. |
Mam pytanie do tych, którzy oglądali: są jakiekolwiek pozytywy dzisiejszej, naszej gry? I czy niedzielny mecz będzie transmitowany również przez Orange?
Sorry jednak o transmisji jest napisane. ;) |
Pozytywy gry piszesz? Czlowieku z taka gra to ograla by nas ta "wielka" Odra z Wodzislawia. A co do kolegi Snyrtinga. Obrazasz sie, bo ktos napisze prawde? Kazdy ma swoje zdanie i moze je GLOSIĆ! Dla mnie polityka Wisly idzie w bardzo zlym kierunku i zobaczycie, że ze 2-3 lata w podstawowym skladzie bedzie 11 obcokrajowców i bedziemy przegrywac po 2:0 z Arka Gdynia. Ale przecież to obcokrajowcy (upsss. sorry. To szrot zza granicy.) ...im wolno
|
Szkoda tylko że Lech, Legia wygrywają swoje sparingi z lepszymi drużynami, no ale Wisełka zawsze ma usprawiedliwienie, że zmęczeni że późno treningi się zaczęły,że nowi zawodnicy są już tuż, tuż, ile razy takiego tłumaczenia było, przyjdą nowi, przegrają to zaraz będzie tłumaczenie że nie zgrani, że trzeba czasu. Mam do was pytanie, czy od piłkarzy Wisły można czegokolwiek wymagać? Oni za Wisełkę powinni umierać na boisku, nie mówiąc o forsie jaką pobierają...no tak zapomniałem, krytyka i płacz surowo wzbroniona!...zwłaszcza że to tylko sparing
|
Nie no, lepiej sie cieszyc, ze NADAL jestesmy oklepywani przez ogorow :)
|
sekcja koszykarek zagrałaby w tym meczu lepiej.
|
Racjonalnie rzecz biorąc to gra była słaba, zwłaszcza w pierwszej połowie, z tym że jakbyś kiedykolwiek trenował piłkę nożną to byś wiedział że na samym początku przygotowań to nie ma co się spodziewać cudów.
Do pozytywów na pewno trzeba zaliczyć Czarka Wilka. Również można zauważyć że piłkarze którzy weszli po przerwie prezentowali się lepiej od poprzedników. Rios zwłaszcza po zaraz wejsciu był bardziej widoczny od Żurawskiego (którego właściwie w ogóle nie widzę w takiej taktyce 4-3-3), Łobodziński pomimo zmarnowanej sytuacji zrobił i tak więcej od Małeckiego, Branco grał lepiej od Paljica, którego błędy były przyczyną większosci sytuacji Norwegów w pierwszej połowie. Ponadto Kowalski tragedia... |
Cytat:
Cytat:
|
Przynajmniej wszyscy jestesmy zgodni co do jednego - Kowalski nie powinien wiecej grac w Wisle.
|
Gdzie ci kibice, ktorzy po niespodziewanych porazkach Wisly w latach 2002-2004 potrafili to co mysla, nawet gorzka prawde. teraz tylko radosc,, "mamy jeszcze czas"," nie jestesmy zgrani jeszcze, spokojnie". Krytyka zabroniona. Glaskajmy dalej ...
|
Cytat:
nie szukajmy usprawiedliwień dla żenujących porażek. |
Cytat:
|
Zrozumcie że ta porażka nie jest przypadkowa, wynika ze składu jaki jest..a raczej braku ataku i obrony...skoro u nas na lewej obronie gra zawodnik co w życiu nie grał na tej pozycji o czymś to świadczy...do tego zawodnicy z łapanki, którzy mają gdzieś Wisłę, ważne że stan konta na koniec miesiąca się zgadza...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Milan Jovanić - bez zarzutu, co miał wybronić to wybronił. Pierwsza bramka... poszedł tam gdzie powinien, druga bez szans, bo z Branco zostali z tyłu na 4 przeciwników. Erik Czikosz - troche niepewnie z tyłu, wogóle w ofensywie niewidoczny Mateusz Kowalski - potrafi przyjąc piłkę ze zwodem :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl: Gordan Bunoza - nie zagrał źle i nie wiem na jakiej podstawie ludzie porównują go z Kowalskim? Serge Branco - jak dla mnie pozytywnie. Walczył, biegał... nawet przyrodzenia nie szczędził by zablokować strzał. Łukasz Garguła - coś by pograł ale nie miał z kim... Cezary Wilk - dostosował się do reszty, choć miewał przebłyski Tomas Jirsak - jak w meczu z Legią... bohater jednego podania Radosław Sobolewski - jak go lubie, ale nie tym razem... słabo Patryk Małecki - mało widoczny Wojciech Łobodziński - gdyby nie ta zmarnowana sytuacja to śmiało powiedział bym, że rozruszał Wisłę Maciej Żurawski - powinien być dobrym duchem drużyny niczym Boukhari Andres Rios - pozytywnie... biegał walczył, starał się ale nie było z kim pograć Andraż Kirm - jak wyżej |
Cytat:
|
Undertaker, Wcracow i inne płaczki. Też tak robicie po każdej sparingowej porażce?
http://www.youtube.com/watch?v=uAhFDim2zIo Bronić naszej drużyny nie mam zamiaru, ale chyba było wiadomo czego można się spodziewać po takich piłkarzach jakich mamy w tej chwili na zgrupowaniu. Po co ten płacz, po co te nerwy? Z Jirsakiem, Łobem, Kowalskim i kilkoma innymi jesteśmy po prostu słabiutką drużyną i żadne treningi z jakimkolwiek trenerem tego nie zmienią.Wiadome było, że drużyna potrzebuje przebudowy i trzeba się cieszyć, że działacze próbują wzmocnić kadrę. Tylko, że w tym spotkaniu graliśmy tymi samymi piłkarzami co na jesieni. Minus Pawełek, Brożek i Cleber. Ogarnijcie się, wytrzyjcie noski, odróbcie pracę domową, a najlepiej przetnijcie w....u ten zasrany kabel od internetu, bo oczy bolą. |
Cytat:
O to żeby ktoś coś zrozumiał... |
Cytat:
|
Teraz sie wkurzacie na tych co sa niezadowoleni a potem jak przyjdzie nam znowu odpadanie z takimi druzynami jak Valeranga to sami bedziecie wieszac sznurek na pilkarzach. Kazdy ma swoje zdanie - krytyka chyba w tym przypadku nie jest zakazana. Nie ma krytyki - pilkarze mysla, ze jest wszystko w porzadku. 1 sparing czy 2 - chłopaki mieli dosc duzo czasu by sie lepiej przygotowac. A jak sie nie przygotowali odpowiednio to nie liczcie, ze po nowych transferach tak od razu wszysto ładnie i pieknie zaskoczy.
|
Cytat:
Co do samego sparingu to jest on po to żeby przetrenować pewne warianty , pewne ustawienia i po to oni grają . Jak widzimy nie wszystko delikatnie mówiąc wychodzi ale o to chodzi by to wszystko poprawić do pierwszego meczu w lidze w tej rundzie! |
Nie rozumiem wszystkich forumowych płaczków. To był tylko sparing. W dodatku Aalesund ma juz własciwie przygotowania za sobą, a my je dopiero zaczęliśmy. Chyba tylko naiwni spodziewali się w tym meczu super gry w wykonaniu naszych.
Jakichś daleko idących wniosków bym z tego meczu nie wyciągał, ale to, co rzuciło się w oczy: - Łobodziński - dodatkowy trening strzelecki - Kowalski - znowu grał niepewnie i popełnił dużo błędów - Jovanić - przy bramkach nie zawinił; obronił rzut karny; to, co mógł wybronić, to wybronił |
Cytat:
|
Ja tylko napiszę że w pierwszej połowie nie stworzyliśmy żadnej sytuacji podbramkowej o strzale na bramkę nie mówiąc i to powinno dac coś trenerowi do zrozumienia
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
boczni obrońcy poszukiwani, koniecznie. środek obrony chavez-jaliens może być najlepszym w lidze, ale co z tego skoro na bokach jest do dyspozycji lewy pomocnik, świeżak ze słowacji i leń.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl