Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [15 kolejka] Polonia Warszawa - Wisła Kraków 2010-11-28 niedziela godz. 14:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7750)

iiYama 28.11.2010 15:54

Kto to kuźwa komentuje? Gość szczytuje jak się ciepło pod naszą bramką robi...

PhantomRanger 28.11.2010 15:55

Pierwsze 15 minut było nerwowe w naszym wykonaniu. Po zdobyciu bramki presja z zawodników spadła i powoli przejmowaliśmy kontrolę. Mogliśmy strzelić a 2:0, ale równie dobrze mogła paść bramka na 1:1. Ogólnie rzecz ujmując ja nie spodziewałem się fajerwerków w naszym wykonaniu. Obyśmy tylko utrzymali ten wynik.

tomsts 28.11.2010 15:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 1018789)
A gdyby Bunoza dostał dziś drugą żółtą kartkę, która byłaby jego piątą, to mógłby grać w Gdynii? Może jak będzie pewny wynik, to pod koniec niech zarobi żółtko.

:lol::lol::lol: niezła rozkmina. myśle że w Gdyni mógłby zagrać ale nie w meczu z Arką w tej rundzie :]

A co do poziomu kibicowania to groclin dorownuje spadcovii. Parchy mają skłonności do zgód z takimi pseudo klubami (patrz: kuchenkorz) wiec moze cos sie urodzi z tego.

pozdro Wiślacy!

aNouc 28.11.2010 15:58

Komentuję chyba Przytuła, już jebali z niego na jednym z portali.
Zaraz jakaś czerwień dla Wisły poleci, mam nadzieje że Maskaant wie co robi bo Wilk i Piotr Brożek czekają, niech sobie przypomni mecz w Łodzi, tak, to był ten sam sędzia

vaazon 28.11.2010 15:58

Ten mecz skończymy chyba w 10, tfu!

K4millo 28.11.2010 15:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1018813)
Komentuję chyba Przytuła, już jebali z niego na jednym z portali

Ten co szczytuje to Rafał Wolski

felix 28.11.2010 15:58

Minusem tego spotkania jest to że łapiemy głupie kartki...

krowczax 28.11.2010 16:00

Robi sie nieciekawie.

vaazon 28.11.2010 16:01

Ale Gancarczyk objeżdża naszych.
Bunoza słabo.

WiślakMyślenice 28.11.2010 16:03

Mario rehabilitant :D

krowczax 28.11.2010 16:03

A na boisku trwa kabaret :D

Eternit 28.11.2010 16:05

Jak oni chcą wygrywać pojedynki główkowe w polu karnym przeciwnika skoro stoją w nim jak kołki...

Enrico2000 28.11.2010 16:05

Nie moge pojac jak mozna wykonywac tak slabo rzyty rozne, to jest dramat jakis, zero zagrozenia. Do tego gra obrony, tyle nieporozumien ze szok......

felix 28.11.2010 16:06

I z mankamentów: nasze stałe fragmenty gry to wiadomo... nic z nich nie będzie... trzeba potrenować ten element

WiślakMyślenice 28.11.2010 16:07

szkoda akcji...

Rios za Jirsaka i Wilk za Gargułe...

nbp 28.11.2010 16:07

kto na ławie oprócz kowalskiego i z wyjątkiem kontuzjowanych Nordiego i Maćka ?

Bo jakoś w relacji live na twsd nie jest podany, a oglądam w necie i komentatorzy też nie powiedzieli kto grzeję ławę.

tommiyacht 28.11.2010 16:08

Kiro do zmiany, to jest jakas masakryczna masakra

nie skonczymy tego na zero z tyłu, za bardzo smierdzi

krkgiba 28.11.2010 16:11

Piotrek Brożek
Wilk
Rios

do wejscia natychmiast.

za
Paljica/Kirma
Jirsaka
Gargułe

Alexxik13 28.11.2010 16:11

sekcja piłkarska polonii chyba się przerodzi w piłke ręczną :lol:

felix 28.11.2010 16:12

Polonia się teraz trochę otworzy, będzie nam łatwiej stworzyć groźne akcje

krzywy 28.11.2010 16:12

ale ten sędzia mnie w....ia wszystko gwiżdże po wczorajszym meczu AV-ARSENAL nie moge się przyzwyczaić

snyrting 28.11.2010 16:12

Staram się takich rzeczy nie pisać, ale Paljic jak najszybciej powinien zejść.

vaazon 28.11.2010 16:13

Kiro, do widzenia.

nbp 28.11.2010 16:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krkgiba (Post 1018827)
Piotrek Brożek
Wilk
Rios

do wejscia natychmiast.

za
Paljica/Kirma
Jirsaka
Gargułe


a Łobo na przykład jest ?


btw.słyszeliście okrzyki " CZAREK WILK ! CZAREK WILK ! " po wejściu Wilka na boisko ?
Jest jakaś grupa Wisły za płotem czy coś ?

For_FuN_ 28.11.2010 16:15

Sedzia ratuje nam pupe...

felix 28.11.2010 16:16

Wilk jest wychowankiem Poloni

Jagul 28.11.2010 16:16

Dobijmy ich w końcu...

skeba 28.11.2010 16:17

Kirm dziś bez formy - do zmiany.

Eternit 28.11.2010 16:17

Mam wrażenie, że dzisiaj nasze akcje wyglądają ładniej gdy na lewym skrzydle gra Patryk a na prawym Kiro.

Qbz 28.11.2010 16:17

Kirm gra dzisiaj tak, jak zwykle Malecki, a moze nawet jeszcze gorzej.

felix 28.11.2010 16:18

Kurde, Kirm ma wszystkie piłki na prawą nogę....

podszywacz 28.11.2010 16:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nbp (Post 1018834)
a Łobo na przykład jest ?


btw.słyszeliście okrzyki " CZAREK WILK ! CZAREK WILK ! " po wejściu Wilka na boisko ?
Jest jakaś grupa Wisły za płotem czy coś ?

Czarek jest wychowankiem Polonii

skeba 28.11.2010 16:18

Cytat:

Kirm gra dzisiaj tak, jak zwykle Malecki, a moze nawet jeszcze gorzej.
Małecki dziś zrobił bramkę i takie piłki rzucał i to Brożkowi i Kirmowi, ze szok - dobrze gra.

PiotrG 28.11.2010 16:18

Kirm to nie gra dzisiaj meczu życia...

K4millo 28.11.2010 16:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felix (Post 1018841)
Kurde, Kirm ma wszystkie piłki na prawą nogę....

to chyba lepiej, bo jest prawonożny.

vaazon 28.11.2010 16:19

Dawać Riosa!
Kirm jest prawonożny, więc dobrze, że piłka spada mu na tę nogę.
Dobrze, że Gancarczyk nie ma dobrego podania....

atomek21 28.11.2010 16:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1018837)
Dobijmy ich w końcu...

To samo ciśnie mi się na usta!

Teqcontroller 28.11.2010 16:20

Kirm ma piłke a nikt nie leci pod bramkę ja pier....

Enrico2000 28.11.2010 16:20

Kirm fatalnie, marnuje wiekszosc akcji......

aNouc 28.11.2010 16:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez podszywacz (Post 1018842)
Czarek jest wychowankiem Polonii


Zagrał on tam chociaż minutę?

Kirm robi wszystko co powninen, ale wykończenie pozostawić lepiej bez komentarza.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl