Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków-Zagłębie Lubin godz. 14.45,21.XI (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7724)

Orson 21.11.2010 16:35

Kiiiirm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Swoją drogą to Andraż zaczyna być wreszcie naszym KLUCZOWYM zawodnikiem

Robek 21.11.2010 16:35

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest

krowczax 21.11.2010 16:35

no nareszcie !

brylant17 21.11.2010 16:35

gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooool KIRM hahahahahaha

wwf 21.11.2010 16:35

goooooooooooooooooooo.llllllllllllllllllllllllllll lllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

Adriss 21.11.2010 16:35

Gooooooooooooooooooooooollll !!! Yeah

vaazon 21.11.2010 16:35

Żuuuraw i Kiiiirmm goooool

WioReXXX 21.11.2010 16:36

Niemozliwe wrecz. Z drugiej strony, nie oszukujmy się- fart, fart, fart.

ChinoRios 21.11.2010 16:36

Goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool dla Wisly :D !!!!!!!!

Dzisiaj niedziela.....wiselka wygra do zera ...
Guantanamera....wiselka wygra do zera !!!!

Aguante z Wisla Kraków !!!!

matkur 21.11.2010 16:36

utrzymać to teraz

For_FuN_ 21.11.2010 16:36

Buahaha...taka padaka i 3 pkt :D. Zadnego postepu nie ma, ale i tak pniemy sie do gory. Chyba nie o to chodzi, ale Maaskant ratuje posade ;).

PANDEM0NIUM 21.11.2010 16:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robek (Post 1014906)
Oni chyba razem gdzies na imprezie byli bo wszyscy sie tylko snuja po boisku

Ten Pan faktycznie nie tylko nie powinien komentowac meczów Wisły ale w ogóle powinni mu dac zakaz zbliżania się do mikrofonu.

calieri 21.11.2010 16:37

Ale szczęścia też potrzeba do zdobywania zwycięstw:) można grać pięknie i dostać w dupę:)

Szarny 21.11.2010 16:38

BRAWO Kirm !!!!!

Nigdy w tego piłkarza nie wierzyłem, ale tym bardziej się cieszę, bo od kilku spotkań jest najlepszy w Wiśle i jak nikt inny zasługiwał na tą bramkę

wwf 21.11.2010 16:38

Ale i tak jak by tego nie oceniać to żeby z tym zespołem grać o coś w europie to trzeba kupić z 4 mocnych grajków

PANDEM0NIUM 21.11.2010 16:41

Proponuje zapomniec o tym meczu i nie wspominac o nim już nigdy więcej.

nicramus 21.11.2010 16:41

Pięknie, kamień z serca, liczy się wynik, choć gra nie była rewelacyjna ;) Ładne pożegnanie w tym roku z R22 !!! Mamy wicelidera ;)

CH. 21.11.2010 16:43

Uff i ch.. !
W takich meczach kiedy kompletnie nic nie wychodzi trzeba jakimś cudem wyłuskać tą bramkę i za to brawa. I tylko za to. Panie Maskaant, Wilk i Rios czekali! Legia wczoraj żadnej bramki nie zdobyła a wygrała 3-0. Takie mecze są ważne i takie zwycięstwa bo podnoszą wiarę w siebie! Opłaca się grać do końca!

bouli76 21.11.2010 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 1014925)
Proponuje zapomniec o tym meczu i nie wspominac o nim już nigdy więcej.

Jestem za.
Padaka straszna byla. Wazne ze 3 ptk wpadly i mamy vice :D

Dobrze chociaz ze trybuny na mistrzowskim poziomie :D

szczepanwislak 21.11.2010 16:43

I jest tak jak oczekiwałem :)
Gry już myślę nie ma co komentować

bonawentura 21.11.2010 16:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1014920)
Buahaha...taka padaka i 3 pkt :D. Zadnego postepu nie ma, ale i tak pniemy sie do gory. Chyba nie o to chodzi, ale Maaskant ratuje posade ;).

Jaka padaka? Gdyby Małecki nie grał od pierwszej minuty, tylko właśnie np. Maciek Żurawski, to jestem pewien, że Wisła grałaby nieco inaczej i byś inaczej tę grę nazwał.

tofik 21.11.2010 16:45

Ja się zgadzam z Hanysem z tym co pisał podczas meczu. Za słabych mamy piłkarzy w ofensywie typu Małecki, Brożek - nie tworzy gry, Jirsak nic, Garguła przeciętnie. Kirm tak jak pisałem cichy zabójca ale dużo partoli.
Potrzeba by ze 2 takich grajków z techniką co by im piłka nie przeszkadzała i potrafili pograć bo inaczej będzie ciężko nawet w lidze o pucharach na razie nie myślmy nic.

jendrus 21.11.2010 16:45

takie zwycięstwo smakuje podwójnie<hahaha>
Dzięki Zagłębiu jesteśmy na drugim miejscu...

Najważniejsze momenty w meczu..Obraza Małeckiego, koks obrońcy lubinian

Byle do przodu :D:D

PS: Kim jak kebab :D:D z Cracovia :hihi:

CH. 21.11.2010 16:47

Ale dajcie juz spokój z tą złośliwością, bo co mecz co innego piszecie, co do ofensywy Wisły to każdy wie że jest najmocniejsza w Polsce, potencjał wielki, dograć te dwa mecze i w końcu przerwa zimowa, czas na pracę i nowych grajków

Vuko 21.11.2010 16:47

Mecz, w którym liczą się tylko 3. pkt. No to teraz trzeba zagrać o co najmniej 4 w dwóch następnych.

WioReXXX 21.11.2010 16:47

Małe podsumowanie:
Najgorszy- Małecki
Najlepszy- Chavez
Największe rozczarowanie meczu: Jirsak

Wizard 21.11.2010 16:48

Dramat z taką grą... to nawet nie był poziom ekstraklasy. Ale punkty cieszą.

wwf 21.11.2010 16:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nicramus (Post 1014926)
Mamy wicelidera ;)


I o to chodzi, nikt za pół roku nie będzie pamiętał o stylu, a wynik i punkty zostaną.

Maaskant może pracować w spokoju, druzyna ma wiekszą pewność siebie, 94 minuta Cracovia, 88 minuta Zagłebie. Walczymy do końca.

Oby teraz 2 wyjazdy i 2 wygrane. Jak zostaniemy wice liderem po takiej rundzie to będzie bardzo dobry wynik.

W zimie jakieś konkretne 3-4 wzmocnienia, przygotowania Maaskanta do rundy i na wiosnę gramy o mistrza.

Robek 21.11.2010 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WioReXXX (Post 1014935)
Małe podsumowanie:
Najgorszy- Małecki
Najlepszy- Chavez
Największe rozczarowanie meczu: Jirsak

najwieksze rozczarowanie to jeszczr maja komentatorzy:rotfl::rotfl::rotfl:

Vuko 21.11.2010 16:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WioReXXX (Post 1014935)
Małe podsumowanie:
Najgorszy- Małecki
Najlepszy- Chavez
Największe rozczarowanie meczu: Jirsak

Pawełek nieźle zagrał. Jirsak, jak już napisano ma przebłyski 2 razy na rundę. O wiele tańszy Mąka grałby tak samo a może lepiej.

Szarny 21.11.2010 16:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1014931)
Ja się zgadzam z Hanysem z tym co pisał podczas meczu. Za słabych mamy piłkarzy w ofensywie typu Małecki, Brożek - nie tworzy gry, Jirsak nic, Garguła przeciętnie. Kirm tak jak pisałem cichy zabójca ale dużo partoli.
Potrzeba by ze 2 takich grajków z techniką co by im piłka nie przeszkadzała i potrafili pograć bo inaczej będzie ciężko nawet w lidze o pucharach na razie nie myślmy nic.

Racja, ale przede wszystkim potrzebujemy zawodników nie tylko technicznych, ale myślących. Szybo myślących na boisku.

Bo Małecki Patryk.... Pożal się Boże. Każde podanie do niego to strata.

On się cofnął w rozwoju jak żaden inny piłkarz w lidze.

I jeszcze te "kur***wowanie" gdy schodził z boiska. Ciekawe pod czyim adresem?
Obrażony był na cały świat, czy tylko na trenera?

Chesteroski 21.11.2010 16:50

Małecki z Brożkiem wyglądali jakby wczoraj dość długo balowali, choć chyba nie tylko oni, ale oni zdecydowanie najdłużej... Małecki znów myśli o sobie a nie o zespole, no ale cóż, dzięki skwk jest nietykalny.

Kirm był jednym z aktywniejszych dzisiaj i należał mu się ten gol, mecz kompletnie do zapomnienia.

Mixu 21.11.2010 16:50

Czy młyn dzisiaj skandował: "Piotrek Brożek" ?

Jeśli tak to za kogo?

I po co?

tofik 21.11.2010 16:51

Nie wiem co Małecki sobie pod nosem brzęczał ale na pewno nic mądrego ani wartego uwagi :)

PANDEM0NIUM 21.11.2010 16:53

Najsłabsi Cikos, Jirsak,Małecki
Przeciętni Bunoza, Paljic, Garguła, Sobolewski,Brożek
Najlepsi Kirm (za bramke) Chavez

Osobne słowa należą się naszemu bramkarzowi częstokroc wyśmiewanemu na tym forum. Od kilku meczów gra na równym poziomie. Nie popełnia błedów. Poprawił grę nogami i na przedpolu. Jak dla mnie jeśli nie zawali nam ostatnich dwóch meczów (odpukac) to będzie drugim bramkarzem rundy jesiennej (po Sandomierskim z Jagieloni)

willow 21.11.2010 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1014930)
Jaka padaka? Gdyby Małecki nie grał od pierwszej minuty, tylko właśnie np. Maciek Żurawski, to jestem pewien, że Wisła grałaby nieco inaczej i byś inaczej tę grę nazwał.

Ale nie grał od pierwszej minuty i była padaka. Nie wiem o co się ciskasz? Chcesz powiedzieć, że Ci się mecz podobał? Prawdę chłop napisał, grali dramatycznie.

Cieszy vice-lider i nic więcej. Czekamy na zimowe okienko transferowe. Bez dobrych zakupów nic z tego nie będzie.

tomasz_19 21.11.2010 16:54

Fajnie, że Kirm powoli staje się pewnym punktem naszej ofensywy... i centralną postacią zespołu! Daje nam coś więcej niż tylko zaangażowanie i spore umiejętności, daje nam cenne 3 pkt w prawie każdym meczu! Brawo ANDRAZ!!!!

moce 21.11.2010 16:54

szczescie sprzyja lepszym Bajor przyjechal po remis i o malo nie udalo mu sie mielismy swoje sytlacje ale niestety albo braklo ostatniego podania albo kiwka nie wychodzila wazne sa 3 punkty i kolejna wygrana

buczo1985 21.11.2010 16:55

Liczą się 3 pkt. Zastanawia fakt, że nie potrafimy rozegrać dwóch równych spotkań. Padaka w derbach, super mecz z Legią, dziś znowu padaka. Idąc tym tokiem rozumowania, w następnej kolejce powinniśmy zagrać niezły mecz :D
Brawa dla Kirma, dziś chyba najlepszy na boisku. Strzelona bramka tylko to potwierdza.

4fan_player 21.11.2010 16:56

Najważniejsze są trzy punkty. A styl..no cóż. To było pewne, że nie będziemy grali zawsze tak jak w meczu z Legią.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl