![]() |
był strzał na bramkę ?
|
Cytat:
|
Chavez - tragedia, kręcą nim jak dzieckiem.
Mogli go zawiesić na więcej spotkan 1;1 - ślepiej kurze ziarno |
gramy z kontry u siebie przegrywajac, dramat...
btw Pawelek na pewno nie gra przeciw trenerowi... |
Żenada po prostu żenada. Jesteśmy na dnie.
|
Cytat:
http://polwizja.eu/viewpage.php?page_id=2 |
goooooooooooooooooooooooooooooooooooooollllllll WALCZYĆ!!!!
|
MAŁYYY!! Brawo, on walczy.
|
Pawełek THE BEST :)
jest gool:):):) |
Widzę po komentarzach, że na szczęście nie chce mi się otworzyć mecz w necie.
|
no i co z tego jak obrona to tragedia....
|
qrwa, trener nie ma pojecia o ustawieniu, obrona to jakaś kpina a chavez to grał chyba w reprezentacji C...
gramy 3 środkowymi pomocnikami i nie ma 3 celnych podań z rzędu, żadnych podań otwierających, boukhari to jakiś pajac nie piłkarz, do tego drewno bramka przypadkowa z dupy brożek obrażony i nie biega, bo po co? dramat...gorszej Wisły nie było od nie wiem kiedy |
Ten sędzia to geniusz. Nie widzi karnego, potem gwiżdże ręki których nie ma, WTF?
|
Cytat:
|
Panowie nic mi się nie otwiera. Słucham jakiejś beznadziejnej transmisji po angliesku ktora sie zacina. Możecie wrzucić kilka linków? Na pewno część z Was ogląda w necie : ///
|
vaazon ale nikt na to uwagi nie zwraca jak zawsze to wina trenera..
nicolas: http://huckenbuschspace.dbv.pl/viewpage.php?page_id=72 |
Albo piłkarze to łamagi, albo Maaskant to genialny strateg. Bo grać takie drewno to już nie było dawno. A z drugiej strony taktyka, żeby uśpić przeciwnika przez pół godziny, dać se wbić gola, a potem wyrównać... tak myślą tylko ekscentrycy :]
Mario najlepszy na boisku. Znowu broni nas przed kompromitacją tygodnia. Mały strzelił, ale co z tego, jak nijak to na naszą grę nie wpływa tyle tylko, że na chwilę obecną mamy 13 punktów. Obrona standardowy dramat, pomoc pełna zagubionych we mgle, atak, pardon jaki atak? Ale w końcu jest gol i to daje nadzieje na to, że jednak nasi kopacze coś potrafią. |
http://pl-sport.tv/stream-2.htm ja tutaj oglądam
|
Cytat:
Mecz trwa. Zobaczymy jak ta bramka z przypadku podziala na Wislakow. narazie podobnie jak za Henia i Skorzy. Dzidza do przodu i moze ktos przejmie. Czemu oni mogą klepać piłkę, a my nie ? |
Obrona katastrofalnie gra
CHAVEZ & BUNOZA :( co oni robia Taktyka na mecz chyba też coś nie tak,tyle luzu ma Lechia robią co chcą |
O kurde, ale Lechia klepie pileczka w naszym polu karnym :>... Bunoza i Chavez to narazie "najlepsza" para stoperow w lidze.
|
skeba kiedy odszedł Marcelo i Glowa a kiedy trenował na Henio wiez sie puknij w czoło a nie pisz takie pierdoły
|
Kowalski i Cleber ratujcie.
|
Cytat:
|
Piąta kolumna to Brozio udaje tylko napastnika (czyżby obrażony że brat nie gra
|
Bunoza jak biega, to ma proste nogi w kolanach, hehe kozak :D
|
Cytat:
|
Nie oszukujmy się Lechia powinna prowadzić z nami 1:4 gramy padakę i piach Rios i Wilk na boisko
|
Połowa,gramy fatalnie tylko cud daje nam remis,oby coś wymyślił Super Holender bo źle to wygląda
|
skeba Heniu z tą obroną wygrał dwa mecze z kelnerami z Litwy i przegrał z Karabachem, więc wystarczy trochę lepszy zespół i banda w obronie się gubi.
|
Pawlek powiedzial ze bramki jeszcze padna wiez nie jest źle
|
Cytat:
Możesz mi przypomnieć te złote mecze? Bo z tego co pamiętam, to po wyprzedaży obrony Heniu punktów nie zbierał. Chyba że jako punkty liczysz mecze play-off, bądź to że w meczu nie było któregoś z nich... |
Nie można przy tak słabej obronie grać w środku pola na starego Sobola, człapiącego Boukhariego, nieogranego Gargułę. Do tego dochodzi wypłoszony Kirm i nieobecny Brożek.
|
Pomyslcie sobie co byscie powiedzieli pare lat temu jak by ktoś powiedział że Lechia będzie nas klepać... Do czego to doszlo zeby sredniacy byli faworytami w meczu z Wisłą.. Nie ma obrony nie ma ataku Wisła jest bezbarwna.. Dzisiaj obraz Wisły przedstawiają Boukhari, Bunozy, Chavezy itp.. Totalny marazm.. Czym oni chca przyciagnac ludzi na stadion?
Za oglądanie tak żałosnej gry powinni płacić bo tego nie da się oglądać.. |
Jeśli będzie remis to bedzie dobrze. Na dzień dzisiejszy z ta obrona nie ma na co wiecej liczyc. W przerwie rozgrywek( i tak juz pozno) zegnamy Chaveza i Bunoze rozwiazujemy kontrakt, na ich miejsce kupujemy podkreslam kupujemy 2 nowych obroncow.
|
Jak zwykle gra w obronie szwankuje... co z tego ,że piłkę mamy więcej przy nodze skoro niezbyt potrafimy to wykorzystać. I tak jest w każdym meczu. Co najmniej o 10 % więcej czasu przy piłce a to rywale mają więcej sytuacji , albo mają je klarowniejsze. I coś złego mi mówi , że albo uratujemy ten remis lub niestety przegramy.. Bo jak jeszcze w ofensywie coś nam idzie , to już w obronie całkiem klapa. I ratuje nas Pawełek. Cleber na pomoc !
|
Cytat:
|
Chavez napewno warto kontrakt rozwiazac niech wraca do Hondurasu... Bunoza slaby ale przy dobrym obroncy potrafi dobrze zagrac.
|
Ne potrafi kiedy on cos zagrał ? W kazdym meczu zawala bramkę. Wygląda na to, że w 2 poł dostaniemy ze 2 bramki bo my nic nie gramy.
|
Tylko dzięki sędziemu i... Lechii remisujemy do przerwy. Czyli jednak mamy szczęście.
Ja mam tylko jedno [zn. dwa] marzenie na zimowe mercato: dwóch PORZĄDNYCH środkowych obrońców potrzebujemy NATYCHMIAST. Mogliby być to jacyś z naszej ligi- ograni w naszych standardach, bo z zagranicy to pewnie znów ściągniemy kogoś pokroju Bunozy. Po Chavezie też się spodziewałam zdecydowanie więcej... Co najgorsze: nawet na Clebera nie można liczyć, bo słabiutko przędzie po powrocie. Nie będziemy wygrywać (ciężko będzie też remisować) jeśli nie będziemy mieć obrony! Denerwuje mnie też to, że Sobolewski ma niepodważalną pozycje w zespole. Ja doskonale pamiętam nie tak dawne jego [bardzo] dobre występy, ale dziś jest słaby. O wiele lepiej się prezentuje[/ował] Wilk i nie rozumiem dlaczego nie może on wyjść w środku pola zamiast Sobola albo chociaż tego Boukhariego. Dalej: gra Kirm, który potrafi zagrać, ale w reprezentacji. Aż się prosi żeby biegał tam Rios... Podobnie jak wyżej: nie wiem jak oni chcą zapełnić stadion jak sprowadzają Bunozy i Nurdiny... EDIT: To mi pan Radek odpowiedział. :D Oby tak dalej. Ale spokojnie... ;) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl