Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [10. Kolejka] Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 23 października sobota godz. 18:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7667)

FajQ 23.10.2010 17:47

był strzał na bramkę ?

Teqcontroller 23.10.2010 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żuczek (Post 997681)
To Chavez już może grać? Myślałem, że został zawieszony na 3 mecze.

na dwa nie na trzy ....

skeba 23.10.2010 17:48

Chavez - tragedia, kręcą nim jak dzieckiem.
Mogli go zawiesić na więcej spotkan

1;1 - ślepiej kurze ziarno

blank_screen 23.10.2010 17:48

gramy z kontry u siebie przegrywajac, dramat...
btw Pawelek na pewno nie gra przeciw trenerowi...

satori 23.10.2010 17:48

Żenada po prostu żenada. Jesteśmy na dnie.

leszekm_ 23.10.2010 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nicolas (Post 997710)
PAnowie bardzo Was proszę o linka do TRANSMISJI w NECIE. Sopcast lub inna strona, działająca bez instalowania czegos tam : // jestem zdesperowany nie mogę zobaczyć meczu ; /


http://polwizja.eu/viewpage.php?page_id=2

brylant17 23.10.2010 17:49

goooooooooooooooooooooooooooooooooooooollllllll WALCZYĆ!!!!

Evil_ 23.10.2010 17:49

MAŁYYY!! Brawo, on walczy.

Robek 23.10.2010 17:49

Pawełek THE BEST :)

jest gool:):):)

bonawentura 23.10.2010 17:50

Widzę po komentarzach, że na szczęście nie chce mi się otworzyć mecz w necie.

wiśnia 23.10.2010 17:50

no i co z tego jak obrona to tragedia....

MMTS 23.10.2010 17:50

qrwa, trener nie ma pojecia o ustawieniu, obrona to jakaś kpina a chavez to grał chyba w reprezentacji C...
gramy 3 środkowymi pomocnikami i nie ma 3 celnych podań z rzędu, żadnych podań otwierających, boukhari to jakiś pajac nie piłkarz, do tego drewno
bramka przypadkowa z dupy
brożek obrażony i nie biega, bo po co?
dramat...gorszej Wisły nie było od nie wiem kiedy

mcks 23.10.2010 17:52

Ten sędzia to geniusz. Nie widzi karnego, potem gwiżdże ręki których nie ma, WTF?

vaazon 23.10.2010 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 997709)


Pracuje już trochę i nie wypracował niczego. Ani stylu, ani niczego. Za Henia to pkt w lidze byly, a tutaj narazie nic.

Heniu miał obronę, a Maaskantowi wyprzedali kluczowych zawodników.

nicolas 23.10.2010 17:55

Panowie nic mi się nie otwiera. Słucham jakiejś beznadziejnej transmisji po angliesku ktora sie zacina. Możecie wrzucić kilka linków? Na pewno część z Was ogląda w necie : ///

Kluvi 23.10.2010 17:55

vaazon ale nikt na to uwagi nie zwraca jak zawsze to wina trenera..


nicolas: http://huckenbuschspace.dbv.pl/viewpage.php?page_id=72

Bialix 23.10.2010 17:57

Albo piłkarze to łamagi, albo Maaskant to genialny strateg. Bo grać takie drewno to już nie było dawno. A z drugiej strony taktyka, żeby uśpić przeciwnika przez pół godziny, dać se wbić gola, a potem wyrównać... tak myślą tylko ekscentrycy :]

Mario najlepszy na boisku. Znowu broni nas przed kompromitacją tygodnia.
Mały strzelił, ale co z tego, jak nijak to na naszą grę nie wpływa tyle tylko, że na chwilę obecną mamy 13 punktów.
Obrona standardowy dramat, pomoc pełna zagubionych we mgle, atak, pardon jaki atak?

Ale w końcu jest gol i to daje nadzieje na to, że jednak nasi kopacze coś potrafią.

wis997 23.10.2010 17:57

http://pl-sport.tv/stream-2.htm ja tutaj oglądam

skeba 23.10.2010 17:57

Cytat:

Heniu miał obronę, a Maaskantowi wyprzedali kluczowych zawodników.
Chodzi mi o okres późniejszy, nie ten 10 lat temu. Grał bez Marcelo i Głowackiego i zdobywał punkty.
Mecz trwa. Zobaczymy jak ta bramka z przypadku podziala na Wislakow.

narazie podobnie jak za Henia i Skorzy. Dzidza do przodu i moze ktos przejmie.
Czemu oni mogą klepać piłkę, a my nie ?

TymonPRO 23.10.2010 17:58

Obrona katastrofalnie gra

CHAVEZ & BUNOZA :( co oni robia

Taktyka na mecz chyba też coś nie tak,tyle luzu ma Lechia robią co chcą

For_FuN_ 23.10.2010 18:00

O kurde, ale Lechia klepie pileczka w naszym polu karnym :>... Bunoza i Chavez to narazie "najlepsza" para stoperow w lidze.

Kluvi 23.10.2010 18:00

skeba kiedy odszedł Marcelo i Glowa a kiedy trenował na Henio wiez sie puknij w czoło a nie pisz takie pierdoły

tofik 23.10.2010 18:01

Kowalski i Cleber ratujcie.

kk23 23.10.2010 18:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TymonPRO (Post 997732)
CHAVEZ & BUNOZA :( co oni robia

Ci goście to jakaś V kolumna:( Oni nawet poziomu A klasy nie reprezentują. Boukhari niestety też nie lepszy.

tedyy 23.10.2010 18:03

Piąta kolumna to Brozio udaje tylko napastnika (czyżby obrażony że brat nie gra

Evil_ 23.10.2010 18:03

Bunoza jak biega, to ma proste nogi w kolanach, hehe kozak :D

Robek 23.10.2010 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 997735)
Kowalski i Cleber ratujcie.

chyba lekarzy przed bezrobociem:-P

brylant17 23.10.2010 18:06

Nie oszukujmy się Lechia powinna prowadzić z nami 1:4 gramy padakę i piach Rios i Wilk na boisko

TymonPRO 23.10.2010 18:06

Połowa,gramy fatalnie tylko cud daje nam remis,oby coś wymyślił Super Holender bo źle to wygląda

vaazon 23.10.2010 18:07

skeba Heniu z tą obroną wygrał dwa mecze z kelnerami z Litwy i przegrał z Karabachem, więc wystarczy trochę lepszy zespół i banda w obronie się gubi.

Robek 23.10.2010 18:09

Pawlek powiedzial ze bramki jeszcze padna wiez nie jest źle

bloodraven 23.10.2010 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 997731)
Chodzi mi o okres późniejszy, nie ten 10 lat temu. Grał bez Marcelo i Głowackiego i zdobywał punkty.


Możesz mi przypomnieć te złote mecze? Bo z tego co pamiętam, to po wyprzedaży obrony Heniu punktów nie zbierał. Chyba że jako punkty liczysz mecze play-off, bądź to że w meczu nie było któregoś z nich...

tormenthor 23.10.2010 18:10

Nie można przy tak słabej obronie grać w środku pola na starego Sobola, człapiącego Boukhariego, nieogranego Gargułę. Do tego dochodzi wypłoszony Kirm i nieobecny Brożek.

satori 23.10.2010 18:11

Pomyslcie sobie co byscie powiedzieli pare lat temu jak by ktoś powiedział że Lechia będzie nas klepać... Do czego to doszlo zeby sredniacy byli faworytami w meczu z Wisłą.. Nie ma obrony nie ma ataku Wisła jest bezbarwna.. Dzisiaj obraz Wisły przedstawiają Boukhari, Bunozy, Chavezy itp.. Totalny marazm.. Czym oni chca przyciagnac ludzi na stadion?
Za oglądanie tak żałosnej gry powinni płacić bo tego nie da się oglądać..

wiśnia 23.10.2010 18:12

Jeśli będzie remis to bedzie dobrze. Na dzień dzisiejszy z ta obrona nie ma na co wiecej liczyc. W przerwie rozgrywek( i tak juz pozno) zegnamy Chaveza i Bunoze rozwiazujemy kontrakt, na ich miejsce kupujemy podkreslam kupujemy 2 nowych obroncow.

szczepanwislak 23.10.2010 18:13

Jak zwykle gra w obronie szwankuje... co z tego ,że piłkę mamy więcej przy nodze skoro niezbyt potrafimy to wykorzystać. I tak jest w każdym meczu. Co najmniej o 10 % więcej czasu przy piłce a to rywale mają więcej sytuacji , albo mają je klarowniejsze. I coś złego mi mówi , że albo uratujemy ten remis lub niestety przegramy.. Bo jak jeszcze w ofensywie coś nam idzie , to już w obronie całkiem klapa. I ratuje nas Pawełek. Cleber na pomoc !

MMTS 23.10.2010 18:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 997731)
Chodzi mi o okres późniejszy, nie ten 10 lat temu. Grał bez Marcelo i Głowackiego i zdobywał punkty.
Mecz trwa. Zobaczymy jak ta bramka z przypadku podziala na Wislakow.

narazie podobnie jak za Henia i Skorzy. Dzidza do przodu i moze ktos przejmie.
Czemu oni mogą klepać piłkę, a my nie ?

na Wiślaków ta bramka podziała na pewno kojąco, nie wiem jak podziała na tych kopaczy w strojach Wisły...

Acapelo 23.10.2010 18:14

Chavez napewno warto kontrakt rozwiazac niech wraca do Hondurasu... Bunoza slaby ale przy dobrym obroncy potrafi dobrze zagrac.

tofik 23.10.2010 18:16

Ne potrafi kiedy on cos zagrał ? W kazdym meczu zawala bramkę. Wygląda na to, że w 2 poł dostaniemy ze 2 bramki bo my nic nie gramy.

masterlag 23.10.2010 18:17

Tylko dzięki sędziemu i... Lechii remisujemy do przerwy. Czyli jednak mamy szczęście.
Ja mam tylko jedno [zn. dwa] marzenie na zimowe mercato: dwóch PORZĄDNYCH środkowych obrońców potrzebujemy NATYCHMIAST. Mogliby być to jacyś z naszej ligi- ograni w naszych standardach, bo z zagranicy to pewnie znów ściągniemy kogoś pokroju Bunozy. Po Chavezie też się spodziewałam zdecydowanie więcej... Co najgorsze: nawet na Clebera nie można liczyć, bo słabiutko przędzie po powrocie.
Nie będziemy wygrywać (ciężko będzie też remisować) jeśli nie będziemy mieć obrony!

Denerwuje mnie też to, że Sobolewski ma niepodważalną pozycje w zespole. Ja doskonale pamiętam nie tak dawne jego [bardzo] dobre występy, ale dziś jest słaby. O wiele lepiej się prezentuje[/ował] Wilk i nie rozumiem dlaczego nie może on wyjść w środku pola zamiast Sobola albo chociaż tego Boukhariego.

Dalej: gra Kirm, który potrafi zagrać, ale w reprezentacji. Aż się prosi żeby biegał tam Rios...

Podobnie jak wyżej: nie wiem jak oni chcą zapełnić stadion jak sprowadzają Bunozy i Nurdiny...

EDIT: To mi pan Radek odpowiedział. :D Oby tak dalej. Ale spokojnie... ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl