Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [7. Kolejka] GKS Bełchatów - Wisła Kraków 26 września niedziela godz. 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7618)

krowczax 26.09.2010 17:31

Rożne Małeckiego wyglądają jak zawody w jak najgorszym dośrodkowaniu.

Mar85 26.09.2010 17:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 986797)
to niech Maciuś prowadzi :lol:

jaki Maciuś?? Jak się nie widzi że Pawełek jest słaby, Cleber popełnia błędy, z uporem maniaka nie daje się szansy Gargule to ja już nie wiem, zresztą Chavez gra gorzej niż Kowalski, zajebiste wzmocnienia Panie Basałaj, a Czikos to już nawet żal komentować...

manian 26.09.2010 17:32

Małecki chyba pomylił piłkę nożna z rugby

Schabek 26.09.2010 17:32

Masnkant może powiedzieć wzorem naszego byłego trenera: "Wypada tylko przeprosić kibiców"

kk23 26.09.2010 17:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanfan (Post 986737)
Chyba głupi jesteś albo ślepy. Chavez jak na debiut nie gra źle , oczywiście faul był nie potrzebny i chamski ale jego gra jest przyzwoita. Dobrze gra głową i wcale nie jest taki wolny jak to niektórzy wcześniej pisali. Myślę że wygląda lepiej od Bunozy kiedy ten debiutował w naszej kopanej i przynajmniej nie ucieka od rywala przy dośrodkowaniach.

Dalej Ci się tak wydaje. Popatrz człowieku jaki gość jest wolny, jak się ustawia, wybija piłki pod nogi przeciwnikia i jak je traci bezsensownymi podaniami.

Zwitter 26.09.2010 17:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiśnia (Post 986801)
Basałaj kogo teraz sprzedaż?

Nikogo, bo przecież nikt normalny nie kupi od nas w tej chwili żadnego zawodnika.
Cholera, modle się chociaż o ten punkt.

Rob_Zombie 26.09.2010 17:33

Skorżo wróć?

wiśnia 26.09.2010 17:33

Wróbel uuuuu......ja bym sie zaczął bać

bebeto 26.09.2010 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm_ (Post 986789)
w A klasie widuję pewniejszych bramkarzy niż pawełek. poważnie.

Co chcecie od naszego goalkeepera??
Ma supernove/wystrzałowe rękawice i jest fajno!!:-)

brylant17 26.09.2010 17:34

Ja pi%%%% Żuraw! coś ty zrobił :D

Mar85 26.09.2010 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 986804)
Ja pierdo...e jaki malkontent. Od razu Maaskant słaby trener bo co? Bo źle przygotował drużyne do seoznu może?:rotfl: transfery złe zrobił ?

A czym narazie Ci zaimponował?? Nie widzieć że Pawełek jest słaby, stawiać na Clebera i Chaveza którzy popełniają błędy, grubego Marokańczyka zamiast Garguły...przecież każdy kibic to widzi, w czym Jovanic jest słabszy od Pawełka, Bunoza od Chaveza???

robin hood 26.09.2010 17:35

Jesteśmy ciency jak dupa węża

Joshua TS 26.09.2010 17:36

Łomatko Rafał Boguski wchodzi... No to mamy punkt :lol:

lexm 26.09.2010 17:36

Maaskant jest w tym słaby że nie widzi że nie mają ci gracze predyspozycji do takiej taktyki ...!! Powinien wrócić do klasycznego 4-4-2 lub 4-5-1 a on chcę cały czas to samo grać ...
To że wystawia Pawełka nie ma znaczenia bo obaj bramkarze są z tej niskiej klasy.... niestety

Kandzior 26.09.2010 17:36

Wy wiecie co to jest transfer? Dla was zbieranie wolnych, słabych piłkarzy to transfery? Z taką polityką nigdy daleko nie dojdziemy.

Kryniu 26.09.2010 17:36

wchodzi Boguski. Brawo teraz strzelimy

Mar85 26.09.2010 17:37

Pan trener wie że Baguski ma dar niesłychany, przyjęcie piłki na 5 metrów przed siebie

Mar85 26.09.2010 17:38

UU Branco pokazał jaki z niego obrońca, kaleka Nowak go robi...on się nie nadaje na obronę ale na skrzydło

vaazon 26.09.2010 17:39

Mar85, jesteś ignorantem? Jaki trener poradziłby się z zespołem, który po pierwsze nie umie się porozumieć, po drugie istnieją podziały, po trzecie wysprzedano całą obronę?

Grisza1 26.09.2010 17:40

Gdyby Maskant był w Polonii to Józek już by go wyp.....ł. Maskant - szczesliwe zwyciestwo z Bytomiem, porażka z Jagą, remis z Koroną, szykuje się porazka z GKS. Niezły bilans. Czyzby kolejny złotousty?

robin hood 26.09.2010 17:40

Cóż brawo zarządowi za fantastyczne działania marketingowe i sportowe w celu zapełnienia stadionu

brylant17 26.09.2010 17:41

o mamusia kto strzeli? ;D

o nie Boguś

krowczax 26.09.2010 17:41

Jest nadzieja !

FajQ 26.09.2010 17:41

Cleber do Pawełka ;) to już żartują z naszego Brożka :p ale mają powody bo ta gra to jeden wielki żart.

63.5 Kg 26.09.2010 17:41

Jest zenujaco...

Nie mamy zadnych szans z Jaga i z Korona i Belchatowem.

Gramy duzo slabsza pilke niz Legia czy slabiutki Lech czy chociaz nawet wczoraj zakonni...

Gramy chyba jedna z najgorzej wygladajacyh pilke w calej lidze...

leszekm_ 26.09.2010 17:42

boukhari tego karnego zrobił. swietne podanie

Joshua TS 26.09.2010 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Joshua TS (Post 986817)
Łomatko Rafał Boguski wchodzi... No to mamy punkt :lol:

Jaja, wybaczcie:rotfl:

Marcinkrakwoj 26.09.2010 17:43

dzięki Boguś!

Mar85 26.09.2010 17:43

Dobry trener napewno, to zapytam inaczej po co sprowadzili kolejnych? Żeby nikt z nikim się nie umiał komunikować? Po co nam ten Marokoańczyk, czy ten Branco? Sprowadzają kolejnych, wcześniej nasprowadzał Basałaj szrotu nieziemskiego, a Czikos to chyba najsłabszy prawy obrońca jakiego na oczy widziałem, nikt mi nie powie że jest inaczej, jesteśmy najniżej w lidze od lat, rozwalili wszytsko nie widać żadnej poprawy, mam siedzieć cicho i się oszukiwać?? Wisła to coś więcej niż przeciętność w Polskiej lidze, mam prawo wymagać od sowicie opłacanych piłkarzy aby wygrywali z przeciętnym GKS

medyk 26.09.2010 17:43

za ciosem ....a !!

vaazon 26.09.2010 17:43

Pawełek z tym przysiadem przy karnym hehe xD

IncognitoTSW 26.09.2010 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mar85 (Post 986815)
A czym narazie Ci zaimponował?? Nie widzieć że Pawełek jest słaby, stawiać na Clebera i Chaveza którzy popełniają błędy, grubego Marokańczyka zamiast Garguły...przecież każdy kibic to widzi, w czym Jovanic jest słabszy od Pawełka, Bunoza od Chaveza???

Daj mu czas.

martiness 26.09.2010 17:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kryniu (Post 986820)
wchodzi Boguski. Brawo teraz strzelimy


No i co cwaniaczku?

iiYama 26.09.2010 17:44

Nie rozumiem Barana. Ewidentnie skosił Brożka i jeszcze pyskuje do sędziego. Co tacy kolesie mają w głowie?

Dawać dawać :)

JAR0 26.09.2010 17:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kryniu (Post 986820)
wchodzi Boguski. Brawo teraz strzelimy

Prorok czy co ? :-P

mr_kwolf 26.09.2010 17:45

Małecki kolejny mecz żenada, biega bez sensu, kiwa, nie podaje. Reakcja Sobolewskiego czy Brożka gdy w dobrej sytuacji nie podał mówi wszystko.

krowczax 26.09.2010 17:45

Małecki won od dośrodkowań !

calieri 26.09.2010 17:45

Małecki poraża tymi wrzutkami normalnie

PhantomRanger 26.09.2010 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 986830)
Jest zenujaco...

Nie mamy zadnych szans z Jaga i z Korona i Belchatowem.

Gramy duzo slabsza pilke niz Legia czy slabiutki Lech czy chociaz nawet wczoraj zakonni...

Gramy chyba jedna z najgorzej wygladajacyh pilke w calej lidze...


Dobrze czytam? Remisujemy z GKS który la luzie wrzucił Legii 2 bramki, a powinien 2x tyle. Legia i Lech nie grają rewelacyjnej piłki. Liczę, że 89 minucie padnie dla nas bramka na 2;1 :)

calieri 26.09.2010 17:48

Dajcie im się trochę zgrać, im więcej razem będą grać i współpracować, nauczą się stylu nowego trenera tym ta gra będzie ciekawsza i bardziej poukładana, narzekacie na Boukariego a taką technikę to mało kto u nas ma.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl