Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [5. Kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 10 września, piątek godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7575)

DrewniaQ 09.09.2010 14:27

Mam dziwne i pozytywne nadzieje na ten mecz. W końcu chciałbym zobaczyć widowisko, a Jaga (jako miejsce i drużyna) jest do tego idealna! Ścięta głowa już dawno zagościła ze swoimi marzeniami i za każdym razem gdzieś znika.

sndr 09.09.2010 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 976595)
Nie wiem, co wygląda obecnie u nas gorzej - pokiereszowana obrona bez nominalnych lewych defensorów, środek pola, czy szarpiące się w bezsilności skrzydła. Jest mnóstwo słabych punktów i malutko jakości w dzisiejszej drużynie Wisły.

Zdecydowanie obrona
Stoperzy: Bunoza, Kowalski, Cleber, Chavez
LO: Piotr Brożek
PO: Cikos
W tym momencie Piotrek ma problem z plecami i nie mamy nominalnego lewego obrońcy (pominę, że Brożek jest tak naprawdę chyba jednak pomocnikiem).
Środek pola: Sobolewski, Garguła, Jirsak, Wilk, Boukhari (?-podobno może grać też w rozgrywającego)
Mam nadzieję, że jakiś obrońca jeszcze do nas dołączy bo inaczej w dalszej części rundy może być naprawdę kiepsko.

serek.c2 09.09.2010 15:47

Wolfy - ależ ja się całkowice z Tobą zgadzam odnośnie naszej obecnej kadry. Tak słabej jakościowo jeszcze w erze Telefoniki nie mieliśmy. Szkoda tylko, że w obecnej sytuacji - gdy w pierwszej drużynie aż roi się od słabiaków - naprawdę nie mamy ani jednego młodego zawodnika, który wykorzystałby tą sytuację i przebił się do podstawowej jedenastki. Piszesz, że wystarczą teraz przeciętniacy... Jednak jest w Tobie odrobina optymisty ;) - ja w każdym razie w ME nie widzę nawet przeciętniaków (w skali ligowej). Przywoływany tu przez Ciebie Burliga miałby kłopot z wywalczeniem sobie miejsca w w najsłabszych ligowych ekipach.

fialo 09.09.2010 15:56

Przypomnę wam te wszystkie płaczliwe teksty jak wygramy.

serek.c2 09.09.2010 16:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 976643)
Przypomnę wam te wszystkie płaczliwe teksty jak wygramy.

Nigdzie nie napisałem, że nie wygramy. Co innego ocena obecnej kadry Wisły a co innego ocena szans w meczu z Jagiellonią. Przecież po przeciwnej stronie będą biegać takie same patałachy jak i u nas (a nasi "na papierze" nawet lepsi ;))

Markus 09.09.2010 16:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 976643)
Przypomnę wam te wszystkie płaczliwe teksty jak wygramy.

Uważaj, żeby autorzy "płaczliwych tekstów" nie przypomnieli raczej forumowiczom myślącym jak Ty tego, co wypisywali przed Lewadiami, Karabachem, ostatnimi derbami itd.

Maaskaant ma bardzo ciężki orzech do zgryzienia. Moim zdaniem optymalny skład na dzień dzisiejszy wygląda mniej więcej tak:

Pawełek - Cikos, Chavez, Cleber, Bunoza - Kirm, Wilk - Rios, Boukhari, Małecki - Paweł Brożek

AYALA 09.09.2010 17:09

ciekawe kto zagra na lewej obronie ? Kiedyś na lewej stronie grywał Cleber ale wtedy był młodszy,szybszy...
Bunoza taki troche za mało zwrotny na bocznego obrońce ale i tak pewniejszy w tyłach niż Kirm.

virus_nh 09.09.2010 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 976684)
ciekawe kto zagra na lewej obronie ? Kiedyś na lewej stronie grywał Cleber ale wtedy był młodszy,szybszy...
Bunoza taki troche za mało zwrotny na bocznego obrońce ale i tak pewniejszy w tyłach niż Kirm.


Może i pewniejszy ale na pewno nie tak dynamiczny i zwrotny jak Kirm. Może na obronie Kirm pokazał by choć trochę swojej reprezentacyjnej formy.

sndr 09.09.2010 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 976684)
ciekawe kto zagra na lewej obronie ?

A może wyjdziemy 3 w obronie? :lol: Skoro Maaskant mówił, że będziemy atakować a nie bronić się...
Mam nadzieję, że na to nie wpadł, bo nasi grając w 4 robią momentami taki kocioł pod własną bramką, że przy 3 obrońcach mogłoby być...źle. Nie widzę w tym momencie zawodnika, który mógłby zagrać na lewej stronie obrony, ale może ten kto tam wystąpi okaże się objawieniem? :-) Mam mieszane uczucia przed tym meczem, strasznie obawiam się o grę naszej defensywy, ale nie ma co lamentować. Musimy sobie poradzić w takiej sytuacji w jakiej się znajdujemy. Amen!

brylant17 09.09.2010 19:35

Marzy mi się zwycięstwo chodź będzie cholernie ciężko, raz gramy na wyjeździe dwa długa przerwa.Chodź z jednej strony to dobrze, bo trener ma szansę poznać zawodników a to chyba raczej Jaga może i mam nadzieję, że wypadnie z rytmu,a my zdobędziemy 3 pkt.Tylko Zwycięstwo WISEŁKO tylko Zwycięstwo.

Elefant 09.09.2010 20:06

Trudno być optymistą przed jutrzejszym meczem. Początek sezonu, mimo całkiem dobrego bilansu punktowego, raczej fatalny. Tak naprawdę o żadnym z zawodników nie można powiedzieć, iż aktualnie prezentuje „Wisła level”. Albo brak formy, albo brak umiejętności, albo jeszcze nie wiemy czy w ogóle ma umiejętności. A o Wiśle jako drużynie optymista powiedziałby, że jest w przebudowie, realista, że w rozsypce, pesymista, że jej nie ma.
I znakomitym odzwierciedleniem tego stanu rzeczy jest ten temat, gdzie przedstawiono już 1542 różne ustawienia drużyny. W dobrych czasach dyskutowało się nad jednym, może dwoma nazwiskami, reszta była wiadoma.

Co zrobi Maaskant? Będzie to taki pierwszy mały test na to, jakim jest trenerem. W niecałe trzy tygodnie żaden trener nie zmieni oblicza drużyny. Ale w tym okresie można ją poznać na tyle, żeby wystawić optymalny skład i dobrać właściwa taktykę meczową. Oczywiście nawet dobór najlepszych aktualnie zawodników i taktyki może okazać się niewystarczający, ale przy słabej formie drużyny błędy trenera mogą być gwoździem do trumny.

Największy problem to oczywiście lewa obrona i … atak. Trener powiedział, że pracuje nad rozwiązaniem, czytaj będzie to niespodzianka. Więc widzę to tak, albo gramy 4-4-2 i wówczas na lewej jest ktoś z trójki Bunoza, Cleber lub Paljić. Albo gramy z zagęszczonym środkiem 3-5-2.
Co do Bunozy, w meczu z Polonią w paru akcjach występował jako lewy. Szału nie było, ale radził sobie.

Czy jutro wyjdzie Paweł B. i czy będzie to odmieniony Brożek? Podobno ciężko pracował.

Jeżeli jutro przegramy to Wisła się od tego nie zawali. Wychyli się parę piw i chandra się rozwodni. Gorzej, gdy nie będzie oznak, choćby drobnych, zmiany stylu i podejścia do gry przez poszczególnych zawodników, jak i całej drużyny.

serek.c2 09.09.2010 20:34

Jeszcze Małek posędziuje... Szanse na dobry wynik trochę zmalały...

brylant17 09.09.2010 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 976786)
Jeszcze Małek posędziuje... Szanse na dobry wynik trochę zmalały...

Ja ja go nie lubię, to już wolę Siejewicza :foch:

JrQ- 09.09.2010 21:48

Cytat:

Wolfy ma 100% racji - nasza kadra dzięki wspanialej transferowej ofensywie made in Basałaj wygląda chyba najgorzej w całej "erze Cupiała".
Made in Cupiał chłopie...

Maaskant mówił, że coś wymyśli, ufam mu!
Wygramy, będziemy grać z kontry i strzelimy coś [;

farben 09.09.2010 21:50

Maaskant wymyślił dla Wisły taktykę na "Jagę"

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...jage,id,t.html

pablo92TSW 09.09.2010 22:00

Cytat:

Wolfy ma 100% racji - nasza kadra dzięki wspanialej transferowej ofensywie made in Basałaj wygląda chyba najgorzej w całej "erze Cupiała".

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 976835)
Made in Cupiał chłopie...

Maaskant mówił, że coś wymyśli, ufam mu!
Wygramy, będziemy grać z kontry i strzelimy coś [;


Widać, że obaj panowie bardzo pojemni...

hawkins 09.09.2010 22:16

Dzięki artykułowi w GK mniej więcej znamy skład Wisły na jutro.

Osobiście wydaje mi się, że będzie to troszkę inaczej wyglądać. Dragan nie będzie ograniczał się tylko do zadań defensywnych.

Myślę, że będzie to wyglądało tak:

...................Brożek................
......Rios.......Żurawski......Boguski
Paljić.......Wilk....Sobolewski.........
..Bunoza........Cleber...........Cikos
...............Pawełek...................

Do końca nie jestem pewien, kto będzie grał jako lewoskrzydłowy. Gramy bez typowego rozgrywającego, więc rolę dostarczającego ostatnie podanie musi wziąć na siebie cofnięty napastnik, a tym może być i Rios i Żurawski. Zresztą, jak mówi sam coach, ma być wymienność pozycji i wszyscy muszą biegać i walczyć.

Jako że gramy z 4 nominalnymi napastnikami i dwoma defensywnymi pomocnikami obawiam się trochę dziury w środku pola. Jakoś ta piłka do tych wszystkich napastników musi dotrzeć...

Mały wejdzie w drugiej połowie w roli jokera. Osobiście wolałbym go od początku meczu, zamiast bezproduktywnego Bogusia. Z drugiej strony, przyda się ktoś szybki i waleczny na podmęczonego rywala.

Osobiście liczę jeszcze, że dotrze certyfikat Boukhariego, bo ten facet ma potencjał na zostanie niekwestionowaną gwiazdą naszej buraczanej ligi.

palladynTS 09.09.2010 22:22

Witka!
Bardzo jestem ciekawy,co wieczni niezadowoleni będą wypisywać po meczu,który Wisełka w dobrym stylu wygra w Białym np.3-0.Ilość pesymizmu na tym forum przekracza wszelkie granice.Panowie Świat naprawdę może być OK!
Pozdrowka do jutra!

Wojtas 09.09.2010 22:38

Gargula jak zwykle 2324343 kontuzja , tym razem ucha za tydzien pachwiny i tak do zimy.ja pi****** ,to przechodzi ludzie pojecie.

W obronie mamy taka bide jakiej chtba pare lat nie bylo ,Boukari nie wiadomo czy zagra,wiec bedziemy skazani na Tomasa"uciekam od gry" Jirsaka

W ataku licze na Riosa i Brozka ktory musi w koncu zaczc cos grac bo na razie to cien piłkarza ktorego wszyscy pamietamy
Niby Maaskant jest optymistą ale ja wstrzymam sie bo nie mam pojecia co on z Wisla pokombinowal i czy cos udalo mu sie juz wypracowac.Zobaczymy jutro

mis_fis 10.09.2010 00:32

do brylant17- z Siejewiczem z wiadomych wzgledow to niemozliwe.. ale poza pensja co miesiac to premii facet za sedziowanie nie dostaje, a dziwne ze nie sedziuje, ciekawe dlaczego, bo sledze jego mecze, gdyz do tej pory byl wyrozniajacym sie sedzia. a Malka zdecydowanie tez nie lubie i boje sie lipy..:(


ale Panowie.. jesli mam cos powiedziec, jako Jagiellonczyk z krwi i serca, to powiem Wam tak: niech wygra lepszy i serdecznie zapraszamy kolegow z Krakowa do Bialegostoku. Zapraszamy, zmiescimy sie mimo remontowanego stadionu, chcecie obejrzyjcie, wejdziecie :) mecz powinien byc szlagierowy :)

ale co do meczu to powiem tak.. Wisla po tej kolejce bedzie miala ujemny bilans bramkowy.. :/ Niestety dla Waszego klubu i ku chwale Jagiellonii.:)

Pierwsza osoba, ktora ignorujecie i od ktorej wszystko sie zaczyna to Thiago Cionek. Prawdziwa podpora defensywy i pewny punkt naszej przyszlej reprezentacji (tu mysl o jakims lobbingu na rzecz szybszego utwierdzenia przez niego obywatelstwa, bo papiery zlozyl juz 5.09.2009! dlaczego przy innych graczach bylo szybciej!!)

Nie rzucam slow na wiatr, sami zobaczycie. To jest gosc.. Juz nie mowie jak bardzo sympatyczny i w porzadku prywatnie.. :) Ale..

Jesli stopniowac sile Jagi od najwazniejszych ogniw to powiem tak: Cionek, Franek, Hermes, Sandomierski, Grzyb, Grosik, Kupisz, Burkhardt, Makuszewski - wszyscy na wysokim poziomie, potem Kascelan, Skerla, Norambuena, Lato i Kijanskans.. Hmm... wiecej osob niz miejsc w skladzie..?? coz.. no to trener bedzie mial problem.. :( a mowilem juz o trenerze? wiecie o kim mowie? :) jest zly Waszym zdaniem? zle zespol ulozy na ten mecz jak w ostatnich moze? ;) no i KIBICE- jak to mowi Szpakowski- 13. zawodnik ;)) a u nas to juz naprawde. do tego murawa wymarzona, wiec ciezko bedziecie mieli Wislacy. Zycze Wam i nam powodzenia, byle dobra pogoda byla i nie bylo przypadkow.

Sila Jagi jest dobry wyrownany zespol, juz chyba zgrany i swietny trener plus kibice. Remis? nie biore takiej opcji pod uwage. Zycze Wam jak najlepiej, ale my jestesmy glodni sukcesu po tylu latach istnienia, tulaczki i ignorowania naszego potencjalu w kazdym aspekcie, rowniez przez Was byli bracia wislacko-jagiellonskiej krwi.

O Wisle pisal nie bede, bo przeczytalem wszystkie 8 stron tego watku i doklanie o wszystkim napisaliscie- sa pewne problemy, a Wy znacie sie na Waszym klubie znacznie lepiej niz na moim lub ja na Waszym. Dlatego inny rezultat niz 3 pkt w Bialymstoku bedzie niespodzianka.

Powiem wiecej, nikt nie przejdzie obok tego meczu obojetnie. Predzej sie boje u nas np. Polonii Bytom, Zaglebia, Ruchu itp., ktorych nie daj Boze mozemy zlekcewazyc. Ale przy Was bedzie pelna mobilizacja od pilkarzy, przez media, po kibicow. Ale powodzenia.

Tyle mialem do powiedzenia, zeby juz nie przedluzac.:) A teraz wieszajcie sobie na mnie psy.... Pozdrawiam :)

P.S. Zapamietajcie to nazwisko dobrze- Cionek- chlopak z Bialegostoku, przyszly reprezenant Polski. :)
a juz nawet o niego w kontekscie mojej dziewczyny nie jestem zazdrosny, ktora go uwielbia i ma na meczach koszulke z jego numerem i imieniem, a chce jeszcze plakatow z autografami itp itd..:) po prostu przyznaje fakty,on jest swietny, a jej ufam, ze to tylko idol i koniec kropka;)

P.S. 2- A ofensywna u nas gra Wisly, wedlug tego co wlasnie zapowiada Maaskant, bedzie tylko woda na mlyn Jagiellonii. :) Wiec grajcie otwarty futbol i niech wygra lepszy :)

jeszcze raz pozdrawiam Was Wislacy:)

radek2323 10.09.2010 00:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mis_fis (Post 976888)
do brylant17- z Siejewiczem z wiadomych wzgledow to niemozliwe.. ale poza pensja co miesiac to premii facet za sedziowanie nie dostaje, a dziwne ze nie sedziuje, ciekawe dlaczego, bo sledze jego mecze, gdyz do tej pory byl wyrozniajacym sie sedzia. a Malka zdecydowanie tez nie lubie i boje sie lipy..:(


ale Panowie.. jesli mam cos powiedziec, jako Jagiellonczyk z krwi i serca, to powiem Wam tak: niech wygra lepszy i serdecznie zapraszamy kolegow z Krakowa do Bialegostoku. Zapraszamy, zmiescimy sie mimo remontowanego stadionu, chcecie obejrzyjcie, wejdziecie :) mecz powinien byc szlagierowy :)

ale co do meczu to powiem tak.. Wisla po tej kolejce bedzie miala ujemny bilans bramkowy.. :/ Niestety dla Waszego klubu i ku chwale Jagiellonii.:)

Pierwsza osoba, ktora ignorujecie i od ktorej wszystko sie zaczyna to Thiago Cionek. Prawdziwa podpora defensywy i pewny punkt naszej przyszlej reprezentacji (tu mysl o jakims lobbingu na rzecz szybszego utwierdzenia przez niego obywatelstwa, bo papiery zlozyl juz 5.09.2009! dlaczego przy innych graczach bylo szybciej!!)

Nie rzucam slow na wiatr, sami zobaczycie. To jest gosc.. Juz nie mowie jak bardzo sympatyczny i w porzadku prywatnie.. :) Ale..

Jesli stopniowac sile Jagi od najwazniejszych ogniw to powiem tak: Cionek, Franek, Hermes, Sandomierski, Grzyb, Grosik, Kupisz, Burkhardt, Makuszewski - wszyscy na wysokim poziomie, potem Kascelan, Skerla, Norambuena, Lato i Kijanskans.. Hmm... wiecej osob niz miejsc w skladzie..?? coz.. no to trener bedzie mial problem.. :( a mowilem juz o trenerze? wiecie o kim mowie? :) jest zly Waszym zdaniem? zle zespol ulozy na ten mecz jak w ostatnich moze? ;) no i KIBICE- jak to mowi Szpakowski- 13. zawodnik ;)) a u nas to juz naprawde. do tego murawa wymarzona, wiec ciezko bedziecie mieli Wislacy. Zycze Wam i nam powodzenia, byle dobra pogoda byla i nie bylo przypadkow.

Sila Jagi jest dobry wyrownany zespol, juz chyba zgrany i swietny trener plus kibice. Remis? nie biore takiej opcji pod uwage. Zycze Wam jak najlepiej, ale my jestesmy glodni sukcesu po tylu latach istnienia, tulaczki i ignorowania naszego potencjalu rowniez przez Was byli bracia wislacko-jagiellonskiej krwi.

O Wisle pisal nie bede, bo przeczytalem wszystkie 8 stron tego watku i doklanie o wszystkim napisaliscie, sa pewne problemy, a Wy znacie sie na Waszym klubie znacznie lepiej niz na moim lub ja na Waszym. Dlatego inny rezultat niz 3 pkt w Bialymstoku bedzie niespodzianka.

Powiem wiecej, nikt nie przejdzie obok tego meczu obojetnie. Predzej sie boje u nas np. Polonii Bytom, Zaglebia, Ruchu itp., ktorych nie daj Boze mozemy zlekcewazyc. Ale przy Was bedzie mobilizacja od pilkarzy, przez media, po kibicow. Ale powodzenia.

Tyle mialem do powiedzenia, zeby juz nie przedluzac.:) A teraz wieszajcie sobie na mnie psy.... Pozdrawiam :)

P.S. Zapamietajcie to nazwisko dobrze- Cionek- chlopak z Bialegostoku, przyszly reprezenant Polski. :)
a juz nawet o niego w kontekscie mojej dziewczyny nie jestem zazdrosny, ktora go uwielbia i ma na meczach koszulke z jego numerem i imieniem, a chce jeszcze plakatow z autografami itp itd..:) po prostu przyznaje fakty,on jest swietny, a jej ufam, ze to tylko idol i koniec kropka;)

P.S. 2- A ofensywna u nas gra Wisly, wedlug tego co wlasnie zapowiada Maaskant, bedzie tylko woda na mlyn Jagiellonii. :) Wiec grajcie otwarty futbol i niech wygra lepszy :)

jeszcze raz pozdrawiam Was Wislacy:)

hehehehe ....... Wisełka wygra 3:1

mis_fis 10.09.2010 01:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radek2323 (Post 976890)
hehehehe ....... Wisełka wygra 3:1

jak juz to 1:3, ale ja obstawiam 2:0. Milego ogladania, zapewne, w C+. :) zobaczymy kto lepiej typuje, ostatnio z Lechem sie nie pomylilem :)

tommiyacht 10.09.2010 05:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mis_fis (Post 976891)
jak juz to 1:3)

nie jestem pewien wiec jak cos to mnie poprawcie, ale wydaje mi sie ze jezeli mowi sie ze jezeli jakis klub wygra to stosunkeim bramek x:y z czego x>y. Czyli np. w przypadku najblizszego meczu meczu, obstawiam ze Wisla wygra 3:1, obstawiam 3:1 dla Wisly itd (i nie ma to znaczenia czy gra w domu czy na wyjezdzie). natomiast jesli obstawiamy wynik , ze tak powiem "bezklubowo" czyli myslimy ze wygra Wisla ale nie mowimy tego, to wtedy "obstawiam wynik 1:3"

zeby nie bylo offtopa, obstawiam 1-0 dla Wisly :))

tofik 10.09.2010 07:35

Tak jak kiedyś pisałem. Małecki kariery na zachodzie nie zrobi. Bo gra bezmyślnie i indywidualnie. Wystarczyły 2 tygodnie, żeby trener go posadził na ławę. Cóż Patryk ma przynajmniej przedsmak tego, co by było w zagranicznym klubie :)

dynek.pl 10.09.2010 08:37

Grosicki lub Kupisz vs "dziura na lewej obronie" - szykuje sie ciekawey pojedynek

pikey 10.09.2010 09:14

Niestety źle trafiliśmy z eksperymentem naukowym: ,,Wpływ braku obrońców na wyniki drużyn piłkarskich" . Akurat Jagiellonia to na tą chwilę nie jest najlepszy przeciwnik z którym moglibyśmy testować takie nowatorskie koncepcje. Miks Pawełek w bramce+ wspomniana ,,dziura na lewej" może skończyć się jak z Karabachem- szybkimi kilkoma brameczkami. Liczę, że będziemy umieli odpowiedzieć, że Paweł się przełamie, że Żuraw prestiżowo potraktuje ,,pojedynek" z Frankiem, że Mały będzie Jokerem.

Innymi słowy 3:3 biorę w ciemno:-D

massoud 10.09.2010 09:19

to nieźle
utalentowany pomocnik Dragan - w obronie
najlepszy napastnik - na ławce
bramkarskie odkrycie sezonu - wygryzione przez Pawełka (chore)

enzo 10.09.2010 09:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez massoud (Post 976929)
to nieźle
utalentowany pomocnik Dragan - w obronie
najlepszy napastnik - na ławce
bramkarskie odkrycie sezonu - wygryzione przez Pawełka (chore)

Pawełek nam tak wygryzł bramkarskie odkrycie sezonu, że Jovanić się nawet na ławkę rezerwowych nie załapał... A poważnie - nasz nowy bramkarz jest przecież kontuzjowany - może więc doczytaj, zanim zaczniesz pisać o chorych zestawieniach składu, co?

serek.c2 10.09.2010 09:26

Skład przewidziany przez Gazetę Krakowską wydaje się mało prawdopodobny. Mogą mieć rację, jeśli chodzi o obsadę pozycji lewego obrońcy (Paljic), natomiast mało prawdopodobne jest gra czwórki odpowiedzialnej za grę ofensywną - Rios, Boguski, Żurawski, Brożek. Jeśli będzie mógł zagrać Boukhari to zapewne On będzie operował przed Sobolem i Wilkiem rozprowadzając nasze ataki. Nie wydaje mi się również by w podstawowym składzie wybiegł Boguski - jak nie lubię Małeckiego, to Boguski może mu buty nosić. Tak to chyba powinno wyglądać w ofensywie:

----------Boukharki-----------
---Rios-------------Małecki---
-----------Brożek--------------

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 976911)
Grosicki lub Kupisz vs "dziura na lewej obronie" - szykuje sie ciekawey pojedynek

Miejmy nadzieję, że zagramy najlepszy mecz od dwóch lat i takich pojedynków nie będzie zbyt dużo ;)

Poza tym - nie demonizowałbym tak Jagi, wiem że ładnie zaczęli, grają nieźle. Jednak widziałem już mnóstwo meczów drużyn podobno świetnie grających z niby słabą Wisłą na przestrzeni ostatnich lat i jakoś zawsze w starciach z Wisłą cudowna forma przeciwników gdzieś umykała. Jeśli Wisła będzie grała to co ostatnio, wtedy spodziewam się wyrównanego pojedynku - a jeśli Wisła wreszcie zagra dobrze, na swoim dawnym poziomie o wynik jestem spokojny.

bridgeburner 10.09.2010 09:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mis_fis (Post 976888)

P.S. Zapamietajcie to nazwisko dobrze- Cionek- chlopak z Bialegostoku, przyszly reprezenant Polski. :)
a juz nawet o niego w kontekscie mojej dziewczyny nie jestem zazdrosny, ktora go uwielbia i ma na meczach koszulke z jego numerem i imieniem, a chce jeszcze plakatow z autografami itp itd..:) po prostu przyznaje fakty,on jest swietny, a jej ufam, ze to tylko idol i koniec kropka;)

Cionek to powinien być deportowany
za chamska i brutalna gre, za polowanie i skasowanie Niedzielana
a nie obywatelstwo:-P
A co do reszty bardzo rozsadny post aż miło się czyta
zgadzam, że Jaga ma jak na nasze warunki całkiem ciekawy skład z tymże troche ławke krótka
ale co my mamy mówic patrząc na nasza obrone
W każdym bądź razie powodzenia w innych meczach, życze szczerze drugiego miejsca na koniec sezonu

massoud 10.09.2010 10:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SeQ (Post 976930)
Pawełek nam tak wygryzł bramkarskie odkrycie sezonu, że Jovanić się nawet na ławkę rezerwowych nie załapał... A poważnie - nasz nowy bramkarz jest przecież kontuzjowany - może więc doczytaj, zanim zaczniesz pisać o chorych zestawieniach składu, co?

przecież Pawełek w poprzednich meczach już grał w bramce kosztem Jovanica, który zdrowy siedział na ławce.

Uran235 10.09.2010 10:17

Skąd info, że Małecki na ławie?

serek.c2 10.09.2010 10:23

Gazeta Krakowska - jak dla mnie info z dupy wzięte.

el Nuero 10.09.2010 10:25

Wyjątkowy ten mecz
 
Jak dla mnie, jest to szczególny mecz, i naprawdę będę go nasłuchiwał (z Rzymu) z rozdartym sercem. Szkoda, że obie drużyny nie mogą dziś zdobyć po 3 pkt. Dlatego zadowoliłby mnie podany przez pikeya wynik 3:3. Ludzie z Białegostoku na pewno będą chcieli obejrzeć hit, a nie kit - stąd taki duży popyt na bilety. Zobaczymy, jak wypadnie nasza połatana obrona w starciu z ekipą białostocką. I - nie zdziwię się, jeśli zarówno Probierz, jak też Maaskant wpuszczą swoich jokerów (Grosika i Małego) na drugą połowę, a ci strzelą po bramce. A po meczu - oby :kumple:

Proud 10.09.2010 10:26

Ja mam nadzieję, że tak jak Widzew w meczu z Wisłą był dziwnie bezbronny, tak samo stanie się z Jagą. Niby Wisła w Łodzi grała słabo, ale wygrała i zneutralizowała zawodników RTSu(oczywiście do czerwonej Cikosa).

Może wszystkim gra się niezbyt wygodnie z Wisłą.

tormenthor 10.09.2010 10:26

Podobno Małecki nie spełnia zakreślonego przez Maaskanta podstawowego kryterium przydatności do zespołu, czyli nie prezentuje tzw. inteligencji boiskowej. Podobno Wisła ma wyjść w składzie Pawełek - Cikosz, Cleber, Bunoza, Paljic - Sobol, Wilk ---- Boguski, Żurawski, Rios ----- Brożek

Ben9 10.09.2010 10:32

Mieszkam w Białym już jakieś 6 lat i od początku wszyscy moi znajomi wiedzieli że jestem Wiślakiem w 100%, nie dało się nie zauważyć ;) Oczywiscie sentyment do Jagi też jest i chyba zawsze będzie i muszę przyznać że jakoś nigdy nie miałem problemu jezeli mnie ktoś "przyłapał" na tym że jestem Wiślakiem, a nawet i po zerwaniu "oficjalnej" zgody zdażyło się wspólne picie ku chwale obu ekip :) Tak więc mam nadzieje że po tym meczu nic się nie zmieni a nawet się poprawi :D i znowu będzie można wspólnie dopingować oba kluby. Tak więc mam nadzieje że na dzisiejszym meczu choć część trybun będzie czerwono-biało-żółto-niebieska!
Do zobaczenia na Słonecznej!
Wisła & Jaga zawsze razem!
PS. Wynik 3-1 dla Wisełki :D, choć jak będzie 4-4 po dobrym meczu to też nie będe nażekał ;p

iq1000 10.09.2010 10:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tormenthor (Post 976953)
Pawełek - Cikosz, Cleber, Bunoza, Paljic - Sobol, Wilk ---- Boguski, Żurawski, Rios ----- Brożek

Moje pierwsze myśli - Chavez do domu, Boguski nareszcie przypomniał sobie jak przyjmuje się piłkę. Kolejne - Małecki nie nadaje się do "inteligentnej gry", WTF z Kirmem.

Mixu 10.09.2010 10:57

Panowie będzie dobrze, tak ze 3-2 dla Wisełki.

Tak w ogóle to ciekawe czy dojdzie ten certyfikat na dziś dla Boukhariego..

igortsw 10.09.2010 11:11

Mi tam się to ustawianie podoba, chociaż myślę że na pierwszy raz, przeciwko takiemu rywalowi jak Jagiellonia, jest to bardzo ryzykowne posunięcie. No ale zobaczymy co z tego wyjdzie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl