![]() |
Cytat:
Co jest złego w tej godzinie? Ludzie z krk pracę skończą, pobliskie FC są wstanie dojechać po pracy na mecz. hm... :> |
Policz sobie o której się mecz skończy + powrót do domu itp. ;)
|
EEE kozak godzina, bynajmniej dla mnie ;] i nie narzekajcie bo mogli dać np o 18 i by była lipa!
|
Cytat:
|
Cytat:
A godzinka dobra, biorąc pod uwagę, że mecz jest w środku tygodnia, ludzie muszą wrócić z pracy, zjeść coś itd także jak dla mnie optymalnie. |
Niby nikomu się nie dogodzi. O 19 za wcześnie o 18 to już w ogóle. 20 nie za dobra 20.30 to skandal.
PP to dobre rozgrywki aby budując drużynę dostać się do LE. |
Teraz jest 1 mecz a nastepna runda to juz dwumecz?
|
^^ Tak
123456 |
Mam nadzieję że treneiro zrozumie że to dla nas jedyna szansa na puchary europejskie i będziemy grali najlepszym składem. W ogóle PP jest zlewany przez wszystkich a to powinny być prestiżowe rozgrywki, tak jak w normalej Europie. Tam od wystawiania juniorów i drugich składów są puchary ligi i inne wynalazki, dlatego ja żałuje że u nas zlikfidowano PL
|
czy karnet obejmuje ten mecz, czy trzeba po bilet naginac??
|
Zależy czy kupiłeś karnet w pierwszej sesji czy drugiej(tzn. przed meczem ze Śląskiem czy po). Jeśli w pierwszej , to Ci karnet obejmuje mecz, jeśli w drugiej ,to niestety, ale musisz się znowu pofatygować na R22.
|
^
Bullshit. Masz w cenniku napisane, że teraz kupiony karnet obejmuje trzy mecze Ekstraklasy i jeden Pucharu Polski. |
Cytat:
|
Jak ktoś się nie wybiera na mecz to leci w TVP Sport
|
Każdy się wybiera;))
|
Co śadzicie aby wróci do jednorazowego pomysłu z Pucharem Polski czyli przywrócić Faze Grupową. Bo kiedys tak było fajnie mecze ogladało się na Polsacie Sportr. Faza Grupowa w PP zalety
1.Łatwe łapanie Talentów w nizszej Lidze 2.Ogrywanie młodziezy 3.Podnoszenie pozimu drużyn z niższych lig 4.Poprawa finasów małych klubików same zalety Puchar Polski 2004/2005 http://www.90minut.pl/liga/0/liga1332.html Tak to wygladało i mi się to podobało |
Ale czy miało sens? Z tego co pamiętam, wtedy to już w ogóle sama Młoda Ekstraklasa grała w Pucharze Polski. Wydaje mi się, że młodzi zawodnicy mają się gdzie ogrywać (w końcu po to jest stworzona właśnie owa Młoda Ekstraklasa). Jeśli chodzi o popularność tego pucharu, to również nie jej nie było. Oczywiście, jeśli chodzi o małe klubiki, to jak najbardziej, mecz z renomowanym klubem dawał większe dochody. Co do "łapania talentów", to w mojej stopce dowiesz się więcej :-) Mimo wszystko wydaje mi się jednak, że teraz jest lepiej...
|
Cytat:
popatrzcie na tabele grupy 1, komplet zwycięstw Wisły, 1 bramka puszczona tylko. Coś czuje, że teraz o takim rezultacie można było by pomarzyć. |
Cytat:
|
Cytat:
ee tam na samym sektorze jak sie spiewa ,skacze macha szalem czyli oglnie rusza to wogole zimno nie jest odczuwalne. W zeszlym roku odpadlismy tez chyba w 1/8 z Lechią ?? ..w kazdym razie jest jeden mecz ,wiec trzeba uwazac. |
Cytat:
Przynajmniej ja to tak widzę. Niech to już będzie puchar. |
Owszem wolfy, jest szansa na niespodziankę. Tyle, że w teorii. W praktyce ekipa z ekstraklasy sobie zwykle radziła na terenie kopciuszka i ten dość szybko musiał się z PP żegnać. Gra w grupie natomiast to dla niego okazja by zagrać 6 meczów z silniejszymi od siebie - nauka, magnes na kibiców itp. Każdy kij ma dwa końce.
|
PP a co za wadzi by mlodzi grali w Młodej ekstraklasie i w PP
1.Mozna by było dawać szanse tym co nie grają Garguła ,Łobodziński, Jirsak, 2.Testować Młodych 3.Podnosić poziom słabszych drużyn 4.Poprawić sytuacje finasowa słabszych druzyn Bilety plus Transmisje to dla klubów z nizszych lig spora kasa 5.łowić talenty z nizszych lig nie ma skautingu w Polsce to niech ci gracze z nizszych lig maja sie gdzie pokazac 6.Promowanie Sportu w niszowych terenach 7.W konicu Polacy beda grali co 3 dni :) i to bedzie super Co do Pucharu Ekstraklasy był zbedny bo zwycieswo nic nie dawało a w PP daje Europejskie Puchary |
Cytat:
Cytat:
|
eeee bo ja slysze ze jednym z argumentow jest tutaj ze zysk dla biednych klubow?
ale o jakim zysku wy mowicie skoro ma byc grupa to znaczy 3 u siebie i 3 na wyjezdzie to jeszcze mozna powiedziec ze mecze u siebie generuja jakis tam zysk jak przyjde ten 1tys czy 2 tys ludzi ale za te 3 wyjazdy to juz klub musi zaplacic a jezeli jakas tam nieciecza czy jakas inna puszcza niepolomice trafi do grupy z kims z wybrzeza ? to sa dosc spore koszty... |
Cytat:
A zysk to dla nich mecz u siebie ze znaną ligową marką, jak Wisła, Legia czy Amica. Wyjazd to spore koszty, a mecz u siebie z drużyną klasy Polonii Bytom finansowo też pewnie szału nie robi. |
Cytat:
Cytat:
-3 mecze u siebie - duża szansa (przy rozsądnych cenach biletów, wiadomo, że droższe na Wisłę, tańsze na Flotę) na 3 komplety. - fajne wydarzenie dla młodych piłkarzy - nie jedno spotkanie z silną ekipą (gdzie często zżera ich trema i odpadają), a aż 6. Nauka, może nawet promocja? Dla takich zawodników angaż nawet w I lidze byłby życiową szansą. - mimo wszystko jakieś większe szanse na awans - bo może a nuż zajmą drugie miejsce (możnaby wprowadzić nawet play-off dla trzecich w tabelach drużyn?)? Koszty wyjazdu - bez przesady, w lidze jeżdżą co 2 tygodnie (mamy takie podziały grup w niższych ligach, że nie raz muszą pokonać nawet kilkaset km). Więc busy mają, dodatkowe koszty spokojnie zwrócą sie im biletami. |
Kolego mówisz ze spory wydatek dla klubów której wyjezdzaja a ja sie nie zgodze bo jak PP bedzie w TV to wyjda na plus
|
noo jezeli PP bedzie w TV a osatnio to troche slabo z tym..
|
PP mozna by było być w TV
Podzielić PP miedzy TVP,Nsport,Canal Plus, Polsat i każdy by pokazywał jeden mecz minimum z grupy a potem kasa by leciała i promocja PP by była wieksza. Dziwie się z Liga Polska jest na wyłączności niech kosztuj 70mln ten kto tyle zapłaci nadaje lige Polska wtedy liga by była bardziej dostepna |
no ja twierdze że puchar powinien być w Tv no ale to wszystko zależy od tego czy ktoś to będzie chciał pokazać
|
odpowiednia cenna i atrakcyjnosci rozgrwek spowoduje ze beda masa chetnych
|
Transmisje 1/8 Pucharu Polski
wtorek, 26 października 16:45 Korona Kielce - Jagiellonia Białystok na żywo w TVP Sport 18:30 Śląsk Wrocław - Legia Warszawa na żywo w TVN Turbo 20:15Wisła Kraków - Widzew Łódź na żywo w TVP Sport środa, 27 października 18:15 Cracovia Kraków - Lech Poznań na żywo w TVN Turbo Myślę ,ze to Bardzo dobry podział. Te kanały są na każdej platformie, więc nikt nie może narzekać ;) |
Faza grupowa tak, ale chyba 4 grupy (po 4 kluby), a nie 8 grup.
|
Nie wiecie od kiedy rozpoczyna się sprzedaż biletów na ten mecz?
|
a czemu nie 8 grup niech bedzie szansa dla małych klubów wtedy atrakcyjnosci dla małcych klubów bedzie przy 4 ni bedzie sensu bo kluba z nizszych lig ciezko sie bedzie wbic
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Bilety już są w sprzedaży. Sam już kupiłem 3 bilety
|
Mowie ze my musimy grac co 3 dni by grac w pucharach jak równy z rowny przykład Lecha w Pucharch gra dobrze ale juz na lige sił brak
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl