Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski 2010/2011 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7567)

nero 07.10.2010 08:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 991747)
O 20.30? Świeeetnie! :|

Myślę, myślę i nie wymyśle.
Co jest złego w tej godzinie?
Ludzie z krk pracę skończą, pobliskie FC są wstanie dojechać po pracy na mecz.
hm... :>

dj_ibutti 07.10.2010 09:35

Policz sobie o której się mecz skończy + powrót do domu itp. ;)

Semper Fidelis 1985 07.10.2010 09:54

EEE kozak godzina, bynajmniej dla mnie ;] i nie narzekajcie bo mogli dać np o 18 i by była lipa!

snyrting 07.10.2010 09:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Semper Fidelis 1985 (Post 991798)
EEE kozak godzina, bynajmniej dla mnie ;] i nie narzekajcie bo mogli dać np o 18 i by była lipa!

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:k...667a1e.jpg&t=1

spirit 07.10.2010 10:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snyrting (Post 991799)

OWNED :D

A godzinka dobra, biorąc pod uwagę, że mecz jest w środku tygodnia, ludzie muszą wrócić z pracy, zjeść coś itd także jak dla mnie optymalnie.

Marszałek 07.10.2010 10:14

Niby nikomu się nie dogodzi. O 19 za wcześnie o 18 to już w ogóle. 20 nie za dobra 20.30 to skandal.

PP to dobre rozgrywki aby budując drużynę dostać się do LE.

Semper Fidelis 1985 07.10.2010 10:20

Teraz jest 1 mecz a nastepna runda to juz dwumecz?

Proud 07.10.2010 10:27

^^ Tak

123456

neq. 07.10.2010 13:26

Mam nadzieję że treneiro zrozumie że to dla nas jedyna szansa na puchary europejskie i będziemy grali najlepszym składem. W ogóle PP jest zlewany przez wszystkich a to powinny być prestiżowe rozgrywki, tak jak w normalej Europie. Tam od wystawiania juniorów i drugich składów są puchary ligi i inne wynalazki, dlatego ja żałuje że u nas zlikfidowano PL

firstborn 07.10.2010 21:55

czy karnet obejmuje ten mecz, czy trzeba po bilet naginac??

Alexander94 07.10.2010 21:58

Zależy czy kupiłeś karnet w pierwszej sesji czy drugiej(tzn. przed meczem ze Śląskiem czy po). Jeśli w pierwszej , to Ci karnet obejmuje mecz, jeśli w drugiej ,to niestety, ale musisz się znowu pofatygować na R22.

murray 07.10.2010 21:58

^
Bullshit. Masz w cenniku napisane, że teraz kupiony karnet obejmuje trzy mecze Ekstraklasy i jeden Pucharu Polski.

firstborn 08.10.2010 09:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Alexander94 (Post 992014)
Zależy czy kupiłeś karnet w pierwszej sesji czy drugiej(tzn. przed meczem ze Śląskiem czy po). Jeśli w pierwszej , to Ci karnet obejmuje mecz, jeśli w drugiej ,to niestety, ale musisz się znowu pofatygować na R22.

dzieki, kupilem karnet przed slaskiem, wiec jest ok. we wtorek trzba cieple kapcie zalozyc, czape i swetry ze dwa i na R22

Semper Fidelis 1985 08.10.2010 12:50

Jak ktoś się nie wybiera na mecz to leci w TVP Sport

Pawel.Busko 08.10.2010 12:57

Każdy się wybiera;))

pcpc 10.10.2010 21:53

Co śadzicie aby wróci do jednorazowego pomysłu z Pucharem Polski czyli przywrócić Faze Grupową. Bo kiedys tak było fajnie mecze ogladało się na Polsacie Sportr. Faza Grupowa w PP zalety

1.Łatwe łapanie Talentów w nizszej Lidze
2.Ogrywanie młodziezy
3.Podnoszenie pozimu drużyn z niższych lig
4.Poprawa finasów małych klubików


same zalety

Puchar Polski 2004/2005
http://www.90minut.pl/liga/0/liga1332.html

Tak to wygladało i mi się to podobało

KamAr 11.10.2010 16:43

Ale czy miało sens? Z tego co pamiętam, wtedy to już w ogóle sama Młoda Ekstraklasa grała w Pucharze Polski. Wydaje mi się, że młodzi zawodnicy mają się gdzie ogrywać (w końcu po to jest stworzona właśnie owa Młoda Ekstraklasa). Jeśli chodzi o popularność tego pucharu, to również nie jej nie było. Oczywiście, jeśli chodzi o małe klubiki, to jak najbardziej, mecz z renomowanym klubem dawał większe dochody. Co do "łapania talentów", to w mojej stopce dowiesz się więcej :-) Mimo wszystko wydaje mi się jednak, że teraz jest lepiej...

Cinek1906 11.10.2010 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pcpc (Post 992886)
Co śadzicie aby wróci do jednorazowego pomysłu z Pucharem Polski czyli przywrócić Faze Grupową. Bo kiedys tak było fajnie mecze ogladało się na Polsacie Sportr. Faza Grupowa w PP zalety

1.Łatwe łapanie Talentów w nizszej Lidze
2.Ogrywanie młodziezy
3.Podnoszenie pozimu drużyn z niższych lig
4.Poprawa finasów małych klubików


same zalety

Puchar Polski 2004/2005
http://www.90minut.pl/liga/0/liga1332.html

Tak to wygladało i mi się to podobało


popatrzcie na tabele grupy 1, komplet zwycięstw Wisły, 1 bramka puszczona tylko. Coś czuje, że teraz o takim rezultacie można było by pomarzyć.

Titto 11.10.2010 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cinek1906 (Post 993013)
popatrzcie na tabele grupy 1, komplet zwycięstw Wisły, 1 bramka puszczona tylko. Coś czuje, że teraz o takim rezultacie można było by pomarzyć.

Faktycznie. Szczególnie z takimi klubowymi potęgami jakich mieliśmy wtedy w grupie.

Wojtas 11.10.2010 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez firstborn (Post 992060)
dzieki, kupilem karnet przed slaskiem, wiec jest ok. we wtorek trzba cieple kapcie zalozyc, czape i swetry ze dwa i na R22



ee tam na samym sektorze jak sie spiewa ,skacze macha szalem czyli oglnie rusza to wogole zimno nie jest odczuwalne.

W zeszlym roku odpadlismy tez chyba w 1/8 z Lechią ?? ..w kazdym razie jest jeden mecz ,wiec trzeba uwazac.

wolfy 11.10.2010 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pcpc (Post 992886)
Co śadzicie aby wróci do jednorazowego pomysłu z Pucharem Polski czyli przywrócić Faze Grupową. Bo kiedys tak było fajnie mecze ogladało się na Polsacie Sportr. Faza Grupowa w PP zalety

1.Łatwe łapanie Talentów w nizszej Lidze
2.Ogrywanie młodziezy
3.Podnoszenie pozimu drużyn z niższych lig
4.Poprawa finasów małych klubików


same zalety

Puchar Polski 2004/2005
http://www.90minut.pl/liga/0/liga1332.html

Tak to wygladało i mi się to podobało

Tak to wyglądało z Pucharem Ekstraklasy, a zdechło. Dla takiego małego klubiku jedne mecz u siebie jest lepszy niż mecz + wyjazd, z punktu widzenia dramaturgii tez lepiej, bo jest szansa na niespodziankę.
Przynajmniej ja to tak widzę. Niech to już będzie puchar.

felipe 11.10.2010 23:13

Owszem wolfy, jest szansa na niespodziankę. Tyle, że w teorii. W praktyce ekipa z ekstraklasy sobie zwykle radziła na terenie kopciuszka i ten dość szybko musiał się z PP żegnać. Gra w grupie natomiast to dla niego okazja by zagrać 6 meczów z silniejszymi od siebie - nauka, magnes na kibiców itp. Każdy kij ma dwa końce.

pcpc 12.10.2010 09:45

PP a co za wadzi by mlodzi grali w Młodej ekstraklasie i w PP

1.Mozna by było dawać szanse tym co nie grają Garguła ,Łobodziński, Jirsak,
2.Testować Młodych
3.Podnosić poziom słabszych drużyn
4.Poprawić sytuacje finasowa słabszych druzyn Bilety plus Transmisje to dla klubów z nizszych lig spora kasa
5.łowić talenty z nizszych lig nie ma skautingu w Polsce to niech ci gracze z nizszych lig maja sie gdzie pokazac
6.Promowanie Sportu w niszowych terenach
7.W konicu Polacy beda grali co 3 dni :) i to bedzie super

Co do Pucharu Ekstraklasy był zbedny bo zwycieswo nic nie dawało a w PP daje Europejskie Puchary

Titto 12.10.2010 12:25

Cytat:

1.Mozna by było dawać szanse tym co nie grają Garguła ,Łobodziński, Jirsak,
Właśnie! Podobało mi się wystawienie w meczu z Dolcanem Guły i mam nadzieje, że trener też będzie stawiał na niego w pozostałych spotkaniach. Jednak obok tych co nie grają, nie mają odpowiedniego rytmu meczowego trzeba dawać też tych którzy występują regularnie.
Cytat:

2.Testować Młodych
No, racja. Można by było zaprać może 2 jakiś zawodników z Młodej, którzy ostatnio się dobrze prezentują i dać im trochę pograć. Kurto, Czekaj, Nalepa, Papież, Jeleń, Chrapek, Rado dwóch, trzech spośród wymienionych mogłaby zagrać.

neq. 12.10.2010 14:25

eeee bo ja slysze ze jednym z argumentow jest tutaj ze zysk dla biednych klubow?
ale o jakim zysku wy mowicie skoro ma byc grupa to znaczy 3 u siebie i 3 na wyjezdzie to jeszcze mozna powiedziec ze mecze u siebie generuja jakis tam zysk jak przyjde ten 1tys czy 2 tys ludzi ale za te 3 wyjazdy to juz klub musi zaplacic a jezeli jakas tam nieciecza czy jakas inna puszcza niepolomice trafi do grupy z kims z wybrzeza ? to sa dosc spore koszty...

wolfy 12.10.2010 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 993146)
Owszem wolfy, jest szansa na niespodziankę. Tyle, że w teorii.

Nie tylko w teorii, bo co roku są niespodzianki z odpadnięciem drużyny ekstraklasy z o wiele niżej notowanym rywalem. Sami też zaliczyliśmy zresztą taką z Arką ( kiedy ta była jeszcze pierwszoligowcem ) za Kasperczaka.

A zysk to dla nich mecz u siebie ze znaną ligową marką, jak Wisła, Legia czy Amica. Wyjazd to spore koszty, a mecz u siebie z drużyną klasy Polonii Bytom finansowo też pewnie szału nie robi.

felipe 12.10.2010 23:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 993421)
Nie tylko w teorii, bo co roku są niespodzianki z odpadnięciem drużyny ekstraklasy z o wiele niżej notowanym rywalem. Sami też zaliczyliśmy zresztą taką z Arką ( kiedy ta była jeszcze pierwszoligowcem ) za Kasperczaka.

Oczywiście że są niespodzianki, ale mimo wszystko nie jest ich za wiele (prześledź np. ostatnią serię). Generalnie "słabi" lecą po jednym meczu z ekipą ekstraklasową.
Cytat:

A zysk to dla nich mecz u siebie ze znaną ligową marką, jak Wisła, Legia czy Amica. Wyjazd to spore koszty, a mecz u siebie z drużyną klasy Polonii Bytom finansowo też pewnie szału nie robi.
No szczerze mówiąc nie wiem, czy taki Hetman Zamość pogardziłby grupowymi dwumeczami np. z Wisłą Kraków, Polonią Bytom i choćby Flotą Świnoujście?
-3 mecze u siebie - duża szansa (przy rozsądnych cenach biletów, wiadomo, że droższe na Wisłę, tańsze na Flotę) na 3 komplety.
- fajne wydarzenie dla młodych piłkarzy - nie jedno spotkanie z silną ekipą (gdzie często zżera ich trema i odpadają), a aż 6. Nauka, może nawet promocja? Dla takich zawodników angaż nawet w I lidze byłby życiową szansą.
- mimo wszystko jakieś większe szanse na awans - bo może a nuż zajmą drugie miejsce (możnaby wprowadzić nawet play-off dla trzecich w tabelach drużyn?)?

Koszty wyjazdu - bez przesady, w lidze jeżdżą co 2 tygodnie (mamy takie podziały grup w niższych ligach, że nie raz muszą pokonać nawet kilkaset km). Więc busy mają, dodatkowe koszty spokojnie zwrócą sie im biletami.

pcpc 13.10.2010 09:05

Kolego mówisz ze spory wydatek dla klubów której wyjezdzaja a ja sie nie zgodze bo jak PP bedzie w TV to wyjda na plus

neq. 13.10.2010 09:45

noo jezeli PP bedzie w TV a osatnio to troche slabo z tym..

pcpc 13.10.2010 10:03

PP mozna by było być w TV
Podzielić PP miedzy TVP,Nsport,Canal Plus, Polsat
i każdy by pokazywał jeden mecz minimum z grupy a potem kasa by leciała i promocja PP by była wieksza.

Dziwie się z Liga Polska jest na wyłączności niech kosztuj 70mln ten kto tyle zapłaci nadaje lige Polska wtedy liga by była bardziej dostepna

neq. 13.10.2010 17:06

no ja twierdze że puchar powinien być w Tv no ale to wszystko zależy od tego czy ktoś to będzie chciał pokazać

pcpc 14.10.2010 10:22

odpowiednia cenna i atrakcyjnosci rozgrwek spowoduje ze beda masa chetnych

Chrisman 14.10.2010 18:19

Transmisje 1/8 Pucharu Polski
wtorek, 26 października
16:45 Korona Kielce - Jagiellonia Białystok na żywo w TVP Sport
18:30 Śląsk Wrocław - Legia Warszawa na żywo w TVN Turbo
20:15Wisła Kraków - Widzew Łódź na żywo w TVP Sport

środa, 27 października
18:15 Cracovia Kraków - Lech Poznań na żywo w TVN Turbo



Myślę ,ze to Bardzo dobry podział. Te kanały są na każdej platformie, więc nikt nie może narzekać ;)

gukfva 14.10.2010 22:35

Faza grupowa tak, ale chyba 4 grupy (po 4 kluby), a nie 8 grup.

Proud 14.10.2010 22:36

Nie wiecie od kiedy rozpoczyna się sprzedaż biletów na ten mecz?

pcpc 15.10.2010 08:24

a czemu nie 8 grup niech bedzie szansa dla małych klubów wtedy atrakcyjnosci dla małcych klubów bedzie przy 4 ni bedzie sensu bo kluba z nizszych lig ciezko sie bedzie wbic

matt1906 18.10.2010 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 994085)
Nie wiecie od kiedy rozpoczyna się sprzedaż biletów na ten mecz?

ponawiam pytanie. Oraz w jakich cenach będą?

Donki 18.10.2010 17:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matt1906 (Post 995591)
ponawiam pytanie. Oraz w jakich cenach będą?

Zapewne po meczu z Lechią

Kryniu 22.10.2010 11:50

Bilety już są w sprzedaży. Sam już kupiłem 3 bilety

pcpc 22.10.2010 13:14

Mowie ze my musimy grac co 3 dni by grac w pucharach jak równy z rowny przykład Lecha w Pucharch gra dobrze ale juz na lige sił brak


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl