![]() |
Cytat:
To w takim razie była dezinformacja gdyż na którymś z portali przeczytałem że to on nie zakwalifikował teamu do LM.Nie zmienia to jednak faktu że w stosunku do poprzedniego trenera zespół zanotował regres. |
Cytat:
|
Dla mnie Basałaj już może pakować się...został zatrudniony trener przeciętny wręcz słaby...czym on ma zmobilizować nasze Panienki do pracy??? Nawet kariery piłkarskiej nie ma olśniewającej...wolałbym Simeone nie mówiąc o Jeminezie....koleś nie ma autorytetu...niestety to jest upadek naszego klubu...Odra Opole zatrudniła kiedyś podobnego fachowca...zwykłego kolesiostwo, jak w poniedziałek ten cały Vlakx czy jak mu tam zostanie dyr. sportowym to świadczy że zatrudnił sobie kolegę, a pieprzenie Basałaja że dokona najlepszego wyboru można włożyć między bajki...tu trzeba było zatrudnić kogoś z nazwiskiem tj np. Polonia Warszawa ma Bakero. Nie dość że koleś nic w trenerce nie osiągnął to nie ma żadnych przesłanek że ma iść to wszytsko ku lepszemu...dla mnie jest to wielki błąd!
|
Dajcie mu szanse, a nie płaczecie jak dzieci którym zabrano zabawki.
|
@MAr85 a skad wiesz ze jest slaby znasz go? widziales jego osiagniecia ? wiesz jak pracuje ? wydaje mi sie ze nie poczekajcei z osadami drodzy jasnowidze albo czarnowidze :P
|
Jeszcze raz ponawiam pytanie czy Orange Sport info jest dostępne online?
|
A zna ktos metody szkoleniowe tego trenera? Naszych pilkarzy znamy doskonale. Myslalem nad trenerem z nazwiskiem ktoremu niktnie podskoczy. A takiego trenera to nasze Brozki Maleckie beda traktowac jak Kulawika.
|
satori mysle ze sie mylisz to zalezy od jego osobowsci jak sobie nie da to zaden mu nie podskoczy a beda chodzic jak w zegarku ;p
|
co Ty Mar85 .......isz? znasz go? skad wiesz jaki jest? nie kazdy dobry pilkarz jest swietnym trenerem
Mourinho nie ma zadnej wielkiej kariery, wrecz pilkarzem nie byl wybitny a trenerem jest bardzo dobrym nie ma to jak oceniac nowego trenera, choc jeszcze nawet nie przeprowadzil jednego treningu tak Bakero swietny figurant, a zespol prowadzi pewni Janas z Wojciechowskim, no i co ze dwoch holendrow bedzie w klubie? to moze i lepiej, dogadaja sie bo jak ostatnio pamietam to chyba Bednarz ze Skorza nie potrafili sie dogadac ja tam mu zycze jak najlepiej, niech ma czas na popracowanie |
Jak dla mnie zajebiście.
Młody a już doświadczony trener, potrafiący zrobić wynik czy wyciągnąć drużynę z kłopotów. I co najważniejsze, nie polak. Będzie świeżość pomysłów, zachodnie wzorce, mała Holandia. Simeone ma może większe nazwisko, może był lepszym piłkarzem, ale czy ma większe doświadczenie i umiejętności trenerskie? Śmiem wątpić. A Jimenez? Wiadomo, nazwisko głośne. Ale z drugiej strony ten facet nigdy się z Sevilli nie ruszył. Najpierw jako zawodnik potem trener , cały czas w jednym klubie. Bylibyśmy królikiem doświadczalnym. Poza tym on miał do czynienia z gwiazdami, topowymi zawodnikami ligi hiszpańskiej. Facet by szok przeżył u nas skoro bez doświadczenia Petrescu załamywał ręce. Maaskant to bardzo dobry ruch. Człowiek z wiedzą, doświadczeniem, jeszcze młody i pełen zapału, który nie boi się podjąć pracy w słabszej drużynie. Powodzenia trenerze. Hoooooop Oranje :) |
|
Szczerze mówiąc przeżyłem szok. Nie spodziewałem się , że właśnie dziś poznamy nazwisko nowego trenera. Na szczęście nie był to news '' Tomasz Kulawik trenerem Wisły na 2 lata ''. Holender na pewno to ciekawa opcja. Szczerze mówiąc spodziewałem się trenera o głośniejszym nazwisku. Interesuję się piłką od 10 lat i przez ten czas nie usłyszałem właśnie tego nazwiska. Pozostałe nazwiska tak jak powidział Ochalik to wymysły mediów. Wiadomo hasło Wisła Kraków, jest mocnym hasłem dlatego jeśli dołoży się do tego mocne nazwisko zagranicznego trenera powstaje news na pierwszą stronę gazety. Boję się tylko , że nasz klub podąża w złym kierunku. Chcą zrobić z niego klub nie polski, a zagraniczny.
|
Jak to trener mało znany? Pierwsza propozycja po wpisaniu do Googla "Robert Ma"!
That's irony. Witamy na pokładzie. Naprawdę cieszę się, że to właśnie on będzie trenerem Wisły. Pierwsze odczucie po odczytaniu newsa na oficjalce to szok, ale taki pozytywny. Koniec Kulawika! Niestety forumowe płaczki stąd potrafią wszystko zepsuć... To już nawet nie mieści się w kategorii 'pesymizm', co Wy tu wypisujecie. |
Cytat:
-> http://en.wikipedia.org/wiki/Stan_Valckx |
Cytat:
I faktycznie, nowy trener nie ma autorytetu, o czym doskonale jestem przekonany i wiem, że to zła decyzja lepiej od Basałaja, bo udało mi się w ciągu ostatnich piętnastu minut pobieżnie przeglądnąć jego osiągnięcia trenerskie na wikipedii. Nie to co Jeminez! Ten to dopiero miałby autorytet! Wiem to, bo w ciągu ostatniego tygodnia pobieżnie przeglądnąłem jego osiągnięcia trenerskie i piłkarskie na wikipedii. Kolesiostwo! Przecież powszechnie wiadomo, że lepiej zatrudnić osoby, które się nie znają i pierwszy raz widzą na oczy, żeby nie można było mówić o kolesiostwie. Najlepiej innej rasy i innego języka, żeby za łatwo nie było się porozumieć. Jao-Minga na trenera, a jakiegoś pigmeja na dyrektora sportowego, tak, żeby jeszcze barierę wzrostową dorzucić - na pewno wtedy uda się uniknąć zarzutu kolesiostwa. |
Roznie mozna czlowieka oceniac. Z jednej strony dotychczasowe dokonania nie powalaja na kolana. Z drugiej strony, czy trafil ktos wczesniej do Polski z lepszym CV ?
Bakero trenowal ledwie Malage B i pelnil role asystenta w Valencii. Petrescu trenowal rumunskiego przecietniaka. Urban opiekowal sie dzieciakami w Pampelunie. Liczka przez lata przyspawany do Banika. Polskich trenerow nie ma sensu porownywac, choc swoja droga kim byl taki Skorza dopoki nie zdobyl swojego pierwszego tytulu i zostal okrzykniety najzdolniejszym trenerem mlodego pokolenia ? Kojarzony byl raczej ze swoimi bardziej znanymi znajomymi (Janas & Andrzej B. - polski rekordzista korupcyjny) niz z jakimis osiagnieciami szkoleniowymi. Maaskant przechodzac z NACu do Wisly, przesiada sie z Poloneza do Poloneza, a nie tak jakby to bylo w przypadku przykladowego Jimeneza, ktory przesiadlby sie do Poloneza z Ferrari, co mogloby niesc za soba tragiczne skutki dla jego psychiki. Docelowo to nawet spory awans sportowy dla Holendra, bo jednak Euro2012 w perspektywie, stadiony sie buduja, klub z ambicjami na walke o podium itd. To wszystko powoduje, ze gosc pracy tutaj nie bedzie rozpatrywal w kategoriach zsylki, degradacji i wczasow w jednym. Wazne zeby dac mu minimum rok na budowe nowego zespolu, no i rzecz jasna jakies srodki ku temu. Wymiana najslabszych ogniw powinna sie zaczac jeszcze w tym okienku, inaczej kolejny trener zje wlasne zeby na "bandzie nieodpowiedzialnych ludzi", ktorzy nie potrafia prosto przyjac czy podac pilki, a jeden z nich jest na dodatek non-stop zajebany i nawet biegac za bardzo nie umie. |
http://www.orangesport.pl/tpsa/run?n=os_ogladaj google boli???
|
Cytat:
Tak widziałem jak pracuje...z drużyny z 3 miejsca zrobił drużynę przeciętną....dostawał baty w LE, wtedy Puchar Uefa, fakt jest młody i jak mówią w holandii perspektywiczny ale czy nam taki trener jest potrzebny?? Nie!!! Tu trzeba kogoś z dużym ego, czy wy tego nierozumiecie, tak aby najsłabsze ogniwa wyleciały, koleś nie ma żadnych znaczących osiągnięc a pracuje jako trener 10 lat! Niby tam awansował z 2 ligi do Eredivise i to chyba jego jedyny plus. Kolesieostwo trwa dalej, Vlakx przekonał żeby kumpla posadzić i tyle. My mamy takie bagno i tak słabych kopaczy co im się biegac nie chce że taki trener jest zbyt dużym ryzykiem. |
Cytat:
Rozumiem ze nasi piłkarze, to zmanierowane piłkarskie gwiazdy, które osiągnęły tak dużo, że cieżko znaleźć dla nich motywacje? No ....a Teraz chłopie przedstaw mi swoje argumenty. Dlaczego Basałaj ma sie pakowac, co znaczy przeciętny trener wręcz słaby w 67 lidze świata, Opowiedz mi o karierze piłkarskiej Mourinho.. Bakero ? BAKERO? moze Gascoigne co? |
Gascoigne to moze nie bo brozki by z pubow nie wychodzili :D
|
Cytat:
|
Cytat:
Do dyrektora sportowego, który pewnie był zamieszany w zatrudnienie tego trenera? A może do Basałaja ze skargą na trenera i dyrektora sportowego? Który obu zatrudnił i raczej nie ulegnie narzekaniom piłkarzy bo niby miałbym okazać że się pomylił? Do samego Nadprezesa jakoś nie wierzę że piłkarze biegają.... Dodatkowo zobaczcie że coraz mniej jest piłkarzy którzy by mogli narzekać... |
Cytat:
Szkoda słów. :) Seth, święta racja :) |
Cytat:
|
Ja się ciesze Na początku [po przeczytaniu osiągnięć] trochę mnie zmroziło (Zwłaszcza po napaleniu się na Simeone i Jimeneza) Ale na szczęscie przyszło otrzeźwienie!
W końcu co znaczy w Europie Wisła? I cała Polska liga? Zresztą to gość z dużym doświadczeniem, i jak mówi Iwanow dobry wybór warto mu zaufać! Ja się cieszę bo widać, że będzie duet trener - dyr, sportowy, którzy mają współpracować i od nich ma zacząć się budowanie Wielkiej Wisełki (A nie Skorża - Bednarz). Myśle że może się gość sprawdzić, ale okaże się w przyszłym sezonie jak grają nasi po oczyszczeniu składu i solidnie przepracowanej przerwie zimowej! Ja mu daje kredyt zaufania bo zapachniało profesjonalizmem :P Jakoś ten nowy trener, dyrektor, stadion dobrze wygląda - nawet marketingowo może Marka Wisła znów będzie świecić w lidze! (Bo w moim sercu zawsze świeci ) Ponoć mają być też transfery poza Bonetto, ktoś wspomina nieoficjalnie (na innym forum)że może nam urwac dwóch zawodników ze starego swojego zespołu - bo mają kłopoty finansowe no ale to plotki, więc spokojnie. Jestem pełna wiary:P Chciałabym by był dziś na meczu i oglądał nasz gwiazdki może będzie to kolejny impuls by coś pokazali :) |
|
Dobra informacja,może by tak spróbować Amoah wyciągnąć skoro NAC ma kłopoty finansowe?
|
ciekawe czy dowiemy sie za ile bedzie pracowac ten trener. Podejrzewam ze za stawke srednia przecietnego trenera typu Kasperczak itd... przeraza mnie w Wisle ten minimalizm... ten kurewski minimalizm w transferach we wszystkim... Z takim podejsciem nie da sie osiagac sukcesow. Nie oszukujmy sie nie mamy juz skladu jak kiedys kiedy to bylaWisla przepasc i dalsza czesc ligi. Dzisiaj taka Polonia zaczyna miec sklad lepszy od nas... a u nas wciaz ten minimalizm.. byle za grosze dostac pilkarzy ktorych nikt juz nie chce... trenera jakiegos ktorego nikt nie zna ale jest z holandii i jest tani wiec go bierzmy..
|
Wreszcie normalny trener, a nie pseudo fachowcy opiekujący się Wisłą w ostatnich latach. Człowiek przynajmniej wie jak wygląda profesjonalna piłka na zachodzie Europy. Dobra decyzja!
|
czy tylko ja mam wrażenie że nowy trener Wisły z wyglądu przypomina trochu trenera Man City czy tylko mi sie wydaje a poza tym orientuje sie ktoś jak sie przedstawiał jego sztab w jego poprzednim klubie??
|
Cytat:
|
Przestancie narzekac i dajcie mu szanse. To taka polska nasza mentalnosc, widzicie ze szklanka jest zawsze do polowy pusta niz pelna. :P
Pierwsze wnioski wyciagnijmy na polmetku sezonu kiedy bedzie mozna zobaczyc filozofie gry nowego trenera. |
nie ale moge Ci powiedziec jak bedzie wygladal w Wisle: Moskal, Bahr itd itd
|
Cytat:
|
Dać chłopu czas!!!!!!! niech pracuje i wtedy zobaczymy na co go stać :):)
|
Na forum Nac Breda malo na razie reakcji ale jeden z kibicow mowi o mieszanych uczuciach co do odejscia Maaskanta. Z jednej strony krytykowal go za to, ze malo u nich w klubie stawialo sie na mlodziez (!) a z drugiej stwierdza, ze zarzad Bregi nie wspieral trenera a druzyna byla rozwalona.
Troche mi to smierdzi, bo i Wisla ma druzyne w rozsypce. Czy Holender sobie poradzi? Mam taka nadzieje |
Cytat:
|
Cytat:
Dopiero dzis doszedles do takich wnioskow?? |
Nie chce mi sie czytac wszystkiego bo podobno glownie tutaj marudzicie ale ja napisze od siebie, ze jestem nastawiony pozytywnie, trener dajacy nadzieje, chyba optymalny na miare Wisly, teraz mozecie sobie pomyslec czy racjonalne bylo myslec w kontekscie Wisly o takich nazwiskach jak Jimenez.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl