Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Resovia - Wisła na 105 lecie (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7540)

brylant17 04.09.2010 10:06

Będzie mecz gdzieś w tv?

serek.c2 04.09.2010 10:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fortart (Post 974099)
nie zaszkodzi jeśli raz jeszcze wyrażę uznanie za najbardziej dobitny #17, za #1 nazywający rzeczy po imieniu, ale i dla wszystkich pozostałych za ich zdecydowane głosy przeciw wspieraniu fałszerstwa
dziękuję

Jakoś dziwnie te podziękowania a szczególnie fragment o fałszerstwie brzmią w Twoich - jakże obiektywnych względem Wisły - ustach. Także wracaj do siebie i twórz sobie nadal wypociny na wiadomej stronie...

AYALA 04.09.2010 12:54

Rios i 1-0 :hura:.To chyba najlepszy zawodnik z tej ósemki co przyszła tego lata.Jak ktoś ma umiejętności to sie szybko aklimatyzuje

tomasz_19 04.09.2010 13:04

no cieszy to, że Rios z meczu na mecz wygląda coraz lepiej :) aklimatyzacja postępuje sprawnie :)

lukaszkm 04.09.2010 13:13

Mówili właśnie w radiu Rzeszów jaką to piękną bramkę precyzyjnym strzałem zza pola karnego zdobył młody Argentyńczyk Rios ;) Bramkarz Pietryka wyciągnął się jak długi, ale nie zdołał sięgnąć futbolówki.

Acapelo 04.09.2010 13:26

Jak ten Chavez na mistrzostwa pojechał skoro on taki cienki jest...?

Mario Nh 04.09.2010 13:27

Na treningach też podobno świetnie się prezentuje, techniką odbiega od naszych.
Mowa o Riosie oczywiście.

szczebrzeszcz 04.09.2010 13:27

taka ciekawostka:
Tomasz Kaczor z Resovii to wychowanek Wisły
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=14381

Titto 04.09.2010 13:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Acapelo (Post 974233)
Jak ten Chavez na mistrzostwa pojechał skoro on taki cienki jest...?

A kto powiedział, że jest cienki?

Titto 04.09.2010 13:42

Jirsak w końcu coś strzelił :hura: i 2:0! Ładna akcja.

Dean 04.09.2010 13:54

Wieczorkiem mam nadzieję bramki będą do obejrzenia i skrót spotkania. :)

pikey 04.09.2010 13:58

Titto jeśli oglądasz mecz, możesz napisać jak oceniasz debiut Boukhariego?

Titto 04.09.2010 14:04

Nie oglądam, wnioskuje po tym co piszą na relacji. ;)

mic 04.09.2010 14:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 974242)
Jirsak w końcu coś strzelił :hura: i 2:0! Ładna akcja.

Jak to w sparingach :)

Titto 04.09.2010 14:07

Podoba mi się to, że trener stawia na młodych zawodników.

szprotson 04.09.2010 14:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 974249)
Podoba mi się to, że trener stawia na młodych zawodników.

przeciez to był mecz pokazowy

Równie dobrze mógł wejsc Ochalik i Wilczek.

Lysy 04.09.2010 14:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 974249)
Podoba mi się to, że trener stawia na młodych zawodników.

Nie ma wyjścia, podzielił kadrę na dwie drużyny i choćby nie wiem jak się starał w składzie musieli się znaleźć młodzi.

Titto 04.09.2010 14:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 974253)
przeciez to był mecz pokazowy

Równie dobrze mógł wejsc Ochalik i Wilczek.

Ok, ale miałem też na myśli to, że na treningi pierwszej drużyny trener zabiera też zawodników z młodej ekstraklasy to może nam wyjść na dobre.

mic 04.09.2010 14:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 974265)
Ok, ale miałem też na myśli to, że na treningi pierwszej drużyny trener zabiera też zawodników z młodej ekstraklasy to może nam wyjść na dobre.

Nie chce sie czepiac, ale tak samo robili Skorza, Kasperczak itd... to sa sparingi wiec kto da rade grac (nie ma kontuzji itd) ten gra.

Titto 04.09.2010 15:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 974274)
Nie chce sie czepiac, ale tak samo robili Skorza, Kasperczak itd... to sa sparingi wiec kto da rade grac (nie ma kontuzji itd) ten gra.

Nie przypominam sobie, żeby Kasperczak zabierał piłkarzy z młodej ekstraklasy...

Dean 04.09.2010 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 974281)
Nie przypominam sobie, żeby Kasperczak zabierał piłkarzy z młodej ekstraklasy...

No właśnie, kolego. :)

JaQ_TSW 04.09.2010 15:14

Dobre spotkanie jak dla mnie rozegrał Rios :D w całej 1 połowie dość aktywny , Jirsak podobnie ,ale też zawodnicy z ME nieźle się pokazali, szkoda akcji Żurawia ,że nie strzelił :/

mic 04.09.2010 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 974281)
Nie przypominam sobie, żeby Kasperczak zabierał piłkarzy z młodej ekstraklasy...

Chociazby z Kolejarzem Stroze:

Wisła: Pawełek - Singlar, Rajfur, Bunoza, Cygal - Mączyński, Jirsak (55 min - Rado), Elias, Afsarli, Kirm - Żurawski (46 min - Jeleń)

Do tego sparingi z KSZO, Tatranem czy Garbarnia, moze nie pol skladu z ME, ale paru wystapilo

Kluvi 04.09.2010 15:16

Tito a z KSZO kto strzelił na 3:0 bodajże Nalepa z ME Kasperczak brał młodych na sparingi.

FraMat 04.09.2010 15:18

Jirsak potwierdza, że jest świetnym piłkarzem.. na grę z, no właśnie, z którą ligą gramy?

szczebrzeszcz 04.09.2010 15:20

z nazwy?
druga :)
chyba że masz na myśli stan faktyczny...
to trzecia:-D

elomike 04.09.2010 15:21

Gratulacje, 2:1 to rewelacyjny wynik. To przecież aż 2. liga!

JaQ_TSW 04.09.2010 15:22

z 2 ligą wschodnia ;)

JaQ_TSW 04.09.2010 15:23

Zobaczymy,co jutro pokażą z ekipą z jeśli dobrze pisze nową 3 liga czyli starą 4 ligą

Titto 04.09.2010 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JaQ_TSW (Post 974299)
Zobaczymy,co jutro pokażą z ekipą z jeśli dobrze pisze nową 3 liga czyli starą 4 ligą

Nowa druga liga, dawna trzecia.

JaQ_TSW 04.09.2010 15:36

ale chodzi mi o Koszarawę Żywiec, w której ona lidze gra? bo na pewno nie w 2-gich

hiszpan00 04.09.2010 15:42

Właśnie wróciłem z meczu ładnie prezentowali się zawodnicy .. Resovii:lol: Niestety nasza gra nie wyglądała najlepiej poza kilkoma przebłyskami. Dobrze prezentował się Nurdin Boukharii ale tylko na rozgrzewce. Jak zawsze solidny był Cleber. co do reszty obrony to ciężko oceniać bo gra toczyła się głównie na połowie resovii a akcje jakie mieli gospodarze to głównie szybkie kontry po naszej prawej tam gdzie grał zawodnik z młodej ekstraklasy i nie najlepiej sobie radził.Ambitnie grał Paljić ale nie zawsze wychodziło to na dobre drużynie bo czasami był za Ambitny i trochę przeszkadzał:lol: W sumie przeciętny mecz z (trzeba to zauważyć) II ligową drużyną. Co prawda to tylko sparing. na uwagę zasługuje bramka Riosa zza pola karnego i ładna akcja Pietii przy bramce Jirsaka.

kondzio7 04.09.2010 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez elomike (Post 974296)
Gratulacje, 2:1 to rewelacyjny wynik. To przecież aż 2. liga!

biorąc pod uwagę że sparing, ze mecz pokazowy to wiadomo że taki kibic jak Ty wymaga od drużyny w której większość grała pierwszy raz w takim składzie z 10 bramek:) tylko 2:1, ja bym się zastanawiał nad zmianą trenera!

Falmokirak 04.09.2010 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 974291)
Chociazby z Kolejarzem Stroze:

Wisła: Pawełek - Singlar, Rajfur, Bunoza, Cygal - Mączyński, Jirsak (55 min - Rado), Elias, Afsarli, Kirm - Żurawski (46 min - Jeleń)

Do tego sparingi z KSZO, Tatranem czy Garbarnia, moze nie pol skladu z ME, ale paru wystapilo


huhu ale mnie rozbawiłeś wszyscy lamentowali na tym forum że Skorża nie daje szans młodym a nawet ich nie próbuje w treningach to samo Kasperczak który powiedział że nie potrzebuje statystów na treningach więc nie pisz głupot.

Pan Jotka 04.09.2010 16:06

Nawiązaując do braku młodych w 1.składzie.Tak grają MŁODZI MŁODZI poza Polską.
http://www.youtube.com/watch?v=qh_bw...ayer_embedded#!

Kto widzial na czym grają młodziki Wisły to będzie wiedziął dlaczego w tym klubie nie dochowamy się szybko żadnego wychowanka. Bez normalnego szkolenia w normalnych warunkach nie ma co liczyc na chłopaków ze szkółki Wisły.

snyrting 04.09.2010 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez elomike (Post 974296)
Gratulacje, 2:1 to rewelacyjny wynik. To przecież aż 2. liga!

Racja! Maaskant precz z Wisły, hańbisz imię tego klubu! Chcemy Majewskiego i jego laptopa!

Ochłoń...

mic 04.09.2010 16:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Falmokirak (Post 974312)
huhu ale mnie rozbawiłeś wszyscy lamentowali na tym forum że Skorża nie daje szans młodym a nawet ich nie próbuje w treningach to samo Kasperczak który powiedział że nie potrzebuje statystów na treningach więc nie pisz głupot.

:shock:

Popatrz kto kiedy gral, a potem zacznij cos pisac, bo sie kompromitujesz

PS. Zainwestuj w slownik

Zwierze 04.09.2010 16:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hiszpan00 (Post 974306)
Właśnie wróciłem z meczu ładnie prezentowali się zawodnicy .. Resovii:lol: Niestety nasza gra nie wyglądała najlepiej poza kilkoma przebłyskami. Dobrze prezentował się Nurdin Boukharii ale tylko na rozgrzewce. Jak zawsze solidny był Cleber. .

Co do Clebera zgadzam się, jeden z lepszych zawodników. Jeżeli chodzi o nasz najnowszy nabytek to mam odmienne zdanie. Co prawda widać że nie jest za dobrze przygotowany kondycyjnie ale technicznie super gość, oczy dookoła głowy. Ogólnie w pierwszej połowie wyglądało to tak że nie chcemy strzelać bramek. Klepali piłkę nawet w polu karny Resovii i wycofanie. Mecz nudny ale tego można było się spodziewać.

sokol1366 04.09.2010 18:12

Jak kibicowsko prezentowały się obie ekipy? Jak Sovia przyjęła kibiców przyjezdnych?

szczepanwislak 04.09.2010 19:09

Co do Koszarawy to gra w okręgówce
Kibicowsko Resovia nawet nawet chociaż zdarzały jej się lepsze mecze, a my solidnie przez pierwsze paręnaście minut a potem do końca fajrant :) , kibice przeciwnika przyjęli nas myślę bardzo dobrze , nawet zanucili przyśpiewkę na temat Cracovii(anty) , poza tym bardzo przyjemna atmosfera w okół kibiców , można było także zauważyć siedzących blisko siebie fanów obu ekip:)
Jak dla mnie ten pierwszy mecz z udziałem Wisły wypadł świetnie ! Szkoda tylko , że tuż w ostatniej chwili po meczu uciekł mi Piotrek Brożek.. :) innym razem
Warto było być dziś w Rzeszowie , naprawdę bardzo fajne święto piłkarskie. Szkoda tylko , że ta gra jeszcze nie była do końca taka jak powinna być w naszym wykonaniu , ale parę akcji naprawdę mogło się podobać


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl