![]() |
Będzie mecz gdzieś w tv?
|
Cytat:
|
Rios i 1-0 :hura:.To chyba najlepszy zawodnik z tej ósemki co przyszła tego lata.Jak ktoś ma umiejętności to sie szybko aklimatyzuje
|
no cieszy to, że Rios z meczu na mecz wygląda coraz lepiej :) aklimatyzacja postępuje sprawnie :)
|
Mówili właśnie w radiu Rzeszów jaką to piękną bramkę precyzyjnym strzałem zza pola karnego zdobył młody Argentyńczyk Rios ;) Bramkarz Pietryka wyciągnął się jak długi, ale nie zdołał sięgnąć futbolówki.
|
Jak ten Chavez na mistrzostwa pojechał skoro on taki cienki jest...?
|
Na treningach też podobno świetnie się prezentuje, techniką odbiega od naszych.
Mowa o Riosie oczywiście. |
taka ciekawostka:
Tomasz Kaczor z Resovii to wychowanek Wisły http://www.90minut.pl/kariera.php?id=14381 |
Cytat:
|
Jirsak w końcu coś strzelił :hura: i 2:0! Ładna akcja.
|
Wieczorkiem mam nadzieję bramki będą do obejrzenia i skrót spotkania. :)
|
Titto jeśli oglądasz mecz, możesz napisać jak oceniasz debiut Boukhariego?
|
Nie oglądam, wnioskuje po tym co piszą na relacji. ;)
|
Cytat:
|
Podoba mi się to, że trener stawia na młodych zawodników.
|
Cytat:
Równie dobrze mógł wejsc Ochalik i Wilczek. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Dobre spotkanie jak dla mnie rozegrał Rios :D w całej 1 połowie dość aktywny , Jirsak podobnie ,ale też zawodnicy z ME nieźle się pokazali, szkoda akcji Żurawia ,że nie strzelił :/
|
Cytat:
Wisła: Pawełek - Singlar, Rajfur, Bunoza, Cygal - Mączyński, Jirsak (55 min - Rado), Elias, Afsarli, Kirm - Żurawski (46 min - Jeleń) Do tego sparingi z KSZO, Tatranem czy Garbarnia, moze nie pol skladu z ME, ale paru wystapilo |
Tito a z KSZO kto strzelił na 3:0 bodajże Nalepa z ME Kasperczak brał młodych na sparingi.
|
Jirsak potwierdza, że jest świetnym piłkarzem.. na grę z, no właśnie, z którą ligą gramy?
|
z nazwy?
druga :) chyba że masz na myśli stan faktyczny... to trzecia:-D |
Gratulacje, 2:1 to rewelacyjny wynik. To przecież aż 2. liga!
|
z 2 ligą wschodnia ;)
|
Zobaczymy,co jutro pokażą z ekipą z jeśli dobrze pisze nową 3 liga czyli starą 4 ligą
|
Cytat:
|
ale chodzi mi o Koszarawę Żywiec, w której ona lidze gra? bo na pewno nie w 2-gich
|
Właśnie wróciłem z meczu ładnie prezentowali się zawodnicy .. Resovii:lol: Niestety nasza gra nie wyglądała najlepiej poza kilkoma przebłyskami. Dobrze prezentował się Nurdin Boukharii ale tylko na rozgrzewce. Jak zawsze solidny był Cleber. co do reszty obrony to ciężko oceniać bo gra toczyła się głównie na połowie resovii a akcje jakie mieli gospodarze to głównie szybkie kontry po naszej prawej tam gdzie grał zawodnik z młodej ekstraklasy i nie najlepiej sobie radził.Ambitnie grał Paljić ale nie zawsze wychodziło to na dobre drużynie bo czasami był za Ambitny i trochę przeszkadzał:lol: W sumie przeciętny mecz z (trzeba to zauważyć) II ligową drużyną. Co prawda to tylko sparing. na uwagę zasługuje bramka Riosa zza pola karnego i ładna akcja Pietii przy bramce Jirsaka.
|
Cytat:
|
Cytat:
huhu ale mnie rozbawiłeś wszyscy lamentowali na tym forum że Skorża nie daje szans młodym a nawet ich nie próbuje w treningach to samo Kasperczak który powiedział że nie potrzebuje statystów na treningach więc nie pisz głupot. |
Nawiązaując do braku młodych w 1.składzie.Tak grają MŁODZI MŁODZI poza Polską.
http://www.youtube.com/watch?v=qh_bw...ayer_embedded#! Kto widzial na czym grają młodziki Wisły to będzie wiedziął dlaczego w tym klubie nie dochowamy się szybko żadnego wychowanka. Bez normalnego szkolenia w normalnych warunkach nie ma co liczyc na chłopaków ze szkółki Wisły. |
Cytat:
Ochłoń... |
Cytat:
Popatrz kto kiedy gral, a potem zacznij cos pisac, bo sie kompromitujesz PS. Zainwestuj w slownik |
Cytat:
|
Jak kibicowsko prezentowały się obie ekipy? Jak Sovia przyjęła kibiców przyjezdnych?
|
Co do Koszarawy to gra w okręgówce
Kibicowsko Resovia nawet nawet chociaż zdarzały jej się lepsze mecze, a my solidnie przez pierwsze paręnaście minut a potem do końca fajrant :) , kibice przeciwnika przyjęli nas myślę bardzo dobrze , nawet zanucili przyśpiewkę na temat Cracovii(anty) , poza tym bardzo przyjemna atmosfera w okół kibiców , można było także zauważyć siedzących blisko siebie fanów obu ekip:) Jak dla mnie ten pierwszy mecz z udziałem Wisły wypadł świetnie ! Szkoda tylko , że tuż w ostatniej chwili po meczu uciekł mi Piotrek Brożek.. :) innym razem Warto było być dziś w Rzeszowie , naprawdę bardzo fajne święto piłkarskie. Szkoda tylko , że ta gra jeszcze nie była do końca taka jak powinna być w naszym wykonaniu , ale parę akcji naprawdę mogło się podobać |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl