![]() |
Mnie dzisiaj przekonywali, ze Pawelek jest w swietnej formie(jak by nie pamietajac ile klopsow zaliczyl w swojej karierze :D)...h@h@.
Narazie Cikos i Rado do zmiany, ten drugi traci co chwile pilke. |
Trener który wystawia Pawełka to zły trener!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
Kulawik -geniusz taktyki ustawił drużynę.... goście nie mają pojęcia co robić na boisku... grają nędze a Pawełek zrobił swoje...
|
Proponuje zostawić Kulawika, Pawełka na bramke no i Bunozy jeszcze mi tylko brakuje
|
Nie obchodzi mnie jak bardzo sympatycznym człowiekiem jest Pawełek czy jakie kręgi go bronią, niech on po prostu usiądzie raz na zawsze na ławce.
|
Pawełek sobie może być i w mega formie, ale szmaty jebnąć nie omieszka.
|
Czy tylko mi się wydaje czy Cikos byłby lepszy w pomocy?
|
Ale wpuścił cabaja nasz Pawełek.
|
Ale chaos.
Mariusz zrobił swoje i znowu trzeba gonić wynik. |
Problemem Wisły nie jest Pawełek, nie jest Kulawik, nie jest obrona. Naszym problemem jest ofensywa. Strata bramek jest wpisana w grę, która się nazywa piłka nożna. W istotę tej gry jest wpisane także, a może przede wszystkim strzelanie goli, a w tym Wisła jest cienka obecnie jak d... węża. Bramki traciliśmy, i za pierwszego Kasperczaka, ale wtedy przeciwnik strzelał gola, a Wisła cztery. I na tym polegała różnica między obecnym a tamtym zespołem.
|
ja p..dole jaka panika
|
30 minut i zero zagrożenia z naszej strony
|
Straszliwie nas cisną :/ Jesteśmy zbieraniną przypadkowych kopaczy, brak kolektywu, brak składnych akcji :/
|
Ku***, to się skończy gorzej niż karabach!
|
Dla tych co nie ogladają
Pawełek jak zwykle Cleber ratuje nam co chwile dupe Kowalski wolny jak żółw Cikos bezpłciowy Diaz średni Rado ambitny Małecki wygwizdywany Rios niewidoczny Żurawski niewidoczny Kirm niewidoczny |
Cytat:
|
będzie lanie....
|
nic nowego .. Wisła nic nie gra .. Ruch przycisnął
|
Z cieniutkim Ruchem takie smary dostawać. Dno i pięć metrów mułu.
|
Jeeeeeesssttttt!!!
Brawo Kamil Rado! W przyszłym sezonie walczymy o utrzymanie. |
i po meczu...
|
4 Wiślaków i nie umieją powstrzymać Straki :/ Cóż.
|
ten sezon będzie najgorszym sezonem w historii Wisły od wielu wielu lat..
|
Gdyby Cikos miał do kogo odegrać, lub gdyby Sobolewski wyjebał a mu nie podawał po czym się chował tez by sytuacji nie było.
Przed momentem identyczna sytuacja, Sobol odrywa do obrońcy po czym truchcikiem się przemieszcza po boisku. P.S. Słowa Mierzejewskiego po derbach Warszawy odnośnie nowych piłkarzy Legii. Że się nie przestawili jeszcze na polską ligę w której nie liczą się tylko umiejętności ale też walka i zaangażowanie. A my się dziś znów snujemy jednostajnie i bez zrywu. |
i bardzo dobrze, niech rozpier*** drużyne dalej
|
0:2...
Chyba już nikt się nie dziwi, że nas Azerzy zbili. |
dno. totalna kompromitacja z zespolem co sie bronil u siebie w 11 i cudem awansowal z maltanczykami...
|
po meczu .
|
Gratulacje Rado za ładną interwencję :/
|
przestałem jezdzic na mecze, jednak miałem racje :)
|
W co oni ....a grają środek pomocy nie istnieje, obrona = dno. Powiedzmy sobie szczerze, ta drużyna nie potrafi grać w piłkę.
|
Nie ma kolektywu, oni wyglądają jak zbieranina przypadkowych ludzi którzy spotkali się przed chwilą na ulicy i postanowili pograc sobie dla rozrywki. Dokąd zmierzasz Wisło?
|
Pilki sie wybija. 2 bledy Cikosa i mamy po spotkaniu. Nie ma do kogo - wybija sie na aut, tak jak robi to Cleber.
A smialem sie z Legii - Wislacy mnie zaskakuja |
Czy ktos ma jeszcze watpliwosci czy tutaj pilkarze maja chec do pracy i do walki? Rado, Cleber i Malecki jedynie. Gramy 3 na 11.
|
przedstawienie trwa dalej. 2:0 dla Ruchu.
przecież taka Polonia to by nas zjadła. Zgroza. |
Noi po meczu... KUR....WA co to za taktyka... ja się pytam kto ich tak ustawił... Kulawik skończ pan te eksperymenty taktyczne i personalne bo będziemy oglądać takie męczarnie co chwilę...
|
Ale wstyd niech ten mecz się już skończy
|
I co tu Petrescu poradzi? Przecież nie naucz 25 letniego kopacza podawac, przyjomwac, a tym bardziej myslec. Jak mówią, z g***a bata nie ukręcisz.
|
Całkowicie zasłużone prowadzenie Ruchu, Wisła dno i wodorosty. Boże, co się stało z tym zespołem...
|
Panowie, ale czego wy chcecie. Mecz jest w zasadzie do jednej bramki cały czas, gole dla Ruchu to tylko kwestia czasu. Obstawiam że bedzie 4-0
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl