Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [2. kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Kraków 15 sierpnia niedziela godz. 19:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7536)

For_FuN_ 15.08.2010 18:43

Mnie dzisiaj przekonywali, ze Pawelek jest w swietnej formie(jak by nie pamietajac ile klopsow zaliczyl w swojej karierze :D)...h@h@.

Narazie Cikos i Rado do zmiany, ten drugi traci co chwile pilke.

Griszka30KR 15.08.2010 18:44

Trener który wystawia Pawełka to zły trener!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SĘDZIA ZGRED 15.08.2010 18:44

Kulawik -geniusz taktyki ustawił drużynę.... goście nie mają pojęcia co robić na boisku... grają nędze a Pawełek zrobił swoje...

wiśnia 15.08.2010 18:44

Proponuje zostawić Kulawika, Pawełka na bramke no i Bunozy jeszcze mi tylko brakuje

Watts 15.08.2010 18:44

Nie obchodzi mnie jak bardzo sympatycznym człowiekiem jest Pawełek czy jakie kręgi go bronią, niech on po prostu usiądzie raz na zawsze na ławce.

tofik 15.08.2010 18:45

Pawełek sobie może być i w mega formie, ale szmaty jebnąć nie omieszka.

PANDEM0NIUM 15.08.2010 18:46

Czy tylko mi się wydaje czy Cikos byłby lepszy w pomocy?

julo 15.08.2010 18:46

Ale wpuścił cabaja nasz Pawełek.

Jagul 15.08.2010 18:47

Ale chaos.
Mariusz zrobił swoje i znowu trzeba gonić wynik.

Grisza1 15.08.2010 18:47

Problemem Wisły nie jest Pawełek, nie jest Kulawik, nie jest obrona. Naszym problemem jest ofensywa. Strata bramek jest wpisana w grę, która się nazywa piłka nożna. W istotę tej gry jest wpisane także, a może przede wszystkim strzelanie goli, a w tym Wisła jest cienka obecnie jak d... węża. Bramki traciliśmy, i za pierwszego Kasperczaka, ale wtedy przeciwnik strzelał gola, a Wisła cztery. I na tym polegała różnica między obecnym a tamtym zespołem.

MMTS 15.08.2010 18:48

ja p..dole jaka panika

wiśnia 15.08.2010 18:48

30 minut i zero zagrożenia z naszej strony

vaazon 15.08.2010 18:49

Straszliwie nas cisną :/ Jesteśmy zbieraniną przypadkowych kopaczy, brak kolektywu, brak składnych akcji :/

krakfilm 15.08.2010 18:49

Ku***, to się skończy gorzej niż karabach!

PANDEM0NIUM 15.08.2010 18:49

Dla tych co nie ogladają
Pawełek jak zwykle
Cleber ratuje nam co chwile dupe
Kowalski wolny jak żółw
Cikos bezpłciowy
Diaz średni
Rado ambitny
Małecki wygwizdywany
Rios niewidoczny
Żurawski niewidoczny
Kirm niewidoczny

Jagul 15.08.2010 18:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 961240)
Gdyby Cikos nie kiwał się, to nie byłoby akcji.

Gdybym wczoraj nie kupił mąki, pewnie Cikos by się nie kiwał.

brylant17 15.08.2010 18:50

będzie lanie....

lukas63 15.08.2010 18:50

nic nowego .. Wisła nic nie gra .. Ruch przycisnął

kibic sukcesu 2007 15.08.2010 18:50

Z cieniutkim Ruchem takie smary dostawać. Dno i pięć metrów mułu.

Wojtator 15.08.2010 18:50

Jeeeeeesssttttt!!!

Brawo Kamil Rado!
W przyszłym sezonie walczymy o utrzymanie.

1227 15.08.2010 18:50

i po meczu...

vaazon 15.08.2010 18:50

4 Wiślaków i nie umieją powstrzymać Straki :/ Cóż.

mercury 15.08.2010 18:50

ten sezon będzie najgorszym sezonem w historii Wisły od wielu wielu lat..

iiYama 15.08.2010 18:50

Gdyby Cikos miał do kogo odegrać, lub gdyby Sobolewski wyjebał a mu nie podawał po czym się chował tez by sytuacji nie było.

Przed momentem identyczna sytuacja, Sobol odrywa do obrońcy po czym truchcikiem się przemieszcza po boisku.

P.S. Słowa Mierzejewskiego po derbach Warszawy odnośnie nowych piłkarzy Legii. Że się nie przestawili jeszcze na polską ligę w której nie liczą się tylko umiejętności ale też walka i zaangażowanie. A my się dziś znów snujemy jednostajnie i bez zrywu.

wiśnia 15.08.2010 18:50

i bardzo dobrze, niech rozpier*** drużyne dalej

kono 15.08.2010 18:51

0:2...
Chyba już nikt się nie dziwi, że nas Azerzy zbili.

Przemoo 15.08.2010 18:51

dno. totalna kompromitacja z zespolem co sie bronil u siebie w 11 i cudem awansowal z maltanczykami...

Falmokirak 15.08.2010 18:51

po meczu .

DrunkenBear 15.08.2010 18:51

Gratulacje Rado za ładną interwencję :/

Wisoman 15.08.2010 18:51

przestałem jezdzic na mecze, jednak miałem racje :)

tofik 15.08.2010 18:51

W co oni ....a grają środek pomocy nie istnieje, obrona = dno. Powiedzmy sobie szczerze, ta drużyna nie potrafi grać w piłkę.

PANDEM0NIUM 15.08.2010 18:51

Nie ma kolektywu, oni wyglądają jak zbieranina przypadkowych ludzi którzy spotkali się przed chwilą na ulicy i postanowili pograc sobie dla rozrywki. Dokąd zmierzasz Wisło?

skeba 15.08.2010 18:52

Pilki sie wybija. 2 bledy Cikosa i mamy po spotkaniu. Nie ma do kogo - wybija sie na aut, tak jak robi to Cleber.
A smialem sie z Legii - Wislacy mnie zaskakuja

koyoot 15.08.2010 18:52

Czy ktos ma jeszcze watpliwosci czy tutaj pilkarze maja chec do pracy i do walki? Rado, Cleber i Malecki jedynie. Gramy 3 na 11.

Elendil 15.08.2010 18:52

przedstawienie trwa dalej. 2:0 dla Ruchu.


przecież taka Polonia to by nas zjadła. Zgroza.

SĘDZIA ZGRED 15.08.2010 18:52

Noi po meczu... KUR....WA co to za taktyka... ja się pytam kto ich tak ustawił... Kulawik skończ pan te eksperymenty taktyczne i personalne bo będziemy oglądać takie męczarnie co chwilę...

mendoza 15.08.2010 18:52

Ale wstyd niech ten mecz się już skończy

krakfilm 15.08.2010 18:52

I co tu Petrescu poradzi? Przecież nie naucz 25 letniego kopacza podawac, przyjomwac, a tym bardziej myslec. Jak mówią, z g***a bata nie ukręcisz.

Jazon 15.08.2010 18:52

Całkowicie zasłużone prowadzenie Ruchu, Wisła dno i wodorosty. Boże, co się stało z tym zespołem...

tommiyacht 15.08.2010 18:52

Panowie, ale czego wy chcecie. Mecz jest w zasadzie do jednej bramki cały czas, gole dla Ruchu to tylko kwestia czasu. Obstawiam że bedzie 4-0


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl