Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła - Arka Gdynia, 8 sierpnia (niedziela) 19:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7526)

julo 08.08.2010 18:22

Niespodzianka to na pewno wystawienie w 1 składzie Rado. Ale skoro trenował ME to wie jaki potencjał ma ten piłkarz i pewniewie co robi. Widocznie jest na tyle dobry że warto zaryzykować.
Małecki w środku pomocy z Rado i Sobolewskim. Zobaczymy jak to wyjdzie.
Wg mnie Kirm na prawej stronie to chyba nie do końca dobre rozwiązanie. Na lewej mimo wszystko lepiej wygląda.
W obronie wiadomo, na dziś nie mamy pola manewru.

////////////PAWEŁEK/////////////////
CIKOS///KOWALSKI///BUNOZA///DIAZ
//////////////SOBOLEWSKI///////////
KIRM////RADO/////MAŁECKI//Pi.BROŻEK
///////////////PaBROZEK/////////////

Chyba taki skład wyszedł ?

labtec 08.08.2010 18:23

co dokładnie Kulawik powiedział w wywiadzie przed mecze, bo przeoczyłem ?

dzięki za odpowiedź.



btw. widzieliście trenera Śląska jak się lekko szarpał dzisiaj z zawodnikiem Jagi przy lini bocznej, a potem w odwecie bambus wszedł z wyprostowaną nogą na napastnika Śląska ( za co czerwona kartka ) ?

ślimak 08.08.2010 18:23

I o co tyle krzyku? Jirsak - ława, Boguski - ława, Łobo - ława, Żuraw - ława... Przeca wszyscy się tego domagali! :D

JPnaStówe 08.08.2010 18:25

odkupie bilet z dzisiejszego meczu pisać na priv kto by odsprzedał

Zlatan93 08.08.2010 18:29

Nie ma mnie w Krakowie. Na jakim programie na Sopcascie leci Wisełka?

Wiślak709 08.08.2010 18:32

http://www.fred-tv.aaf.pl/viewpage.php?page_id=8

tu jest transmisja :)

zapalony 08.08.2010 18:32

kanal 6816 (Public Sport 3)

ogromna zenada poki co... wyglada to dokladnie tak samo jak poczatek meczu z Karabachem. Arka lepsza na razie..

Zbyychu 08.08.2010 18:32

wszyscy pytający o to, gdzie można oglądać, jest od tego osobny temat: http://www.wislakrakow.com/forum/sho...?t=317&page=96

arturtsw 08.08.2010 18:33

straszne żeby Wisła u siebie nie prowadziła gry... z Arką

vaazon 08.08.2010 18:33

Czemu nasi śpiewają Legia <oklaski> Legia <oklaski>?
Zlatan na sopca nie mam, bo tam zawsze opóźnienie jest, ale łap to http://antektv.com/transmisje.php

julo 08.08.2010 18:34

Narazie, ligowa monotonna kopanina...

IncognitoTSW 08.08.2010 18:34

Nie do przepchnięcia ten Bunoza...

tommiyacht 08.08.2010 18:35

Cholernie cięzko sie to ogląda. Jak to sie nie poprawi to witaj srodek tabeli

julo 08.08.2010 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vaazon (Post 956061)
Czemu nasi śpiewają Legia <oklaski> Legia <oklaski>?
Zlatan na sopca nie mam, bo tam zawsze opóźnienie jest, ale łap to http://antektv.com/transmisje.php

Może Lechia ? :D :D
Ja tam póki co tylko słyszałem WISŁA TO MY....

Sami 08.08.2010 18:36

Na razie masakra... To ustawienie nie zdaje egzaminu na tę chwilę.

tofik 08.08.2010 18:37

Jakby to powiedział działacz PZPN "Na razie chujowo". Żadnej akcji ofensywnej nie zrobili do tej pory. Dzieci we mgle ****...
Pozostaje wierzyć w cud, że wejdzie ten 'niby' technik Rios przejdzie całe boisko i wystawi komuś na linię. Inaczej remis, albo plecy.

labtec 08.08.2010 18:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vaazon (Post 956061)
Czemu nasi śpiewają Legia <oklaski> Legia <oklaski>?
Zlatan na sopca nie mam, bo tam zawsze opóźnienie jest, ale łap to http://antektv.com/transmisje.php


bo cieszymy się z zakończenia konfliktu na linii Legia - ITI i z dobrej postawy stołecznej drużyny w meczu z Kanonierami....

medyk 08.08.2010 18:38

czemu jak leci hymn to nasi nie stoja na bacznosc? czemu nei spiewają? zero przywiazania do klubu jak niemcy na MŚ!! musieli stac i spiewac!! grosz do grosza a to wszystko sklada sie na takie levadie i azerow

julo 08.08.2010 18:38

"- Ale Arka nie czuje respektu" - :D :D LOL
Fajnie dowalił komentator.
Respektu przed kim ? Po takiej porażce z Azerami to nasz respekt spadł do zera.

vaazon 08.08.2010 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 956069)
czemu jak leci hymn to nasi nie stoja na bacznosc? czemu nei spiewają? zero przywiazania do klubu jak niemcy na MŚ!! musieli stac i spiewac!! grosz do grosza a to wszystko sklada sie na takie levadie i azerow

Bez przesady...od kiedy piłkarze mają być fanatykami? A zagraniczni piłkarze nie znający tak dobrze polskiego, to co?
Bez komentarza..
btw Niemcy nie śpiewają,a wyniki są, więc nie ma tutaj żadnego powiązania.

brylant17 08.08.2010 18:42

Brozio zaczyna od setek


gooooooooooooooooooooooooooooooooool Mały :D

Wiślak709 08.08.2010 18:42

goooooooooool

tarantulaw2 08.08.2010 18:42

1-0!! MaŁy!!

Martineq 08.08.2010 18:43

Nie Mały tylko Kirm!

0 22 08.08.2010 18:43

Witkowskiego powinna kupić Legia, byłby hat trick :)

Pawko 08.08.2010 18:43

no i czemu Kirm nie grał wcześniej..?
btw kto chwile wcześniej zagrywał do Brożka jak spudłował?

Zbyychu 08.08.2010 18:44

bardzo ładnie to Kirm zrobił :) ktoś tam wcześniej, zdaje się, płakał na jego wystawienie na prawej stronie ;p

IncognitoTSW 08.08.2010 18:44

Spróbowałby tego nie strzelić...

For_FuN_ 08.08.2010 18:44

Taka beznadziejna gra i gol...cala liga polska, a potem oklep w pucharach ;)...

julo 08.08.2010 18:44

Wrzutka a może strzał Kirma z prawej strony, bramkarz zamiast piąstkować to strąca ją tylko otwartą ręką i piłka spada na głowe Małego i mamy brameczkę.

Wreszcie. Może będzie dobrze :D

Ja mówiłem że Kirm na prawej to może nie być trafione, bo zawsze na lewej sie lepiej czuł ale widocznie ma tak zwaną sportową złość że mu obojętnie na której stronie gra. Ale troche winy bramkarza w tym było, bo to raczej był strzał w okienko.

emj10 08.08.2010 18:46

Czemu Kirm nie grał z Karabachem?

tarantulaw2 08.08.2010 18:46

"Oj Pawełek" <-- Komentator

Pawełek zaczął sezon :D:D:D:D

tommiyacht 08.08.2010 18:46

Pietia, z główki mozna uderzac nie tylko na wysokosci 180cm !!!

Wiślak709 08.08.2010 18:46

emj10 - spytaj p. Henia...

koyoot 08.08.2010 18:46

Mam jedno pytanie. Czemu Piotrek Brozek mial pretensje do Kirma o to ze Piotrek Brozek zle przyjal pilke?

Czy on sobie ****a kpi? Czy o droge pyta?

Piotrek Brozek pierwszy do odstrzalu z tego zespolu.

tarantulaw2 08.08.2010 18:47

Kirm zjeb*ł..

medyk 08.08.2010 18:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vaazon (Post 956071)
Bez przesady...od kiedy piłkarze mają być fanatykami? A zagraniczni piłkarze nie znający tak dobrze polskiego, to co?
Bez komentarza..
btw Niemcy nie śpiewają,a wyniki są, więc nie ma tutaj żadnego powiązania.

to mowie stac na bacznosc, nie chodzi o fanatyzm o szacunek i przywiazanie

=Metatron= 08.08.2010 18:47

No, to Mały będzie gwiazdą teraz....
Kwestą czasu powinny być kolejne bramki, w końcu Arka to nie 3 drużyna z Azerbejdżanu.

labtec 08.08.2010 18:48

Panowie, weźcie nie komentujcie czy jest gol, karny, czy czerwona kartka - bo na sopcaście mam delikatne opóźnienie - około 10 sekund , więc nie chce czytać z forum że zaraz Mały strzeli ;-). Dzięki.

przy okazji zapytam:

co jest ze stroną fanatyka ?

bo jak wejdę na:

http://www.tswisla.pl/fanatyk/

to mam tylko to co oferują, a jak wchodzę w:

www.sklep.tswisla.pl


to jest błą 403 Forbidden.



poproszę o prawidłowego linka, jeśli jest.

dzięki

Pawko 08.08.2010 18:48

ponawiam pytanie , kto zagrywał do Brożka chwile przed golem Małego?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl