![]() |
Cytat:
Dobrze, że nie Anglik. Wystarczy wspomnieć Rilleya czy Weba :-/ |
Wyjazd na Litwe - informacje
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rminy_zapisow/ |
cos mi sie wydaje ze na Litwinow do pierwszego skladu szykowany jest Kowalski no nie zbyt ciekawie bedzie to wygladac!!
|
Czytam na forum, że Wisła powinna sobie spokojnie z Litwinami poradzić.
No to teraz ciekawy jestem, czy optymiści nie zmienią zdania. Przeciętny zespół z Bundesligi w ostatnim sprawdzianie przed sezonem robi z nami co chce. Obrony oczywiście nie ma, ofensywy też nie. Do tego Litwini może i słabi, ale przypomnijcie sobie Legię i Vetrę Wilno... Powiem szczerze: ja się tego dwumeczu obawiam. Powtórka z Levadii całkiem realna. |
Jednym zdaniem: dyskutujmy szybko w tym temacie, bo moderzy mogą go bardzo szybko zamknąć... ;/
|
Bunoza nie zagra na Litwie , bo nie dotarly wszystkie papiert :lol: Na puchary jedziemy z 2 srodkowych obroncow emerytem Cleberem i Kowalskim z Piasta Gliwice :lol:
|
Ludzie, opamietajcie sie. W tej rundzie pie*rzyć styl, nieważne kto bedzie grał, komu dotarly papiery, komu nie. W tej rundzie liczy sie TYLKO wynik, TYLKO 2 zwyciestwa. Nieważny styl, wazny wynik. Dopiero od nastepnej rundy nalezy patrzec na styl, zawodnikow i dopiero wtedy ich opieprzać. Jezeli z litwinami nie bedzie 2 zwyciestw ( niewazne po jakiej grze ) i kolejnych 0,5 ptk do rankingu i ptk dla Wisły to ja juz nie wiem gdzie jestesmy ...
MAMY 5 mln € za sprzedaż 2 obrońców. Gdzie sa transfery DO klubu?? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Tylko problem w tym, ze kolejnej rundy moze juz nie byc. Najsmieszniejsze jest to ze rok temu mielismy juz nauczke i nie powinnismy juz takich bledow popelniac a z ta kadra ktora bedziemy miec za tydzien po prostu lekcewazymy przeciwnika. Totalny brak odpowiedzialnosci.. Te zmiany prezesa itd.. w Wisle myslalem ze cos zmienia na lepsze.. myslalem ze zaczynamy isc dobra drogą ale sami widzicie.. Nie chcialbym prorokowac ale na prawde moze byc ciezko w tym meczu za tydzien
|
@2xUP. Wypowiedź na poziomie, nie ma co ...
|
Cytat:
;) - nie bulwersuj się, są gorsze rzeczy na świecie niż czarna dupa. |
minela godzina 00:00
ciekawa jaka jest lista na Szawle? |
Cytat:
|
Cytat:
edit: http://www.wislaportal.pl/news.php?id=18071 - potwierdzenie |
jezeli to prawda, w takim razie przepraszam, ale naglasniane bylo info ze teraz juz trzeba zglosic...
|
Sami sobie nawazylismy bigosu
z taka obrona,gdzie ja trzeba budowac na nowo szanse przejscia Szawle sa pół na pół ,bo oni sa w trakcie sezonu. Nieiwem jak mozna bylo pusic 2 podstawowyvh srodkowych obronców naraz ,to mi sie w glowie nie miesci. Sami zamykamy sobie furtke do Mistrzostwa i grupy LE. powtorka z Levadii. myslalem ze ktos w tym klubie mysli zeby nie powielac błedow..?? ja p****** co to za paroanoja |
mam nadzieje że Szawle nie ma zbyt szybkich napastników bo może byc ciężko.W sumie to bym jednak na stoperze wystawił Diaza z Singlarem, na lewą wróciłby Pietia którego Heniu przesuwa do pomocy a na prawa obrone Czikos.Tak to widze Pietia-Singlar-Diaz-Czikos.Cały czas zakładam że Singlar będzie w pełni zdrowy
|
A może tak Czikos Diaz Cleber Piotrek środek Boguski lub Mały (ale raczej na razie będzie chyba odpoczywał od 1 składu) Sobol Guła lub Jirsak Łobo atak Paweł Żuraw
|
Ja bym na srodku obrony wystawil Clebera i Singlara, co prawda nie bylo zabardzo takie ustawienie testowane ale mysle ze Singlar spokojnie da sobie rade.
|
Kominku Boguski ;-)
Diaz raczej by sobie poradził jako obrońca, w końcu to nasz all-rounder, takze pod Twoim skladem raczej bym sie podpisal. |
Do srodka Diaz i z nim Cleber/Kowalski zalezy kto jest w lepszej formie a tu trudno ocenic bo nie widzialem ostatnich sparingow... Chociaz opcja z Singlarem na srodku tez powinna dac rade z Szawle.
|
Ja bym to widział tak na mecz z Szawle:
Czikos-Cleber-Singlar-Piotrek Brożek Małecki-Guła-Sobolewski-Diaz Żuraw-Paweł B. |
Chyba oczywistością jest to, że Kasperczak nie widzi Singlara w środku. Przynajmniej taka jest moja opinia. Jakby tak było jak mówicie chyba zagraliby wczoraj razem na środku obrony z Hannoverem.
|
Parafrazując Wójta " gramy bez obrony ****a". Mam nadzieję, że nam nie wlepią zbyt dużo :)
|
Ile można pisać że obrony nie mamy ?? Już się tego czytać nie da. W każdym temacie to samo w kółko narzekania że sprzedajemy a okienko otwarte od 10 dni. Do początku ekstraklasy został miesiąc. Przecież gdybyśmy się mieli przygotowywać najlepszą formę na Litwinów to w lidze bysmy nie pograli. Powinniście się cieszyć że mamy jakiekolwiek wzmocnienia bo po ostatnich okienkach wzmocnień prawie w ogóle nie było. Napiszcie coś wesołego i będzie git :D
|
Cytat:
|
Jaka inna? Konkrety!
W tym roku nie bijemy się o LM więc nie będzie wzmocnień. Znacznie trudniej dostać sie do LE niż do LM w naszym przypadku wiec nkt nie będzie wydawał milionów na to aby odpaść w IV rundzie np. z Borussią. Teraz trzeba zrobić zespół na ligę abyśmy to my za rok walczyli o wejście do LM |
http://www.fcsiauliai.lt/kiti/klubo_naujienos/rec_10910
Jesli dobrze zrozumialem Szawle rozegralo mecz towarzyszki z mistrzem Litwy Ekranasem Poniewiezem wynik 3-3 |
"Kasperczak: Pozytywne wnioski z drugiej połowy..." ( To na temat sparingu z Hannoverem )... Panie Henryku! Przestań Pan pierdzielić o pozytywnym nastawieniu w drugiej połowie. Od strony "starego" i normalnego kibica to obecna drużyna przez Pana prowadzona nie ma nic w sobie pozytywnego i reakcje nie będą inne. Działacze zrobili co swoje czyli jak zwykle r.o.z.j.e.b.a.l.i drużynę...i my mamy walczyć w pucharach i o odzyskanie prymatu w lidze??? Musze to napisać ale przed kolejnym sezonem nie widzę żadnych pozytywów... Kombinacje działaczy i trenera mogą doprowadzić do żałosnych wyników! Ale powyższych pewnie to gówno obchodzi!!! Byle kasa w portfelu się zgadzała!!!
|
Ja podzielam zdanie Kasperczaka mimo że, nie oglądałem meczu na żywo.Pozostaje mi zaufać - bądź co bądź trenerowi, który zostanie pózniej rozliczony z wyników.
Nie zamierzam się wymądrzać, pisać analiz taktycznych, bo nie miałem doczynienia z profesjonalnym futbolem. A tutaj niektórzy pograli troszkę w Futbol menadżera i rozum postradali. Ludzie, płaczecie tu na okrągło, przewidujecie koniec drużyny, miejsce w środku tabeli.Może tak będzie... A może Wisła- jako klub z zaścianka futbolowej rozmawia z takimi piłkarzami,o których nawet malkontentom się nie śniło? Czeka na ruchy innych klubów i liczy na to, że te bogatsze sławniejsze kluby im ich nie podkupią.Nie mówię tu o kopaczach, typu Milinkovic, a o piłkarzach już ukształtowanych z renomą. Naprawdę nie potraficie tego zrozumieć, że my jesteśmy vicemistrzem jednej z najsłabszych lig europy?Jaką my mamy kartę przetargową? Zobaczcie na takiego Makinwę... Był bliski przejścia do Wisły,ale pojawił się ktoś inny i zaraz go nam zwineli. Ludzie tu ****ują, że przegraliśmy z Hanoverem.A mu to ****a kim jesteśmy by z nimi nie przegrać?Troszkę rozwagi na rozpalone głowy. |
Wracam z urlopu i widzę, że na forum tradycyjne lamenty i płacz. :)
Zgadzam się z przedmówcą, że Hanover to nie taka słaba drużyna żeby traktować porażkę jako katastrofę. Poza tym to tylko sparing, a nie mecz o punkty. Też mnie martwi pozbycie się dwóch filarów defensywy, ale 5 mln euro piechotą nie chodzi, a na Litwinów obecny skład powinien wystarczyć. Potem dojdzie Bunoza i będzie trochę czasu by zakontraktować jeszcze jakiegoś stopera przed kolejnymi meczami o stawkę. Za to w ofensywie powinno być lepiej niż w poprzedniej rundzie po przyjściu Żurawskiego i przepracowanym okresie przygotowawczym z Kasperczakiem. Zwłaszcza, że Brożek najwyraźniej ma już kryzys za sobą. Przed tym dwumeczem jestem umiarkowanym optymistą, tym bardziej, że kopacze pamiętając o Levadii będą chcieli się zrehabilitować. |
Cytat:
Co mają pisać, ze nie mamy ataku, pomocy? To by akurat faktycznie było nudne, bo tych nie mamy już od kilku lat i każdy się już do tego przyzwyczaił. Za to dostawanie czwórki od mocno przeciętnej drużyny ( a mogło być sporo więcej, oj mogło ) to doświadczenie relatywnie nowe, szczególnie w sparingach. Cytat:
|
Do wszystkich płaczków i malkontentów:
http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...-wisla-krakow/ Są jednak tacy, którzy się też nas boją. I teraz takie moje przemyślenia. Rok temu prawie wszyscy na forum licytowali ile bramek strzelimy Levadii, a ich trener cały czas twierdził, że chce wygrać. Teraz prawie wszyscy forumowicze się boją Szawle, a oni jeszcze bardziej nas. Nie chcę lekceważyć przeciwnika, ale mentalnie i faktycznie to nie jest ta sama półka co Levadia. Na marginesie, rozbawił mnie ostatni akapit artykułu. |
Mamy nadzieję, że godnie będziemy reprezentować Szawle, choć przeżywamy trudny okres. Liczymy na to, że nawiążemy walkę z Polakami jak równy z równym. Jest to bardzo ważne dla kibiców. Na Litwę wybiera się około 600 fanów Wisły. Wiemy, iż wśród nich są zagorzali kibole - stwierdził Saulius Lesnickas.
To tez jest dobre :D |
Z wyżej zamieszczonego linku:
Cytat:
Tak w ogóle, to wcześniej ktoś, gdzieś pisał, ze mecz Wisły nie będzie transmitowany w otwartym kanale. Teraz sprawdzam i jest. http://tv.wp.pl/opisdlg.html?prid=23...e-Wisla-Krakow |
Legia zrobiła nam niezłą reklamę w Wilnie
|
Cytat:
Mimo kłopotów w obronie pokonamy Litwinów z 4 powodów: a) Oni są beznadziejnie słabi (7 miejsce w lidze) b) Właśnie zmieniali trenera (w tak krótkim czasie nic nie zmieni) c) Wisła ma w pamięci Levadię i drugi raz z rzędu nie popełni tego samego błędu d) Poprawiła się kultura gry w naszej ofensywie w porównaniu do zeszłego sezonu (lepsze schematy ofensywne, Brożek i Boguski w lepszej formie, powrót Żurawskiego) |
Cytat:
|
No ciekawie bedzie w ten sam dzien na litwe przyjezdza, 350 ultrasow z Wieny Rapid, 600 Wisliakow + 300 z Lechi i jeszcze Apoel kibice pewnie tez przyjada. Jak na razie wiekszosc litewskich ultrasow wybiera mecz Wisly :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl