Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [26. kolejka] PIAST Gliwice - WISŁA Kraków, wtorek 27.04.2010 18:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7209)

skeba 27.04.2010 19:47

Cytat:

Ciekawe co ??:idea:
Juz Ci nie odpowiem na to pytanie :)
Widać Bułgars może się juz pakowac. Jak wpuszczany jest zawodnik poziomem I ligowym, to znaczy, ze juz nic z tego transferu nie bedzie

Robek 27.04.2010 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 889606)
Mnie zastanawia czemu oni maja taka fatalna technike,chodzi o przyjecie pilki i dokladne podania nawet na krotka odleglosc,co sie z nimi stalo pod tym wzgledem

ale to juz jest chyba ze dwa lata
teraz jest im ciezko sie oduczyc:-D

brylant17 27.04.2010 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 889610)
Juz Ci nie odpowiem na to pytanie :)
Widać Bułgars może się juz pakowac. Jak wpuszczany jest zawodnik poziomem I ligowym, to znaczy, ze juz nic z tego transferu nie bedzie

tak to jest jak się bierze napastnika z jutuba :lol: :lol:



Soooooooooooobol :D

Marcinkrakwoj 27.04.2010 19:51

aaaa czad. RADEK!

Robek 27.04.2010 19:51

Sobol to Sobol

tomasz_19 27.04.2010 19:51

mieli tyle sytuacji stuprocentowych gdzie wystarczyło tylko dobrze przyjąć piłkę i precyzyjnie uderzyć, a oni partolą to aż rzygać się chce...

P.S Sobol z Panatą mi się skojarzył :O wow! brawo!

OPTIMUS_(konto_usunięte) 27.04.2010 19:51

"miód malina" ;]

PanPlamka 27.04.2010 19:52

Sobol!!! Alez piekna bramka :) 1:4!

harthausen 27.04.2010 19:52

eh, Brozio kompletnie nie czuje piłki. Ani przyjąć, ani pierwszej piłki odbić tak by poleciała gdzie powinna a nie , gdzie sama chce - no nie idzie mu.

A Sobol to Sobol :)

Sylwek1906 27.04.2010 19:52

w końcu z dystansu!!

goly78 27.04.2010 19:52

Sobol ........(tez chujowo) ??

Rogullo 27.04.2010 19:52

strasznie mi się podoba asysta Ba ! kozak :)

Griszka30KR 27.04.2010 19:52

ja pierdo..........

Eleusis 27.04.2010 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robek (Post 889612)
ale to juz jest chyba ze dwa lata
teraz jest im ciezko sie oduczyc:-D

Od początku sprawiał wrażenie takiego.. hmm, szaraczka? Może nie, bardziej lisa pola karnego który żyje z dokładnych podań kolegów, bez efektownych dryblingów i jakiejś znakomitej techniki, być może w sytuacjach jakie ma Brożek sprawdziłby się jako taki skuteczny napastnik.

Mareq 27.04.2010 19:52

SOBOLOWI się należy ta bramka jak nikomu :)
Brawo !

KoPer 27.04.2010 19:53

i się przypomniało PAO :P

Brawo dla Isssy - asysta miodzio.

skeba 27.04.2010 19:53

I bardzo dobrze :)
Sobolewski - Sliczna bramka, ale mu siadla.
Skwituje to jednym: Aleeee Urwaaał

Marcin_fan 27.04.2010 19:53

przypomniała mi sie bramka Sobola w Atenach z Panathinaikosem, to jego " podejście" do strzału chociaż wiem że tam w Atenach był to strzałz 1 piłki i lekki rykoszet ;]

SpoXsteR 27.04.2010 19:53

Sobol za mało napierdala z petardy jak teraz..
kazdy wie ze ma zajebiste uderzenie i jak mu siadzie to nawet Iker Casillas tego nie wybroni

Nalezalo mu sie, mocarzowi z Wisły

TymonPRO 27.04.2010 19:54

Szykujmy szampany Mistrz Polski może być tylko jeden !!!

el Nuero 27.04.2010 19:54

Sobol wojownik - gratulacje! Oby tak cała drużyna walczyła i strzelała... zwłaszcza w pucharach :-]

JacaTS 27.04.2010 19:55

Genialnie to rozklepali przy bramce Sobola!

brylant17 27.04.2010 19:56

Jezu Kirm!!! A-klasa czeka :lol:

Mareq 27.04.2010 19:56

Cytat:

Szykujmy szampany Mistrz Polski może być tylko jeden !!!
Spokojnie :P
Atmosfer podobna , ale to jednak jest stadion w Gliwicach a nie w Warszawie.

Wisslak 27.04.2010 19:56

Według mnie Juszczyk i Pawełek nie popełniają dużo błędów i są w dobrej dyspozycji. Nie ma Pawełka, Juszczyk go godnie zastępuje. W końcu coś cieszy jeśli chodzi o bramke.

prober 27.04.2010 19:57

Mogą się podobać ofensywne próby Diaza (podania), Alvareza i Sobolewskiego.

Te często powtarzane "Piastunki" są rozbrajające. Na mój gust brzmi bardzo hmmm... damsko.

Sylwek1906 27.04.2010 19:58

Dobrze, Kirm pojedzie do RPA tam zagra 3 dobre mecze, sprzedać pewnie koło miliona ojro z pocałowaniem ręki!

Marcin_fan 27.04.2010 19:59

natomiast Issa Ba- bardzo dobry zawodnik, bardzo mi sie podoba jego gra, to jego podanie, spokój, mało strat. Mysle że trzeba z nim przedłużyć kontrakt ;]

legol 27.04.2010 19:59

Issa Ba robi różnicę, wymusza na pozostałych grę niską piłką szybko z klepki... nie mówiąc już o tym że widzi 3x więcej na boisku niż inni...

Wynik lepszy niż gra...

tomasz_19 27.04.2010 20:00

ale był szybki przeskok na sopcascie z miernego meczu na zajebisty :D

Eleusis 27.04.2010 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sylwek1906 (Post 889639)
Dobrze, Kirm pojedzie do RPA tam zagra 3 dobre mecze, sprzedać pewnie koło miliona ojro z pocałowaniem ręki!

No, ten Kirm to taka inwestycja, widać że się oszczędza, niech się pokaże w RPA i trzeba go sprzedać, bo w klubie gra słabo...

Wrona 27.04.2010 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 889438)
Rozwaliło mnie to :D W sumie talizmany i wmawianie sobie że to pomaga to niezły pomysł.

To może sam spróbuj?

FajQ 27.04.2010 20:00

Podoba mi się gra Issy.bardzo dobrze rozdziela piłki dużo widzi i kreuję grę.Mam wrażenie ,że może to być rozgrywający z prawdziwego zdarzenia po Szymkowiaku.Forma rośnie i widać ,że gra pomału się klei.Cieszy mnie to bardzo.

Wisslak 27.04.2010 20:01

Pawełek ciut lepsza gra. Bramki Boguskiego może go coś rozruszają i pokaże w ostatnich kolejkach na co go stać i jak jest nam potrzebny z przodu. Wbijamy 4 zasłużone bramki, chociaż gdyby Kirm lepiej operował prawą stroną byłby lepszy wynik. Cóż, Juszczyk wykonał dobrą robotę chociaż jej wiele nie miał. Mistrz bliziutko ...

igortsw 27.04.2010 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 889640)
natomiast Issa Ba- bardzo dobry zawodnik, bardzo mi sie podoba jego gra, to jego podanie, spokój, mało strat. Mysle że trzeba z nim przedłużyć kontrakt ;]

Potwierdzam:-)

A co do meczu, to wynik znacznie lepszy niż sama gra, bo jak dla mnie za tą grę to maksymalnie zwycięstwo jedną bramką nic więcej.

piotrek chicago 27.04.2010 20:01

szampan juz w lodowce sie mrozi ale z otwarciem to trzeba jeszcze zaczekac do jutra jak amica straci 3 pkt :)

Mario Nh 27.04.2010 20:01

A wszystko co piękne w tym meczu zaczęło się od podania Issy Ba. :)
Technika, przegląd pola, przyjemnie się na jego grę patrzy.

Griszka30KR 27.04.2010 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 889505)
Pytanie co dalo zmienienie Skorzy na Kasperczaka ? Teraz widać ,że ch*ja ,gramy dalej piach

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jasnyGwint (Post 889555)
Jak ty widzisz jakąś różnice to musisz mieć poważne problemy ze wzrokiem.


Dalej ślepi?
Apropo Lecha to z tego sezonu mamy remis ,a na jesień porażkę.

Oxydrene 27.04.2010 20:02

Ja po oglądnięciu meczu również dołącze sie do pochwał dla Senegalczyka. Momentami te jego podania piętą do kolegów były kosmiczne!!! Najlepsze, że były cele i czasem zaskakiwały nawet odbiorców. Ten człowiek musi zagrać na nowym stadionie!

tofik 27.04.2010 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eleusis (Post 889644)
No, ten Kirm to taka inwestycja, widać że się oszczędza, niech się pokaże w RPA i trzeba go sprzedać, bo w klubie gra słabo...

Za dużo wymagacie. Najlepiej szczerze przyznać, że jest słaby, a każdą udaną akcję traktować jako miłą niespodziankę.
Mam tak z Łobo i przynajmniej ciśnienie tak nie skacze.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl