Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [25. kolejka] WISŁA Kraków - LECH Poznań, 24.04.2010 sobota 16:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7205)

daniello1987 24.04.2010 15:53

WALKA WALKA WALKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak powinni zawsze grac!!!!!!!!!

prober 24.04.2010 15:53

Łobodziński miał rewelacyjną sytuację. 16 m do bramki i obrońcy na ziemi. Takich okazji NIE MOŻNA marnować...

WiślakMyślenice 24.04.2010 15:56

Od Łobo oczekujesz instynktu strzeleckiego? :D

DrunkenBear 24.04.2010 15:57

Paweł Brożek wydaje mi się, że jest kompletnie bez formy...

SpoXsteR 24.04.2010 15:58

nie wiem jak w C+ ale w tvp komentatorzy masakryczni.. Amika na swojej polowie , dluga pila i rog dla nich a on ... bardzo grozna akcja Poznaniakow :rotfl:
I Amika oczywiscie stowrzyla super akcje.. o Wisle nic

no szkoda tej akcji Lobodzinskiego, ale super interwencja Kotorowskiego

o dziwo Amika malo co gra.. Lewandowski w ogole nie widoczny, ale nie zapeszajmy

Malecki mnie tymi swoimi rajdami przeraza... w sensie pozytywnym

Lubie Mariusza ale gdyby sily na bramkach byly wyrownane to juz bysmy prowadzili

prober 24.04.2010 16:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 888008)
Od Łobo oczekujesz instynktu strzeleckiego? :D

Łobodziński jest ofensywnym pomocnikiem, oczekuję skuteczności.

kpn 24.04.2010 16:03

i tak maja grac zawsze! walka, ambicja. Lech nieistnieje. Malecki jak torpeda

WiślakMyślenice 24.04.2010 16:09

Jakby Brozinho był w formie...

prober 24.04.2010 16:10

Łobodziński właśnie zaliczył prostopadłe podanie jakie w naszej lidze jest rzadkością. Brawo!

willow 24.04.2010 16:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kpn (Post 888012)
i tak maja grac zawsze! walka, ambicja. Lech nieistnieje. Malecki jak torpeda

Lech kolego istnieje i gra nieźle. Mało tego, uważam, że w środku pola lepiej grają od nas.

SpoXsteR 24.04.2010 16:11

Jak zesz mnie w****ia ta nonszalancja w obronie.. na ch.. on sie bawi z ta pilka i podaja sobie, wyj.. to w ch.. i spokoj

o dziwo dobry mecz Wisly, Amika ledwo, ledwo.. Lewy Stilic niewidoczni.. szkoda wielka bo powinnismy prowadzic

mic1992 24.04.2010 16:13

Jak na razie całkiem dobry mecz Wisły, na pewno najlepszy w rundzie, mam nadzieje, że w 2 połówce zagramy skuteczniej

qchar90 24.04.2010 16:14

Sobol bardzo dobrze gra, Pawłowi brakuje ciagle czegos brakuje

Crusi 24.04.2010 16:15

Sobol lata jak na jakichs konskich prochal, sieje demolke absolutna :D Ogolnie bardzo dobra gra naszego zespolu, nie dajemy wogole Lechowi rozwinac skrzydel. Szkoda tylko ze Brozek ma denna forme...

grzesiek632 24.04.2010 16:16

Najlepszy na boisku niewątpliwe jest Radek Sobolewski. Potem Pablo Alvarez. Jop narazie też dobrze sobie radzi.
Moim zdaniem powinien wejść Kirm za Łobo.

Jazda Jazda Jazda Biała Gwiazda!!!

Valdaer 24.04.2010 16:16

No Łobo ładne podanie i sytuacja dobra ale pozatym jak zwykle, same straty prawie :/ Wisła początek miała bardzo dobry potem już troche Lech zaczął więcej grać piłką niestety. Małecki bardzo dobrze gra ale mógłby się oduczyć tych dośrodkowań zawiesinek :/ Mógłby go Piotr Brożek nauczyć ostrzej dośrodkowywać chociaż temu też jedno dzisiaj wyszło jak trampkarzowi. No i Paweł Brożek średnio, niby się stara ale kiepsko mu to wychodzi, no i spieprzył tą sytuacje od Łobo. No i Soboloewski też zajebiście gra.

Ogólnie nie jest zle ale mogłoby być troche lepiej.

AdiWiślak. 24.04.2010 16:16

Mały,Marcelo,Radek,Pablo,Łobo - bardzo dobre występy,jak na razie. Najlepszy mecz w tym roku,zdecydowanie.. Tylko żeby coś wpadło. Oby w drugiej połowie były jakieś sytuacje , to może coś się uda strzelić.

Vuko 24.04.2010 16:16

Podobnie jak Boguski, którego w ogóle nie widać.

SpoXsteR 24.04.2010 16:17

Nie zapominajcie o Lobodzinskim.. moze polenia straty ale stara sie i duzo biega

to podanie w koncowce z obrotem do Pawla w wykonaniu Lobodzinskiego poezja

Malecki , Sobol na duzy + ..

Baala 24.04.2010 16:18

Po pierwszej połowie napisze tylko ze dobrze Diaz i Łobodziński, ale najlepszy Sobol walczy jak dzik.

pj.patryk 24.04.2010 16:19

Łobodziński bardzo dobry mecz.. wysłannicy zagranicznych klubów na trybunach? To może go gdzieś opchniemy za parę milionów ojro xD

MaG* 24.04.2010 16:21

mam wrażenie ,ze środek pola w ofensywie nie istnieje mimo ,że Sobol zapierdala za 2 .
Jop jest niepewny i wolny . Strasznie się boje o jego strefę.

DrunkenBear 24.04.2010 16:22

W ofensywie, to nasi napastnicy nie istnieją... Brożek widoczny brak szybkości i startu do piłki. Boguski, to w ogóle nie widoczny.

Cinek1906 24.04.2010 16:23

Mecz zdecydowanie na naszą korzyść :)

Nie ma strat Diaza, Łobodzińskiego, Brożek zaczął biegać!

Mówcie co chcecie, ale taką gre, to aż chce sie ogladac! :]

bebeto 24.04.2010 16:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pj.patryk (Post 888026)
Łobodziński bardzo dobry mecz.. wysłannicy zagranicznych klubów na trybunach? To może go gdzieś opchniemy za parę milionów ojro xD

Rzeczywiście niezła połowa,ale przyspieszenia zero!! Biega jakby miał
Diaza na barana:D,Gancarczyk już ma dość...:P

DrunkenBear 24.04.2010 16:29

Za to cena Lewandowskiego, to chyba o połowę spadnie po tym meczu ;D

WislaOnly 24.04.2010 16:31

Boże Małek!!!:/

WILU TS 24.04.2010 16:34

SZTILIĆ - ****a jak to slyszę to mnie ****ica strzela,iwański chłopaczyna ze wsi a nie komentator.

WislaOnly 24.04.2010 16:39

...i podziwiamy zagrania Łobo!:)

prober 24.04.2010 16:40

Jeszcze chwila i dowiemy się, że Łobodziński (rocznik 1982) to zawodnik perspektywiczny :)

WislaOnly 24.04.2010 16:43

no czerwo!!!!!!!!!!!!!!!!!

Evil_ 24.04.2010 16:44

gdzie czerwona dla tego pajaca Gancarczyka ???

SpoXsteR 24.04.2010 16:44

za pyskówe czerwien

WislaOnly 24.04.2010 16:49

ktoś mi powie dlaczego Nasi zaczynają się cofać???

martiness 24.04.2010 16:52

No i zrobiła się nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

DrunkenBear 24.04.2010 16:53

@martiness: po meczu Manchesteru United, ten mecz, to jak wyjmowanie wątroby przez nos...

SpoXsteR 24.04.2010 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martiness (Post 888041)
No i zrobiła się nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

od nastepnego razu bedziemy brac przyklad od Widzewa





:lol:

martiness 24.04.2010 17:02

14 nieprzegranych meczów z rzędu?
Nie sądzę by Wisla dała radę..

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 888043)
od nastepnego razu bedziemy brac przyklad od Widzewa





:lol:


SpoXsteR 24.04.2010 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martiness (Post 888045)
14 nieprzegranych meczów z rzędu?
Nie sądzę by Wisla dała radę..

no nie dala by, Wisla zdobywa mistrzostwa, a Widzew ogrywa Dolcan Zabki


ps;. popytaj bardziej ogarnietych kolegow ile lat Wisla nie przegrala meczow pod rzad u siebie.. liczone w kilku latach..to te Twoje 14 z Dolcanem , Warta i Zniczem bedzie smiesznym porownaniem

brylant17 24.04.2010 17:06

Ja nie wiem niektórzy w tym meczu chyba grają mecz życia,a wcześniej to padaka może potrzebujemy by grać co tydzień takie mecze? :P



Pawełek ale wyjście :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl