Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [24. kolejka] WISŁA Kraków - ŚLĄSK Wrocław, sobota 10.04.2010 18:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7180)

Jaroo1 20.04.2010 19:11

Cytat:

co urwał ,chyba sobie noge ,zreszta Lobodzinski to najlepszy gracz... z taka gra bedziez Lechem powtorka z zeszlego roku 1-4

Boguski spie*dolil 2 sytuacje
nie wypada sie nie zgodzic. W ogole to jestesmy prze chujami i powinnimy nie istniec.Bron Boze zebysmy wygrali z Lechem bo jak z nimi wygramy to napewno przegramy z Legia i Cracovia i w ogole z taka gra to do chuja sie nadajemy.
Nie ma to jak na wszystko narzekac i co by nie było to zawsze pisac ze jest sie najgorszym. **** wie komu ty kibicujesz.

Co do Łobo to oczywiscie mniej strat niz zawsze ale kurcze jego gra opiera sie na graniu przy linii i jedynie wrzutkach. Wiem ze napewno ma takie zalozenia taktyczne ale moim zdaniem poniekad boi sie wejsc w srodek pola, oddac strzal czy cos. Raz w tym meczu zszedl do srodka, uderzyl i pilka prawie wyszla w aut ;/ masakra, moim zdaniem Łobo troszke odbudowal sie psychicznie ale nadal nie na tyle zeby wejsc do srodka i strzelic bo nadal sie boi ze znowu pilka przeleci 15 metrow od bramki. Szkoda chłopa bo napewno sie meczy z tym a i my nie mamy z niego pelnej satysfakcji.
A mecz jak mecz, nie za dobry ale cieszy to ze przewazamy i Slask nie stwarza groznych sytuacji przy ktorych podnosi sie cisnienie.

SpoXsteR 20.04.2010 19:17

cisniemy..........nie strzelamy................ niewykorzystane sytuacje ............... oby nie

brylant17 20.04.2010 19:18

sędzia ty ku....

AS82 20.04.2010 19:19

Głowacki sie popisal

prober 20.04.2010 19:19

I oto Głowacki w idiotyczny sposób zarobił żółtą kartkę. Nie zagra z Lechem.

Zwitter 20.04.2010 19:19

Głowa za głupie zachowanie nie zagra z Lechem :(

WislaOnly 20.04.2010 19:19

Diaz!!! Czy on zawsze musi zastawiać....:/
No i Głowacki pograł....:/

Żuczek 20.04.2010 19:20

Jedynym idiotą to tu był sędzia. Bo ja tu nawet faulu nie widziałem.

tomasz_19 20.04.2010 19:20

co można powiedzieć? Głowacki zachował się jak młokos... zero oleju w głowie! :/

kuba16 20.04.2010 19:20

nie ma to jak nadrabiac braki techniczne(gdyby mu pilka nie doskoczyla Malecki szedlby 1 na 1) rekami.

wiekszego idiotyzmu nie widzialem.

skeba 20.04.2010 19:21

Niech Kasperczak zmieni Marcelo, bo jak już nam jego zabraknie, to pozamiatane, a ten mecz zadecyduje w duzym stopniu o koncowej tabeli.

Niech wpusci Burlige !

Stavanger 20.04.2010 19:22

Nie oglądam meczu, więc zbytnio nie widziałem tej sytuacji. Ale jeżeli relacja podaje,że to nie było zagranie na żółtą kartkę, to przecież istnieje możliwość odwołania się od tej decyzji.

kuba16 20.04.2010 19:22

piekny gest Malego przy starciu ... taki wy...aj

brylant17 20.04.2010 19:22

Pewnie w ruch poszły lodówki,pralki i kuchenki gazowe :D

SpoXsteR 20.04.2010 19:23

nie no ****a ... obiektywizm w ch.. koles wjezdza Diazowi jak ten Wasilewskiemu i zoltko.. a Glowa dostaje za jakas po.......ke to samo.
tu juz nie chodzi o mecz z Amika, nie z nimi to z kims innym by nie gral.. dla mnie to i lepiej ze z nimi nie zagra, bo MP zdobywa sie z Odrami i Piastami

alez oni sie bawia z nimi.. :| nie kombinowac tylko strzelic gola

prober 20.04.2010 19:25

Myślę, że jest szansa na pomyślny wynik odwołania. Ale tak czy inaczej Głowacki zagrał bardzo nieostrożnie i pretensje powinien mieć do siebie.

Syn Kangura z 1984 20.04.2010 19:25

Nie ma co się żalić, tylko trzeba uważać. Wszechobecna podnieta grą Amiki wśród mediów sprawia że PZPNowi bardzo zależy na utrudnieniu życia Wiśle w walce o mistrza co skutkuje sypanie kartkami w takich a nie innych sytuacjach...

skeba 20.04.2010 19:28

Cytat:

Nie ma co się żalić, tylko trzeba uważać. Wszechobecna podnieta grą Amiki wśród mediów sprawia że PZPNowi bardzo zależy na utrudnieniu życia Wiśle w walce o mistrza co skutkuje sypanie kartkami w takich a nie innych sytuacjach...
Puknij się w czoło, nie bredź, jakieś teorie spiskowe. Zachował się jak junior. Slask nic nie gra, to mógł sobie darowac, gdyby to jeszcze faul był, a nie jakies dziecinne zachowanie.

ksych 20.04.2010 19:28

Wisła Kraków vs Śląsk Wrocław
720x416 | 2000kbps | HQ | Canal+ Sport live


1:0 Paweł Brożek
POBIERZ!

WislaOnly 20.04.2010 19:28

strzelic 2 bramkę i po problemie, kurde....:/

Ej Panowie, trzeba zrobić ranking sędziów którym będziemy się odwdzięczać za podjęte złe decyzje!!! Piekło im zgotować!!!!!

SpoXsteR 20.04.2010 19:29

to juz jakas paranoja.. sedzia juz nie panuje nad sytuacja , tylko czemu odstresowuje sie kosztem Wisly

Acima 20.04.2010 19:29

Głowacki 2 razy dotknął piłkę ręką a wy o PZPN.

mr_kwolf 20.04.2010 19:30

Ale wy głupoty gadacie, bezmyślne zachowanie Głowackiego a nie spisek PZPN. Patrząć na trzeźwo to zagranie kwalifikowało się na żółtko a fakt że następny mecz gramy z Lechem nie powinienem mieć tutaj nic do rzeczy. Ponadto jakby nie dał żółtka to też mówilibyście że PZPN pomoga Wiśle zdobyć mistrza?

PS. Inną sprawą jest s***wysyńskie zachowanie Canal+, który ma kamere skierowaną tylko na Marcelo i Głowackiego żeby wychwycić ich zagrania zasługujące na zółtko na wszelki wypadek gdyby sędzia tego nie zauważył.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 886536)
to juz jakas paranoja.. sedzia juz nie panuje nad sytuacja , tylko czemu odstresowuje sie kosztem Wisly

co robi? Małecki niech się cieszy że czerwieni nie dostał za te "kur**" który leciały przed chwilą do sędziego.

Syn Kangura z 1984 20.04.2010 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 886533)
Puknij się w czoło, nie bredź, jakieś teorie spiskowe. Zachował się jak junior. Slask nic nie gra, to mógł sobie darowac, gdyby to jeszcze faul był, a nie jakies dziecinne zachowanie.

Po co od razu mnie obrażasz? Wyraziłem swoje zdanie, jak się z nim nie zgadzasz można napisać to w zupełnie inny sposób. Trochę kultury. Bez odbioru.

Żuczek 20.04.2010 19:31

Ja piernicze, taki sędzia to nawet do okręgówki się nie nadaje

tomasz_19 20.04.2010 19:31

co do kartki dla Głowy to nie mam wątpliwości, ale no już kartka dla Małego to jakaś kpina! sędzia kazał grać dalej po czym jak Mały przejął piłkę to od razu gwizdek.... paranoja!

a swoją drogą gdzie Kirm? Łobo już nic nie gra...

JacaTS 20.04.2010 19:32

Maly dostal kartke nie za faul, moim zdaniem, tylko za to, ze zaczal drzec gebe jak wsciekly.

SpoXsteR 20.04.2010 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 886538)


co robi? Małecki niech się cieszy że czerwieni nie dostał za te "kur**" który leciały przed chwilą do sędziego.

przeciez on nie dostal kartki za dyskusje z sedzia.. tylko wczesniej zagral przypadkowo ręka, pilkarz Slaska ja odebral i sedzia nakazal grac dalej, Malecki ja po chwili odzyskal i wtedy dal mu kartke, a zaraz po niej cos mu powiedzial

mr_kwolf 20.04.2010 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 886543)
przeciez on nie dostal kartki za dyskusje z sedzia.. tylko wczesniej zagral przypadkowo ręka, pilkarz Slasku ja odebral i sedzia nakazal grac dalej, Malecki ja po chwili odzyskal i wtedy dal mu kartke, a zaraz po niej cos mu powiedzial

Oglądnij jeszcze raz sytuacji i popatrz kiedy kartkę wyciągnął sędzia. A potem poszła druga porcja mięsa i dobrze że nie dostał drugiej żółtej.

MarecqiTSW 20.04.2010 19:35

jak to co zrobił Głowacki było celowym zagrnięciem piłki ręką to musi miec straszny niedowład w tej dłoni i dziwie się że został wogóle dopuszczony do grania w piłkę.... obejrzyjcie powtórki dokładnie

tomasz_19 20.04.2010 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 886544)
Oglądnij jeszcze raz sytuacji i popatrz kiedy kartkę wyciągnął sędzia. A potem poszła druga porcja mięsa i dobrze że nie dostał drugiej żółtej.

ale miał pełne prawo, żeby się wk***ić, ten sędzie jest kompletnym idiotą, nie nadającym się na poziom ekstraklasy, co najwyżej okręgówki...

mic1992 20.04.2010 19:38

Brożek katastrofa, napastnik wychodzi sam na sam i kombinuje, straszne

SpoXsteR 20.04.2010 19:38

Myslalem ze to tylko takie zludzenie ze ta pileczka tak wolno jest rozgrywana.. ale po podaniu Pawla doszedlem do wniosku ze chyba nie :D

szkoda byloby to zreimsowac bo nie zasluzylismy na to..

odpuscie sobie z kalekami Brozkami.. bo nie tak dawno mu w tylek wchodziliscie i jeszcze nie raz to bedziecie robic

kuba16 20.04.2010 19:40

ten Brozek to jest taka kaleka ze niedowiary. kazda jego decyzja jest bledna, zamiast strzelac podaje, zamiast strzelac nad bramkarzem to muska pilke.

WislaOnly 20.04.2010 19:41

O_o nie mam pytań!!!!

tomasz_19 20.04.2010 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kuba16 (Post 886549)
ten Brozek to jest taka kaleka ze niedowiary. kazda jego sytuacja jest bledna, zamiast strzelac podaje, zamiast strzelac nad bramkarzem to muska pilke.

zgadzam się... co się dzieje z naszym Brożkiem...

Marcin_fan 20.04.2010 19:42

mnie martwi dlaczego Kirm nie gra przynajmniej tych 30-35 minut w meczu....

Acima 20.04.2010 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kuba16 (Post 886549)
ten Brozek to jest taka kaleka ze niedowiary. kazda jego sytuacja jest bledna, zamiast strzelac podaje, zamiast strzelac nad bramkarzem to muska pilke.

Nie sytuacja tylko decyzja :P

prober 20.04.2010 19:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 886552)
mnie martwi dlaczego Kirm nie gra przynajmniej tych 30-35 minut w meczu....

Do RPA i tak pojedzie.

tomasz_19 20.04.2010 19:46

w ogóle jak patrze na Brożka to mi go żal, taki biedny jest, widać, że ma jakiś problem, nie ma tego błysku... ehh


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl