Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [21 kolejka] Wisła Kraków - Lechia Gdańsk , Sobota 20 marca godz. 16 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7071)

brylant17 20.03.2010 17:48

hhahahaha Jaka bramka PRZEPRASZAM CIĘ TOMAS!

pawelwislak 20.03.2010 17:48

I to jest to co Jirsak zawsze robił najlepiej strzały z daleka może nie umie się kiwać i walczyć ale strzelać tak tylko u nas tego się nie da wykorzystać

Valdaer 20.03.2010 17:48

Łobo chyba lubi z Lechią grać, nie można na niego narzekać tylko z zasady ale jak nie będzie lepiej grał w większej ilośći meczów a nie tylko 2-3 na sezon to nadal lepiej go wywalić.

Znów 3 punkty dzięki Marcelo chyba, gdby nie jego bramki to chyba nie bylibyśmy w pierwszej czwórce teraz.

O Jirsak może się przełamie u Kaspra, dobrze by było gdyby ta kasa za niego nie poszła w błoto.

Lol ja tu sobie spokojnie pisze o Łobo i Marcelo jak jest 1:0 a tu 2 bramki dla Wisły.

Robek 20.03.2010 17:48

ładnie idzie

MMTS 20.03.2010 17:48

o ja pier....

brylant17 20.03.2010 17:48

goooooooooooooooooooooool

Zbyychu 20.03.2010 17:49

co się dzieje!!!!

PanPlamka 20.03.2010 17:49

3:0 :ddddd :d:ddd

AS82 20.03.2010 17:49

3-0 Boguski !

brylant17 20.03.2010 17:49

ide się zaraz napić bo nie wierzę :rotfl:

Lechista69 20.03.2010 17:49

Heniu dziekuje ze wrociles ! Gre Wiselki zmieniles! Skorze pogoniles!

MaG* 20.03.2010 17:49

hahah mówiłem ,że bedzie 3-0 ;p

vaazon 20.03.2010 17:50

JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA!
3:0
Jak za starych czasów!
Super zmiany!
A strzał Jirsaka palce lizać, jak z pierwszego jego sezonu. Wtedy tez ladnie sypał z dystansu.

Grisza1 20.03.2010 17:50

Jazda jazda jazda!!!!!!!!!!!!!!!

DeadOrAlive 20.03.2010 17:50

Nic nie zmienił. Tylko psychika puściła ;)

BRTS39 20.03.2010 17:50

Transmisje mi przycieło, i nie zauważyłem czy była ta bramka Jirsaka, a tu patrze akcja Brożka - w powtówce i szok że trzecie bramka. Jest ok.

vilgefortis 20.03.2010 17:51

Ale ulga! Brawo chłopaki!

Adrian_Suvalkai 20.03.2010 17:52

0:0
Cytat:

Pierwotnie napisane przez morgenes (Post 873325)
Co Ty chłopie pitolisz?!
To, że grają jak grają to wina trenera Skorży! Wszyscy piszą, że Kasperczak potrzebuje co najmniej 2-3 tygodnie, a Ty się wyrywasz z takim pierdołami, znawca od siedmiu boleści...


3:0

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lechista69 (Post 873424)
Heniu dziekuje ze wrociles ! Gre Wiselki zmieniles! Skorze pogoniles!

Kocham!

WiślakMyślenice 20.03.2010 17:52

Kompletnie nie poznaje Łobodzińskiego i Jirsaka. Kompletnie. Łobo grający z pierwszej piłki !? !? Głową? Jakby ta dwójka pokazała umiejętności porównywalne do zgarnianej przez nich kasy to lodzio miodzio.

brylant17 20.03.2010 17:52

Według mnie bramka sezonu Tomasa :P Krivec może się schować

4fan_player 20.03.2010 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lechista69 (Post 873424)
Heniu dziekuje ze wrociles ! Gre Wiselki zmieniles! Skorze pogoniles!

Grę zmieniłeś? Przecież im nadal się nie chce biegać. Wielkie gwiazdeczki.

sqallpl 20.03.2010 17:53

Co teraz trybuny skandowaly, tak bardzo glosno?

For_FuN_ 20.03.2010 17:54

Lobodzinski, jak zwykle dobrze i mam nadzieje, ze w nastepnym meczu wyjdzie w pierwszym skladzie. Jesien mial lepsza od Kirma, a Sloweniec i tak byl faworyzowany.

harthausen 20.03.2010 17:54

nie ma możliwości dziś iść trzeźwo spać :D
Zawsze mówię - nie tracić nadziei, będzie lepiej.
Ave.

Lechista69 20.03.2010 17:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 873434)
Grę zmieniłeś? Przecież im nadal się nie chce biegać. Wielkie gwiazdeczki.


No ale jakis postep jest, trenowal Kasperczak nacisk na Lobodzinskiego i cos gral dzisiaj u.u i Jirsak tez ! :D

vaazon 20.03.2010 17:54

hehe Łobo ciągle piłeczkę na prawą noge, balans w lewo i bieg w prawo :D

Robek 20.03.2010 17:55

UFF
teraz jazda ze wszystkimi
powinno byc z gorki

Skrzat 20.03.2010 17:57

Szybie podsumowanie na gorąco nie wiem co Heniu zrobił z Jirsakiem ale gra teraz świetnie Ba też na plus Brożek musi się odblokować Małecki równy poziom Marcelo nice :D Łobodziński pierweszy skład!

valais 20.03.2010 18:00

Co kibice sukcesu? Teraz nagle wszystko dobrze????

Lechista69 20.03.2010 18:00

Przelomowy moment meczu gdy pojawia sie na boisku Jirsak i Lobo przez wielu skresleni (tez ich juz skreslilem) i pociagneli gre do wygranej... i niech nikt mi nie mowi ze tu nie bylo reki trenera!


@up, napewno lepiej niz za Macka ;)

Evil_ 20.03.2010 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ivory1906 (Post 873352)
Ja p******* Lobodzinski i Jirsak...;/ to juz wogo0le bedzie tragedia...

pozdrowienia dla kibica

LooNatyk 20.03.2010 18:00

w zachwyt popadal nie bede. Ale cieszy mnie, ze jest widoczny progres. To drugi mecz pod wodza Kasperczaka, a zmiany jakies widac. Oby tak dalej.

AS82 20.03.2010 18:01

Nie podniecajcie sie tak bo wynik dużo lepszy niż gra

qchar90 20.03.2010 18:02

sa 3 punkty i sie przelamali, ale pierwsza polowo slaba ;]
Tomek Jirsak udzielal wywiadu :) Obys wreszcie gral na miare swoich umiejetnosci.
nie ma co popadac w zachwyt

Marcinnno 20.03.2010 18:03

Brawo! Dobrze,że trener reaguje, a nie czeka ze zmianami do 80 minuty!

Zbyychu 20.03.2010 18:03

Hm, przy bramce Marcelo, między dośrodkowaniem a Marcelo ktoś jeszcze piłkę zgrał - kto to był?

For_FuN_ 20.03.2010 18:03

Pawel Brozek znowu 2 asysty...

igortsw 20.03.2010 18:03

No to Heniu zadebiutował w lidze lepiej chyba niż miał zamiar, bo mało kto w debiucie ligowym wygrywa 3:0.

Ciężko teraz oceniać Kasperczaka;po pierwszym meczu w lidze; ale myślę że to jednak dobry trener, a że spadł z Górnikiem...no cóż chyba tak jak każdy ma w swoim życiu gorsze dni, tak i dobremu trenerowi zdarzy się gorszy sezon.

Zwitter 20.03.2010 18:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 873448)
Nie podniecajcie sie tak bo wynik dużo lepszy niż gra

Dokładnie tak, nie ma co się podniecać. Zobaczymy co będzie w następnym meczu w lidze z Poloną Bytom.

el Nuero 20.03.2010 18:04

Przełamanie - wreszcie
 
Jak dla mnie to mega :shock: Najpierw 65 minut "człapanego" a później 3 brameczki (wreszcie!)

Żartobliwie pisząc, czego to nasi przyjaciele nie zrobią :) (zgody byłe i obecne), aby Wisełka była na czele? Śląsk wyrywa punkty Legii, Lechia przegrywa z nami, jeśli Jaga zablokuje jutro własne pole karne i nie da sobie nic strzelić w ziemniaczanej krainie, sytuacja w tabeli wreszcie się trochę uspokoi (z naszego punktu widzenia). Inna rzecz, to nasza ofensywa naprawdę musi jeszcze solidnie popracować nad skutecznością...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl