![]() |
hhahahaha Jaka bramka PRZEPRASZAM CIĘ TOMAS!
|
I to jest to co Jirsak zawsze robił najlepiej strzały z daleka może nie umie się kiwać i walczyć ale strzelać tak tylko u nas tego się nie da wykorzystać
|
Łobo chyba lubi z Lechią grać, nie można na niego narzekać tylko z zasady ale jak nie będzie lepiej grał w większej ilośći meczów a nie tylko 2-3 na sezon to nadal lepiej go wywalić.
Znów 3 punkty dzięki Marcelo chyba, gdby nie jego bramki to chyba nie bylibyśmy w pierwszej czwórce teraz. O Jirsak może się przełamie u Kaspra, dobrze by było gdyby ta kasa za niego nie poszła w błoto. Lol ja tu sobie spokojnie pisze o Łobo i Marcelo jak jest 1:0 a tu 2 bramki dla Wisły. |
ładnie idzie
|
o ja pier....
|
goooooooooooooooooooooool
|
co się dzieje!!!!
|
3:0 :ddddd :d:ddd
|
3-0 Boguski !
|
ide się zaraz napić bo nie wierzę :rotfl:
|
Heniu dziekuje ze wrociles ! Gre Wiselki zmieniles! Skorze pogoniles!
|
hahah mówiłem ,że bedzie 3-0 ;p
|
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA!
3:0 Jak za starych czasów! Super zmiany! A strzał Jirsaka palce lizać, jak z pierwszego jego sezonu. Wtedy tez ladnie sypał z dystansu. |
Jazda jazda jazda!!!!!!!!!!!!!!!
|
Nic nie zmienił. Tylko psychika puściła ;)
|
Transmisje mi przycieło, i nie zauważyłem czy była ta bramka Jirsaka, a tu patrze akcja Brożka - w powtówce i szok że trzecie bramka. Jest ok.
|
Ale ulga! Brawo chłopaki!
|
0:0
Cytat:
3:0 Cytat:
|
Kompletnie nie poznaje Łobodzińskiego i Jirsaka. Kompletnie. Łobo grający z pierwszej piłki !? !? Głową? Jakby ta dwójka pokazała umiejętności porównywalne do zgarnianej przez nich kasy to lodzio miodzio.
|
Według mnie bramka sezonu Tomasa :P Krivec może się schować
|
Cytat:
|
Co teraz trybuny skandowaly, tak bardzo glosno?
|
Lobodzinski, jak zwykle dobrze i mam nadzieje, ze w nastepnym meczu wyjdzie w pierwszym skladzie. Jesien mial lepsza od Kirma, a Sloweniec i tak byl faworyzowany.
|
nie ma możliwości dziś iść trzeźwo spać :D
Zawsze mówię - nie tracić nadziei, będzie lepiej. Ave. |
Cytat:
No ale jakis postep jest, trenowal Kasperczak nacisk na Lobodzinskiego i cos gral dzisiaj u.u i Jirsak tez ! :D |
hehe Łobo ciągle piłeczkę na prawą noge, balans w lewo i bieg w prawo :D
|
UFF
teraz jazda ze wszystkimi powinno byc z gorki |
Szybie podsumowanie na gorąco nie wiem co Heniu zrobił z Jirsakiem ale gra teraz świetnie Ba też na plus Brożek musi się odblokować Małecki równy poziom Marcelo nice :D Łobodziński pierweszy skład!
|
Co kibice sukcesu? Teraz nagle wszystko dobrze????
|
Przelomowy moment meczu gdy pojawia sie na boisku Jirsak i Lobo przez wielu skresleni (tez ich juz skreslilem) i pociagneli gre do wygranej... i niech nikt mi nie mowi ze tu nie bylo reki trenera!
@up, napewno lepiej niz za Macka ;) |
Cytat:
|
w zachwyt popadal nie bede. Ale cieszy mnie, ze jest widoczny progres. To drugi mecz pod wodza Kasperczaka, a zmiany jakies widac. Oby tak dalej.
|
Nie podniecajcie sie tak bo wynik dużo lepszy niż gra
|
sa 3 punkty i sie przelamali, ale pierwsza polowo slaba ;]
Tomek Jirsak udzielal wywiadu :) Obys wreszcie gral na miare swoich umiejetnosci. nie ma co popadac w zachwyt |
Brawo! Dobrze,że trener reaguje, a nie czeka ze zmianami do 80 minuty!
|
Hm, przy bramce Marcelo, między dośrodkowaniem a Marcelo ktoś jeszcze piłkę zgrał - kto to był?
|
Pawel Brozek znowu 2 asysty...
|
No to Heniu zadebiutował w lidze lepiej chyba niż miał zamiar, bo mało kto w debiucie ligowym wygrywa 3:0.
Ciężko teraz oceniać Kasperczaka;po pierwszym meczu w lidze; ale myślę że to jednak dobry trener, a że spadł z Górnikiem...no cóż chyba tak jak każdy ma w swoim życiu gorsze dni, tak i dobremu trenerowi zdarzy się gorszy sezon. |
Cytat:
|
Przełamanie - wreszcie
Jak dla mnie to mega :shock: Najpierw 65 minut "człapanego" a później 3 brameczki (wreszcie!)
Żartobliwie pisząc, czego to nasi przyjaciele nie zrobią :) (zgody byłe i obecne), aby Wisełka była na czele? Śląsk wyrywa punkty Legii, Lechia przegrywa z nami, jeśli Jaga zablokuje jutro własne pole karne i nie da sobie nic strzelić w ziemniaczanej krainie, sytuacja w tabeli wreszcie się trochę uspokoi (z naszego punktu widzenia). Inna rzecz, to nasza ofensywa naprawdę musi jeszcze solidnie popracować nad skutecznością... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl