![]() |
Myśle ,że juz teraz mogli by przedluzyc kontrakt z Issą,bo jest to obecnie najlepszy pomocnik w Wiśle
|
Cytat:
Narazie zadna jego akcja nie przyniosla zagrozenia pod bramka Jagiellonii. Bede chcial ogladac podbijanie pilki to pojde na Florianska poogladac faceta |
A ten Ba zniknie tak jak znika Kirm, jak zniknał Radovic czy Roger. Dajcie mu jedna lub dwie rundy przygotowan z polskimi trenerami i zapomni jak sie biega.
|
pytanie spoza boiska: czy są jacykolwiek kibice Wisły dziś na trybunach?
|
Cytat:
|
Dwóch polaków w obronie, jeden w pomocy. Jak ktoś powie, że nasza drużyna rozumie się bez słów to trafi w sedno.
Nie tędy droga |
Cytat:
|
Myslałem że nigdy tego nie napisze, ale Lobo na boisko i to od razu po przerwie, wyjście Kirma na drugą połowe to bedzie jakiś sabotaż. Przecież to jest istny Zieniu ze słabych sezonów czyli człowiek widmo.
|
Cytat:
jak kogoś drażni ostra gra to proponuję szachy no offence :lol: |
Ba ma niesamowity spokoj, zupelnie jakby ktos zatrzymal czas dla niego, gdy jest przy pilce, moze nikt mu nie powiedzial o co dzis gramy, a moze jest po prostu taki dobry...? Szkoda ze jest tylko jeden... a propos jego szybkosci, nie kazdy jest sprinterem, on potrafi swietnie dograc a to jest bardzo duzo...
|
Cytat:
|
Cytat:
10 znaków |
Cytat:
Przez 45 minut żadna drużyna nie stworzyła sytuacji strzeleckiej, i to ma być dobry mecz ?:rotfl: |
mic,
ale tak trzeba grać, musisz pokazać że nie ma żartów jak dasz się kopnąć raz, drugi, to może się skończyć ostrym w.......em |
Cytat:
|
Mam nadzieję że chociaż uda się najskromniejszym 1-0 pokonać Jagiellonię.Racja nasza liga jest słaba,ale dziś oglądałem ligę węgierską i wygląda to jeszcze gorzej niż u nas,gra bardzo słaba na trybunach garstka ludzi..
|
Pawalek ma jakis amulet, wiec wiadomo czemu nie padla zadna bramka po jego babolach :D
Kirm gra dalej... ehh |
0-0 i ...j!
|
Cytat:
Do tego trenera a potem polonizowac ich ;) |
Grosicki właśnie zmarnował akcje meczu
|
Ze szczura kompleksy wychodza :lol:
|
Co Frankowski krzyczał do Skorży?
|
a niechże juz zmieni tego gwiazdora Pa.Brozka
|
Tak z ciekawości - wiecie czy ktoś pojechał do Białegostoku?
Pawełek ładnie teraz obronił :) |
Pawelek! Cos niemozliwego...
|
Można odnieść wrażenie jakby piłkarzom Jagi bardziej się chciało ale brakuje umiejętności.
|
Cytat:
|
Nie istniejemy teraz... :shock:
|
pawełek zrobił, pawełek zje*al!:)
|
haha co za ironia losu... Pawełek ratuje nam skóre a po chwili... popełnia błąd...
|
Pawełek jedna świetna interwencja a potem klops mieliśmy szczęście ;/
|
Panowie Jaga nas klepie.... żal
|
Cytat:
|
Cytat:
|
jeżeli jakimś cudem zremisujemy ten mecz to i tak będę się cieszył...
a tak na marginesie to zastanawiam się czy nasi opadli z sił czy po prostu im się nie chce? |
niemoc i jeszcze raz niemoc...
|
matko!!!!! :/
|
widział ktoś akcje Wisły w 2 połowie???
|
Cytat:
to i tak stracimy lidera,bedzie sie z czego cieszyc:-/ |
w jakich strojach gra Wisła? tych w paski?...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl