Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [20 kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, Piątek 12 marca godz. 20 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7062)

AS82 12.03.2010 21:00

Myśle ,że juz teraz mogli by przedluzyc kontrakt z Issą,bo jest to obecnie najlepszy pomocnik w Wiśle

mic 12.03.2010 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 868111)
Myśle ,że juz teraz mogli by przedluzyc kontrakt z Issą,bo jest to obecnie najlepszy pomocnik w Wiśle

Po niecalej godzinie gry w Wisle :lol: miazczycie

Narazie zadna jego akcja nie przyniosla zagrozenia pod bramka Jagiellonii. Bede chcial ogladac podbijanie pilki to pojde na Florianska poogladac faceta

0 22 12.03.2010 21:01

A ten Ba zniknie tak jak znika Kirm, jak zniknał Radovic czy Roger. Dajcie mu jedna lub dwie rundy przygotowan z polskimi trenerami i zapomni jak sie biega.

massoud 12.03.2010 21:01

pytanie spoza boiska: czy są jacykolwiek kibice Wisły dziś na trybunach?

gigant 12.03.2010 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 868103)
Jest jakis konkretny powod wygwizdywania Malego ?

Nie ma, jest inny powód. Nie ma akcji po której wstanie normalnie i wróci. Zawsze zrobi wiatrak i .......nie coś do sędziego. Dlatego własnie nie grał w Bełchatowie. Gwiazdorska sodówa odjebała.

Lord W. 12.03.2010 21:02

Dwóch polaków w obronie, jeden w pomocy. Jak ktoś powie, że nasza drużyna rozumie się bez słów to trafi w sedno.

Nie tędy droga

mic 12.03.2010 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 868116)
Nie ma, jest inny powód. Nie ma akcji po której wstanie normalnie i wróci. Zawsze zrobi wiatrak i .......nie coś do sędziego. Dlatego własnie nie grał w Bełchatowie. Gwiazdorska sodówa odjebała.

A to sie nic nie zmienilo, myslalem ze cos nowego doszlo

Baala 12.03.2010 21:03

Myslałem że nigdy tego nie napisze, ale Lobo na boisko i to od razu po przerwie, wyjście Kirma na drugą połowe to bedzie jakiś sabotaż. Przecież to jest istny Zieniu ze słabych sezonów czyli człowiek widmo.

luke1906 12.03.2010 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DeadOrAlive (Post 868104)
Bardzo drażni mnie ta gra zawodników Jagielonii na pograniczu faulu.
Grają bardzo twardo, co naszym zawodnikom nie bardzo pasuje.

a co pasuje naszym gwiazdkom?
jak kogoś drażni ostra gra to proponuję szachy

no offence
:lol:

blank_screen 12.03.2010 21:04

Ba ma niesamowity spokoj, zupelnie jakby ktos zatrzymal czas dla niego, gdy jest przy pilce, moze nikt mu nie powiedzial o co dzis gramy, a moze jest po prostu taki dobry...? Szkoda ze jest tylko jeden... a propos jego szybkosci, nie kazdy jest sprinterem, on potrafi swietnie dograc a to jest bardzo duzo...

mic 12.03.2010 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 868120)
a co pasuje naszym gwiazdkom?
jak kogoś drażni ostra gra to proponuję szachy

no offence
:lol:

Ale pare zagran kopaczy Jagi bylo naprawde na granicach brutalnosci... np. wejscie sprzedawczyka w Alvareza

Donki 12.03.2010 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez massoud (Post 868114)
pytanie spoza boiska: czy są jacykolwiek kibice Wisły dziś na trybunach?

TAK
10 znaków

Ksaron 12.03.2010 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 868100)
Tofik tu nie chodzi o to czyja to zasluga, bo to calego zespolu zasluga! Po prostu dawno nie widzialem tak dobrego meczu w Polskiej lidze.


Przez 45 minut żadna drużyna nie stworzyła sytuacji strzeleckiej,
i to ma być dobry mecz ?:rotfl:

luke1906 12.03.2010 21:07

mic,

ale tak trzeba grać, musisz pokazać że nie ma żartów
jak dasz się kopnąć raz, drugi, to może się skończyć ostrym w.......em

AS82 12.03.2010 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 868112)
Po niecalej godzinie gry w Wisle :lol: miazczycie

Narazie zadna jego akcja nie przyniosla zagrozenia pod bramka Jagiellonii. Bede chcial ogladac podbijanie pilki to pojde na Florianska poogladac faceta

Jakby naszych 11 kopaczy (moze poza bramkarzem) mialo taka technike jak Ba ,to pewnie byloby ze 3-0 teraz dla nas.Trzeba murzynów z Francji wagonami sciagac

LuKaS TSW 12.03.2010 21:07

Mam nadzieję że chociaż uda się najskromniejszym 1-0 pokonać Jagiellonię.Racja nasza liga jest słaba,ale dziś oglądałem ligę węgierską i wygląda to jeszcze gorzej niż u nas,gra bardzo słaba na trybunach garstka ludzi..

mic 12.03.2010 21:08

Pawalek ma jakis amulet, wiec wiadomo czemu nie padla zadna bramka po jego babolach :D

Kirm gra dalej... ehh

WislaOnly 12.03.2010 21:09

0-0 i ...j!

Lechista69 12.03.2010 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 868126)
Jakby naszych 11 kopaczy (moze poza bramkarzem) mialo taka technike jak Ba ,to pewnie byloby ze 3-0 teraz dla nas.Trzeba murzynów z Francji wagonami sciagac


Do tego trenera a potem polonizowac ich ;)

Ksaron 12.03.2010 21:10

Grosicki właśnie zmarnował akcje meczu

mic 12.03.2010 21:16

Ze szczura kompleksy wychodza :lol:

MCX 12.03.2010 21:17

Co Frankowski krzyczał do Skorży?

Robek 12.03.2010 21:18

a niechże juz zmieni tego gwiazdora Pa.Brozka

rafil 12.03.2010 21:18

Tak z ciekawości - wiecie czy ktoś pojechał do Białegostoku?

Pawełek ładnie teraz obronił :)

koyoot 12.03.2010 21:19

Pawelek! Cos niemozliwego...

Ksaron 12.03.2010 21:20

Można odnieść wrażenie jakby piłkarzom Jagi bardziej się chciało ale brakuje umiejętności.

bebeto 12.03.2010 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafil (Post 868137)
Tak z ciekawości - wiecie czy ktoś pojechał do Białegostoku?

Pawełek ładnie teraz obronił :)

Pojechali chłopaki,ale ilu...??????

Sami 12.03.2010 21:21

Nie istniejemy teraz... :shock:

WislaOnly 12.03.2010 21:21

pawełek zrobił, pawełek zje*al!:)

tomasz_19 12.03.2010 21:21

haha co za ironia losu... Pawełek ratuje nam skóre a po chwili... popełnia błąd...

klubus 12.03.2010 21:21

Pawełek jedna świetna interwencja a potem klops mieliśmy szczęście ;/

GBO 12.03.2010 21:21

Panowie Jaga nas klepie.... żal

picasso 12.03.2010 21:22

Cytat:

55'Róg dla Jagiellonii po szarży prawą stroną. Sprawdza się nasza przepowiednia z przerwy - wiślacy opadli z sił i osiadają na laurach po dobrej wizualnie pierwszej połowie.
ten fragment z relacji mnie przeraził...co oni robili zimą?

WislaOnly 12.03.2010 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GBO (Post 868146)
Panowie Jaga nas klepie.... żal

Przyzwyczaj się!!!!:D

tomasz_19 12.03.2010 21:22

jeżeli jakimś cudem zremisujemy ten mecz to i tak będę się cieszył...

a tak na marginesie to zastanawiam się czy nasi opadli z sił czy po prostu im się nie chce?

kucharz_77 12.03.2010 21:23

niemoc i jeszcze raz niemoc...

WislaOnly 12.03.2010 21:24

matko!!!!! :/

WislaOnly 12.03.2010 21:25

widział ktoś akcje Wisły w 2 połowie???

Robek 12.03.2010 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 868149)
jeżeli jakimś cudem zremisujemy ten mecz to i tak będę się cieszył...


to i tak stracimy lidera,bedzie sie z czego cieszyc:-/

maRgrabkarz 12.03.2010 21:26

w jakich strojach gra Wisła? tych w paski?...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl