Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [19 kolejka] Wisła Kraków-Arka Gdynia, Piątek 5 marca godz. 20.00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7034)

Evil_ 05.03.2010 20:41

Boguski faktycznie kiepsko.

Johnny B 05.03.2010 20:42

o ****....

brylant17 05.03.2010 20:42

Brawo Marcelo Brawo Pawełek dziękuje dobranoc

Evil_ 05.03.2010 20:42

GOOOOOOOOOL. Brawo Wiślacy.

someonewisp 05.03.2010 20:42

I już łamagi przegrywają :D Coś czuję, że Skorża nie przetrwa do końca rundy :D Ale się ciesze :D

tofik 05.03.2010 20:43

Oho...ładnie.

martiness 05.03.2010 20:43

NIe rozumiem jednej sprawy: skoro wiekszosc forumowiczow ma juz dosc Macka Skorży, to w sumie ta czesc kibicow powinna trzymac kciuki za Arke, bo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja ze w przypadku straty punktow M.S zegna sie z posadą.

AS82 05.03.2010 20:43

wstyd !!!!!!!!!!

bebeto 05.03.2010 20:43

"Nie wystarczy biegać, i się trochę starać..."!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:evil:

Marcinkrakwoj 05.03.2010 20:43

pięknie... cudownie... super...

maksinho 05.03.2010 20:43

Cibamba i brama !! Piknie :D

Scorpion7ABG 05.03.2010 20:43

porażka, żal oglądać:/

Tylko_Wisła! 05.03.2010 20:43

:lol:
10 znakow

fighter1906 05.03.2010 20:43

żal nie mam pytań!!

MateuszABG 05.03.2010 20:44

arka strzeliła:(

tommiyacht 05.03.2010 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 864307)
Brawo Marcelo Brawo Pawełek dziękuje dobranoc

gdzie tu widzisz wine Pawełka ?

xiondz77 05.03.2010 20:44

ide sobie nalac , kobita mnie zabije...zeby nie bylo offtopowo TAKTYCZNE DNO!!

masterlag 05.03.2010 20:44

Brawo kopacze!

I neich mi ktoś jescze ku** powie, że mam iść odśnieżać tym ci*om boisko!...

El'kabat 05.03.2010 20:44

Haha co za asy,bez komentarza..zobaczymy czy pokaza charakter w koncu i to odrobia.

massoud 05.03.2010 20:44

Tu akurat nie miał Mariusz szans, szkoda że Marcelo się bawił

AS82 05.03.2010 20:45

Marcelo zamiast wybic na aut,to co on zrobil ?

klubus 05.03.2010 20:45

chyba czas Skorży się skończył

brylant17 05.03.2010 20:45

tommiyacht jak to gdzie wypluł piłkę przed siebie po strzale Czibamby

tofik 05.03.2010 20:45

Boguski, Sobolewski, Diaz są w fatalnej formie...

Maciuś 05.03.2010 20:45

Taktycznie gramy prawie jak Liverpool:lol:

koyoot 05.03.2010 20:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 864328)
tommiyacht jak to gdzie wypluł piłkę przed siebie po strzale Czibamby

A co mial ja polknac?

Dzimi 05.03.2010 20:46

Marcelo się dostosował już do poziomu ekstraklasy. Edson i Reger w Legii też czarowali, ale tylko 2 rudny...

Ogólnie to dramat, poziom mniej niż 0. Żadnych zagrań z pierwszej piłki, masa zagrań na pałe do nikogo, masa strat i niecelnych podań, problemy z podstawami takimi jak przyjęcie, prowadzenie, odegranie piłki, strzał... Szok.

Ogólnie przegrywamy i mamy ponad 50 minut żeby zobaczyć jak wygląda w tej chwili 100% możliwości zespołu.

someonewisp 05.03.2010 20:46

A dlaczego nasi kopacze ( bo pilkarzami ich nie wolno nazwac) sami nie odsniarza sobie boiska - tak w ramach treningu.

Denethor 05.03.2010 20:47

Brawo Skorża !!!
Powiem krótko: bierz kilka swoich ulubionych "dziewczyn" ze swojego dream teamu i wy..... !

rafil 05.03.2010 20:47

bez komentarza... mam tylko nadzieję, że moja kolacja, która składa się ze śledzi, pomoże...

brylant17 05.03.2010 20:47

koyoot złapać jak bramkarz a nie jak bramkarz 3-ligowy,i znowu będą zap... a skończy 0-1

For_FuN_ 05.03.2010 20:47

To juz nie pierwszy blad Marcelo w tym sezonie. Pod koniec roku popelnial zdecydowanie wiecej bledow, niz Jop(dyletanci niestety przypisywali kiksy temu drugiemu, mimo ze powtorki pokazywaly co innego :D).

Szkoda, trzeba bedzie sie nameczyc.

P.S - Jak mozna obwiniac bramkarza w sytuacji sam na sam :D?!

kondzio7 05.03.2010 20:48

niech sie przejda na mecz koszykarek i zobacza ambicje!! zal patrzec!;/

maksinho 05.03.2010 20:49

Kozacko to wygląda jak idzie dośrodkowanie i wszyscy się gapią na piłkę :P

DeadOrAlive 05.03.2010 20:49

" To jest ten moment w którym Wisła ma okazje pokazać, nie ma kibiców, sami muszą się mobilizować " -
sami oni są totalnym zerem, nie czarujmy się.
Totalne dno !!
Jestem zmuszony oglądać ten mecz przez internet, bo Tata pie*dolnął pilotem i przełączył mecz :<.

Jak widzę totalny brak koncepcji, to mi się chcę wymiotować. Gdyby nie to puste lewe skrzydło, to ch*ja byłoby za przeproszeniem, nie kilka akcji.

Zobaczymy, jak to będzie, ale póki co... Skorża traci głowe

vincent 05.03.2010 20:49

Wystarczy nas trochę bardziej przycisnąć i zaczynamy błądzić jak dzieci we mgle... dramat

korzychxp 05.03.2010 20:49

Sobol drewno w ataku, Pi Brozek duzo niedokladnosci, Marcelo bez komentarza, Prawego pomocnika to my nie mamy bo Małecki z Boguskim o dziwo RAZEM graja na lewej, gramy znowu 1 napastnikiem ktory czesto tez jest skrzydłowym, co to jest w ogole ?

Boguski i Małecki chyba najsłabsi, Marcelo oprocz błędu to gra ok, szkoda tylko ze błąd bramkowy.

Alvarez, Kirm i Pa Brozek tylko dobrze graja,.

AS82 05.03.2010 20:50

K*rwa zeby z Arka tak grac

tofik 05.03.2010 20:50

To co panie Cupiał, Zdenek Zeman ?
Dan Petrescu miał o nim pozytywne zdanie :D

bebeto 05.03.2010 20:51

Mówcie co chcecie,progres jest. Tydzień temu wcześniej stracili brame...:-/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl