Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Tradycyjnie. Ile zjadł(aś)eś pączków? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7006)

MatMario 04.02.2016 08:54

Pierwszy wpadł o 8:30

Będzie więcej!

Kocur 04.02.2016 09:11

Jeden !

drugi czeka w kolejce ...

emj10 04.02.2016 09:11

Na śniadanie 7 sztuk. Te sztuczne z Dunkin Donuts aż tak dobrze nie smakują.

swiety37 04.02.2016 09:20

Na ten moment to 3 duże i 3 małe :)
W szufladzie jeszcze kilka czeka, no i po robocie w domu też zapewne będą :D

ABGwislakABG 04.02.2016 09:21

Jeden pojdzie do kawy i tyle, dieta :(

17wojownik 04.02.2016 09:30

U mnie przydział w pracy wynosi 4 sztuki per capita, więcej nie trzeba. A wieczorem bieganie!

MatMario 04.02.2016 09:47

Druga strona odpowiada:
1,2,3!

Krav 04.02.2016 09:49

4 ! Mało !

DevilMayCry 04.02.2016 10:11

2. I małą cherry cole. A co?... Jak szaleć, to szaleć :D

gigant 04.02.2016 11:25

Na tą chwilę 2.
Temat ma 6 lat, brawo dla założyciela ;)

fst 04.02.2016 12:16

Póki co 3 i chwilowe zawieszenie broni :>.

FraMat 04.02.2016 15:31

Od rana 6...
i chyba zaraz sobie dołożę...

LanceTS 04.02.2016 15:39

0, trzymamy dietę, sportowy tryb życia!

wiesniak842 04.02.2016 16:03

Jednego i na tym koniec.

rafkur 04.02.2016 16:18

3 i zamiast kolacji zjem 4. Biorąc pod uwagę że się odchudziłem z 83 na 67 jest to dla mnie wręcz wydarzenie historyczne że przyjmę aż tyle cukru i pustych kalorii w jeden dzień ))))

Kocur 04.02.2016 16:23

Ty lepiej powiedz jak Ci się udało tyle zrzucić :D ja potrzebuję z 82 zejśc na 75 .... od roku nie mogę.


ps. 4 i koniec :D

LanceTS 04.02.2016 16:41

idź do kogokolwiek żeby rozpisał dietę. Ja po samym porzuceniu słodkich napoi, mąki itd zszedłem w 2 miesiące z 80 do 75. Potem zacząłem to stabilizować żeby już niżej nie schodzić i teraz od 10 miesięcy cały czas mam 75-77kg, gdzie siła znacznie wzrosła.

ABGwislakABG 04.02.2016 16:57

Kocur dieta ubogolipidowa :)

LanceTS ma racje.

kbr 04.02.2016 18:51

Niestety dzisiaj zjadłem 0 pączków :( A bywały takie lata, że wcinałem po kilkanaście. Własnej roboty, wielkości pięści, a nie wypchanych ulepszaczami ze sklepu :P

Kocur
, mam dietę przeciwgrzybiczną, w ciągu 3 miesięcy zgubiłem 14 kg i tak już mi zostało od 1,5 roku :)

szprotson 04.02.2016 19:31

12!

i 3 kawy

dieta ....a cud

gypsy 04.02.2016 20:04

Ja w tym roku słabiutko, tylko dwa :D Ale zaraz idę po trzeciego ;)

stawski 04.02.2016 20:11

jeden jak dotąd :(

!!IRIVER!! 04.02.2016 20:20

Skromne dwa. Trzeci czeka.

Coglin 04.02.2016 20:38

W tym roku skromne 9 szt.
Jakiś zły dzień był na pączki.

FraMat 04.02.2016 20:43

Do północy daleko. Zjadłem 9. Ale jeszcze 3 czekają. Damy radę.

ps.
Też jestem na diecie. Ważę 77 kg. Przy 182 cm

rafkur 04.02.2016 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1428259)
Ty lepiej powiedz jak Ci się udało tyle zrzucić :D ja potrzebuję z 82 zejśc na 75 .... od roku nie mogę.


ps. 4 i koniec :D

W zasadzie bardzo łatwo mi to przyszło.
1) Regularne posiłki czyli sniadanie - drugie sniadanie ( cos lekkiego) obiad - kolacja ( nie pozniej niz 3 h przed snem i tez lekkostrawna
2) Wiosną i latem dodatkowo zdecydowanie wiecej ruchu ( rolki min +-1h na mniej wiecej 85% tętnie maksymalnym, wyzszy wydatek nie ma sensu i daje gorszy efekt)
3) chyba tez troche geny bo moja mama tez kiedys schudla i tak jej zostalo.
4 ) Zero obżerania się na noc boczkiem i popychania na deser hurtową ilością czekolady, zero gówna typu fast food , cola itp ( którego i tak nigdy nie lubilem). Nie zrezygnowałem w zasadzie z niczego "normalnego" - dziś na sniadanie byla kanapka z boczkiem i kanapka z kielbasą wiejską ))))

U mnie jedno było dziwne i w pewnym momecie wrecz dla przerazajace - ja pierwsze 10-12 kg schudłem w zasadzie w 2 miesiace, po kolejnych pozostale 4. Aż zacząlem latac po lekarzach i badania robic hurtem ))) teraz mam zamiar zrobić trochę więcej mięsni bo nawet zona mówi wieczorem " daj te twoje kości " ))))

Ale to off top więc - ostatecznie 4 pączki )

igortsw 04.02.2016 23:06

Marne 4, rozczarowałem w tym roku.

Kaan 04.02.2016 23:06

Kończę dzień na 7 pączkach.

Chyba ostatni temat w starym, dobrym stylu, który się tutaj ostał. Dzięki co roku za odgrzebywanie.

Kamson 04.02.2016 23:13

Trzyyyyyyy

W.S 04.02.2016 23:35

4 - trochę słabo

szprotson 05.02.2016 07:10

Dzień czwartkowy zakończyłem z dumną liczbą 14 sztuk!

Krav 05.02.2016 07:58

10 szt dużych i 3 małe - pobiłem swój rekord zdecydowanie ale przez co najmniej przez miesiąc nie tknę pączków...

Marcin_fan 05.02.2016 08:05

Wczoraj całe 0. Dzisiaj rano 2 i na tym koniec

emj10 05.02.2016 09:17

Łącznie 13,5 pączka z porannymi plus kotlet na pół stołu u Kisiela.

PS. Waga nie drgnęła ;)

MatMario 05.02.2016 09:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1428307)
Wczoraj całe 0. Dzisiaj rano 2 i na tym koniec

Oszczędna osoba widzę albo jesteś mega offowy!?

kerim1906 05.02.2016 10:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 1428289)
W zasadzie bardzo łatwo mi to przyszło.
1) Regularne posiłki czyli sniadanie - drugie sniadanie ( cos lekkiego) obiad - kolacja ( nie pozniej niz 3 h przed snem i tez lekkostrawna
2) Wiosną i latem dodatkowo zdecydowanie wiecej ruchu ( rolki min +-1h na mniej wiecej 85% tętnie maksymalnym, wyzszy wydatek nie ma sensu i daje gorszy efekt)
3) chyba tez troche geny bo moja mama tez kiedys schudla i tak jej zostalo.
4 ) Zero obżerania się na noc boczkiem i popychania na deser hurtową ilością czekolady, zero gówna typu fast food , cola itp ( którego i tak nigdy nie lubilem). Nie zrezygnowałem w zasadzie z niczego "normalnego" - dziś na sniadanie byla kanapka z boczkiem i kanapka z kielbasą wiejską ))))

U mnie jedno było dziwne i w pewnym momecie wrecz dla przerazajace - ja pierwsze 10-12 kg schudłem w zasadzie w 2 miesiace, po kolejnych pozostale 4. Aż zacząlem latac po lekarzach i badania robic hurtem ))) teraz mam zamiar zrobić trochę więcej mięsni bo nawet zona mówi wieczorem " daj te twoje kości " ))))

Ale to off top więc - ostatecznie 4 pączki )

Jak widac nic specjalnego, żadne diety cud .Nie "podoba" mi się kanapka z kiełbasą bo "genowi" jak napisałeś nie wyrobią wagowo..Dodam co by nie łączyć węglowodanów z mięsem czyli węglowodany plus warzywa czy mieso plus sałatka.Unikać chemicznych dodatków,sosów i cała filozofia.Plus oczywiście odtzucenie pokus typu cola , frytki i inne śmieciówki.Ruch jak najbardziej i to kilka razy w tygodniu.Chociaż odpowiednie żarełko ważniejsze, ruch to bardziej sprawność fizyczna szeroko rozumiana ale też pomaga.Zjedzenie raz na czas nawet kilku pączków czy ciasta nie szkodzi.Jak sie trzyma reguł wraca sie do "równowagi" wagowej błyskawicznie.

2 pączki bo więcej by nie smakowało, oczywiście przy kawce.

alterego 05.02.2016 11:08

Były 3 :) optymalnie.

mitmichael 05.02.2016 11:57

3 paczki i kupe chrustu, tak z 30 pewnie było a jeszcze troche zostało :D

Gucio25 05.02.2016 14:02

szprotson 14toma pozamiatał..

ja 8 + 3 donuty (jak to liczyć?), uznajmy że z dychy wyszedłem więc forma wraca!

do usłyszenia za rok :D

63.5 Kg 05.02.2016 14:43

Bardzo spokojnie czyli 4...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl