Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Turniej halowy Remes Cup z Poznaniu (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6853)

bobiko 16.01.2010 01:11

http://blubry.pl/galeria882,remes_cu...a_gdynia_.html

poza tym tutaj pełno galerii z turnieju galerie z remes cup . Ogólnie kicha, ale oprawy mogły wnosić dużo klimatu

1q2 16.01.2010 01:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 841936)
, ale czas chyba powiedzieć , że jest to jeden z największych niewypałów transferowych Wisły w ostatnich 10 latach ( kwota 800. tys. euro.)

Jeszcze chwila i dojdziemy do miliona euro

pan Dudi 16.01.2010 01:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 841901)
Wydawac by sie moglo ze to turniej stworzony dla Jirsaka. Nic bardziej mylnego, Czech zagral slabo, bojazliwie i jeszcze bardziej mnie utwierdzil w przekonaniu ze nie nadaje sie do nas.


Turniej stworzony dla gościa, którego głównym zadaniem ma być dogrywanie prostopadłych piłek do napastników, wykonywanie rzutów rożnych i strzały z dystansu?:shock: :lol: :lol: :lol: Prostopadłe piłki- wiadomo, nie ma spalonych, nie ma napastników ustawiających się w linii z obrońcami itp, rzuty rożne- wiadomo, strzały z dystansu- boisko malutkie przez co zagęszczenie piłkarza na 1 m2 jest bardzo duże ;) - mało miejsca na oddanie strzału. Jeśli oceniacie piłkarza, to róbcie to na podstawie tego, co prezentuje przez dłuższy czas na normalnym boisku, do gry na którym został sprowadzony, a nie na podstawie, nie wiem 15- 20 minut gry na pół gwizdka na jakiejś hali.

Inna sprawa, że ten turniej obnażył beznadziejną technikę naszych (i nie tylko, ale co to za pocieszenie) piłkarzy. Skorża powinien wprowadzić halówkę do programu treningowego, to może by się nauczyli przyjmować piłkę na mniej niż 2 metry od siebie. Tragedia, po prostu, tragedia.

massoud 16.01.2010 10:21

http://legia.com/www/index.php?zdj=1...s&img=1045.jpg foto

timmdorf 16.01.2010 11:31

Zdjęcia z meczu z Górnikiem http://www.waszapilka.pl/galleries,188

bbbnba 16.01.2010 11:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 841943)
uhuhuhhuh 2 tys do wykorzystania w jednym z hoteli .......,no mozna by to jakos"spozytkowac " :D :D

Kibice Amiki znowu leczyli kompleksy ,dluga przerwe mieli a do ligi jeszcze troche

turniej w sumie bardziej na luzie ,a my jedziemy szykowac forme do Turcjii.

Za to kibice Telefoniki nadrabiają leczenie kompleksow na forum, w temacie o arcywaznym turnieju :) Przyznam, ze z kazdego gownianego spotkania jestescie w stanie zrobic popisowy pokaz "postow pijanego orangutana". Po co te analizy gry skoro juz przed turniejem bylo jasne, ze nikt procz chyba Arki, Gornika i Jagi nie podchodzil do tego powaznie. Wolalbym turniej z obsada PGE BOT czy chociazby ekipa Solorza w pierwszych skladach, niz blizej nieznany wachlarz wynalazkow jakie zaprezentowaly ITI, Telefonika i Amika. Pilkarsko troche szkoda, bo bywaly lata, gdzie sportowo wygladalo to znacznie lepiej, ale i tak w tym przypadku bardziej liczy sie zabawa na trybunach, a pod tym wzgledem bylo bardzo dobrze, poniewaz dawno nie goscilismy w Arenie czterech roznych ekip. Jaga troche zawiodla, ale ich niedyspozycje nadrobil Gornik. Ogolnie turniej na plus.
Orzeu rozkrecaj dyskusje o zerwaniu zgody z Arka, tak jak drazyles temat po zeszlorocznym Lech-Cracovia :lol: Dajesz, wierze w ciebie!
Wszystkich urazonych przepraszamy za bluzgi, ale musicie nas, jak i pozostalych uczestnikow turnieju, zrozumiec. Jak wiadomo w trakcie sezonu my, jak i Gornik, jezdzimy w zenujacych liczbach i fatalnie dopingujemy, wiec teraz postanowilismy wykorzystac te 5 minut i dac upust swoim kompleksom. Wybaczycie? :lol: Szkoda, ze zbliza sie wiosna i Wisla znowu pokaze nam nasze miejsce w kibicowskim szeregu :lol:

szprotson 16.01.2010 11:46

Wisła to tylko ogląda plecy. I to tylko plecy Piotrka Reissa

Gwiaździsty 16.01.2010 12:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bbbnba (Post 842028)
Wolalbym turniej z obsada PGE BOT czy chociazby ekipa Solorza w pierwszych skladach, niz blizej nieznany wachlarz wynalazkow jakie zaprezentowaly ITI, Telefonika i Amika. :lol:

Hola, hola kibicu wronieckiego wynalazku. Problemu z nazwą nie ma Legia ani Wisła i to od momentu założenia obu klubów. Natomiast dla wszytkich jest jasne nawet dla waszych legend (np. Okoński), których podobizny umieszczone macie na swoich flagach , że jesteście AMIKĄ. Wasz Masiota pilnujący waszych interesów, będąc zatrudniony i w PZPN-ie, Ekstraklasie S.A. i w waszej Amice zapewne z leśnymi dziadkami wyda niebawem orzeczenie kuriozów: jesteśmy, ale nie jesteśmy Lechem/Amiką. Rozumiem waszą shizofrenię, ale nie musicie próbować wciągać do waszego szamba innych skoro sami się w nim z lubością taplacie. Jako kibice nie macie kręgosłupa, przynajmniej takiego jaki mieli kibice Zawiszy, Śląska czy Pogonii. Możecie dalej robic oprawy, głośno krzyczeć, szpanować przed innymi kibicami klubowych popierdółek, ale i tak pozostaniecie zwykłą wroniecką Amiką, ktora przeniosła się do Poznania i kupiła sobie nawet kibiców miejscowego klubu, który przestał istnieć.

orzeu 16.01.2010 12:19

Nie rozkrecam zadnej afery bo zgody macie takie ze nawet jak kopa w dupe dostaja to za Wami ida (wyjatkiem byl Lubin), mowie co slyszalem. A ze sie nie podoba? To pretensje do swoich kolegow a nie do mnie. "Niech sie wstydzi ten co robi nie ten co widzi". Wspieranie zgod od dawna wychodzi Lechowi tragicznie, teraz jedynie daliscie kolejny tego dowod. W ilu jezdziliscie ze zgodami do Wronek czy Grodziska? A w ilu na Warte? To sobie porownaj to z naszymi wizytami w Lubinie i wsparciem od Slaska albo naszymi wizytami w Jaworznie, Bielsku czy Sosnowcu z Jaga, Slaskiem i Lechia. Ze juz o meczu z Kmita nie wspomne bo tylu to Was nigdy na Arke czy Cracovie nie pojdzie nawet gdyby piwo za darmo rozdawali.

jaro1985r 16.01.2010 12:20

Moje spostrzeżenia są takie:
Po pierwsze to jest turniej zabawowy i szkoda lamentować nad wynikami bo z każdą z tych drużyn wygrałby Krakbet lub Unibet z naszej krakowskiej ligi halowej! Gra z bandami, po 5, z bramkami o "dziwnych" wymiarach to jest wogóle INNA DYSCYPLINA SPORTU niż piłka nożna na dużym boisku!

Po drugie Amica się sprzedała, najgorsze,że zrobili to kibice i nazywanie Wisły Telefoniką a Legia ITI jest poprostu szukaniem na siłę kogoś kto zrobił tak samo. Niestety Amica jest w tym jedyna i niepowtarzalna ! Dlatego SZACUNEK dla kibiców którzy wolą mieć drużynę w niższej lidze niż się sprzedać (Slask,Pogoń,Zawisza). Najlepsze jest to,że władze Amici dalej nie mogą się określić kim są:)

Po trzecie dużą łaskę zrobiły takie drużyny jak Wisła i Legia,że przyjechały do Poznania bo ten turniej jest do niczego im nie potrzebny a dzięki nim ranga się bardzo podniosła i kibice Amici powinni to uszanować a nie wyzywać drużyn których kibiców nie ma. Macie jakieś kompleksy to do chóru idzcie leczyć!

Po czwarte po co tam Wisła pojechała to ja nie wiem! zadnych plusów dla nas z tego turnieju nie widzę ! Jechać po to,żeby wysłuchać napinających się kibiców z pod znaku lodówki lub koziołków (to sobie muszą już prezesiki tego twora wyjaśnić) nie jest za mądre.

vabanq 16.01.2010 12:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bbbnba (Post 842028)
bla bla bla

Pokazujecie kuchenkorze swoja "klase" i "jakosc" jebiac na Wisle czy LEgie przez pol turnieju gdy nie ma kibicow tych druzyn. Pokazujecie klase grajac z byle druzyna w lidze i robiac to samo. I nasmnieszniejsze ze jestescie dumnymi bufonami,ktorzy uwazaja sie za najlepszych.. Dobrze,ze tylko wy tak uwazacie, leczcie dalej kompleksy,tylko tak mozecie byc lepsi od Wisly czy Legii. Nie ma to jak pospiewac wtsk przeciez nikt wam nie podskoczy. Klasa swiadczy o przeciwniku a wy co to klasa nie macie bladego pojecia.

timmdorf 16.01.2010 12:32

Zdjecia z meczu z Arką http://www.waszapilka.pl/galleries,192

wojtala88 16.01.2010 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bbbnba (Post 842028)
Za to kibice Telefoniki nadrabiają leczenie kompleksow na forum, w temacie o arcywaznym turnieju :) Przyznam, ze z kazdego gownianego spotkania jestescie w stanie zrobic popisowy pokaz "postow pijanego orangutana". Po co te analizy gry skoro juz przed turniejem bylo jasne, ze nikt procz chyba Arki, Gornika i Jagi nie podchodzil do tego powaznie. Wolalbym turniej z obsada PGE BOT czy chociazby ekipa Solorza w pierwszych skladach, niz blizej nieznany wachlarz wynalazkow jakie zaprezentowaly ITI, Telefonika i Amika. Pilkarsko troche szkoda, bo bywaly lata, gdzie sportowo wygladalo to znacznie lepiej, ale i tak w tym przypadku bardziej liczy sie zabawa na trybunach, a pod tym wzgledem bylo bardzo dobrze, poniewaz dawno nie goscilismy w Arenie czterech roznych ekip. Jaga troche zawiodla, ale ich niedyspozycje nadrobil Gornik. Ogolnie turniej na plus.
Orzeu rozkrecaj dyskusje o zerwaniu zgody z Arka, tak jak drazyles temat po zeszlorocznym Lech-Cracovia :lol: Dajesz, wierze w ciebie!
Wszystkich urazonych przepraszamy za bluzgi, ale musicie nas, jak i pozostalych uczestnikow turnieju, zrozumiec. Jak wiadomo w trakcie sezonu my, jak i Gornik, jezdzimy w zenujacych liczbach i fatalnie dopingujemy, wiec teraz postanowilismy wykorzystac te 5 minut i dac upust swoim kompleksom. Wybaczycie? :lol: Szkoda, ze zbliza sie wiosna i Wisla znowu pokaze nam nasze miejsce w kibicowskim szeregu :lol:

czemu takie napinające się ludziki z krainy kwitnącej bulwy wogóle dają głos na naszym forum?? Widać komplesiki Amici poznań przenoszą sie z areny(gdzie mogli do woli nas wyklinać bo nas tam nie było) na internet hool's :P Brawo Kuchenki pokazaliście kto rządzi!
ps: Heh Arka poraz kolejny pokazuje że jest tylko FC Amici... Pyrki mają ich w pupie a oni i tak za nimi nadal będą skakać i pajacować:lol: Wielka triada polską włada:rotfl:

timmdorf 16.01.2010 13:20

i mecz o 5 miejsce wygrany z Legią http://www.waszapilka.pl/galleries,194

FraMat 16.01.2010 13:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bbbnba (Post 842028)
Za to kibice Telefoniki nadrabiają leczenie kompleksow na forum, w temacie o arcywaznym turnieju

. Pilkarsko troche szkoda, bo bywaly lata, gdzie sportowo wygladalo to znacznie lepiej, ale i tak w tym przypadku bardziej liczy sie zabawa na trybunach, a pod tym wzgledem bylo bardzo dobrze, poniewaz dawno nie goscilismy w Arenie czterech roznych ekip. Jaga troche zawiodla, ale ich niedyspozycje nadrobil Gornik. Ogolnie turniej na plus.

sorry, nie ośmieszaj się. jakie kompleksy? Akurat my (a nie kibice Telefoniki) nie mamy żadnych konpleksów, tym bardziej wobec Twojego (Amiki Poznań) klubu i jego kibiców. Zachowaliście się na turnieju poniżej jakiegokolwiek poziomu (antydoping, "świetna zabawa" w finale). Żal

bbbnba 16.01.2010 13:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vabanq (Post 842048)
Pokazujecie kuchenkorze swoja "klase" i "jakosc" jebiac na Wisle czy LEgie przez pol turnieju gdy nie ma kibicow tych druzyn. Pokazujecie klase grajac z byle druzyna w lidze i robiac to samo. I nasmnieszniejsze ze jestescie dumnymi bufonami,ktorzy uwazaja sie za najlepszych.. Dobrze,ze tylko wy tak uwazacie, leczcie dalej kompleksy,tylko tak mozecie byc lepsi od Wisly czy Legii. Nie ma to jak pospiewac wtsk przeciez nikt wam nie podskoczy. Klasa swiadczy o przeciwniku a wy co to klasa nie macie bladego pojecia.

A co z ostatnimi meczami w Sosnowcu, tam mozna bluzgac, gdy nie ma na nich kibicow przyjezdnych? Co z meczami na Reymonta, gdy mieliscie zamkniety sektor gosci?
FraMat - masz racje, na naszym forum srednio co 3-4 miesiace wraca temat znienawidzonej Wisly i dzieci internetu pokroju np. wojtali wyzywaja sie piszac grozne posty :) Tu jest spokojnie i wyraznie widac, ze nie interesujecie sie tym co u nas slychac.

WiślakMyślenice 16.01.2010 13:58

Cytat:

A co z ostatnimi meczami w Sosnowcu, tam mozna bluzgac, gdy nie ma na nich kibicow przyjezdnych? Co z meczami na Reymonta, gdy mieliscie zamkniety sektor gosci?
A pamiętasz może pajacowanie w postaci rzucania zimnych ogni na sektor pikników? Hołoty na stadiony w Europie się nie wpuszcza......

vabanq 16.01.2010 14:02

Nie ostatnimi tylko ostatnim "kibicu" poza tym nie bylo nic o Lechu. A, ze nie kibicujesz ani Wisle ani Cracovii to nie wiesz tak naprawde co to sa derby i jakimi prawami sie rzadza(oczywiscie derby, nie zwykle mecze z innymi druzynami),jakie jest cisnienie na wynik wsrod kibicow, wiec nie wypowiadaj sie na takie tematy.

Kowalski 16.01.2010 14:10

Ja się tylko zastanawiam dlaczego kolega bbbnba nie dostał jeszcze bana za przekręcanie nazwy naszego klubu na naszym forum:shock:. Post do kasacji.

wojtala88 16.01.2010 14:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bbbnba (Post 842087)
A co z ostatnimi meczami w Sosnowcu, tam mozna bluzgac, gdy nie ma na nich kibicow przyjezdnych? Co z meczami na Reymonta, gdy mieliscie zamkniety sektor gosci?
FraMat - masz racje, na naszym forum srednio co 3-4 miesiace wraca temat znienawidzonej Wisly i dzieci internetu pokroju np. wojtali wyzywaja sie piszac grozne posty :) Tu jest spokojnie i wyraznie widac, ze nie interesujecie sie tym co u nas slychac.

odezwał się gośc który zarejestrował sie na forum Wisły po to by chuliganić przed monitorem...zajmij się swoim podwórkiem bo wasze forum ostatnio zmienia różne nazwy nieoczekiwanie:D
pytanie do moderatorów..czy zrobi któryś porządek z tym Słowikiem??

FraMat 16.01.2010 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bbbnba (Post 842087)
A co z ostatnimi meczami w Sosnowcu, tam mozna bluzgac, gdy nie ma na nich kibicow przyjezdnych? Co z meczami na Reymonta, gdy mieliscie zamkniety sektor gosci?
FraMat - masz racje, na naszym forum srednio co 3-4 miesiace wraca temat znienawidzonej Wisly i dzieci internetu pokroju np. wojtali wyzywaja sie piszac grozne posty :) Tu jest spokojnie i wyraznie widac, ze nie interesujecie sie tym co u nas slychac.


bbbnba nie rób z siebie idioty - na waszym forum wszystkie posty gdzie pisze się w miare pozytywnie o Wisle ( w temacie o sporcie, nie o Lechu, żeby bylo jasne) są usuwane (i nie wmówisz mi, że zmyślam - sam pisałem tam od czasu do czasu próbując pełnić role podobną do tej, jaką Ty chcesz pełnić tutaj - i wszystko mi kasowano, a czasami za zwykły wpis broniący Wisly i jej kibiców, banowano).
Natomiast co chwilę porównujecie się do "milicjantów" i nie zaniedbujecie najmniejszej okazji, a nawet ich szukacie żeby pojechać po" milicjantach" najczęsciej naciągając fakty, więc daruj sobie.
Oczywiście, że w odpowiednich tematach interesujemy się tym, co dzieje się w całej (polskiej) piłce, w tym także tym, co u was sie dzieje.
Widzisz, zachowujecie się na waszym, i nie tylko na waszym, forum jak chłopstwo na salonach więc dziwisz się, że się z was nabijamy?
Jesteście dla nas na razie jak nowobogaccy sprzedawczykowie, który chcą uchodzić za ideały.


Ty możesz wypowiadac się tutaj swobodnie przekraczając czasami zasady dobrego zachowania sie gościa.
Moje wypowiedzi u ciebie są bardzo szybko kasowane, więc odpowiedz sobie kto ma kompleksy?

wojtala88 16.01.2010 14:44

a pisząc o Wiśle telefonika pokazujesz że masz downa:P Wisłe kupił właścieciel Telefoniki ale gramy na licencji Wisły a Lech zrobił sobie fuzje z Amicą i do dnia dzisiejszego gra na licencji Amici Wronki bo z 2 ligi byście nie weszli do ekstraklasy więc zaczęliście grać jako Amica. Prawidłowo wasz klubik śmieszny nazywa się Amica/Lech Poznań. I tyle dziecko internetu..a jeśli chodzi o historie to Wisłą tylko krótki okres czasu była klubem pod panowaniem milicji i została do tego zmuszona, ale jak ktoś wam przypomina wasz "Konfidencki Klub Sportowy"(Starsi kibice w całej polsce wiedzą o co chodzi) to staracie się przeistaczać fakty. Lech w trakcie wojny jak i po wojnie był klubem kolaboranckim. Prawda w oczy kole dumnych słowików.

Kibic_1906 16.01.2010 14:52

Do bbbnba - wiesz co , swoje kompleksy lecz na własnym forum :) Mam nadzieje że wasz wielki litar , robi sobie dobrze przed statuetka canal + dla najlepszych kibicow uwalajacych swoj zespol w jego rodzinnym i prawowitym miescie - WRONKACH - podczas gdy temu idzie troche gorzej :)
Podsumowujac BYLISCIE - Lechem JESTESCIE - AMICA! - BĘDZIECIE - ???? :D

bbbnba 16.01.2010 15:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 842127)
bbbnba nie rób z siebie idioty - na waszym forum wszystkie posty gdzie pisze się w miare pozytywnie o Wisle ( w temacie o sporcie, nie o Lechu, żeby bylo jasne) są usuwane (i nie wmówisz mi, że zmyślam - sam pisałem tam od czasu do czasu próbując pełnić role podobną do tej, jaką Ty chcesz pełnić tutaj - i wszystko mi kasowano, a czasami za zwykły wpis broniący Wisly i jej kibiców, banowano).
Natomiast co chwilę porównujecie się do "milicjantów" i nie zaniedbujecie najmniejszej okazji, a nawet ich szukacie żeby pojechać po" milicjantach" najczęsciej naciągając fakty, więc daruj sobie.
Oczywiście, że w odpowiednich tematach interesujemy się tym, co dzieje się w całej (polskiej) piłce, w tym także tym, co u was sie dzieje.
Widzisz, zachowujecie się na waszym, i nie tylko na waszym, forum jak chłopstwo na salonach więc dziwisz się, że się z was nabijamy?
Jesteście dla nas na razie jak nowobogaccy sprzedawczykowie, który chcą uchodzić za ideały.


Ty możesz wypowiadac się tutaj swobodnie przekraczając czasami zasady dobrego zachowania sie gościa.
Moje wypowiedzi u ciebie są bardzo szybko kasowane, więc odpowiedz sobie kto ma kompleksy?

Regularnie od kilku lat przegladam nasze forum. Przewinelo sie tam sporo osob z innych klubow i jakos nikt nie skarzyl sie na zadne naduzycia. Pamietam nawet kilku kibicow Wisly,ale jakos nie moge sobie przypomnie twoich postow, a wpisy pozostalych z tego co kojarze nie byly kasowane. Moze po prostu zlamales jakis punkt regulaminu - nie wiem. Wiem natomiast, ze regulamin jest na tyle respektowany, ze ostrzezenia dostaja nawet moderatorzy, nie wspominajac o 'doswiadczonych' forumowiczach.
Salon! Przeczytaj posty swoich kumpli i ocen raz jeszcze jak wyglada ten 'salon' :lol:
Niepotrzebnie znowu wdalem sie w jakies durnowate dyskusje, bo temat jest o turnieju, wiec jesli jakis szlachcic czy inny przedstawiciel salonu zechce napisac mi, jak bardzo jestesmy amika, jakie mamy kompleksy, jak nie interesujecie sie nami, jak jestescie najlepsi, albo po prostu najzwyczajniej w swiecie zbluzgac - zapraszam na pm.

Wracajac do turnieju. Pod wzgledem kibicowskim stal na wysokim poziomie, glownie za sprawa wizyty Gornika, ktory zaprezentowal sie swietnie pod kazdym wzgledem. Jaga slabiutko, domyslam sie, ze ma to zwiazek z ich aktualna slaba forma wyjazdowa. Arka na swoim poziomie, czyli bez rewelacji. Pilkarsko, jak pisalem wczesniej, turniej zostal po prostu olany przez polowe uczestnikow, co mialo spore przelozenie na poziom sportowy. Foto trybun...

http://www.legialive.pl/photos10w/10remescup1_f41.jpg
http://www.lechpoznan.pl/pliki/galeria/121/60969.jpg
http://www.lechpoznan.pl/pliki/galeria/121/60973.jpg
http://www.lechpoznan.pl/pliki/galeria/121/60974.jpg
http://www.lechpoznan.pl/pliki/galeria/121/60937.jpg na dole Kasprzik
Gornik

http://www.legialive.pl/photos10w/10remescup1_f47.jpg
Jagiellonia

http://www.legialive.pl/photos10w/10remescup1_f82.jpg
Arka

http://www.lechpoznan.pl/pliki/galeria/122/61008.jpg
http://www.lechpoznan.pl/pliki/galeria/122/61011.jpg
Lech

p.s. Wszystkich 'kompleksowych chuliganow' zapraszam do lektury slownika jezyka polskiego, gdzie pod haslem kompleks znajdziecie dokladne wytlumaczenie, co ten wyraz oznacza. Dalej pozostaje tylko wyciagniecie odpowiednich wnioskow, jesli z tym beda problemy zalecam lekcje w podstawowce, wieczorowo :-)

Edycja
p.p.s. @vabanq Przypomnij sobie mecze na waszym stadionie, w okresie, gdy byl zamkniety sektor gosci i graliscie z ktoras ze swoich kos. Nie bylo bluzgow? Skoro byly, to po co ta dyskusja, ze niby pod nieobecnosc najwiekszych wrogow mozemy sobie na to pozwolic? Czy wynika z tego, zei na meczach z Wisla i Legia, gdy sektory gosci sa zapelnione siedzimy cicho, bo sie boimy? :D

wojtala88 16.01.2010 15:52

Ja pierdziele gościu zamknij już jape...nikt takiego pajaca tu nie słucha więc po h.. się odzywasz?? Idź słowiku na swoje forum pajacować a nie tutaj "Najlepszy pod każdym względem narcyzie". Moderatorzy weźcie z nim zróbcie pożądek bo zaśmieca forum swoim płaczem. Sorry za kolejny post nie na temat ale irytuje mnie ten pajac.

aadrian321 16.01.2010 15:58

Weźcie wy**cie tego pajaca!!!

Watts 16.01.2010 16:00

Cytat:

(...) w tym przypadku bardziej liczy sie zabawa na trybunach, a pod tym wzgledem bylo bardzo dobrze, poniewaz dawno nie goscilismy w Arenie czterech roznych ekip.
O tak, przednia zabawa!!! Używanie sobie przez cały turniej, że Wisła to stara ****a, w dodatku będąc gośćmi, bo ten turniej organizują ci od pościeli a nie wasz klub.

Prekursorzy dobrej zabawy na polskich trybunach. Brakło jeszcze konkursu w napierdalanie zimnymi ogniami w sektor rodzinny.

Pisz sobie dalej, hipokryto, mnie już nic nie zdziwi po tym jak zlaliście przemalowanie swojego klubu i sracie z góry na dół na to co się obecnie dzieje w WD PZPN.

vabanq 16.01.2010 16:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bbbnba (Post 842182)

Edycja
p.p.s. @vabanq Przypomnij sobie mecze na waszym stadionie, w okresie, gdy byl zamkniety sektor gosci i graliscie z ktoras ze swoich kos. Nie bylo bluzgow? Skoro byly, to po co ta dyskusja, ze niby pod nieobecnosc najwiekszych wrogow mozemy sobie na to pozwolic? Czy wynika z tego, zei na meczach z Wisla i Legia, gdy sektory gosci sa zapelnione siedzimy cicho, bo sie boimy? :D

.......isz glupoty zmieniajac temat i albo robisz to celowo, albo masz duze problemy z rozumieniem czytanego tekstu. Bez odbioru

DominoForza 16.01.2010 16:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bbbnba (Post 842182)
Regularnie od kilku lat przegladam nasze forum. Przewinelo sie tam sporo osob z innych klubow i jakos nikt nie skarzyl sie na zadne naduzycia. Pamietam nawet kilku kibicow Wisly,ale jakos nie moge sobie przypomnie twoich postow, a wpisy pozostalych z tego co kojarze nie byly kasowane. Moze po prostu zlamales jakis punkt regulaminu - nie wiem. Wiem natomiast, ze regulamin jest na tyle respektowany, ze ostrzezenia dostaja nawet moderatorzy, nie wspominajac o 'doswiadczonych' forumowiczach.
Salon! Przeczytaj posty swoich kumpli i ocen raz jeszcze jak wyglada ten 'salon' :lol:
Niepotrzebnie znowu wdalem sie w jakies durnowate dyskusje, bo temat jest o turnieju, wiec jesli jakis szlachcic czy inny przedstawiciel salonu zechce napisac mi, jak bardzo jestesmy amika, jakie mamy kompleksy, jak nie interesujecie sie nami, jak jestescie najlepsi, albo po prostu najzwyczajniej w swiecie zbluzgac - zapraszam na pm.

Wracajac do turnieju. Pod wzgledem kibicowskim stal na wysokim poziomie, glownie za sprawa wizyty Gornika, ktory zaprezentowal sie swietnie pod kazdym wzgledem. Jaga slabiutko, domyslam sie, ze ma to zwiazek z ich aktualna slaba forma wyjazdowa. Arka na swoim poziomie, czyli bez rewelacji. Pilkarsko, jak pisalem wczesniej, turniej zostal po prostu olany przez polowe uczestnikow, co mialo spore przelozenie na poziom sportowy. Foto trybun...

http://www.legialive.pl/photos10w/10remescup1_f41.jpg
http://www.lechpoznan.pl/pliki/galeria/121/60969.jpg
http://www.lechpoznan.pl/pliki/galeria/121/60973.jpg
http://www.lechpoznan.pl/pliki/galeria/121/60974.jpg
http://www.lechpoznan.pl/pliki/galeria/121/60937.jpg na dole Kasprzik
Gornik

http://www.legialive.pl/photos10w/10remescup1_f47.jpg
Jagiellonia

http://www.legialive.pl/photos10w/10remescup1_f82.jpg
Arka

http://www.lechpoznan.pl/pliki/galeria/122/61008.jpg
http://www.lechpoznan.pl/pliki/galeria/122/61011.jpg
Lech

p.s. Wszystkich 'kompleksowych chuliganow' zapraszam do lektury slownika jezyka polskiego, gdzie pod haslem kompleks znajdziecie dokladne wytlumaczenie, co ten wyraz oznacza. Dalej pozostaje tylko wyciagniecie odpowiednich wnioskow, jesli z tym beda problemy zalecam lekcje w podstawowce, wieczorowo :-)

Edycja
p.p.s. @vabanq Przypomnij sobie mecze na waszym stadionie, w okresie, gdy byl zamkniety sektor gosci i graliscie z ktoras ze swoich kos. Nie bylo bluzgow? Skoro byly, to po co ta dyskusja, ze niby pod nieobecnosc najwiekszych wrogow mozemy sobie na to pozwolic? Czy wynika z tego, zei na meczach z Wisla i Legia, gdy sektory gosci sa zapelnione siedzimy cicho, bo sie boimy? :D

o Boze :shock: jak to sie poprzewracalo w dupie. O kompleksach to Ty moze sie nie wypowiadaj troche sie osmieszasz w koncu wasza druga polowka z Krakowa jest duma jesli chodzi o takie sprawy a sama Amica nie lepsza.

Watts 16.01.2010 16:03

Nie no, przecież to wszyscy mają kompleksy tylko nie ich kryształowa ferajna i bracia po szalu. Drink antywisła był przecież przejawem weny artystycznej, a kompleksów w tym nie było za grosz.

Z tym że ten drink to tylko jeden z wielu przykładów, myślę że forumowicze z Warszawy mieliby tutaj sporo do napisania.

Robson_ABG 16.01.2010 17:31

Ludzie co wy gadacie ?! większość z was się napina na forum ! Olać sprawe i koniec, a koleś teraz się cieszy.
Trzeba przyznać, że turniej wyszedł poznaniakom na duży plus mimo kiepskich składów. Dobry doping ekip Lecha i Górnika. Tyle.

grzesiek632 16.01.2010 17:36

Cały mecz Wisła - Legia
- http://www.przeklej.pl/plik/wisla-kr...i-0007se96d1dc

Cały mecz Wisła - Górnik
- http://www.przeklej.pl/plik/15-01-20...i-0007tb2bpa56

kohprzem'68 16.01.2010 17:36

Że jest to temat o turnieju podsumowac można całośc tak, sportowo przyzwoicie dobre ekipy ale atmosfera fatalna zostanie im organizowac swoją imprezke z Arką , i ekipami środka oraz dołu tabeli . Jeśli chodzi dobrą zabawę to już raczej Wisła i Legia im jej nie zapewni ciekawe jak poradzą sobie bez bluzgów bo raczej bluzgac nie bedą w stylu ara , ara , ara k... s....

darotsok73 16.01.2010 18:29

Polemizując z kibicem Lokomotiwu Wronki tylko dajecie jemu i jego kolegom satysfakcję i sporo uciechy.
Gdyby Wiślak pisał na ich forum takie posty byłby zbanowany za niezgodność ideową z resztą forum.(stwierdzam fakt)
Śmieszy mnie do łez , że szczegółowo odpowiadając na wszystkie hasła stawiane przez Wiślaków
kompletnie pomija fakt "honorowego" bycia AMIKOWCEM a nie Lechitą. Dla czego ?? Nie ma nic mądrego (logicznego i prawdziwego) do powiedzenia w tej kwestii. ??
Turniej , jak wcześniej pisano rozgrzewkowo-podwórkowy , nie ma za bardzo co komentować.

Doping klimat i kompleksy ? - Jaki pan taki kram. Ale i u nas , niestety często nie lepszy więc tu kibicowi mistrza wielkopolski muszę przyznać rację. :D

mcks 16.01.2010 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 842236)

Odnośnik do Legii nie działa, ściągnąłem mecz z Górnikiem, no i niestety zamiast obrazu mam kolorowe paski. Co z tym fantem zrobić?

grzesiek632 16.01.2010 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcks (Post 842290)
Odnośnik do Legii nie działa, ściągnąłem mecz z Górnikiem, no i niestety zamiast obrazu mam kolorowe paski. Co z tym fantem zrobić?

Sprawdz ten link ( Wisła - Legia )
http://z2.przeklej.pl/przv4191/2867e...zid=d4f62bad27

Prawdopodobnie nie masz kodeków wgranych.. mi mecz z Górnikiem normalnie działal.

Mahazel888 16.01.2010 19:33

Idąc tokiem myślenia żydów i ich pyrogłowych kolegów ; Wisła to 'milicja' i odpowiada za takiego patrona w czasie komunizmu. To w takim razie Legia,Wawel, Zawisza i Śląsk odpowiadają za stan wojenny. Mało, sokistyczny Lech poznań odpowiada za inwazje na braci Czechów. Jechały ruskie czołgi w '68 po torowiskach pkp, ciągły ich lokomotywy pkp. Odpowiadają. Przykłady można mnożyć. Gratuluje poznaniakom kontaktów z imbecylami i przejęcia ich twórczego toku rozumowania.

Robson_ABG 16.01.2010 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krygav (Post 842278)
Powiedział co wiedział kibic Wisełki z Wielkopolski zarejestrowany w dniu dzisiejszym chwaląc doping...
Pozdrawiam serdecznie!

czyżbyś patrzył na kibica pod względem stażu na forum ?
Nie byłeś na turnieju to sie nie udzielaj. Nie lubie ich, ale przyznać trzeba, że doping był dobry.

I nie pisz do mnie kto jest firmą kto miał fuzje bo jest to temat o turnieju, a nie o Amice :)

Robson_ABG 16.01.2010 22:40

No właśnie im chodzi tylko o to żebyśmy się kłócili między sobą !
Również pozdrawiam i tęsknie za Krakowem :(

Sory za OT

libero 17.01.2010 18:14

TVP Kraków - retransmisja turnieju z Poznania.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl