Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   "Śpieszmy się kochać ludzi..." (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=674)

AYALA 03.02.2012 00:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wizard (Post 1214657)
Nie wiem czy to odpowiedni temat, ale ciężko coś powiedzieć. Nie żyje półroczna Magda z Sosnowca, tak usilnie poszukiwana przez policję i Rutkowskiego. Właśnie oglądałem na żywo rozmowę Rutkowskiego z TVP INFO. Cóż, dreszcze po plecach.

historia jak z Archiwum X.Zależy co jej udowodnią, ale pewnie kilka latek będzie musiała odsiedziec na państwowych wakacjach.Tak pięknie grała przed kamerą, że jej prawie uwierzyłem.

Może sie przyznała bo liczyła na nagrode (100 tyś zł) ?

!!IRIVER!! 03.02.2012 00:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wizard (Post 1214657)
Nie wiem czy to odpowiedni temat, ale ciężko coś powiedzieć. Nie żyje półroczna Magda z Sosnowca, tak usilnie poszukiwana przez policję i Rutkowskiego. Właśnie oglądałem na żywo rozmowę Rutkowskiego z TVP INFO. Cóż, dreszcze po plecach.

We łbie się to nie mieści...

Verbrecher 03.02.2012 10:51

Ale wy łykacie wszystko co wam media wcisną :D Nie znaleziono ciała a więc nic nie wiadomo skąd wiecie czy to nie część sledztwa ? zamiast myśleć samodzielnie i poczekać na rozwiązanie to już byście pół świata usadzili na państwowe wakacje

Dziku 04.02.2012 13:41

http://sport.interia.pl/boks/news/bo...-walce,1755649 (10znaków)

FajQ 12.02.2012 02:57

Dzisiaj zmarła Whitney Houston... miała zaledwie 48 lat....

Gwiaździsty 12.02.2012 19:21

Bardzo smutna wiadomość. Przepiekny głos. Wspaniałe utwory. Piekne młode czasy z jej piosenkami w tle. Niech spoczywa w pokoju.

za wcześnie, stanowczo za wcześnie.

Kocur 21.02.2012 21:37

Cytat:

Józef Uznański nie żyje. Wieloletni ratownik TOPR, narciarz, wspinacz i przewodnik zmarł w Zakopanem. Wśród kolegów znany jako "Ujek", był legendą Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jego życie to gotowy scenariusz dobrego filmu. W czasie wojny był kurierem AK. W TOPR brał udział w ponad 300 poważnych akcjach ratunkowych. Aktywnie pracował jeszcze długo po 60. urodzinach.

Pamięć i chwała !

PrzemooTSW 27.02.2012 21:10

W miniony weekend zginął 32-letni kibic Wisły pochodzący z okolic Wieliczki - Rafał, znany jako Kevin. Był z Wisłą na dobre i na złe, zjeździł za nią wiele stadionów, chodził na sektor X.
Poniósł śmierć najprawdopodobniej w wyniku nieszczęśliwego wypadku, spadając z poręczy schodów w klubie przy krakowskim Rynku.

dynek.pl 01.03.2012 23:53

Zmarł Henryk Bałuszyńskil

http://www.90minut.pl/news/182/news1...luszynski.html

Pamiętam mój pierwszy na zywo mecz kadry. Polska-Bialorus w Mielcu. Balu robił co chciał na lewym skrzydle.

węgorz2 07.03.2012 10:52

Włodzimierz Smolarek...legenda piłki nożnej w Polsce miał 54 lata

BoBaSbK 07.03.2012 12:55

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/wlo...wiadomosc.html


w takim wieku ...szok

gypsy 11.03.2012 13:57

Nie żyje polski artysta, Bogusław Mec... Chorował na białaczkę.

http://muzyka.onet.pl/galerie/bogusl...#photo11543035

Kocur 10.04.2012 09:29

Cytat:

Jack Tramiel (wł. Jacek Trzmiel) zmarł w wieku 83 lat. Był prezesem firmy Commodore i zarazem ojcem najlepiej sprzedającego się komputera w historii – Commodore 64.

Polski akcent w historii rozwoju branży IT

domin_czyzyny 10.04.2012 09:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1239184)
Polski akcent w historii rozwoju branży IT

z Niego taki Polak jak z np. z Dzierżyńskiego, albo nawet mniej ma wspólnego.

On tylko urodził się na Polskiej ziemi.

Oczywiście, jak każdego człowieka szkoda [*]

christof20 22.04.2012 12:24

Dziś, w wieku 82 lat, zmarł Jan Suzin - legenda polskiej telewizji:
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/nie-z...wiadomosc.html

zig 29.04.2012 13:01

Prośba od Borysa- niewidomego kibica Wisły o zamieszczenie tej informacji. Zmarł Pan Henryk Kot- osoba pracująca między innymi z osobami niewidomymi, pomagająca im i przede wszystkim zajawiająca na sport i mecze. Jak mówi Borys, to dzięki Niemu pojawil się na Wisełce, uwierzył, że pomimo niepełnosprawności może być kibicem i uczestniczyć w wiślackim życiu, radzić sobie z przeciwnościami losu i osiągnąć liczbę 100 wyjazdów. Człowiek, który potrafił dać nadzieję na inne życie osobom upośledzonym, zaszczepić w nich pasję, pokazać jak otworzyć się na ludzi i zachęcić do aktywności. Dla wielu z nich był jak ojciec...

STARY WIŚLAK 29.04.2012 14:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zig (Post 1244428)
Prośba od Borysa- niewidomego kibica Wisły o zamieszczenie tej informacji. Zmarł Pan Henryk Kot- osoba pracująca między innymi z osobami niewidomymi, pomagająca im i przede wszystkim zajawiająca na sport i mecze. Jak mówi Borys, to dzięki Niemu pojawil się na Wisełce, uwierzył, że pomimo niepełnosprawności może być kibicem i uczestniczyć w wiślackim życiu, radzić sobie z przeciwnościami losu i osiągnąć liczbę 100 wyjazdów. Człowiek, który potrafił dać nadzieję na inne życie osobom upośledzonym, zaszczepić w nich pasję, pokazać jak otworzyć się na ludzi i zachęcić do aktywności. Dla wielu z nich był jak ojciec...

Żegnaj Wiślaku!!!

Żegnaj Przyjacielu Tych, którym dawałeś radość!!!

Manson33 30.04.2012 10:19

Zmarł profesor Wiesław Chrzanowski, twórca i honorowy prezes Zjednoczenia Chrześcijańsko- Narodowego, marszałek sejmu pierwszej kadencji. Miał 88 lat.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...l?ticaid=1e5d3

serek.c2 05.05.2012 10:29

Zmarł Adam Yauch - jeden z członków Beastie Boys...

Wizard 13.05.2012 20:45

Straszna wiadomość z Wrocławia - dziś na torze zginął Lee Richardson, świetny i zasłużony żużlowiec... Brak słów.

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/28...lee-richardson

xanti1906 13.05.2012 20:48

O wiele gorzej wyglądające wypadki kończyły się na zwykłych stłuczeniach, Lee nie miał tyle szczęścia...

GonzoNS 13.05.2012 21:45

odbycie się następnego meczu pokazuje jaki ten świat jest przejebany, Golloba szanowałem

labtec 13.05.2012 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wizard (Post 1249288)
Straszna wiadomość z Wrocławia - dziś na torze zginął Lee Richardson, świetny i zasłużony żużlowiec... Brak słów.

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/28...lee-richardson


nigdzie na necie nie napisali, co mu się stało ?
tj. w skutek jakich obrażeń odniósł śmierć ?

Jak Cegielskiemu, kierownica przebiła płuco ? Czy coś z rdzeniem kręgowym ?

fialo 13.05.2012 21:55

Sam wypadek nie wyglądał jakoś strasznie groźnie, wiele gorsze kończyły się potłuczeniami.

Richardson wstał, był przytomny, jednak uskarżał się na ból w nodze, więc pojechał do szpitala, w szpitalu nie mógł złapać oddechu, zdiagnozowano krwotok wewnętrzny, jednak było już za późno. Życie ludzkie jest kruche..

Tu jest video, jak ktoś ma zainstalowanego Silverlighta ---> http://sport.tvp.pl/zuzel/enea-ekstr...e-zyje/7357070

Zachowanie Stali Gorzów to "lekka" żenada..

kornd 04.06.2012 17:06

Eduard Khil znany jako "Mr. Trololo" nie żyje:

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artyk...il-pan-trololo

Kocur 14.06.2012 07:41

Cytat:

Człowiek niezwykle łagodny, uwrażliwiony na absurdy rzeczywistości - tak wspominany jest Stanisław Bareja. Dziś, 14 czerwca, przypada 25. rocznica śmierci twórcy takich komedii "Miś", "Brunet wieczorową porą", "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz"
Codziennie przechodzę przez Rondo Barei i stwierdzam że Staszek jest nieśmiertelny - rondo tak samo komedia jak jego filmy :)

JEDREK76 16.06.2012 18:57

http://fakty.interia.pl/polska/news/...e-zyje,1810574

Szok. Co prawda Gość nie z mojej parafii, często się z Nim nie zgadzałem, ale przyznam, że podziwiałem jako twórcę jednej z najlepszych na świecie jednostek specjalnych. Podziwiałem także za bezkompromisowość sądów. Można się z Nim było nie zgadzać, mieć całkowicie odmienne zdanie ale nie można mu było odmówić Patriotyzmu.
Szok, aż mi się wierzyć nie chce, że tak mocny, twardy i charakterny Człowiek mógł odejść w taki sposób... mimo wszystko...

Wieczne Odpoczywanie Racz Mu Dać Panie.

Piesek z krainy Pejsów 16.06.2012 18:58

Nie żyje twórca GROMu gen.Petelicki, media mówią o samobójstwie...

Banitaz 16.06.2012 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Piesek z krainy Pejsów (Post 1257696)
Nie żyje twórca GROMu gen.Petelicki, media mówią o samobójstwie...

Ja pier.... Nie moge w to uwierzyć. Kiedyś go spotkałem. Nie za bardzo wierze w samobójstwo, znając stosunek Pana Generała do rządu.

Lacrima 16.06.2012 22:32

Tu coś więcej na ten temat:
http://niezalezna.pl/29972-gen-petelicki-nie-zyje

Naprawdę ciężko uwierzyć w kolejne samobójstwo.

Don Donson 16.06.2012 22:44

Ta śmierć to katastrofa.
Absolutnie to nie jest samobójstwo!!!

wislacki 16.06.2012 22:56

Coraz straszniej się robi w Polsce :shock:
Człowiek, który wiedział masę niewygodnych faktów, niejednokrotnie się nimi dzielił.
Do tego to samobójstwo, wydawać by się mogło człowiek o żelaznej, niewzruszonej psychice, co zresztą potwierdzają wypowiedzi osób, które były z nim blisko. :-/ Ciężko w to wszystko uwierzyć, choć Generała znałem tylko z jego wypowiedzi.

No i ta data, najwygodniejszy dzień by pozbyć kogoś takiego jak on. Jutro w prasie przeczytamy jedynie o Euro i dymisji Smudy...

Wizard 16.06.2012 23:10

Szok i niedowierzanie. Aż niemożliwe w jakim państwie my żyjemy. Samobójstwo? Absolutnie nie wierzę. Nie Petelicki.

murray 16.06.2012 23:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislacki (Post 1257770)
Coraz straszniej się robi w Polsce :shock:
Człowiek, który wiedział masę niewygodnych faktów, niejednokrotnie się nimi dzielił.
Do tego to samobójstwo, wydawać by się mogło człowiek o żelaznej, niewzruszonej psychice, co zresztą potwierdzają wypowiedzi osób, które były z nim blisko. :-/ Ciężko w to wszystko uwierzyć, choć Generała znałem tylko z jego wypowiedzi.

No i ta data, najwygodniejszy dzień by pozbyć kogoś takiego jak on. Jutro w prasie przeczytamy jedynie o Euro i dymisji Smudy...

Tym bardziej, że jutro niedziela.

Ponoć ostatnią osobą z jaką rozmawiał Petelicki to Radek Sikorski.

laurence 13.07.2012 18:35

Cytat:

Polski pięściarz, dwukrotny mistrz olimpijski Jerzy Kulej nie żyje - podało Orange Sport. Legendarny bokser miał 71 lat.
Kulej był najwybitniejszym polskim bokserem w historii, dwukrotnym złotym medalistą olimpijski (1964 Tokio, 1968 Meksyk) i dwukrotnym mistrzem Europy (1963, 1965). W latach 2001 - 2005 był posłem na sejm z ramienia SLD.

W ostatnim czasie często występował w telewizji jako komentator walk bokserskich.
Wielka szkoda.

darotsok73 13.07.2012 18:54

Właśnie czytałem. Wielki gośc wielki sportowiec. Wielka strata. Dziękujemy Panie Jerzy. ......

Kocur 21.07.2012 17:04

Cytat:

Nad ranem w swoim domu w Warszawie w wieku niespełna 88 lat zmarł Andrzej Łapicki - jeden z najwybitniejszych polskich aktorów oraz reżyser
Nowemu pokoleniu aktorów jeszcze bardzo daleko do mistrzostwa :(

picasso 29.07.2012 21:48

kolejny aktor.szkoda go bardzo. August Kowalczyk 91 lat,wiezień z Oświęcimia

http://img.interia.pl/wiadomosci/nim...rl_5849606.jpg

picasso 11.08.2012 19:34

Jan Sawka.znakomity rysownik

http://img.interia.pl/wiadomosci/nim...je_5864797.jpg

kreseq 25.08.2012 21:27

Amerykański astronauta Neil Armstrong, który jako pierwszy człowiek stanął na Księżycu, zmarł w wieku 82 lat - podała w sobotę agencja Reutera.


Neil Alden Armstrong był pierwszym człowiekiem, który stanął na Księżycu. W 1969 r. był dowódcą misji Apollo 11, która dotarła ziemskiego satelitę. Powiedział wtedy słynne słowa: "Dla człowieka to jeden mały krok, dla ludzkości skok ogromny". Armstrong postawił stopę na Księżycu 20 lipca 1969 roku.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl