![]() |
Cytat:
Może sie przyznała bo liczyła na nagrode (100 tyś zł) ? |
Cytat:
|
Ale wy łykacie wszystko co wam media wcisną :D Nie znaleziono ciała a więc nic nie wiadomo skąd wiecie czy to nie część sledztwa ? zamiast myśleć samodzielnie i poczekać na rozwiązanie to już byście pół świata usadzili na państwowe wakacje
|
|
Dzisiaj zmarła Whitney Houston... miała zaledwie 48 lat....
|
Bardzo smutna wiadomość. Przepiekny głos. Wspaniałe utwory. Piekne młode czasy z jej piosenkami w tle. Niech spoczywa w pokoju.
za wcześnie, stanowczo za wcześnie. |
Cytat:
Pamięć i chwała ! |
W miniony weekend zginął 32-letni kibic Wisły pochodzący z okolic Wieliczki - Rafał, znany jako Kevin. Był z Wisłą na dobre i na złe, zjeździł za nią wiele stadionów, chodził na sektor X.
Poniósł śmierć najprawdopodobniej w wyniku nieszczęśliwego wypadku, spadając z poręczy schodów w klubie przy krakowskim Rynku. |
Zmarł Henryk Bałuszyńskil
http://www.90minut.pl/news/182/news1...luszynski.html Pamiętam mój pierwszy na zywo mecz kadry. Polska-Bialorus w Mielcu. Balu robił co chciał na lewym skrzydle. |
Włodzimierz Smolarek...legenda piłki nożnej w Polsce miał 54 lata
|
|
Nie żyje polski artysta, Bogusław Mec... Chorował na białaczkę.
http://muzyka.onet.pl/galerie/bogusl...#photo11543035 |
Cytat:
Polski akcent w historii rozwoju branży IT |
Cytat:
On tylko urodził się na Polskiej ziemi. Oczywiście, jak każdego człowieka szkoda [*] |
Dziś, w wieku 82 lat, zmarł Jan Suzin - legenda polskiej telewizji:
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/nie-z...wiadomosc.html |
Prośba od Borysa- niewidomego kibica Wisły o zamieszczenie tej informacji. Zmarł Pan Henryk Kot- osoba pracująca między innymi z osobami niewidomymi, pomagająca im i przede wszystkim zajawiająca na sport i mecze. Jak mówi Borys, to dzięki Niemu pojawil się na Wisełce, uwierzył, że pomimo niepełnosprawności może być kibicem i uczestniczyć w wiślackim życiu, radzić sobie z przeciwnościami losu i osiągnąć liczbę 100 wyjazdów. Człowiek, który potrafił dać nadzieję na inne życie osobom upośledzonym, zaszczepić w nich pasję, pokazać jak otworzyć się na ludzi i zachęcić do aktywności. Dla wielu z nich był jak ojciec...
|
Cytat:
Żegnaj Przyjacielu Tych, którym dawałeś radość!!! |
Zmarł profesor Wiesław Chrzanowski, twórca i honorowy prezes Zjednoczenia Chrześcijańsko- Narodowego, marszałek sejmu pierwszej kadencji. Miał 88 lat.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...l?ticaid=1e5d3 |
Zmarł Adam Yauch - jeden z członków Beastie Boys...
|
Straszna wiadomość z Wrocławia - dziś na torze zginął Lee Richardson, świetny i zasłużony żużlowiec... Brak słów.
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/28...lee-richardson |
O wiele gorzej wyglądające wypadki kończyły się na zwykłych stłuczeniach, Lee nie miał tyle szczęścia...
|
odbycie się następnego meczu pokazuje jaki ten świat jest przejebany, Golloba szanowałem
|
Cytat:
nigdzie na necie nie napisali, co mu się stało ? tj. w skutek jakich obrażeń odniósł śmierć ? Jak Cegielskiemu, kierownica przebiła płuco ? Czy coś z rdzeniem kręgowym ? |
Sam wypadek nie wyglądał jakoś strasznie groźnie, wiele gorsze kończyły się potłuczeniami.
Richardson wstał, był przytomny, jednak uskarżał się na ból w nodze, więc pojechał do szpitala, w szpitalu nie mógł złapać oddechu, zdiagnozowano krwotok wewnętrzny, jednak było już za późno. Życie ludzkie jest kruche.. Tu jest video, jak ktoś ma zainstalowanego Silverlighta ---> http://sport.tvp.pl/zuzel/enea-ekstr...e-zyje/7357070 Zachowanie Stali Gorzów to "lekka" żenada.. |
Eduard Khil znany jako "Mr. Trololo" nie żyje:
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artyk...il-pan-trololo |
Cytat:
|
http://fakty.interia.pl/polska/news/...e-zyje,1810574
Szok. Co prawda Gość nie z mojej parafii, często się z Nim nie zgadzałem, ale przyznam, że podziwiałem jako twórcę jednej z najlepszych na świecie jednostek specjalnych. Podziwiałem także za bezkompromisowość sądów. Można się z Nim było nie zgadzać, mieć całkowicie odmienne zdanie ale nie można mu było odmówić Patriotyzmu. Szok, aż mi się wierzyć nie chce, że tak mocny, twardy i charakterny Człowiek mógł odejść w taki sposób... mimo wszystko... Wieczne Odpoczywanie Racz Mu Dać Panie. |
Nie żyje twórca GROMu gen.Petelicki, media mówią o samobójstwie...
|
Cytat:
|
Tu coś więcej na ten temat:
http://niezalezna.pl/29972-gen-petelicki-nie-zyje Naprawdę ciężko uwierzyć w kolejne samobójstwo. |
Ta śmierć to katastrofa.
Absolutnie to nie jest samobójstwo!!! |
Coraz straszniej się robi w Polsce :shock:
Człowiek, który wiedział masę niewygodnych faktów, niejednokrotnie się nimi dzielił. Do tego to samobójstwo, wydawać by się mogło człowiek o żelaznej, niewzruszonej psychice, co zresztą potwierdzają wypowiedzi osób, które były z nim blisko. :-/ Ciężko w to wszystko uwierzyć, choć Generała znałem tylko z jego wypowiedzi. No i ta data, najwygodniejszy dzień by pozbyć kogoś takiego jak on. Jutro w prasie przeczytamy jedynie o Euro i dymisji Smudy... |
Szok i niedowierzanie. Aż niemożliwe w jakim państwie my żyjemy. Samobójstwo? Absolutnie nie wierzę. Nie Petelicki.
|
Cytat:
Ponoć ostatnią osobą z jaką rozmawiał Petelicki to Radek Sikorski. |
Cytat:
|
Właśnie czytałem. Wielki gośc wielki sportowiec. Wielka strata. Dziękujemy Panie Jerzy. ......
|
Cytat:
|
kolejny aktor.szkoda go bardzo. August Kowalczyk 91 lat,wiezień z Oświęcimia
http://img.interia.pl/wiadomosci/nim...rl_5849606.jpg |
|
Amerykański astronauta Neil Armstrong, który jako pierwszy człowiek stanął na Księżycu, zmarł w wieku 82 lat - podała w sobotę agencja Reutera.
Neil Alden Armstrong był pierwszym człowiekiem, który stanął na Księżycu. W 1969 r. był dowódcą misji Apollo 11, która dotarła ziemskiego satelitę. Powiedział wtedy słynne słowa: "Dla człowieka to jeden mały krok, dla ludzkości skok ogromny". Armstrong postawił stopę na Księżycu 20 lipca 1969 roku. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl