![]() |
Ej a gdy mamy stały fragment gry to są spalone?
Powinien być zakaz wnoszenia trąbek na stadion, przecież tak nimi napierd*lają, że dramat. |
Cytat:
|
i chyba rogami,ale tam to i tak nieda sie spalonego zrobic :D
|
Trąbki, dziwi się ten kto nigdy nie oglądał choćby Pucharu Afryki.
Póki co, Meksyk gra w piłkę, RPA próbuje im przeszkadzać. |
Przepraszam, ale czy sie przesłyszałem i Gmoch powiedział że przy bramce był ewidentny spalony ?
edit: Ok, wszystko jasne |
Cytat:
|
Cytat:
|
Już wyjaśnili - spalony był.
|
Cytat:
|
Znajomość zasad komentatorów po prostu poraża. Chociaż jeszcze bardziej denerwują mnie te pieprzone trąbki
|
Żenada na całego... Ile będą jeszcze trzymać tych dyletantów w TV?! Nie ma kogoś młodego, niech się uczą od C+. A spalonego nie było, bo obrońca RPA cały czas stał na linii bramkowej... Oczywiście będą iść w zaparte przez cały mecz i po również, że spalony był ehh.
|
Cytat:
Zawodnik Meksyku strzelił głową - w tym momencie dobijający potem piłke zawodnik stał między przedostatnim a ostatnim piłkarzem RPA. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Hmmm jeśli tak to zwracam honor ;)
|
Bramka dla RPA, nie dobrze :P
Śmiało można powiedzieć, że Polska reprezentacja jest 100 lat za murzynami na ten moment. |
ale urwał!! fajnie jakby pierwsza bramka na MŚ okazała sie najładniejśzą na całych mistrzostwach, bo pieknie pajęczynke sciagnął
|
Te trabki maja dzwiek jak jakies stado os hehe Bez sensu, by cos zaczeli spiewac ale nie ma co liczyc skoro nawet swojego hymnu nie umieli glosno zaspiewac.
Od kiedy ten przepis obowiazuje ze bramkarz po wyjsciu za linie napastnika jest traktowany jako obronca a ostatni pilkarz nie wyznacza lini spalonego? -nie wiem czy to w ogole dobrze napisalem :P ale chodzi wlasnie o taka sytuacje jak przy tym spalonym przy golu dla Meksyku |
Apropo trąbek...... RPA jest świetnie przygotowane kibicowsko na zorganizowanie Pucharu Świata w skokach narciarskich.
|
Dokładnie, niedojrzeli do takich widowisk- ileż można dymać w te trąbki.
Oglądam a raczej słucham ten mecz plecami do telewizora siedząc na kompie bo mnie to stado os irytuje, chyba włączę muzyke...... :-) |
Cytat:
Zasady mówią tak: Zawodnik jest na pozycji spalonej, jeżeli w momencie podania do niego piłki, znajduje się bliżej linii końcowej boiska (połowy przeciwników) niż piłka i przedostatni zawodnik drużyny broniącej, o ile nie znajduje się na własnej połowie boiska. Samo przebywanie na pozycji spalonej nie jest jeszcze przekroczeniem przepisów. |
67' meczu i komentarz: niewiele ponad kwadrans do zakończenia spotkania :shock:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Niespodzianka. Po pierwszej polowie Meksyk powinien prowadzic, ale jezeli Franco nie wykorzystuje 3 znakomitych sytuacji... Potem meksykanie zupelnie staneli(czyzby kontynent poraz kolejny odegra wazna role w wynikach?), a RPA sie rozkrecilo. Sedzia popelnil blad, bo przy stanie 1 : 0 byl faul na zawodniku RPA w polu karnym i niewiadomo jak potem potoczyloby sie to wszystko. Ogolnie calkiem ciekawe rozpoczecie.
|
Dobrze że Banana-Banana nie wygrali... Jaja będą jak jeszcze z grupy wyjdą...
|
Ten Kuhne do Wisły, tylko nie wiem czy nas na niego stać :)
|
Cytat:
|
Pierwsze koty za płoty. Mecz całkiem, całkiem.
Te trąbki to powinni w kosmos wypierniczyć :) |
Moim zdaniem RPA właśnie znacząco zredukowało szanse na wyjście z grupy. W drugiej połowie byli zdecydowanie lepsi, przy 1-1 mieli piłkę meczową (słupek). Głupio stracili prowadzenie, gdy wydawało się że kontrolowali mecz.
Ten wynik powinien cieszyć Urugwaj i Francję, dla mnie faworytów tej grupy. PS. są już skargi na wuwuzele: http://www.sport.pl/MS2010/1,105712,..._mundialu.html |
Uff! Nie byloby takich emocji, gdyby nie kupon w bet-at-home na Meksyk z podporka :-)
Swietny wynik, choc bardziej liczylem na Meksykanow. |
Nic dziwnego, każdego szanującego się kibica to irytuje jak nie wkur*ia.
Czekam na Francję, mogłem obstawić, że wygrają bo kurs na nich 2.15 w totomixie a liczę, że pojadą z Urugwajem z 2:0 :) :-) |
Dobra czekam na mecz Urugwaj-Francja to była rozgrzewka przed wieczorem :P
|
Mecz był bardzo dobry i bardzo fajnie mi się go oglądało. Szkoda niewykorzystanych okazji RPA, zwłaszcza tego słupka pod koniec. Wkurzają te trąbki i to bardzo, jak im się tak chciało przez cały mecz dmuchać w te rury to nie wiem. Mam nadzieje, że na meczu Urugwaj - Francja już nie będzie tak bardzo tego słychać, niech to jakoś wyciszą bo słuchać tego przez cały mundial to bym w życiu nie zniósł.
|
Masakra z tymi trąbkami. Byłem kilka miesiecy temu na siatkarkach Wisły i tam politechnika chyba miała jakos 20 trąbek i się wytrzymać nie dało. było nas koło 30 a sami siebie nie słyszelismy :/ A tam jest pewnie z 20-30k takich trąbek. Współczuje tym ludziom na trybunach.
co to meczu to dobrze, że remis bo stawiałem na RPA z podpórką. Chociaż Meksyk miał przewage, to nie udało im się tego wykorzystać. Teraz czekamy na drugi mecz. |
dawno tak cicho telewizji nie słuchałem :-)
|
To ja jakiś inny jestem, bo mi to aż tak bardzo nie przeszkadzało... Wkurzało co jakiś czas... Ale żeby mnie to w****... to musiałbym tam z nimi siedzieć...;p
|
Nie ma się co śmiać z czarnuchów bo jak sobie teraz pomyślę to jest wielce prawdopodobne że będziemy pierwszymi gospodarzami w historii którzy nie wygrają żadnego meczu :lol:
Ba, ani punktu nie zdobędziemy :) |
Cytat:
|
Cytat:
Lepiej tego nie mogłeś ująć, jak dobitnie to dobitnie :lol: A ja zwrócę uwagę na arbitra pan Raszwan Irmatow moim zdaniem bardzo dobrze sędziował zawody. Nic mu nie można zarzucić przynajmniej w moim odczuciu w odpowiednim momencie stosował przywilej korzyści, wstrzymywał akcję a powiem obawiałem się jego sędziowania nie wiedziałem jak sobie poradzi z presją, a tu dobre zawody. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl