Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [16 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Kraków, niedziela 6 grudnia godz. 14:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6684)

Devonisch 06.12.2009 15:50

Może oni jeszcze się nie otrząsneli po szokującej wiadomości o wprowadzeniu wyższego podatku od gier hazardowych w kasynach:)

masterlag 06.12.2009 15:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fan01 (Post 826225)
Ja .......e, od tego meczu chujowsze są tylko wasze komentarze. Takie bla bla bla, jakie sie slyszy pod blokiem jak sie 3 babuleńki zbiorą - że tu boli, tam boli, młodzież ..... a zakupy cięzkie.
Wy tak samo pieprzycie. Nie mam zamiaru ich bronić po derbach czy Legii, ale ****a, mamy pierwsze miejsce i 3 punkty przewagi nad wiceliderem, jak sie uda cos strzelić to pięc punktow, a wy jęczycie o amatorach, nieudacznikach czy 5 lidze kazachskiej.
a kto ma obecnie tam coś grac niby? Jop? Diaz? Jirsak? Ćwielong? przecież to miała być głęboka rezerwa i gdyby nie kontuzje 5 ( PIĘCIU ****A!) podstawowych graczy wychodzili by na ogony z Odrą czy Koroną - a tak muszą grać co tydzień przez 90 minut.
troche pokory panowie, wiem ze mistrzostwa i wycieczki do Londynu czy Rzymu rozpuściły nie jednego, ale z obecnym składem, z może 11 piłkarzami bedacymi w stanie grać na jakimś poziomie lider i zapewne cala zima spedzona w fotelu lidera jest sukcesem.
wystarczy dokupic jakiegos srodkowego obronce zeby Głowa z Marcelo mieli zmiennika, a jak sie wylecza w koncu Boguski, Sobol, Garguła czy Głowacki, jak w końcu nie bedziemy musieli ogladac wyczynow Jopa czy Diaza, to rewanze z Cracovia czy Legia bedziemy ogladac z blogim usmiechem na mordzie i znowu spotkamy sie na fecie...

Nie no oczywiście. Co tam, że możemy być Lechem z poprzedniego sezonu- mamy 1 miejsce i wgl jest taka bajka, że głaskajmy ich! Tylu kontuzjowanych... No kurczę, że też za Pawła Brożka gra Ćwielong. Tamten to ma taką formę, że jakby tylko nie urazik jakiś tam to pyknął by dziś nawet i ze cztery brameczki!
Sam pieprzysz jak babcia z jajkami przed klatką... :-P

63.5 Kg 06.12.2009 15:57

Juz za 2 kolejki nie bedziemy miec tych 3 pkt kolego...

bebeto 06.12.2009 15:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fan01 (Post 826225)
Ja .......e, od tego meczu chujowsze są tylko wasze komentarze. Takie bla bla bla... ... jak sie uda cos strzelić to pięc punktow, a wy jęczycie o amatorach...

No twój komentarz powala...:shock:

IncognitoTSW 06.12.2009 15:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fan01 (Post 826225)
Ja .......e, od tego meczu chujowsze są tylko wasze komentarze. Takie bla bla bla, jakie sie slyszy pod blokiem jak sie 3 babuleńki zbiorą - że tu boli, tam boli, młodzież ..... a zakupy cięzkie.
Wy tak samo pieprzycie. Nie mam zamiaru ich bronić po derbach czy Legii, ale ****a, mamy pierwsze miejsce i 3 punkty przewagi nad wiceliderem, jak sie uda cos strzelić to pięc punktow, a wy jęczycie o amatorach, nieudacznikach czy 5 lidze kazachskiej.
a kto ma obecnie tam coś grac niby? Jop? Diaz? Jirsak? Ćwielong? przecież to miała być głęboka rezerwa i gdyby nie kontuzje 5 ( PIĘCIU ****A!) podstawowych graczy wychodzili by na ogony z Odrą czy Koroną - a tak muszą grać co tydzień przez 90 minut.

No tak. Jirsak został zakupiony za kilkaset tysięcy euro aby grzać ławę i wchodzić na końcówki z Odrą. Twój komentarz naprawdę mądry.

masterlag 06.12.2009 16:05

Andrzej Niedzielan nas pozdrawia. . .

brylant17 06.12.2009 16:05

ja pie.......


Panie Skorża sprzedaj pan jeszcze pół składu do Ruchu i h....

Aimable 06.12.2009 16:06

Jestem osoba cierpliwą - mają teraz szansę na pokazanie czy mają jaja czy nie.... Bo ile moża przeżywać upokorzeń, łącznie z bramą strzeloną przez Wtorka...

63.5 Kg 06.12.2009 16:06

Wypierd...pilkarzyny razem z tym treneiro....!!

bebeto 06.12.2009 16:06

No i się k...rwa udało strzelić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vaazon 06.12.2009 16:06

Pięknie to zrobił Niedzielan! A potem jak przebiegł obok Skorży i krzyczał coś w stylu: I CO I CO?

luke1906 06.12.2009 16:07

Buahahahaha

A my mamy Piotrusia Ćwielonga :)

coberec 06.12.2009 16:07

Qwa Jop!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MatixNH 06.12.2009 16:07

ten Jop to juz mnie do szału doprowadza! ;/ gra jak amator , popełnia 3 razy tyle błędów co Mariusz w najgorszych meczach i teraz tez ładnie Andrzeja popilnował... POZBYĆ SIĘ GO JAK NAJSZYBCIEJ TRZEBA!

brylant17 06.12.2009 16:07

Panie Skorża pakuj się pan

Eustachy 06.12.2009 16:08

No to teraz kazdy moglby w zasadzie postawic u buka dorobek zycia, ze Wisla juz sie nie podniesie, jak zawsze w tym sezonie po stracie gola.

Zreszta o czym tu gadaC...w tej polowie jeszcze nie bylo celnego strzalu na bramke.
W pierwszej polowie byl jeden. Normalnie ULTRAOFENSYWA !!

P.e.c.h 06.12.2009 16:09

o 2:56 jest pośpiech do Radomia.
Spokojnie Maciek zdązysz.

Vuko 06.12.2009 16:09

Dziękujemy ci panie Skorża za transfer Jopa.

TymonPRO 06.12.2009 16:09

Mariusz Jop naszym przyjacielem jest :D :D to juz jest śmieszne

Kibic_1906 06.12.2009 16:09

BRAWO NIEDZIELAN!! Kur*a nei moge tego ogladac , srac na tych calych pilkarzykow , oni NIE SA GODNI NOSIC NASZYCH BARW , to co robia to ludzkie pojecie przechodzi , niech im Ruch wpiedoli 3-0 i niech Skorża sie zwija z Krakowa bo to co sie dzieje to jest nie do pojecia! PIAST Gliwice z całym szacunkiem gral ładniejsza piłke!

klubus 06.12.2009 16:09

no to skorża musi coś zrobic bo jak przegra to wyleci
p.s. kur... znów ten jop!

brylant17 06.12.2009 16:10

Jezu Łobo wchodzi

Luissss81 06.12.2009 16:10

I znowu będzie strata punktów z taką grą. Szkoda, że tak łatwo odpuściliśmy Niedzielana. Przynajminej potrafi prosto strzelić. Łobo wchodzi- wzmacniamy atak haha.

vaazon 06.12.2009 16:10

Niektórzy patrzyli na grę Wisły przez różowe okulary z Odrą. Cały czas jednak powtarzam - Odraz w I połowie stała, w drugiej zaczęła biegać to przegraliśmy ją 0:1. Cracovia i teraz Ruch też biegają, a nasi Wiślacy nie dają sobie rady z drużynami, które nie zamykają się na własnej połowie i nie kopią baloników do przodu.

For_FuN_ 06.12.2009 16:10

Kiedy Malecki nauczy sie wykonywac rzuty wolne? 5 w dzisiejszym spotkaniu i wszystkie nieudane.

TymonPRO 06.12.2009 16:10

Marcelo w ataku więcej by zrobił niż każdy inny gwiazdor

tommiyacht 06.12.2009 16:10

powiedzcie mi bo juz mnie cholera bierze. jaka jets korzysc z tego ze piłka leci po ziemi do Piotrka Brozka a ten przyjmuje ją tak (SPECJALNIE) ze podnosi ją ponad głowe !!!!

63.5 Kg 06.12.2009 16:11

I w taki sposob stalismy sie zespolem przecietnym w polskiej lidze ktory moze ograc juz kazdy...

Grisza1 06.12.2009 16:11

Noooo Łobodziński, tajna bron Skorży.... ;D

TymonPRO 06.12.2009 16:12

i Gol jednak jakieś ambicje są

pikey 06.12.2009 16:12

Dlaczego taka akcja zdarza się raz na pół roku??

ArturTS 06.12.2009 16:12

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesttttttttttttttttt Ku^#@%#%%wa !!!!!!!!!

vaazon 06.12.2009 16:13

łobo maradinho!

coberec 06.12.2009 16:13

Jeeeeeeeeeeessssssssssssssstttttttttttttttttttttt! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Devonisch 06.12.2009 16:13

Czy to łyse ruskie drewno wystawi kiedyś łaskawie kopyto by przeciąć dośrodkowanie??

bebeto 06.12.2009 16:13

Mały ładna asysta.Tyle.

klubus 06.12.2009 16:13

Jeszcze Jeden!!!!!

Eustachy 06.12.2009 16:13

Cholera jasna, nie wierze...udalo sie odrobic. Niezle jaja.

Krolik 06.12.2009 16:13

Ops... Brozek.... :-)

iiYama 06.12.2009 16:13

Już myślałem że Wojtek to spierdzieli ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl