![]() |
Może oni jeszcze się nie otrząsneli po szokującej wiadomości o wprowadzeniu wyższego podatku od gier hazardowych w kasynach:)
|
Cytat:
Sam pieprzysz jak babcia z jajkami przed klatką... :-P |
Juz za 2 kolejki nie bedziemy miec tych 3 pkt kolego...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Andrzej Niedzielan nas pozdrawia. . .
|
ja pie.......
Panie Skorża sprzedaj pan jeszcze pół składu do Ruchu i h.... |
Jestem osoba cierpliwą - mają teraz szansę na pokazanie czy mają jaja czy nie.... Bo ile moża przeżywać upokorzeń, łącznie z bramą strzeloną przez Wtorka...
|
Wypierd...pilkarzyny razem z tym treneiro....!!
|
No i się k...rwa udało strzelić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
Pięknie to zrobił Niedzielan! A potem jak przebiegł obok Skorży i krzyczał coś w stylu: I CO I CO?
|
Buahahahaha
A my mamy Piotrusia Ćwielonga :) |
Qwa Jop!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
ten Jop to juz mnie do szału doprowadza! ;/ gra jak amator , popełnia 3 razy tyle błędów co Mariusz w najgorszych meczach i teraz tez ładnie Andrzeja popilnował... POZBYĆ SIĘ GO JAK NAJSZYBCIEJ TRZEBA!
|
Panie Skorża pakuj się pan
|
No to teraz kazdy moglby w zasadzie postawic u buka dorobek zycia, ze Wisla juz sie nie podniesie, jak zawsze w tym sezonie po stracie gola.
Zreszta o czym tu gadaC...w tej polowie jeszcze nie bylo celnego strzalu na bramke. W pierwszej polowie byl jeden. Normalnie ULTRAOFENSYWA !! |
o 2:56 jest pośpiech do Radomia.
Spokojnie Maciek zdązysz. |
Dziękujemy ci panie Skorża za transfer Jopa.
|
Mariusz Jop naszym przyjacielem jest :D :D to juz jest śmieszne
|
BRAWO NIEDZIELAN!! Kur*a nei moge tego ogladac , srac na tych calych pilkarzykow , oni NIE SA GODNI NOSIC NASZYCH BARW , to co robia to ludzkie pojecie przechodzi , niech im Ruch wpiedoli 3-0 i niech Skorża sie zwija z Krakowa bo to co sie dzieje to jest nie do pojecia! PIAST Gliwice z całym szacunkiem gral ładniejsza piłke!
|
no to skorża musi coś zrobic bo jak przegra to wyleci
p.s. kur... znów ten jop! |
Jezu Łobo wchodzi
|
I znowu będzie strata punktów z taką grą. Szkoda, że tak łatwo odpuściliśmy Niedzielana. Przynajminej potrafi prosto strzelić. Łobo wchodzi- wzmacniamy atak haha.
|
Niektórzy patrzyli na grę Wisły przez różowe okulary z Odrą. Cały czas jednak powtarzam - Odraz w I połowie stała, w drugiej zaczęła biegać to przegraliśmy ją 0:1. Cracovia i teraz Ruch też biegają, a nasi Wiślacy nie dają sobie rady z drużynami, które nie zamykają się na własnej połowie i nie kopią baloników do przodu.
|
Kiedy Malecki nauczy sie wykonywac rzuty wolne? 5 w dzisiejszym spotkaniu i wszystkie nieudane.
|
Marcelo w ataku więcej by zrobił niż każdy inny gwiazdor
|
powiedzcie mi bo juz mnie cholera bierze. jaka jets korzysc z tego ze piłka leci po ziemi do Piotrka Brozka a ten przyjmuje ją tak (SPECJALNIE) ze podnosi ją ponad głowe !!!!
|
I w taki sposob stalismy sie zespolem przecietnym w polskiej lidze ktory moze ograc juz kazdy...
|
Noooo Łobodziński, tajna bron Skorży.... ;D
|
i Gol jednak jakieś ambicje są
|
Dlaczego taka akcja zdarza się raz na pół roku??
|
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesttttttttttttttttt Ku^#@%#%%wa !!!!!!!!!
|
łobo maradinho!
|
Jeeeeeeeeeeessssssssssssssstttttttttttttttttttttt! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
Czy to łyse ruskie drewno wystawi kiedyś łaskawie kopyto by przeciąć dośrodkowanie??
|
Mały ładna asysta.Tyle.
|
Jeszcze Jeden!!!!!
|
Cholera jasna, nie wierze...udalo sie odrobic. Niezle jaja.
|
Ops... Brozek.... :-)
|
Już myślałem że Wojtek to spierdzieli ;)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl