![]() |
no wreszcie jaka dobra akcja, bravo maly! 2:0
|
2-0 MAŁECCCCCCCCCCCCCCKI i rajd :D
|
oj Mały xD
|
2:0 ! Zaraz odświeżę stronę i zobacze komentarze 'Co z tego że 2:0 skoro grają żenadę' a za przeproszeniem co mają grać na tak nierównym boisku kiedy przeciwnik ma za zadanie po prostu wybić piłkę albo przewrócić stosująć 'ciało'
|
hahahaha, a juz chcialem krzyczec kur** czemu Kirmowi nie podajesz ? :D
|
0:2 :P. Heh prosze czyzbysmy wracali na stre tory?:).
Hahahaha, w stylu Maradony:D |
Ten mecz sie niczym nie różni niz te z Legią i Cracovią tylko po prostu jesteśmy skuteczni juz 2-0 !!!!!!!!!!!!
|
niezla brama Malego, czemu nie moglo tak byc z Pasami?
|
Wierle trzeba było?? Odrobinę jaj i chęci.
|
Choćbyśmy tym pastuchom strzelili i tuzin bramek, derbowej hańby to nie zmyje...
|
Cytat:
:lol::lol::lol: (10znaków) |
Usłyszał ktoś co śpiewali kibice Odry po golu na 2:0 ?
edyta: Tylko_Wisła! masz rację, mój błąd |
Cytat:
|
alez mnie to denerwuje jeden ma pilke a reszta stoi .... sdjfifgksdjgfsdhfh
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
To chyba nasi śpiewali Z relacji TWSD "Wy jesteście gwiazdorami, czemu z Odrą nie z żydami" Edit : Andraż :D |
Mariusz Karate Jop
Kirrrrrrrrrm 3-0 jaka brama :D czego tak z pasami nie grali? |
uuuuuuuuuuuoooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
loooooooooo kirm!!!!!!!!!!!! ale brama!!!!!!!!!!!!!
|
Woooooooooooooooooooooooooooooooowwwwwwwwwwwww!!!! ! Kirm!!!!
|
Łożesztyyyyyyyyyyyy Kirm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:shock:
|
Moje spostrzeżenia: gramy pewniej po zdobytych bramkach, a to przekłada się na mniej błędów technicznych i błędów z przyjęciem piłki etc. Ale do momentu pierwszego gola graliśmy podobnie do ostatnich meczów.
Obawiam się, że to nie tyle wina trenera (chociaż jest też w tym jego udział), co fakt, że mamy wielu piłkarzy, który są "dobrzy". Tylko dobrzy, nie wyróżniający się z ligowej szarości. Po prostu, są za słabi na Wisłę. Mam jednak nadzieję, że się myle. |
ooOOOKlsdsdsds KIRM xD
|
Alez goool!!!
|
Brawo Kirm!! ale petarda
|
Rozwalmy ta Odre !!!
|
Kirm ma uderzenie, Kirm jest swietny, ale nie zawsze umie i nie chce tego pokazac ?
|
Ale brama. ohohoho
|
Jest ktos w stanie mi wytlumaczyc dlaczego ta druzyna jest tak malo ambitna, ze przy niekorzystnym wyniku nie moze grac na takim poziomie jak teraz przy prowadzeniu?
|
a ktoś wcześniej pisał że po co Kirm dziś w składzie ;]
brawo ładować bramy ile wlezie!!! :) ale zauważcie jak gramy, czasem jest u nas tylko 3 obrońców bo Brożek do pomocy się włącza tak ma być! i przede wszystkim AMBICJA!! |
Nie wiem co się dzieje - nagle zawdnicy Wisły nabyli umiejętności, których im brakowało w meczu z Cracovią??, eh
|
Może po prostu Kirm na prawej jest świetny a na lewej tragiczny? Ciekawe kto ich zmotywował chyba Boguś :D
|
2 bramki kolejki w jednym meczu....I tylko dlatego , że IM SIĘ CHCIAŁO!!!
|
Ja mam ****a wielka prosbe do Skorzy. Niech on ****a kupi jakies dzrzewo bo nawet drzewo posadzone na srodku boiska bedzie bardziej produktywne od Jopa. To co zrobil z nim teraz Kwiek to po prostu mozna okreslic jako Cyrk.
|
To nie nasi grają fenomenalnie to Odra jest tak słaba
|
Nie ma Pawła "opierdalacza" Brożka to i Kirm z Małeckim odżyli.
|
No to już raczej nie zgubimy punktów. Tylko teraz mamy małą próbę charakteru drużyny i trenera. Bo ja po przerwie oczekuję jeszcze lepszej gry i absolutnego zdemolowania rywala. Piłkarze są nam to winni i z tego co mówili są rzekomo tego świadomi- czekam na efekty. Druga rzecz to, że przy takim wyniku po przerwie chcę zobaczyć Leszczaka i Burligę, a nie Łobodzińskiego.
edit: Diaz na stopera i Jop na ławę, bo głupio byłoby się obciąć do dziesięciu. |
denerwuje mnie troche Cwielong, wogole nie naciska obroncow, nie idzie do konca. Obroncy Odry bez prasji wymieniaja miedzy soba podania a Cwielong spaceruje kilka metrow obok. Nie wiem czy ma taki prikaz od Skorzy zeby nie marnowac sil ale jest to troche irytujace.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl