Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [15 kolejka] Odra Wodzisław Śląski - Wisła Kraków, 29 listopada niedziela, godz.14:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6658)

raztaman 29.11.2009 15:18

no wreszcie jaka dobra akcja, bravo maly! 2:0

brylant17 29.11.2009 15:18

2-0 MAŁECCCCCCCCCCCCCCKI i rajd :D

Brzeszczot 29.11.2009 15:19

oj Mały xD

ArturTS 29.11.2009 15:19

2:0 ! Zaraz odświeżę stronę i zobacze komentarze 'Co z tego że 2:0 skoro grają żenadę' a za przeproszeniem co mają grać na tak nierównym boisku kiedy przeciwnik ma za zadanie po prostu wybić piłkę albo przewrócić stosująć 'ciało'

HEDu 29.11.2009 15:19

hahahaha, a juz chcialem krzyczec kur** czemu Kirmowi nie podajesz ? :D

koyoot 29.11.2009 15:19

0:2 :P. Heh prosze czyzbysmy wracali na stre tory?:).

Hahahaha, w stylu Maradony:D

KRIS22 29.11.2009 15:19

Ten mecz sie niczym nie różni niz te z Legią i Cracovią tylko po prostu jesteśmy skuteczni juz 2-0 !!!!!!!!!!!!

As 29.11.2009 15:19

niezla brama Malego, czemu nie moglo tak byc z Pasami?

Pan Jotka 29.11.2009 15:20

Wierle trzeba było?? Odrobinę jaj i chęci.

Watts 29.11.2009 15:20

Choćbyśmy tym pastuchom strzelili i tuzin bramek, derbowej hańby to nie zmyje...

bebeto 29.11.2009 15:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 823389)
Małeckiego bym wywalił jeszcze i atmosfera w druzynie moze byłaby dobra


:lol::lol::lol: (10znaków)

wislacki 29.11.2009 15:21

Usłyszał ktoś co śpiewali kibice Odry po golu na 2:0 ?


edyta: Tylko_Wisła! masz rację, mój błąd

As 29.11.2009 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 823388)
Czy my na pewno ogladamy ten sam mecz, czy moze to ja bralem jakies srodki halucynogenne, ze widze ladna gre, w dodatku dominacje Wisly w wiekszosci aspektow na boisku?

srodki dzialaja, daj namiar na dilera :)

Brzeszczot 29.11.2009 15:23

alez mnie to denerwuje jeden ma pilke a reszta stoi .... sdjfifgksdjgfsdhfh

As 29.11.2009 15:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 823401)
Krzykacz i patałach Małecki zawstydził Maradonę.

@ otrząśnijcie się niektórzy - my w Wodzisławiu za czasów "Złotej ery Kasperczaka" mieliśmy tam problemy ze zdobyciem 3 pkt.
A ponuro się może wydawać bo ten stadion jest tak zjebany bez atmosfery że kiszki skręca jak się to ogląda.

panie, to byla clkowicie inna odra w tamtych czasach, solidni kopacze. Teraz grajac przeciwko tamtym zawodnikom napewno bysmy tu punkty zostawili.

bebeto 29.11.2009 15:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 823403)
Choćbyśmy tym pastuchom strzelili i tuzin bramek, derbowej hańby to nie zmyje...

Święte słowa. Derby,Legia,Lech.... Dwa tuziny nie pomogą:foch:.

Tylko_Wisła! 29.11.2009 15:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislacki (Post 823405)
Usłyszał ktoś co śpiewali kibice Odry po golu na 2:0 ?


To chyba nasi śpiewali

Z relacji TWSD


"Wy jesteście gwiazdorami, czemu z Odrą nie z żydami"


Edit : Andraż :D

brylant17 29.11.2009 15:26

Mariusz Karate Jop





Kirrrrrrrrrm 3-0 jaka brama :D czego tak z pasami nie grali?

As 29.11.2009 15:27

uuuuuuuuuuuoooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

raztaman 29.11.2009 15:27

loooooooooo kirm!!!!!!!!!!!! ale brama!!!!!!!!!!!!!

Pan Jotka 29.11.2009 15:28

Woooooooooooooooooooooooooooooooowwwwwwwwwwwww!!!! ! Kirm!!!!

bebeto 29.11.2009 15:28

Łożesztyyyyyyyyyyyy Kirm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:shock:

Evenstar 29.11.2009 15:28

Moje spostrzeżenia: gramy pewniej po zdobytych bramkach, a to przekłada się na mniej błędów technicznych i błędów z przyjęciem piłki etc. Ale do momentu pierwszego gola graliśmy podobnie do ostatnich meczów.


Obawiam się, że to nie tyle wina trenera (chociaż jest też w tym jego udział), co fakt, że mamy wielu piłkarzy, który są "dobrzy". Tylko dobrzy, nie wyróżniający się z ligowej szarości. Po prostu, są za słabi na Wisłę. Mam jednak nadzieję, że się myle.

Brzeszczot 29.11.2009 15:28

ooOOOKlsdsdsds KIRM xD

koyoot 29.11.2009 15:28

Alez goool!!!

diablo885 29.11.2009 15:28

Brawo Kirm!! ale petarda

TymonPRO 29.11.2009 15:29

Rozwalmy ta Odre !!!

HEDu 29.11.2009 15:29

Kirm ma uderzenie, Kirm jest swietny, ale nie zawsze umie i nie chce tego pokazac ?

KuLwIk 29.11.2009 15:29

Ale brama. ohohoho

JacaTS 29.11.2009 15:30

Jest ktos w stanie mi wytlumaczyc dlaczego ta druzyna jest tak malo ambitna, ze przy niekorzystnym wyniku nie moze grac na takim poziomie jak teraz przy prowadzeniu?

Kluvi 29.11.2009 15:30

a ktoś wcześniej pisał że po co Kirm dziś w składzie ;]

brawo ładować bramy ile wlezie!!! :)

ale zauważcie jak gramy, czasem jest u nas tylko 3 obrońców bo Brożek do pomocy się włącza tak ma być! i przede wszystkim AMBICJA!!

Illargui 29.11.2009 15:30

Nie wiem co się dzieje - nagle zawdnicy Wisły nabyli umiejętności, których im brakowało w meczu z Cracovią??, eh

brylant17 29.11.2009 15:30

Może po prostu Kirm na prawej jest świetny a na lewej tragiczny? Ciekawe kto ich zmotywował chyba Boguś :D

Pan Jotka 29.11.2009 15:30

2 bramki kolejki w jednym meczu....I tylko dlatego , że IM SIĘ CHCIAŁO!!!

koyoot 29.11.2009 15:31

Ja mam ****a wielka prosbe do Skorzy. Niech on ****a kupi jakies dzrzewo bo nawet drzewo posadzone na srodku boiska bedzie bardziej produktywne od Jopa. To co zrobil z nim teraz Kwiek to po prostu mozna okreslic jako Cyrk.

TymonPRO 29.11.2009 15:31

To nie nasi grają fenomenalnie to Odra jest tak słaba

Acima 29.11.2009 15:31

Nie ma Pawła "opierdalacza" Brożka to i Kirm z Małeckim odżyli.

Uran235 29.11.2009 15:31

No to już raczej nie zgubimy punktów. Tylko teraz mamy małą próbę charakteru drużyny i trenera. Bo ja po przerwie oczekuję jeszcze lepszej gry i absolutnego zdemolowania rywala. Piłkarze są nam to winni i z tego co mówili są rzekomo tego świadomi- czekam na efekty. Druga rzecz to, że przy takim wyniku po przerwie chcę zobaczyć Leszczaka i Burligę, a nie Łobodzińskiego.

edit: Diaz na stopera i Jop na ławę, bo głupio byłoby się obciąć do dziesięciu.

As 29.11.2009 15:33

denerwuje mnie troche Cwielong, wogole nie naciska obroncow, nie idzie do konca. Obroncy Odry bez prasji wymieniaja miedzy soba podania a Cwielong spaceruje kilka metrow obok. Nie wiem czy ma taki prikaz od Skorzy zeby nie marnowac sil ale jest to troche irytujace.

PhantomRanger 29.11.2009 15:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 823431)
No to już raczej nie zgubimy punktów. Tylko teraz mamy małą próbę charakteru drużyny i trenera. Bo ja po przerwie oczekuję jeszcze lepszej gry i absolutnego zdemolowania rywala. Piłkarze są nam to winni i z tego co mówili są rzekomo tego świadomi- czekam na efekty. Druga rzecz to, że przy takim wyniku po przerwie chcę zobaczyć Leszczaka i Burligę, a nie Łobodzińskiego.

edit: Diaz na stopera i Jop na ławę, bo głupio byłoby się obciąć do dziesięciu.

Do tego jeszcze wpuściłby Janika


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl