Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Je***ij głową w klawiature. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6572)

Wisła_forever 15.11.2009 11:00

rtrgfdghvbn

Mistel 15.11.2009 13:04

nhbhbunkhbj

3 razy profilaktycznie xD

stawski 15.11.2009 16:47

o0i98p
o proszę! nie ma h ani u!
Uważam że potrzebujemy lekarza. Szybko.
:D

matt1906 15.11.2009 16:49

Cytat:

Do pisania na klawiaturze ludzie od powstania pierwszych maszyn pisarskich używają rąk. Ciężko wyobrazić sobie, aby można było to robić w inny sposób. A jednak! Kibice Wisły Kraków wynaleźli nową, nieco irracjonalną metodę używania klawiatury. Wiślacy palce zastąpili…głową.

Zasady nowej techniki pisania można zmieścić w trzech słowach: uderz głową w klawiaturę. Od wczoraj fani Białej Gwiazdy jeszcze świeżą technologie testują na swoim forum. W tym celu został założony specjalny temat, w którym każdy Wiślak może spróbować swoich sił. Mile widziane są w nim również spostrzeżenia oraz rady, co do sposobu uderzenia. W ciągu pierwszych dwudziestu czterech godzin nowatorską metodę wypróbowało prawie 150. forumowiczów.

Niezależnie jak dalej potoczą się losy „pisania głową”, sympatykom Wisły gratulujemy pomysłowości oraz dystansu do samych siebie;).

http://www.portalkibica.pl/aktualnos...lawiature.html

NowaHutaWNH 15.11.2009 16:56

ta 'zabawa' jest już od dosyć dawna znana na innych forach więc nie wiem z czego portalkibica robi takie wielkie halo.

Donki 15.11.2009 17:03

ghbvn
tym razem lepiej :-]

Kobieta_Wislak 15.11.2009 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez simone (Post 816496)
... uderz kantem dyńki :D

aaa przepraszam że dopytam ... a gdzie to? bo macam, macam i nic.. kantu nie ma, okrągła jakaś ta moja głowa :> a też bym chciała ze cztery literki je***ć :D

Marshall_BKS 15.11.2009 21:35

nbbxnjuhg vfg hg

Darson 15.11.2009 21:43

c xzv
[10 znakow]
ha ha

Jeżyk 15.11.2009 21:43

huj; :rotfl:

10 znaków

Gibal1906 15.11.2009 21:49

uyjhuyjh

10 znaków

lol :)

simone 15.11.2009 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wislak (Post 817158)
aaa przepraszam że dopytam ... a gdzie to? bo macam, macam i nic.. kantu nie ma, okrągła jakaś ta moja głowa :> a też bym chciała ze cztery literki je***ć :D

Lepiej się tego chyba pokazać nie da :P Powodzenia :D

http://i33.tinypic.com/1zmgier.jpg

amauri1990 15.11.2009 22:25

nh

oj oj, dzielnicowy motyw mi wyszedł :P

wiślaQ 15.11.2009 22:29

566y7

10 znaków

:D

martin_6 15.11.2009 23:51

2wsswx

4 znaki

Kobieta_Wislak 16.11.2009 07:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez simone (Post 817211)
Lepiej się tego chyba pokazać nie da :P Powodzenia :D

frtgrf5
eee no... :D szacun! działa :D

simone 17.11.2009 01:22

Trochę mnie (i tą głupią klawiaturę, bo nie chciała współpracować) to kosztowało zanim to odkryłem, ale grunt, że działa :D

felipe 17.11.2009 16:42

jnh


............

Jaśmin 17.11.2009 16:54

a co mi szkodzi

krtfgvb

przyznaje że zrobiłem to na dwa razy :)

DeadOrAlive 17.11.2009 17:01

'pa usf
10 znaków

Prezydentowa 17.11.2009 17:33

\3

oraz

http://img340.imageshack.us/img340/921/beztytuudv.png


Eh....laptopy




(WYbaczcie rozciągnięcie strony)

bartek89TS 20.11.2009 12:46

7uyjh6
10 znaków

Nowohucianin^^ 20.11.2009 12:59

rtfgv5

....

Jean_Paulista 20.11.2009 13:09

y6t7hhgtyrfgvb

oskar TS 20.11.2009 13:51

765 trio6tr5yuj

Nawet mi napisal powstal "trio" :D:rotfl:

tomo 20.11.2009 15:29

bhhjmm

Na zakończenie pracy i rozpoczęcie weekendu !! :D

szprotson 20.11.2009 15:39

u88tt5tt,w

Proud 20.11.2009 15:54

hyggtf


10znakow

Wisła Prokocim 20.11.2009 18:24

tyhgfjuiiu
10 znaków

kadziolek1906 20.11.2009 18:46

uuuuyyy7uhrft5uyh7y


weekend

Charlie 20.11.2009 18:54

ju8yh

...........

KrystekABG 20.11.2009 19:50

78879

10znakow

dawidex44 20.11.2009 20:29

Stare, ale jare:D

mjn mnm

Joshua TS 20.11.2009 20:55

uijk89ok

Ihaaaaaaaaaaaaa:rotfl:

bearex 20.11.2009 20:56

hgy67ujhgh


lol :D

bartek_lgft 20.11.2009 22:47

uyjh

........

kers1906 20.11.2009 23:35

cyhikouij7657

CelticusABG 20.11.2009 23:50

67yu67yt5454trfgv

holender 21.11.2009 00:25

tgfuyhjhgjh

Tylko_Wisła! 26.11.2009 19:31

vfgb
:D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl