Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [14 kolejka] Wisła Kraków – Cracovia, 22 listopada niedziela, godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6543)

leszekpw 22.11.2009 18:33

Ludzie Wy jeszcze potrafici bronic Skorzy?? Jak dlugo macie ochote ogladac taka mizerie? Na wojnie nie wymienia sie zolnierzy tylko dowodce (jesli jest kiepski)...

pysio 22.11.2009 18:33

jak widzę Małeckiego to mi się rzygać chce hehe.. te jego przekopanie w szerz boiska - supeer!

madziar 22.11.2009 18:34

JOP rulezzzzz;-)

For_FuN_ 22.11.2009 18:34

Ostatnie podrygi, to najprawodpodobniej(a wszystko na to wskazuje) MP w sezonie 2009/2010 grajac caly rok na wyjezdzie :D?? Niektorzy to naprawde maja wymagania, jakby to byla Barcelona...

felix 22.11.2009 18:34

leszekpw: to chyba sport ci się z czymś pomylił...

Denethor 22.11.2009 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakP (Post 819631)
No fakt, przecież tylko on biega po boisku...

No masz rację. Niech zabierze ze sobą pyskatego Małeckiego oraz nieudolnych: Łobodzińskiego i Kirma !
Stary, na jakim Ty świecie żyjesz ?!
A kto, jest odpowiedzialny za taki stan rzeczy jak nie trener ?!

Robert_wislak 22.11.2009 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felix (Post 819634)
Naprawdę czy winą Skorży jest to że z prawie stojącej piłki skrzydłowi dośrodkowują tak że nic z tego nie wynika???

Uwarzam, że tak bo jeśli nic z tego konstruktywnego nie wynika, na dodatek ten element im nie wychodzi najlepiej, a przecież Ci piłkarze chodząc do pracy na boisko coś powinni pokazać, powinien KU*WA coś z tym zrobić.

A co robi trener? puszcza frajerską bajere na konferencji i do domu/

masterlag 22.11.2009 18:36

Krzyknęła bym razem z wami, że "Skorża out", ale... Smuda w reprezentacji pracuje i do stycznia w Lubinie. No a Lenczyk w ....... Czyli nie ma żadnego porządnego trenera na rynku... :|
A poza tym jak to się mawia: z pustego to i Salomon nie naleje. Z takich amatorów, bez ambicij toi Guardiola piłkarzy nie zrobi... :|

Zwitter 22.11.2009 18:36

Tak sobie myślałem po meczu z Lechem, że przegraliśmy z Lechem, z Legią, teraz przegramy derby i będzie komplet... Smutne to, choć ja mam nadzieje na chociażby remis.

leszekpw 22.11.2009 18:37

JAkby miał jaja to by Brozka i Małego dawno posadzil na lawe a wpuscil mlodych ktorym sie chce

krystiano 22.11.2009 18:39

Gdzie Jest Leszczak?????!!!!!

pawelwislak 22.11.2009 18:39

świetnie gramy fenomenalnie my powinniśmy z dziką kartą w LM grać

brylant17 22.11.2009 18:40

Robert_wislak oglądasz mecz? nie Skorża cały czas pokrzykuje na piłkarzy aby zaczęli grać.

WislakP 22.11.2009 18:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Denethor (Post 819641)
No masz rację. Niech zabierze ze sobą pyskatego Małeckiego oraz nieudolnych: Łobodzińskiego i Kirma !
Stary, na jakim Ty świecie żyjesz ?!
A kto, jest odpowiedzialny za taki stan rzeczy jak nie trener ?!

Jak drużyna wygrywa, to bohaterów jest wielu, jak przegrywa to jest w niej tylko trener. Zgodnie z zasadą: "Sukces ma wielu Ojców, porażka jest sierotą."

AS82 22.11.2009 18:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelwislak (Post 819647)
świetnie gramy fenomenalnie my powinniśmy z dziką kartą w LM grać

Ku*wa takiego dna dawno nie widzialem

PhantomRanger 22.11.2009 18:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 819645)
JAkby miał jaja to by Brozka i Małego dawno posadzil na lawe a wpuscil mlodych ktorym sie chce

Oni już w październiku powinni na ławce wylądować. Inaczej rywalizacja mija się z celem, bo zawsze wchodzi Brożek na "środkach przeciwbólowych" od lipca. Ładna ściema. Przyznałby ,że w Wiśle już grać mu się nie chce, bo nie puścili go do Fulham.

Denethor 22.11.2009 18:41

Ludzie zacznijcie trzeźwo patrzec na niektóre sprawy. "Rabini" prowadzą z nami 1-0, a skórokopy dalej grają "swoją" piłkę taką, którą sobie "pykali" przez pierwsze 35 minut. Co robi trener (nota bene po żenadach z Tottenhamem, Levadią, Lechem i Legią) ?
Nic !!!
Brońcie dalej "swojego trenerka" !

jarek kazik 22.11.2009 18:42

wygramy wygramy wygramy....wy pokonamy :/

Denethor 22.11.2009 18:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakP (Post 819650)
Jak drużyna wygrywa, to bohaterów jest wielu, jak przegrywa to jest w niej tylko trener. Zgodnie z zasadą: "Sukces ma wielu Ojców, porażka jest sierotą."

Jak pójdziesz do pracy, to zobaczysz na czym to wszystko polega. W szkole, na razie nie będziesz widział takich problemów....

pysio 22.11.2009 18:43

a może po prostu mecze ustawia bet-at-home i my sobie możemy chcieć, a jak prezes bet'a powiedział, że Cracovia ma wygrać to będą premie dla piłkarzy, to Cracovia wygra :D

Qbz 22.11.2009 18:43

Alvarez jak narazie wg mnie gra najlepiej.
Jop :>
Skorża zostaje. Kto ma grać? Wisła bez Boguskiego, Sobola czy Głowy to cień.

leszekpw 22.11.2009 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jarek kazik (Post 819654)
wygramy wygramy wygramy....wy pokonamy :/

niepoprawny optymista- nadzieja matka g...

blank_screen 22.11.2009 18:44

oj, bedzie zmiana... zejdzie Skorza...

mr_kwolf 22.11.2009 18:44

Ulatowskiego wyciągać z Bełchatowa jak się jeszcze da albo kogoś z zagranicy. Przecież to nawet nie jest żenada to co my gramy. Ja nawet chyba wole żebyśmy przegrali ten mecz bo chociaż co poniektórzy się obudzą co się z nami dzieje.

18 minut do końca zamiast ściągnąc Jopa i przejść na 3-4-3 to ściąga Brożka który coś tam chociaż się stara. No nie mam słów.

jarek kazik 22.11.2009 18:45

[QUOTE=leszekpw;819658]niepoprawny optymista- nadzieja matka g...[/Qkażda matka kocha swopje dziecko

bebeto 22.11.2009 18:47

Wydaje mi się że sami sobie nie wymyślili żeby wrzucać takie kulfony w pole karne!!!! Skorża....pa.

KrakowskieOsiedla 22.11.2009 18:47

Kibice Skanduja:
"Panie trenerze ja juz w pana nie wierze
Rucha pan świnie za to pana winie"

kubanczyk 22.11.2009 18:48

nawet jesli wygramy tez mecz 2:1 to i tak trzeba rozgladnac sie za trenerem. niech wygrana, w slabym stylu nie przesloni rzeczywistosci.

AnimaItheel 22.11.2009 18:48

a taak.. kolorowe karteczki ;]

bebeto 22.11.2009 18:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KrakowskieOsiedla (Post 819666)
Kibice Skanduja:
"Panie trenerze ja juz w pana nie wierze
Rucha pan świnie za to pana winie"

Że co skandują?????

raztaman 22.11.2009 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Denethor (Post 819625)
"Nie, moja" !
Otrząsnij się chłopie. To nie FIFA 10 !

sam sie chlopcze otrzasnij...

pewnie na koncu poprzedniego sezonu piales z zachwytu nad wyczynami skorzy... a teraz nagle beee bo kilku kopaczy nie potrafi szybko wymienic pilki miedzy soba?!
taka jest nasza liga... chu#%$%# jak barsz... i czy to jestesmy my, czy legi, badz lech kopanina jest prawie taka sama...
widocznie nie mamy az tak dorbych kopaczy jakby sie wydawalo.... wiecej w tym farta i dyspozycji dnia....

ze zwalnianiem skorzy poczekalbym do konca sezonu...

Denethor 22.11.2009 18:50

- Tottenham
- Levadia
- Lech
- Legia
- Cracovia
Panie Skorża i niektórzy "galacticos" - za cudowne, pełnie napięcia i emocji chwile - serdecznie już Państwu dziękuję !

AS82 22.11.2009 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubanczyk (Post 819667)
nawet jesli wygramy tez mecz 2:1 to i tak trzeba rozgladnac sie za trenerem. niech wygrana, w slabym stylu nie przesloni rzeczywistosci.

5:1 wygramy :lol: ty widzisz co oni graja ? 0 sytuacji w drugiej polowie

felix 22.11.2009 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelwislak (Post 819647)
świetnie gramy fenomenalnie my powinniśmy z dziką kartą w LM grać

jestem prawie pewny że po 2-3 nieudanych meczach Leszczaka wielu na forum krzyczałoby żeby go wy... z Wisły.

rozarian 22.11.2009 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masterlag (Post 819643)
Krzyknęła bym razem z wami, że "Skorża out", ale... Smuda w reprezentacji pracuje i do stycznia w Lubinie. No a Lenczyk w ....... Czyli nie ma żadnego porządnego trenera na rynku... :|

Co to za brednie! Najlepiej babrać się we własnym polskim bajorku i dożywocie dla Skorży w Wiśle.

For_FuN_ 22.11.2009 18:51

Kiedy Alvarez i Kirm naucza sie dosrodkowywac?? Bo to wstyd, ze profesjonalni pilkarze nie potrafia mocno i celnie zagrac...

madziar 22.11.2009 18:52

moze jopowi nikt nie powiedzial ze ma grac bo on chyba sobe mysli ze oglada mecz z murawy?

Tasio1906 22.11.2009 18:53

Co oni grają!? Zero ambicji... Powinni za darmo grać do końca sezonu

jarek kazik 22.11.2009 18:53

bedzie remis cos czuje a zarazem daj Boże

WislakP 22.11.2009 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Denethor (Post 819655)
Jak pójdziesz do pracy, to zobaczysz na czym to wszystko polega. W szkole, na razie nie będziesz widział takich problemów....

Polega to na tym, że łatwiej zmienić jednego trenera niż dwudziestu piłkarzy....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl