![]() |
własnie "Szymek" wyjaśniał, że co ok. 5min. sie zmieniaja i pojedynczo sie rozgrzewaja ;)
Btw. Jak Kirm reprezentant Słowenii (itd) moze dac sie ograc Komorowskiemu? :| E: jakby mi przyszło grac z Jopem, to bym chyba kontuzje symulowała x) Ale skoro on nasz, to życzę mu jak najlepiej. szczerze. |
Ufff. Jak dobrze ,że Legia ma Chinyame ;)
|
Zmienić Diaza - już druga strata, zmiana na Jirsaka
Edit: Już 3 strata |
To co robi Diaz to jest nieporozumienie :O
Edit: I to ma być ligowy klasyk ? to jest jedna wielka kopanina... |
kompletnie bez sensu gramy :/ Jirsaka za Diaza kurde! :/ Panie Maćku no... Zlituj się Pan!
|
0-1........
|
Zapowiadało się na to. Dajemy dupy i myślę, że będziemy dawać przez resztę meczu. "Tutaj potrzebne są zmiany" cytując klasyków i bynajmniej nie mówię o tym meczu, tylko ogółem.
|
Brawo, parodia...
|
Brak słów...
|
kur.. noi dostajemy
|
jak mamy wygrywać w europejskich pucharach, jeśli na własnym podwórku przegrywamy z Legią, Lechem i nie potrafimy wygrać z Polonią Bytom.
|
Pawelek nie pomylil dyscyplin? To nie pilka reczna... :D
|
Radovic!!;)Ale miał wejście smoka..2 minuty na boisku i bramka..
|
Nie mówiłem, Skorża to fenoment. Wygrywa z ogórkami, nie radzi sobie z tymi powiedzmy najlepszymi w lidze.
Czekajmy na dalszy rozwój wypadkó. Po co Cantoro, po co Jirsak ? |
Ciężko będzie to odrobić z dziurawym Diazem i Cantoro w środku pola.
Ćwielong i Jirsak to powinna być podstawowa jedenastka... |
Legia gra lepiej głównie dzięki temu że bardzo słabo grają Diaz i Małecki. Diaz strata za stratą i aż mnie ciarki przechodzą jak do niego piłkę podają, Małecki w ofensywie nic nie wnosi , nie dokładne podania, złe przyjęcia i w ogóle źle się zachowuje na boisku.
|
Legia gra ch*ja, a my ch*ja do kwadratu! :| Jeśli przegramy drugi z rzedu "mecz-klasyk" to, powiedzmy sobie szczerze, do Europy nie nadajemy sie. :/ Mam nadzieję, że do przerwy wyrównamy i w szatni Pan Maciej nimi wstrząśnie.
Btw. Pan Cupiał "robi swoje" |
Co jest napisane na fladze?
|
Teraz widzimy, jaki wielblad Brozka i Pawelka...
|
Zobaczymy co Maciek wymyśli, oby nie zmiany w 70 minucie, tylko po przerwie.
|
Po przerwie okaże się czy kopacze mają jaja.
Trener nie ma, ale to było wiadomo już wcześniej. Liczę na ciągły atak. |
Cytat:
|
Cantoro...Diaz....Jop.... Gra warta śmiechu.
|
42:27 < - czyżby to Smuda płacze jakich kopaczy wyselekcjonował do kadry? :D
Co do meczu, tego się nie da oglądać. Idę grać na xboxie we fifkę, przynajmniej tam Wisła "gra na całego i walczy do upadłego" ;-/ |
Cytat:
Ja drugiej połowy raczej nie obejrzę... szkoda czasu poza tym ...nie chce mi się. Tak samo jak traktorzystom grać się nie chce. |
2 słowa cisną mi sie na usta : ****a mać ! To co oni "grają" to jest tragedia.Ide grac w FM-a
|
zasluzone prowadzenie Legii
beznadziejny mecz w naszym wykonaniu zero pomyslu na gre i zero walki za to mnostwo strat, nieporozumien i machania rekami dno raczej kolejna bramka dla Legii jest blizej nie pamietam tak bezradnej Wisly w meczu z Legia |
Jeśli to prawda co Małecki, nawet w żartach powiedział, żeby dać mu nagordę, to mnie śmiech bierze.
Koleś w meczach na szczycie zawodzi, nic nie gra. Cantoro, Diaz - nic nie wnoszą. Garguła, Jirsak - niech wpuści lepiej tego drugiego. |
Cytat:
Póki co: Wstyd! |
I nie chce nawet slyszec o jakimkolwiek przedluzaniu kontraktu ze Skorza. Ja nie chce ogladac takiej Wisly. Co mecz z lepsza druzyna, to dostajemy baty za kazdym razem. Nie da sie tego ogladac, zero motywacji.
|
Cantoro i Diaz ... masakra. Tęsknię za Sobolem i Gargułą :/
|
Cóż, na razie to bez gadanie Legia gra od nas lepiej i całkowicie zasłużenie prowadzi. I jakoś cienko widzę, żeby zmieniło się to po przerwie... chyba że naszym nagle wróci ambicja.
|
Kurcze, padaka na razie, Diaz faktycznie do zmiany, ale po kiego Pawełek wychodził przy tej bramce?????? Brożek niewidoczny, Mały to samo...ale gramy gramy!!!! CZY WYYYYGRYWASZZ CZY NIEEEEE!!!....
|
Wisła przebiła samą siebie,gra gorzej niż z Levadią.Przypomina mi to spotkanie Wisła-Groclin (0:4).
|
No i co Panie Macku?? wygrywamy?? Jirsak jest be? Diaz jest cacy? Jop jest cacy? gramy "prawie" u siebie a poza sytuacją Brozka nie zagrozlismy Musze!!!! Wprowadzic Jirsaka i Cwielonga i kuzwa Panie Macku do ataku a nie granie u cioci na imieninach!!!!!! jak sie nie da wygrac to chociaz zremisujmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo mnie ch.j strzeli ja te panienki z wa-wy wywiozą stąd 3 pkt!!!!
|
Beznadzieja, ale czego sie spodziewac, jak gramy bez srodka bo Skorza w przyplywie geniuszu wystawil w srodku dwojke defensywnych pomocnikow ktorzy niedosc ze srednio kasuja akcje to sami traca (Diaz). Jirsak w nagrode za dobre wystepy ostatnio dostal zaszczytne miejsce na lawce... ;/
|
Może trzeba zakręcić kurek z kasą na wypłaty to zachce im się grać na całego nie przez 90minut a 95. To jest parodia. Beznadziejna Legia ogrywa nas jak chce.
|
póki co sędziowie w tym meczu robią dobrą robotę. Nie ma na co narzekać (no może poza spalonym Smoły z początku meczu, którego nie było:D)
|
Takiego gówna w wykonaniu Wisły nie widziałem od lat;/
|
Cytat:
A Jop co zawalił dziś, bo sobie nie przypominam... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl