Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [13 Kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, 6 listopada, piątek godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6504)

masterlag 06.11.2009 20:24

własnie "Szymek" wyjaśniał, że co ok. 5min. sie zmieniaja i pojedynczo sie rozgrzewaja ;)
Btw. Jak Kirm reprezentant Słowenii (itd) moze dac sie ograc Komorowskiemu? :|

E: jakby mi przyszło grac z Jopem, to bym chyba kontuzje symulowała x) Ale skoro on nasz, to życzę mu jak najlepiej. szczerze.

AdiWiślak. 06.11.2009 20:32

Ufff. Jak dobrze ,że Legia ma Chinyame ;)

skeba 06.11.2009 20:33

Zmienić Diaza - już druga strata, zmiana na Jirsaka
Edit: Już 3 strata

Tylko_Wisła! 06.11.2009 20:38

To co robi Diaz to jest nieporozumienie :O

Edit:

I to ma być ligowy klasyk ? to jest jedna wielka kopanina...

masterlag 06.11.2009 20:38

kompletnie bez sensu gramy :/ Jirsaka za Diaza kurde! :/ Panie Maćku no... Zlituj się Pan!

brylant17 06.11.2009 20:45

0-1........

Nehiar 06.11.2009 20:46

Zapowiadało się na to. Dajemy dupy i myślę, że będziemy dawać przez resztę meczu. "Tutaj potrzebne są zmiany" cytując klasyków i bynajmniej nie mówię o tym meczu, tylko ogółem.

skeba 06.11.2009 20:46

Brawo, parodia...

Tylko_Wisła! 06.11.2009 20:46

Brak słów...

klubus 06.11.2009 20:46

kur.. noi dostajemy

vaazon 06.11.2009 20:47

jak mamy wygrywać w europejskich pucharach, jeśli na własnym podwórku przegrywamy z Legią, Lechem i nie potrafimy wygrać z Polonią Bytom.

For_FuN_ 06.11.2009 20:47

Pawelek nie pomylil dyscyplin? To nie pilka reczna... :D

martiness 06.11.2009 20:48

Radovic!!;)Ale miał wejście smoka..2 minuty na boisku i bramka..

skeba 06.11.2009 20:48

Nie mówiłem, Skorża to fenoment. Wygrywa z ogórkami, nie radzi sobie z tymi powiedzmy najlepszymi w lidze.
Czekajmy na dalszy rozwój wypadkó. Po co Cantoro, po co Jirsak ?

wislacki 06.11.2009 20:48

Ciężko będzie to odrobić z dziurawym Diazem i Cantoro w środku pola.
Ćwielong i Jirsak to powinna być podstawowa jedenastka...

fanfan 06.11.2009 20:48

Legia gra lepiej głównie dzięki temu że bardzo słabo grają Diaz i Małecki. Diaz strata za stratą i aż mnie ciarki przechodzą jak do niego piłkę podają, Małecki w ofensywie nic nie wnosi , nie dokładne podania, złe przyjęcia i w ogóle źle się zachowuje na boisku.

masterlag 06.11.2009 20:50

Legia gra ch*ja, a my ch*ja do kwadratu! :| Jeśli przegramy drugi z rzedu "mecz-klasyk" to, powiedzmy sobie szczerze, do Europy nie nadajemy sie. :/ Mam nadzieję, że do przerwy wyrównamy i w szatni Pan Maciej nimi wstrząśnie.
Btw. Pan Cupiał "robi swoje"

Adrian_Suvalkai 06.11.2009 20:50

Co jest napisane na fladze?

For_FuN_ 06.11.2009 20:51

Teraz widzimy, jaki wielblad Brozka i Pawelka...

skeba 06.11.2009 20:53

Zobaczymy co Maciek wymyśli, oby nie zmiany w 70 minucie, tylko po przerwie.

sandomingo 06.11.2009 20:53

Po przerwie okaże się czy kopacze mają jaja.
Trener nie ma, ale to było wiadomo już wcześniej.

Liczę na ciągły atak.

PhantomRanger 06.11.2009 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masterlag (Post 813098)
Legia gra ch*ja, a my ch*ja do kwadratu! :| Jeśli przegramy drugi z rzedu "mecz-klasyk" to, powiedzmy sobie szczerze, do Europy nie nadajemy sie. :/ Mam nadzieję, że do przerwy wyrównamy i w szatni Pan Maciej nimi wstrząśnie.
Btw. Pan Cupiał "robi swoje"

Szczerze? Jeśli mają tak grać do końca to lepiej żeby przegrali, bo wtedy może i się zachce grać.

bebeto 06.11.2009 20:55

Cantoro...Diaz....Jop.... Gra warta śmiechu.

WiślakMyślenice 06.11.2009 20:55

42:27 < - czyżby to Smuda płacze jakich kopaczy wyselekcjonował do kadry? :D

Co do meczu, tego się nie da oglądać. Idę grać na xboxie we fifkę, przynajmniej tam Wisła "gra na całego i walczy do upadłego" ;-/

thechris 06.11.2009 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 812574)
Przy naszej porażającej nieskuteczności, nonszalancji oraz ogólnemu i wszechogarniającemu minimalizmowi ...obstawiam, że będzie 1:2 dla Legii.

Nie no... gdybym wiedział że oprócz nieskuteczności i nonszalancji która jest, zabraknie ambicji i zaangażowania to bym postawił 0:3...
Ja drugiej połowy raczej nie obejrzę... szkoda czasu poza tym ...nie chce mi się. Tak samo jak traktorzystom grać się nie chce.

Tylko_Wisła! 06.11.2009 20:57

2 słowa cisną mi sie na usta : ****a mać ! To co oni "grają" to jest tragedia.Ide grac w FM-a

dynek.pl 06.11.2009 20:57

zasluzone prowadzenie Legii
beznadziejny mecz w naszym wykonaniu
zero pomyslu na gre i zero walki za to mnostwo strat, nieporozumien i machania rekami
dno
raczej kolejna bramka dla Legii jest blizej
nie pamietam tak bezradnej Wisly w meczu z Legia

skeba 06.11.2009 20:58

Jeśli to prawda co Małecki, nawet w żartach powiedział, żeby dać mu nagordę, to mnie śmiech bierze.
Koleś w meczach na szczycie zawodzi, nic nie gra.
Cantoro, Diaz - nic nie wnoszą. Garguła, Jirsak - niech wpuści lepiej tego drugiego.

masterlag 06.11.2009 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 813104)
Szczerze? Jeśli mają tak grać do końca to lepiej żeby przegrali, bo wtedy może i się zachce grać.

wiem. Napisałam tamto po golu zaraz ;) Ale im bliżej końca połowy, to sama twierdziłam, że lepiej by dostali w tyłek. I twierdze nadal. Brożek kapitan... To niech ku*wa wstanie w tej szatni i ryknie na swoich kumpli! Niech ich zmobilizuje. W końcu od tego jest nie tylko trener...
Póki co: Wstyd!

Luk_Biala_Gwiazda 06.11.2009 20:59

I nie chce nawet slyszec o jakimkolwiek przedluzaniu kontraktu ze Skorza. Ja nie chce ogladac takiej Wisly. Co mecz z lepsza druzyna, to dostajemy baty za kazdym razem. Nie da sie tego ogladac, zero motywacji.

Grzadq 06.11.2009 20:59

Cantoro i Diaz ... masakra. Tęsknię za Sobolem i Gargułą :/

Żuczek 06.11.2009 20:59

Cóż, na razie to bez gadanie Legia gra od nas lepiej i całkowicie zasłużenie prowadzi. I jakoś cienko widzę, żeby zmieniło się to po przerwie... chyba że naszym nagle wróci ambicja.

Joshua TS 06.11.2009 20:59

Kurcze, padaka na razie, Diaz faktycznie do zmiany, ale po kiego Pawełek wychodził przy tej bramce?????? Brożek niewidoczny, Mały to samo...ale gramy gramy!!!! CZY WYYYYGRYWASZZ CZY NIEEEEE!!!....

fran23 06.11.2009 20:59

Wisła przebiła samą siebie,gra gorzej niż z Levadią.Przypomina mi to spotkanie Wisła-Groclin (0:4).

daniello1987 06.11.2009 21:00

No i co Panie Macku?? wygrywamy?? Jirsak jest be? Diaz jest cacy? Jop jest cacy? gramy "prawie" u siebie a poza sytuacją Brozka nie zagrozlismy Musze!!!! Wprowadzic Jirsaka i Cwielonga i kuzwa Panie Macku do ataku a nie granie u cioci na imieninach!!!!!! jak sie nie da wygrac to chociaz zremisujmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo mnie ch.j strzeli ja te panienki z wa-wy wywiozą stąd 3 pkt!!!!

Crusi 06.11.2009 21:00

Beznadzieja, ale czego sie spodziewac, jak gramy bez srodka bo Skorza w przyplywie geniuszu wystawil w srodku dwojke defensywnych pomocnikow ktorzy niedosc ze srednio kasuja akcje to sami traca (Diaz). Jirsak w nagrode za dobre wystepy ostatnio dostal zaszczytne miejsce na lawce... ;/

PhantomRanger 06.11.2009 21:00

Może trzeba zakręcić kurek z kasą na wypłaty to zachce im się grać na całego nie przez 90minut a 95. To jest parodia. Beznadziejna Legia ogrywa nas jak chce.

ToTylkoJa 06.11.2009 21:00

póki co sędziowie w tym meczu robią dobrą robotę. Nie ma na co narzekać (no może poza spalonym Smoły z początku meczu, którego nie było:D)

rafalek 06.11.2009 21:01

Takiego gówna w wykonaniu Wisły nie widziałem od lat;/

pablo92TSW 06.11.2009 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bebeto (Post 813105)
Cantoro...Diaz....Jop.... Gra warta śmiechu.


A Jop co zawalił dziś, bo sobie nie przypominam...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl