Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   UFC, MMA, K-1 i inne (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6486)

For_FuN_ 12.12.2009 00:22

Lepsza bylaby walka Pudziana z tym grubaskiem z Ameryki, ktory obil 2 Polakow.

rafkur 12.12.2009 00:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 828981)
Walkę MMA. A za dwa lata tak będzie wygladała pewna cześć trybun na Legii. U Was zreszta możliwe, ze tez :)


Weź mnie chłopie nawet nie strasz :lol:

gigant 12.12.2009 00:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 828982)
U Pudziana są to lata ciężkiej pracy od łebka.
A że wsunie jakieś odżywki to normalne.

Pudzian leje całą tablicą Mendelejewa, a to raczej nie jest normalne.

JAR0 12.12.2009 00:25

http://demotywatory.pl/573439/Pudzian

:-)

rafkur 12.12.2009 00:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 828988)
Pudzian leje całą tablicą Mendelejewa, a to raczej nie jest normalne.


Przecież on prawie świecił )))))

masterlag 12.12.2009 00:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez UniaTarnówZKS1928 (Post 828984)
Po pierwsze to z MMA nie ma nic wspolnego bo

kategoria obejmuje od 92 do 120 kg (pudzian 125)
po 2 NIE WOLNO MIEĆ BUTÓW (NAWET ZAPAŚNICZYCH) a takie miał Pudzian
po 3 Pudzian naszprycowany, najman obtłuszczony

CO TO KUR** BYŁO!?

To się mialo zaje*iście w mediach sprzedać ;)

A co do Pudziana- panowie chyba powinniście najlepiej wiedzieć, że jak się pracuje na siłowni to i trzeba sie wspomagać odżywkami :P

Jachcik 12.12.2009 00:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 828963)
Najman raz czy dwa razy kopnął Pudziana, a ten jakby nic nie czuł, poszedł niczym czołg :D
Szacunek dla Pudziana za to, że jak się za coś weźmie, to robi to na 100%. Gdyby każdy miał jego charyzmę, to mielibyśmy wielu wybitnych sportowców

Akurat w Sztukach Walki, nasi rodacy bardzo dobrze sobie radzą. ;)
Co do walki... teraz sie nie będe wypowiadał.

WiślakNH 12.12.2009 00:26

W końcu sie doczekałem aż Pudzian rozku*** tego mocnego w gębie kozaka ale cóż innego można było sie spodziewać po Najmanie,który niezbyt profesjonalnie podchodzi do samego treningu (tłuszcz).Swoją drogą zastanawia mnie co Mariusz będzie prezentował w następnych walkach,bo jeżeli popracuje nad kondycją,szybkością i oczywiście dopracuje walke w stójce,na parterze może sprawić miłą niespodziankę.

Syn Kangura z 1984 12.12.2009 00:26

Brawo Najman! Przeżył! :-D

Misiek570 12.12.2009 00:27

Cytat:

A ja mam pytanie,czy doświadczony zawodnik MMA, nawet nie z górnej półki poradził by sobie z Pudzianowskim?Przetrwać pierwsze uderzenia i kontrować,albo zejść z Pudzianowskim do parteru i tam go jakąś dzwignią zaskoczyć? Czy to nie jest tak,że pojechałby na galę do Japonii i koniec by było jego bajki?
Myślę, że nie miałby szans, a jeżeli by wygrał to jakos przypadkowo, szczęśliwie. Przynajmniej jeszcze, bo jak potrenuje to może byc z niego dobry zawodnik:)

Co do całej otoczki gali mam podobne odczucia.

till 12.12.2009 00:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez UniaTarnówZKS1928 (Post 828984)
Po pierwsze to z MMA nie ma nic wspolnego bo

kategoria obejmuje od 92 do 120 kg (pudzian 125)
po 2 NIE WOLNO MIEĆ BUTÓW (NAWET ZAPAŚNICZYCH) a takie miał Pudzian
po 3 Pudzian naszprycowany, najman obtłuszczony

CO TO KUR** BYŁO!?


po 2 można mieć buty :P

Wojtas 12.12.2009 00:27

Ktos tutaj kto siedzi w tej MMA ,moze jakos okreslic jakby Pudzian stanal do walki z kims lepszym z tej calej orgaznizacji...bp ja sie na tym nie znam kompletnie :D



najlepsza byla widownia i zbior wszytskich pseudo gwiazd w tym kraju.Mroczki byly obowiązkowo,bez nich ta gala nie mala by sensu.

diablo885 12.12.2009 00:29

Ten kto ćwiczył lub ćwiczy wie ze samymi sterydami do takiej siły i sylwetki jaką ma Pudzian nie da się dojść.. Walka i wynik do przewidzenia, szkoda tylko ze tak krótko:)

Strzala 12.12.2009 00:29

w Polsacie kolejny ekspert, Edyta Herbuś. :) ale lans mroczki i te inne Cichopki, żałosna gala, jednak brawa dla Pudziana, szkoda tylko że to wszystko takie było sztuczne jakieś,

bez obrazy dla fanów m jak miłość

UniaTarnówZKS1928 12.12.2009 00:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masterlag (Post 828991)
To się mialo zaje*iście w mediach sprzedać ;)

No i się sprzedało.

Od kiedy to w MMA można mieć buty?????

fialo 12.12.2009 00:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 828961)
Pudzian nakoksowany tak że dobrze że mu serce nie stanęło - Najman w sumie jak to Najman - akurat tego się spodziewałem.
Oprawa - coś wspaniałego - jak na dożynkach ( nawijający braciszek itd ) - komentarz eksperta w stylu "tyłek mu wystaje za liny" , "walnie go cepem" - dramat !!!
Ujęcia celebrytów -: Pseudoaktor Mroczek, jego Pyza , homoś , upadły piosenkarz alkoholik, córunia "nie chcem ale muszem" , głośnodajka Herbuś - ludzie co ja oglądałem ???

Mam poczcie wstydu że siedziałem do północy jak głupi wał żeby to zobaczyć.

100% racji. Wynik walki był do przewidzenia tak to jest jak walczy piątoligowy pseudobokser z wielkim napakowanym jak PKS do Leżajska chłopem, który biceps ma wielkości mojego uda.

Oprawa fatalna, fatalna. Piosenka braciszka, te rymy, wstyd, po prostu wstyd. A jak już zobaczyłem mordę Mroczka to mnie krew zalała. Kto tam zaprosił tą panienkę? Bo aktorem to tego czegoś nazwać nie można. Jak mnie to wkur**a, że ludzie niczego sobą nie reprezentują, mają ładny, rozpoznawalny pysk i zarabiają taką kasę, jakiej uczciwie, ciężko pracujący, normalni, wartościowi ludzie nigdy w życiu nie zarobią. Nie ma spraweidliwości..

bartek89TS 12.12.2009 00:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez -Goral- (Post 828973)
I na forum siedzisz :D Impreza jak po byku.

http://images1.fotosik.pl/296/11e1960979d075c1med.jpg

Ty ale nie musisz wrzucać zdjęcia ze swoich spotkań matematycznych z kolegami....Schowaj się chłopie...

Krissu 12.12.2009 00:32

Wielki sukces Najmana!

Pobił Gołotę :)

dj_ibutti 12.12.2009 00:37

Pytanie brzmi, co na to Jola Rutowicz? :rotfl:

leyzer87 12.12.2009 00:39

Mnie przy okazji roz.......ił wywiad z Herbuś, mówiącą o swojej kobiecej wrażliwości. :-)

Grzadq 12.12.2009 00:39

Cytat:

Ktos tutaj kto siedzi w tej MMA ,moze jakos okreslic jakby Pudzian stanal do walki z kims lepszym z tej calej orgaznizacji...bp ja sie na tym nie znam kompletnie :D
Nie jestem jakimś znawcą, ale z tymi naj naj naj lepszymi mógłby dostać w........
Po pierwsze, nie dostał w tej walce nic. Nie wiemy jaką ma odporność na ciosy.
Po drugie, Ci najlepsi są jednak dużo silniejsi od Najmana, mają super technikę, doświadczenie. Tak łatwo by nie było

Po trzecie - uważam, że z 70% zawodników mma pudzian wygrałby już teraz. Siła, agresja i szybkość z jaką się rzucił była niesamowita. Nie dało rady przed nim uciec, więc praca nóg Najmana poszła się paść. A siła ... no cóż, każdy widział. Myślałem że po pierwszym low-u złamał mu nogę. A potem w parterze, te petardy na garde które Najman odczuwał ...

Oj, Pudziana może czekać wielka kariera, jak jeszcze będzie ćwiczył technikę.

IndykTSW 12.12.2009 00:40

Nie ma nic gorszego niż ta pseudo amerykanizacja. Czy nie można było ich zapowiadać po polsku? Żałosna gala, tylko Krzysia Ibisza żal.

DominoForza 12.12.2009 00:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez UniaTarnówZKS1928 (Post 829001)
No i się sprzedało.

Od kiedy to w MMA można mieć buty?????

w MMA nie wolno
a co do tej walki http://www.boxingnews.pl/index.php?o...=1:latest-news

Wojtas 12.12.2009 00:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzadq (Post 829011)
Nie jestem jakimś znawcą, ale z tymi naj naj naj lepszymi mógłby dostać w........
Po pierwsze, nie dostał w tej walce nic. Nie wiemy jaką ma odporność na ciosy.
Po drugie, Ci najlepsi są jednak dużo silniejsi od Najmana, mają super technikę, doświadczenie. Tak łatwo by nie było

Po trzecie - uważam, że z 70% zawodników mma pudzian wygrałby już teraz. Siła, agresja i szybkość z jaką się rzucił była niesamowita. Nie dało rady przed nim uciec, więc praca nóg Najmana poszła się paść. A siła ... no cóż, każdy widział. Myślałem że po pierwszym low-u złamał mu nogę. A potem w parterze, te petardy na garde które Najman odczuwał ...

Oj, Pudziana może czekać wielka kariera, jak jeszcze będzie ćwiczył technikę.



No wlasnie bo ten Najman to zaden przeciwnik jestem ciekaw co by Pudzian pokzal jakby walczyl z kims narawde klasowym

choc jak sie widzialo tą sile i dynamike z jaka atakuje Najmana to szok..

no i Pudzian sam mowil ze cwiczy,cwiczyl ??karate wiec to tez mu pomoglo


jak ktos tu juz napisal Pudzian jak cos juz robi to zawsze na 100%....oj jakby chco polowa polskich sporotwcow miala taki tok myslenia to nie bylli bysmy 20 lat za murzynami w wiekszosci dyscyplin sportu.

PotiWisla 12.12.2009 00:47

http://rapidshare.com/files/31960183...11.12.2009.avi
Dla tych którzy nie widzieli :)

LuKiTS89 12.12.2009 00:49

Pudzian sie zachowywał wręcz jak czołg buldożer. Tego nie mozna innymi słowami okreslic jakby nei sedzia by go zabił

Jack1945 12.12.2009 00:50

Walka do pobrania.

Mariusz Pudzianowski vs. Marcin Najman MMA.11-12-2009.FLV

http://m.onet.pl/_m/7624e8bb7a1eb947...b19a31,5,1.jpg

Format: flv. Rozmiar: 6.1MB.

Kod:

http://hotfile.com/dl/20327138/4d3f068/Mariusz_PudzianowskivsMarcin_Najman_Walka_MMA.flv.html

aredo 12.12.2009 00:52

z początku śmiech, a po kilku minutach spędzonych na oglądaniu powtórek refleksja - przecież gdyby nie sędzia to Pudzian zabił by Nejmana... Czy można to nazwać sportem?

Kolumbus 12.12.2009 00:54

co do zawodników podobnych do Pudzianowskiego to jest niejaki Brock Lesnar, były wrestler (190cm, 120kg) i idzie mu całkiem całkiem ma bilans walk 4-1 i to w sumie nie z bolkami

http://www.yorkblog.com/mma/BrockLesnar.jpg

UniaTarnówZKS1928 12.12.2009 00:54

Ja jakoś nie mogę się na razie Pudzianem zachwycać. Nie wiem czemu ale tez go nie trawie (tak samo jak Najmana) i mimo że wielkiego brata zniszczył to dla mnie to była uliczna młucka.

Kolumbus 12.12.2009 01:03

A czym się tu zachwycac...Low kicki niczym ze szkolnych awantur na boisku, z prawdziwym zawodnikiem może Overremem by można zweryfikowac prawdziwą wartośc Pudziwnowskiego w te klocki

gromaders 12.12.2009 01:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 828998)
Ktos tutaj kto siedzi w tej MMA ,moze jakos okreslic jakby Pudzian stanal do walki z kims lepszym z tej calej orgaznizacji...bp ja sie na tym nie znam kompletnie :D



najlepsza byla widownia i zbior wszytskich pseudo gwiazd w tym kraju.Mroczki byly obowiązkowo,bez nich ta gala nie mala by sensu.


dla mnie osobiście Mroczki, Herbusie czy inne Pierogi nie powinny mieć wstępu na taką galę, Edytka wielki ekspert od sportów walki, żenada, żenada, żenada.

co do walki Pudziana nie wypowiadam się, wszyscy widzieli jak wyglądała, niektóre inne walki całkiem ciekawe, szczególnie ostatnia Saidova

Ojciec Chrzestny 12.12.2009 01:09

Ja sądzę że te low kicki to nie były rozgrzewająco masujące tylko potężne petardy które nawet najtwardsi mogliby odczuć :) Nogi są zawsze najsłabszą stroną w MMA :) A taki low kick w wykonaniu Pudziana jednak jest odczuwalny i to nawet bardzo :)

UniaTarnówZKS1928 12.12.2009 01:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ojciec Chrzestny (Post 829031)
Ja sądzę że te low kicki to nie były rozgrzewająco masujące tylko potężne petardy które nawet najtwardsi mogliby odczuć :) Nogi są zawsze najsłabszą stroną w MMA :) A taki low kick w wykonaniu Pudziana jednak jest odczuwalny i to nawet bardzo :)

Jasne ale widziałeś jak on je zadawał?? Cały odsłonięty! Z normalnym zawodnikiem MMA dostał by na otrząske w zęby jeśli by kopał na luzaka.

Ta walka nie mówi nam NIC!

vaazon 12.12.2009 01:14

To wszystko zainspirowało mnie do stworzenia demota:
http://img695.imageshack.us/img695/3...kistulecia.png
Nie wiem czy dobry :-P

1q2 12.12.2009 01:24

Przyznam się że Pudzian mnie zaskoczył.Miałem go za silnego ale spokojnego kolesia, który niekoniecznie może nadawać się na fajtera.A tu pojechał na takiej ****ie że Tyson z najlepszych lat wymięka.

Jasne że Pudzian to steryd, zresztą sam gdzieś w wywiadzie temu nie zaprzeczał, tyle że to tylko dodatek do gigantycznej pracy, którą wykonuje.

ps gdyby nie te żenujace wyjścia które tyle czasu zajęły to spokojnie wedle życzenia , zmieścił bym się w bloku reklam w tvnie a tak to trochę 7 uciekło:)

Grzadq 12.12.2009 01:24

Cytat:

Jasne ale widziałeś jak on je zadawał?? Cały odsłonięty! Z normalnym zawodnikiem MMA dostał by na otrząske w zęby jeśli by kopał na luzaka.
Bądź obiektywny. Ile mu zajęło zadanie tego low-kicka? Pół sekundy? To nie tak że się zbierał do niego pare sekund, tylko jak się rzucił to te low-kicki nie dość że były piekielnie mocne, to jeszcze cholernie szybkie. W związku z tym "normalny zawodnik MMA" musiałby uderzać z prędkością światła żeby Pudzian w tej sytuacji co opisujesz dostał na otrząske w zęby.

Ja nie mówie że Pudzian jest w ogóle the best i roz.......i każdego. Nie, zawsze znajdzie się ktoś lepszy.
Tylko jak już dajecie argumenty, to jakieś normalne. Obejrzyj sobie powtórke z tej walki szczególnie moment 1 kopa. Ja nie wiem, taki zawodnik MMA musiałby chyba wiedzieć wcześniej że "o, teraz się odsłoni" żeby zdążyć zadać cios. A jeśli o kolejne low-kicki, to już nie były takie szybkie, ale wtedy już nie o to chodziło. Najman spierdzielał jak najdalej, ani mu w głowie było zadawanie ciosów po takim low-u jakiego dostał w nogi.

A już w ogóle mnie bawią te komentarze że bijatyka jak z "wiejskiej dyskoteki". A czego się spodziewaliście po MMA? Jak walczy strongmen z bokserem? Poza tym cały czas powtarzam, Pudzian ( na razie, na najbliższe walki) nie musi mieć mega techniki, on tak "wiejsko" każdemu wpieprzy. Poza tym MMA to chyba mieszane sztuki walki, więc styl "wiejski" też obowiązuje, jeśli jest skuteczny. A jak widzieliśmy, przy sile Pudziana, jest.

tylko_na_kilka_dni 12.12.2009 01:24

walka do obejrzenia na yt:

http://www.youtube.com/watch?v=Jzh9ck-7hJg

Kaan 12.12.2009 01:29

Dlaczego Pudzian walczył w butach? Można tak?
Nie znam się na MMA ale dla mnie to było bez składu i ładu, nap****lanka jak pod wiejską dyskoteką.

Większość pewnie zdegustowana, szumne zapowiedzi a tutaj wystrczyło odpryskać się albo iść włączyć czajnik i walki nie zobaczyć...:)

1q2 12.12.2009 01:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaan (Post 829043)
Nie znam się na MMA ale dla mnie to było bez składu i ładu, nap****lanka jak pod wiejską dyskoteką.

Większość pewnie zdegustowana, szumne zapowiedzi a tutaj wystrczyło odpryskać się albo iść włączyć czajnik i walki nie zobaczyć...:)

No była ale walczył kompletny debiutant więc nikt nie mógł się spodziewać technicznej walki,a co do czasu - w MMA często tak tyle to trwa, gdzie oczywiście większość walk trwa trochę dłużej.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl