![]() |
Lepsza bylaby walka Pudziana z tym grubaskiem z Ameryki, ktory obil 2 Polakow.
|
Cytat:
Weź mnie chłopie nawet nie strasz :lol: |
Cytat:
|
|
Cytat:
Przecież on prawie świecił ))))) |
Cytat:
A co do Pudziana- panowie chyba powinniście najlepiej wiedzieć, że jak się pracuje na siłowni to i trzeba sie wspomagać odżywkami :P |
Cytat:
Co do walki... teraz sie nie będe wypowiadał. |
W końcu sie doczekałem aż Pudzian rozku*** tego mocnego w gębie kozaka ale cóż innego można było sie spodziewać po Najmanie,który niezbyt profesjonalnie podchodzi do samego treningu (tłuszcz).Swoją drogą zastanawia mnie co Mariusz będzie prezentował w następnych walkach,bo jeżeli popracuje nad kondycją,szybkością i oczywiście dopracuje walke w stójce,na parterze może sprawić miłą niespodziankę.
|
Brawo Najman! Przeżył! :-D
|
Cytat:
Co do całej otoczki gali mam podobne odczucia. |
Cytat:
po 2 można mieć buty :P |
Ktos tutaj kto siedzi w tej MMA ,moze jakos okreslic jakby Pudzian stanal do walki z kims lepszym z tej calej orgaznizacji...bp ja sie na tym nie znam kompletnie :D
najlepsza byla widownia i zbior wszytskich pseudo gwiazd w tym kraju.Mroczki byly obowiązkowo,bez nich ta gala nie mala by sensu. |
Ten kto ćwiczył lub ćwiczy wie ze samymi sterydami do takiej siły i sylwetki jaką ma Pudzian nie da się dojść.. Walka i wynik do przewidzenia, szkoda tylko ze tak krótko:)
|
w Polsacie kolejny ekspert, Edyta Herbuś. :) ale lans mroczki i te inne Cichopki, żałosna gala, jednak brawa dla Pudziana, szkoda tylko że to wszystko takie było sztuczne jakieś,
bez obrazy dla fanów m jak miłość |
Cytat:
Od kiedy to w MMA można mieć buty????? |
Cytat:
Oprawa fatalna, fatalna. Piosenka braciszka, te rymy, wstyd, po prostu wstyd. A jak już zobaczyłem mordę Mroczka to mnie krew zalała. Kto tam zaprosił tą panienkę? Bo aktorem to tego czegoś nazwać nie można. Jak mnie to wkur**a, że ludzie niczego sobą nie reprezentują, mają ładny, rozpoznawalny pysk i zarabiają taką kasę, jakiej uczciwie, ciężko pracujący, normalni, wartościowi ludzie nigdy w życiu nie zarobią. Nie ma spraweidliwości.. |
Cytat:
|
Wielki sukces Najmana!
Pobił Gołotę :) |
Pytanie brzmi, co na to Jola Rutowicz? :rotfl:
|
Mnie przy okazji roz.......ił wywiad z Herbuś, mówiącą o swojej kobiecej wrażliwości. :-)
|
Cytat:
Po pierwsze, nie dostał w tej walce nic. Nie wiemy jaką ma odporność na ciosy. Po drugie, Ci najlepsi są jednak dużo silniejsi od Najmana, mają super technikę, doświadczenie. Tak łatwo by nie było Po trzecie - uważam, że z 70% zawodników mma pudzian wygrałby już teraz. Siła, agresja i szybkość z jaką się rzucił była niesamowita. Nie dało rady przed nim uciec, więc praca nóg Najmana poszła się paść. A siła ... no cóż, każdy widział. Myślałem że po pierwszym low-u złamał mu nogę. A potem w parterze, te petardy na garde które Najman odczuwał ... Oj, Pudziana może czekać wielka kariera, jak jeszcze będzie ćwiczył technikę. |
Nie ma nic gorszego niż ta pseudo amerykanizacja. Czy nie można było ich zapowiadać po polsku? Żałosna gala, tylko Krzysia Ibisza żal.
|
Cytat:
a co do tej walki http://www.boxingnews.pl/index.php?o...=1:latest-news |
Cytat:
No wlasnie bo ten Najman to zaden przeciwnik jestem ciekaw co by Pudzian pokzal jakby walczyl z kims narawde klasowym choc jak sie widzialo tą sile i dynamike z jaka atakuje Najmana to szok.. no i Pudzian sam mowil ze cwiczy,cwiczyl ??karate wiec to tez mu pomoglo jak ktos tu juz napisal Pudzian jak cos juz robi to zawsze na 100%....oj jakby chco polowa polskich sporotwcow miala taki tok myslenia to nie bylli bysmy 20 lat za murzynami w wiekszosci dyscyplin sportu. |
http://rapidshare.com/files/31960183...11.12.2009.avi
Dla tych którzy nie widzieli :) |
Pudzian sie zachowywał wręcz jak czołg buldożer. Tego nie mozna innymi słowami okreslic jakby nei sedzia by go zabił
|
Walka do pobrania.
Mariusz Pudzianowski vs. Marcin Najman MMA.11-12-2009.FLV http://m.onet.pl/_m/7624e8bb7a1eb947...b19a31,5,1.jpg Format: flv. Rozmiar: 6.1MB. Kod:
http://hotfile.com/dl/20327138/4d3f068/Mariusz_PudzianowskivsMarcin_Najman_Walka_MMA.flv.html |
z początku śmiech, a po kilku minutach spędzonych na oglądaniu powtórek refleksja - przecież gdyby nie sędzia to Pudzian zabił by Nejmana... Czy można to nazwać sportem?
|
co do zawodników podobnych do Pudzianowskiego to jest niejaki Brock Lesnar, były wrestler (190cm, 120kg) i idzie mu całkiem całkiem ma bilans walk 4-1 i to w sumie nie z bolkami
http://www.yorkblog.com/mma/BrockLesnar.jpg |
Ja jakoś nie mogę się na razie Pudzianem zachwycać. Nie wiem czemu ale tez go nie trawie (tak samo jak Najmana) i mimo że wielkiego brata zniszczył to dla mnie to była uliczna młucka.
|
A czym się tu zachwycac...Low kicki niczym ze szkolnych awantur na boisku, z prawdziwym zawodnikiem może Overremem by można zweryfikowac prawdziwą wartośc Pudziwnowskiego w te klocki
|
Cytat:
dla mnie osobiście Mroczki, Herbusie czy inne Pierogi nie powinny mieć wstępu na taką galę, Edytka wielki ekspert od sportów walki, żenada, żenada, żenada. co do walki Pudziana nie wypowiadam się, wszyscy widzieli jak wyglądała, niektóre inne walki całkiem ciekawe, szczególnie ostatnia Saidova |
Ja sądzę że te low kicki to nie były rozgrzewająco masujące tylko potężne petardy które nawet najtwardsi mogliby odczuć :) Nogi są zawsze najsłabszą stroną w MMA :) A taki low kick w wykonaniu Pudziana jednak jest odczuwalny i to nawet bardzo :)
|
Cytat:
Ta walka nie mówi nam NIC! |
To wszystko zainspirowało mnie do stworzenia demota: |
Przyznam się że Pudzian mnie zaskoczył.Miałem go za silnego ale spokojnego kolesia, który niekoniecznie może nadawać się na fajtera.A tu pojechał na takiej ****ie że Tyson z najlepszych lat wymięka.
Jasne że Pudzian to steryd, zresztą sam gdzieś w wywiadzie temu nie zaprzeczał, tyle że to tylko dodatek do gigantycznej pracy, którą wykonuje. ps gdyby nie te żenujace wyjścia które tyle czasu zajęły to spokojnie wedle życzenia , zmieścił bym się w bloku reklam w tvnie a tak to trochę 7 uciekło:) |
Cytat:
Ja nie mówie że Pudzian jest w ogóle the best i roz.......i każdego. Nie, zawsze znajdzie się ktoś lepszy. Tylko jak już dajecie argumenty, to jakieś normalne. Obejrzyj sobie powtórke z tej walki szczególnie moment 1 kopa. Ja nie wiem, taki zawodnik MMA musiałby chyba wiedzieć wcześniej że "o, teraz się odsłoni" żeby zdążyć zadać cios. A jeśli o kolejne low-kicki, to już nie były takie szybkie, ale wtedy już nie o to chodziło. Najman spierdzielał jak najdalej, ani mu w głowie było zadawanie ciosów po takim low-u jakiego dostał w nogi. A już w ogóle mnie bawią te komentarze że bijatyka jak z "wiejskiej dyskoteki". A czego się spodziewaliście po MMA? Jak walczy strongmen z bokserem? Poza tym cały czas powtarzam, Pudzian ( na razie, na najbliższe walki) nie musi mieć mega techniki, on tak "wiejsko" każdemu wpieprzy. Poza tym MMA to chyba mieszane sztuki walki, więc styl "wiejski" też obowiązuje, jeśli jest skuteczny. A jak widzieliśmy, przy sile Pudziana, jest. |
|
Dlaczego Pudzian walczył w butach? Można tak?
Nie znam się na MMA ale dla mnie to było bez składu i ładu, nap****lanka jak pod wiejską dyskoteką. Większość pewnie zdegustowana, szumne zapowiedzi a tutaj wystrczyło odpryskać się albo iść włączyć czajnik i walki nie zobaczyć...:) |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl