Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [10. kolejka] Lech Poznań - Wisła Kraków 18.10.2009 niedziela godz.17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6430)

MCX 18.10.2009 09:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karlos (Post 804810)
No tak na tvp 2 bedzie ale w tamtym sezonie byly i na tvp i na cyfrze ?? I mnie interesuje czy bedzie na cyfrze bo ciekawiej sie mecz oglada lepszy klimat :D w tamtym sezonie pare mecziow bylo odkodowanych na cyfrze ;p i stad oje pytanko

Tak, C+ będzie odkodowany.

Karlos 18.10.2009 09:36

Dzięki MCX za odpowiedz a skad wiesz ze bedzie odkodowany??

Wojtator 18.10.2009 09:38

Lpc nie wiem.ale to było leCh
lpH
. lpU
... lpJ
wg.mnie na koniec rundy pierwsze 5 miejsc będa wyglądały 1.Wisła 2.Ruch 3.Polonia B. 4.Legia 5.Lechia

Grisza1 18.10.2009 09:44

http://www.youtube.com/watch?v=wJu-xPZoYOo życzę każdemu z nas wielu takich chwil dziś miedzy 17 a 18.49. No bo pewnie 4 minuty doliczą;)

wiernyTS 18.10.2009 09:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez morgenes (Post 804809)
W kontekście wczorajszego wyniku Legii, remis biorę w ciemno.

A ja sie nie zgadzam. Jestesmy lepsza druzyna dlatego musimy walczyc o 3 pkt. wieksza przewaga nikomu nie zaszkodszi, a kto wie czy nie daj Bóg kiesdys pod koniec sezonu my nie wpadniemy w taki dolek.

MCX 18.10.2009 09:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karlos (Post 804812)
Dzięki MCX za odpowiedz a skad wiesz ze bedzie odkodowany??

Zawsze jak TVP pokazuje mecz to Canal Plus również robi transmisje odkodowaną. Co im szkodzi? Mecz jest i tak ogólnodostępny, a jak ktoś obejrzy w C+ to może mu się spodoba i wykupi dekoder.

Proud 18.10.2009 09:54

zagra Bandrowski?

willow 18.10.2009 09:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiernyTS (Post 804817)
A ja sie nie zgadzam. Jestesmy lepsza druzyna dlatego musimy walczyc o 3 pkt. wieksza przewaga nikomu nie zaszkodszi, a kto wie czy nie daj Bóg kiesdys pod koniec sezonu my nie wpadniemy w taki dolek.

Ja nie mówię, żeby nie walczyć. Walczyć trzeba, jak najbardziej. Ja tylko mówię, że jak będzie remis, nie będę robił z tego tragedii.

MCX 18.10.2009 10:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 804823)
zagra Bandrowski?

Raczej tak.

"Dobrą informacją dla trenera lechitów jest to, że coraz lepiej czuje się Tomasz Bandrowski i nie wykluczone, że w niedzielę pojawi się już na boisku - Bander wygląda już całkiem nieźle. Pracuje na treningach z pełnym obciążeniem i mam nadzieję, że w meczu z Wisłą będzie już gotowy do gry - mówi szkoleniowiec Kolejorza."

http://www.lechpoznan.pl/art,12839,l...odz._17_00.htm

yoda79 18.10.2009 10:04

Ależ pewnośc bije z Wiślackiego forum...
Obysmy się nie przejechali,im balon mocniej napompowany tym łatwiej go przebić. Zadowolę się 1:0 dla Wisły,nawet po samobóju.
Wygrana Wisełki da mi siłę na przetrwanie kolejnego tygodnia pracy;)

Nehiar 18.10.2009 11:08

Ja też po wczorajszym wyniku Legii biorę remis w ciemno, no ale zobaczymy - mam nadzieje że jednak Skorża zmotywował chłopaków i pokażą kawał dobrego piłki. Trzeba też niestety zacząć patrzeć za nasz plecy, ponieważ mimo wszystko Ruch i Polonia B. się powoli zbliżają...

bebeto 18.10.2009 11:22

Trzeba wygrać,myślę że Małecki ma coś do udowodnienia po reprezentacji...

pysio 18.10.2009 11:25

a ja liczę, że będzie to mecz duetu: Jirsak - Kirm :D

For_FuN_ 18.10.2009 11:31

Co tu duzo mowic, ale nie biore pod uwage straty punktow we Wronkach. Juz nie mowie o tym jakie ekipy tam wygrywaly...Amica, to zupelnie inny zespol od tego z jesienni 2008r. Hmm, 2 : 1 lub 3 : 1 dla nas.

Tylko_Wisła! 18.10.2009 11:36

Prawda jest taka , że ten mecz pasowało by wygrać i to jak najwięcej sie da. Trzeba wziąść rewanż za zeszły sezon w którym ani razu nie wygraliśmy z Amicą.

Ave 18.10.2009 11:37

Ja jakoś nie jestem przekonany że wygramy.Jest to ostatnia szansa dla Amici żeby pokazać , że jeszcze mogą powalczyć o mistrza.Ciąży na piłkarzach lodówy wielka presja ze strony kibiców jak i samych władz.Liczę na remis bądź minimalną wygraną.

aNouc 18.10.2009 11:44

Też nie jestem jakiś pewny wygranej. W sumie remis biorę w ciemno.
To jakie miejsce zajmuje Amika i z kim przegrywała nie ma żadnego znaczenia (czy we Wronkach wygrał z nimi Start Otwock czy coś podobnego), ten mecz rządzić się będzie własnymi prawami i nie ma tu miejsca na wyliczanki że Wisła zajmuje 1 miejsce a Amika 5? Poza tym jest to dla nich mecz o wszystko..
Ostatnio nie grało nam się z nimi łatwo.. Amika to coś jak Odra Wodzisław która nam jakoś nie podchodzi.
Dobrze że Legia zremisowała bo w razie przegranej nie przybliży się tak bardzo... szkoda że ten mecz jest na TVP2 bo znów z nerwów pikawa będzie siadać, a mimo wszystko będzie korcić przełączyć z filmu na tvp2.
podsumowując mogą sobie wygrać z nami nawet 10-0 , ważne żebyśmy zdobyli MP

Robek 18.10.2009 11:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karlos (Post 804812)
Dzięki MCX za odpowiedz a skad wiesz ze bedzie odkodowany??


zawsze tak robia,ze jak jest w tv publicznej to odkoduja mecz zeby u nich ogladac

crazykaro 18.10.2009 11:50

Trzeba ich rozjechać 7-1 bo już nie mam siły słuchać że oni cały czas z nami wygrywają i że to im się należy mistrzostwo:-/

szczepanwislak 18.10.2009 11:50

A porażka Legii jeszcze bardziej powinna nas zmotywować do wygranej , wtedy to Legia by raczej na pewno już legła bo nie sądzę , że dogoniliby nas mając 10 pkt do nas straty , więc zwycięstwo będzie miało podwójny smaczek , ale jak ugramy remis to mimo nie dosytu nie będzie żle

flamengista 18.10.2009 12:00

Skorża ma rację - każdy inny wynik, niż nasze zwycięstwo będzie porażką.

Amika jest w kryzysie i powinniśmy ją dobić. Ich ew. dobry wynik może ich uskrzydlić, przywrócić dobre morale i spowodować że zaczną nas gonić.

Z czystej, matematycznej perspektywy jest to szansa na odskoczenie jednemu z głównych rywali na 14 punktów, tym samym praktycznie pozbawiając go szansy na tytuł.

W dodatku Amika jest osłabiona kontuzjami, a jej gwiazdy (Stilić, Lewandowski, może już nie Peszko) są w słabszej formie. Wisła jest faworytem tego spotkania, takie są fakty.

grogoriogreg 18.10.2009 12:25

Ja wam tylko przypominam, że gramy bez Sobolewskiego w środku pola, a co jak co ale w meczu z Lechem, grającym piątką pomocników to będzie miało znaczenie. Dziś wiele będzie zależeć od Jirsaka i Diaza.

bridgeburner 18.10.2009 12:34

Fakty są też takie, że z ostatnich 5 meczów z Lechem mamy bilans:
0 zwyciestw 2 remisy 3 porażki
Po przerwie na mecze kadry Wisła nie zachwyca
Przypominam sobie doskonale bardzo podobną sytuacje w zeszlym sezonie
tez po przerwie na Reprezentacje,
jakim to nie byliśmy faworytem i
jak to mielismy Lecha wykluczyc z walki o MP
W zwycięstwo wierze, z racji miejsca zamieszkania mimo
wysokiej ceny za bilet i katastrofalnej pogody na mecz sie wybieram
ale zalecam odrobine dystansu i pokory,
nie z takimi przeciwnikami zdarzały sie przykre wpadki
a na forum tu widze jakieś teksty o rozjechaniu 7:1 itd
Z remisu bede umiarkowanie zadowolony

Grzadq 18.10.2009 12:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grogoriogreg (Post 804880)
Ja wam tylko przypominam, że gramy bez Sobolewskiego w środku pola, a co jak co ale w meczu z Lechem, grającym piątką pomocników to będzie miało znaczenie. Dziś wiele będzie zależeć od Jirsaka i Diaza.

Tylko że to też ma swoje plusy, przy grze 2 napastnikami jak jeden z nich dostanie piłke, może szukać drugiego (lub jakiegos pomocnika). Przy grze samym Lewandowskim, jest on skazany na pomoc, sam przecież 2 stoperów raczej nie przejdzie. Pewne jest więc że skrzydłowi Lecha będą grali wysoko (co robi miejsce naszym skrzydłowym) i środek też musi aktywnie wspierać atak. Więc paradoksalnie, robi się miejsce ...

Dużo zależy od tego, czy nasi skrajni obrońcy zatrzymają Peszkę i Wilka.

Obstawiam 2:1 dla nas :)

pavlus 18.10.2009 12:41

No,Wisełka jest dłużna cos Lechowi za zeszły sezon(1-4 przy Reymonta).Mam nadzieje,ze to kolejorz odczuje gorycz porazki ,bo tamta wpadka jeszcze czkawką do dzisiaj sie odbija.

szczepanwislak 18.10.2009 13:00

Ach pany ! to juz za 3 godziny ! Jazda Jazda Jazda ! Biała Gwiazda ! Z każdą chwilą coraz bardziej nie mogę sie doczekac !

PotiWisla 18.10.2009 13:05

Emocje coraz większe,nawet nie mam ochoty na niedzielny obiad :) Czekamy i wierzymy w 3 pkt :)

Pan Jotka 18.10.2009 13:25

Lech zamuruje bramkę. Remis 0:0 albo skromniutka wygrana czyli 1:0.

Jazon 18.10.2009 13:27

Ja remisu w ciemno nie biorę, liczę mocno na zwycięstwo naszych. Ale jak będzie remis, to płakał nie będę. Generalnie jestem dobrej myśli!

jarek kazik 18.10.2009 13:30

3-0 dla Białej Gwiazdy :)

Wichar87 18.10.2009 13:31

Mam nadzieje, że i my i oni się mocno na dziś zmobilizujemy i zobaczymy w tej naszej słabej lidze, wreszcie przyzwoity mecz, oczywiście mam nadzieje, że zgarniemy 3 pkt. ale po ciekawym meczu.

mhl_pl 18.10.2009 13:34

Wygra Wisła. Trzeba sobie jasno powiedziec bez żadnej skromnosci tylko szczerze ze obecny Lech jest słaby, brakuje im Murawskiego-prawdziwego kapitana i dowódce zespołu, mają słabego trenera i zawodników którzy grają na złosc wszystkim dookoła czyt. Lewandowski Stilic i reszta tych bałkańczyków. Wisła ma wielka szansce pokazac kuchenkorzom gdzie ich miejsce i zeby po jednym zwycięstwie fuksem nad Austrią Wiedeń nie pchali sie przed szereg bo może jeszcze 50 lat i wtedy bedą sie mogli do nas porównywac ale narazie są naszym tłem tak jak cała ta Polska Liga.

jova 18.10.2009 13:52

Przestańcie się ośmieszać tą żenującą napinką!!
Lech może być w kryzysie, ale wciąż jest wystarczająco silny, by zrobić dowolnemu ligowemu zespołowi duże "kuku". Jeśli Wisła wygra będziecie mogli odreagować i opowiadać jak to poznaniaki zostały upokorzone. Do tego czasu spróbujcie spojrzeć na ten mecz trzeźwo i zauważcie, że Wisła będzie grała z jednym z najsilniejszych kadrowo zespołów w tej lidze.

andalemono 18.10.2009 13:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 804918)
[B] spróbujcie spojrzeć na ten mecz trzeźwo i zauważcie, że Wisła będzie grała z jednym z najsilniejszych kadrowo zespołów w tej lidze.

Czego dowodem jest tabela.

masada 18.10.2009 14:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez andalemono (Post 804922)
Czego dowodem jest tabela.

wyczuwam tu ironię, rozumiem, że Ruch i Polonia Bytom mają silniejszą kadrę? ;p

andalemono 18.10.2009 14:08

No ba.

A co tu ma kadra do rzeczy?
Mentalność polskiego grajka sie liczy, czego przykładem jest wycieczka Legii na sushi.
W tej lidze każdy może sklepac każdego bez względu na trenera, ławke, kibiców, statystyki etc. a wytłumaczenie i tak sie znajdzie, Urban wczoraj rzekł, że murawa była zbyt grząska.

jova 18.10.2009 14:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez andalemono (Post 804922)
Czego dowodem jest tabela.

Jeśli próbowałeś przekazać jakąś głębszą myśl to kiepsko Ci wyszło.
Siła kadry ma bezpośrednie przełożenie na potencjał zespołu, a nie na to jak ten potencjał zostanie wykorzystany.

westersyl 18.10.2009 14:22

Sytuacja w tabeli zmusza Lecha do wygrania, nas nie, dlatego my mamy komfort psychiczny nie musimy za wszelką cenę atakować, wierze w dobrą szybką kontrę poprzedzoną podaniem Tomka Jirsaka.

Zwitter 18.10.2009 14:23

Żeby nie było ak, że my tu piszemy o tym jaki wynik by nas zadowolił a tymczasem dostaniemy ze 2 lub 3:0. Myśle, że nasze grajki zdają sobie sprawę o co grają i jakie będą nastroje po meczu w szeregach kuchenek jeżeli przegrają. Jeżeli są w dołku to trzeba to wykorzystać. Jeżeli wygramy będzie cudownie, ale remis też zły nie będzie. Oby tylko nie przegrać bo wtedy się wkur...

sandomingo 18.10.2009 14:28

A ja tam się właśnie obawiam tego luzu psychicznego naszych kopaczy.
I dlatego uważam że będzie w plecy.

A jak zwykle życzliwe Wiśle media typu Wybiórcza, PS wymyślają najdziwniejsze porównania i statystyki wskazujące na to, że tak naprawdę Lech ma dziś minimalne szanse czyli ewentualne zwycięstwo Wisły nie będzie w sumie niczym szczególnym.
Natomiast wygrana Lecha to kolejny początek końca Wisły i kolejny początek tryumfalnego marszu pyr na majstra.
Są przygotowani na każdą ewentualność tak, żeby dowalić Wiśle.
Wygramy - ot, normalka, tak miało być.
Przegramy - sensacja, upokorzenie, koniec.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl