![]() |
Cytat:
|
Dzięki MCX za odpowiedz a skad wiesz ze bedzie odkodowany??
|
Lpc nie wiem.ale to było leCh
lpH . lpU ... lpJ wg.mnie na koniec rundy pierwsze 5 miejsc będa wyglądały 1.Wisła 2.Ruch 3.Polonia B. 4.Legia 5.Lechia |
http://www.youtube.com/watch?v=wJu-xPZoYOo życzę każdemu z nas wielu takich chwil dziś miedzy 17 a 18.49. No bo pewnie 4 minuty doliczą;)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
zagra Bandrowski?
|
Cytat:
|
Cytat:
"Dobrą informacją dla trenera lechitów jest to, że coraz lepiej czuje się Tomasz Bandrowski i nie wykluczone, że w niedzielę pojawi się już na boisku - Bander wygląda już całkiem nieźle. Pracuje na treningach z pełnym obciążeniem i mam nadzieję, że w meczu z Wisłą będzie już gotowy do gry - mówi szkoleniowiec Kolejorza." http://www.lechpoznan.pl/art,12839,l...odz._17_00.htm |
Ależ pewnośc bije z Wiślackiego forum...
Obysmy się nie przejechali,im balon mocniej napompowany tym łatwiej go przebić. Zadowolę się 1:0 dla Wisły,nawet po samobóju. Wygrana Wisełki da mi siłę na przetrwanie kolejnego tygodnia pracy;) |
Ja też po wczorajszym wyniku Legii biorę remis w ciemno, no ale zobaczymy - mam nadzieje że jednak Skorża zmotywował chłopaków i pokażą kawał dobrego piłki. Trzeba też niestety zacząć patrzeć za nasz plecy, ponieważ mimo wszystko Ruch i Polonia B. się powoli zbliżają...
|
Trzeba wygrać,myślę że Małecki ma coś do udowodnienia po reprezentacji...
|
a ja liczę, że będzie to mecz duetu: Jirsak - Kirm :D
|
Co tu duzo mowic, ale nie biore pod uwage straty punktow we Wronkach. Juz nie mowie o tym jakie ekipy tam wygrywaly...Amica, to zupelnie inny zespol od tego z jesienni 2008r. Hmm, 2 : 1 lub 3 : 1 dla nas.
|
Prawda jest taka , że ten mecz pasowało by wygrać i to jak najwięcej sie da. Trzeba wziąść rewanż za zeszły sezon w którym ani razu nie wygraliśmy z Amicą.
|
Ja jakoś nie jestem przekonany że wygramy.Jest to ostatnia szansa dla Amici żeby pokazać , że jeszcze mogą powalczyć o mistrza.Ciąży na piłkarzach lodówy wielka presja ze strony kibiców jak i samych władz.Liczę na remis bądź minimalną wygraną.
|
Też nie jestem jakiś pewny wygranej. W sumie remis biorę w ciemno.
To jakie miejsce zajmuje Amika i z kim przegrywała nie ma żadnego znaczenia (czy we Wronkach wygrał z nimi Start Otwock czy coś podobnego), ten mecz rządzić się będzie własnymi prawami i nie ma tu miejsca na wyliczanki że Wisła zajmuje 1 miejsce a Amika 5? Poza tym jest to dla nich mecz o wszystko.. Ostatnio nie grało nam się z nimi łatwo.. Amika to coś jak Odra Wodzisław która nam jakoś nie podchodzi. Dobrze że Legia zremisowała bo w razie przegranej nie przybliży się tak bardzo... szkoda że ten mecz jest na TVP2 bo znów z nerwów pikawa będzie siadać, a mimo wszystko będzie korcić przełączyć z filmu na tvp2. podsumowując mogą sobie wygrać z nami nawet 10-0 , ważne żebyśmy zdobyli MP |
Cytat:
zawsze tak robia,ze jak jest w tv publicznej to odkoduja mecz zeby u nich ogladac |
Trzeba ich rozjechać 7-1 bo już nie mam siły słuchać że oni cały czas z nami wygrywają i że to im się należy mistrzostwo:-/
|
A porażka Legii jeszcze bardziej powinna nas zmotywować do wygranej , wtedy to Legia by raczej na pewno już legła bo nie sądzę , że dogoniliby nas mając 10 pkt do nas straty , więc zwycięstwo będzie miało podwójny smaczek , ale jak ugramy remis to mimo nie dosytu nie będzie żle
|
Skorża ma rację - każdy inny wynik, niż nasze zwycięstwo będzie porażką.
Amika jest w kryzysie i powinniśmy ją dobić. Ich ew. dobry wynik może ich uskrzydlić, przywrócić dobre morale i spowodować że zaczną nas gonić. Z czystej, matematycznej perspektywy jest to szansa na odskoczenie jednemu z głównych rywali na 14 punktów, tym samym praktycznie pozbawiając go szansy na tytuł. W dodatku Amika jest osłabiona kontuzjami, a jej gwiazdy (Stilić, Lewandowski, może już nie Peszko) są w słabszej formie. Wisła jest faworytem tego spotkania, takie są fakty. |
Ja wam tylko przypominam, że gramy bez Sobolewskiego w środku pola, a co jak co ale w meczu z Lechem, grającym piątką pomocników to będzie miało znaczenie. Dziś wiele będzie zależeć od Jirsaka i Diaza.
|
Fakty są też takie, że z ostatnich 5 meczów z Lechem mamy bilans:
0 zwyciestw 2 remisy 3 porażki Po przerwie na mecze kadry Wisła nie zachwyca Przypominam sobie doskonale bardzo podobną sytuacje w zeszlym sezonie tez po przerwie na Reprezentacje, jakim to nie byliśmy faworytem i jak to mielismy Lecha wykluczyc z walki o MP W zwycięstwo wierze, z racji miejsca zamieszkania mimo wysokiej ceny za bilet i katastrofalnej pogody na mecz sie wybieram ale zalecam odrobine dystansu i pokory, nie z takimi przeciwnikami zdarzały sie przykre wpadki a na forum tu widze jakieś teksty o rozjechaniu 7:1 itd Z remisu bede umiarkowanie zadowolony |
Cytat:
Dużo zależy od tego, czy nasi skrajni obrońcy zatrzymają Peszkę i Wilka. Obstawiam 2:1 dla nas :) |
No,Wisełka jest dłużna cos Lechowi za zeszły sezon(1-4 przy Reymonta).Mam nadzieje,ze to kolejorz odczuje gorycz porazki ,bo tamta wpadka jeszcze czkawką do dzisiaj sie odbija.
|
Ach pany ! to juz za 3 godziny ! Jazda Jazda Jazda ! Biała Gwiazda ! Z każdą chwilą coraz bardziej nie mogę sie doczekac !
|
Emocje coraz większe,nawet nie mam ochoty na niedzielny obiad :) Czekamy i wierzymy w 3 pkt :)
|
Lech zamuruje bramkę. Remis 0:0 albo skromniutka wygrana czyli 1:0.
|
Ja remisu w ciemno nie biorę, liczę mocno na zwycięstwo naszych. Ale jak będzie remis, to płakał nie będę. Generalnie jestem dobrej myśli!
|
3-0 dla Białej Gwiazdy :)
|
Mam nadzieje, że i my i oni się mocno na dziś zmobilizujemy i zobaczymy w tej naszej słabej lidze, wreszcie przyzwoity mecz, oczywiście mam nadzieje, że zgarniemy 3 pkt. ale po ciekawym meczu.
|
Wygra Wisła. Trzeba sobie jasno powiedziec bez żadnej skromnosci tylko szczerze ze obecny Lech jest słaby, brakuje im Murawskiego-prawdziwego kapitana i dowódce zespołu, mają słabego trenera i zawodników którzy grają na złosc wszystkim dookoła czyt. Lewandowski Stilic i reszta tych bałkańczyków. Wisła ma wielka szansce pokazac kuchenkorzom gdzie ich miejsce i zeby po jednym zwycięstwie fuksem nad Austrią Wiedeń nie pchali sie przed szereg bo może jeszcze 50 lat i wtedy bedą sie mogli do nas porównywac ale narazie są naszym tłem tak jak cała ta Polska Liga.
|
Przestańcie się ośmieszać tą żenującą napinką!!
Lech może być w kryzysie, ale wciąż jest wystarczająco silny, by zrobić dowolnemu ligowemu zespołowi duże "kuku". Jeśli Wisła wygra będziecie mogli odreagować i opowiadać jak to poznaniaki zostały upokorzone. Do tego czasu spróbujcie spojrzeć na ten mecz trzeźwo i zauważcie, że Wisła będzie grała z jednym z najsilniejszych kadrowo zespołów w tej lidze. |
Cytat:
|
Cytat:
|
No ba.
A co tu ma kadra do rzeczy? Mentalność polskiego grajka sie liczy, czego przykładem jest wycieczka Legii na sushi. W tej lidze każdy może sklepac każdego bez względu na trenera, ławke, kibiców, statystyki etc. a wytłumaczenie i tak sie znajdzie, Urban wczoraj rzekł, że murawa była zbyt grząska. |
Cytat:
Siła kadry ma bezpośrednie przełożenie na potencjał zespołu, a nie na to jak ten potencjał zostanie wykorzystany. |
Sytuacja w tabeli zmusza Lecha do wygrania, nas nie, dlatego my mamy komfort psychiczny nie musimy za wszelką cenę atakować, wierze w dobrą szybką kontrę poprzedzoną podaniem Tomka Jirsaka.
|
Żeby nie było ak, że my tu piszemy o tym jaki wynik by nas zadowolił a tymczasem dostaniemy ze 2 lub 3:0. Myśle, że nasze grajki zdają sobie sprawę o co grają i jakie będą nastroje po meczu w szeregach kuchenek jeżeli przegrają. Jeżeli są w dołku to trzeba to wykorzystać. Jeżeli wygramy będzie cudownie, ale remis też zły nie będzie. Oby tylko nie przegrać bo wtedy się wkur...
|
A ja tam się właśnie obawiam tego luzu psychicznego naszych kopaczy.
I dlatego uważam że będzie w plecy. A jak zwykle życzliwe Wiśle media typu Wybiórcza, PS wymyślają najdziwniejsze porównania i statystyki wskazujące na to, że tak naprawdę Lech ma dziś minimalne szanse czyli ewentualne zwycięstwo Wisły nie będzie w sumie niczym szczególnym. Natomiast wygrana Lecha to kolejny początek końca Wisły i kolejny początek tryumfalnego marszu pyr na majstra. Są przygotowani na każdą ewentualność tak, żeby dowalić Wiśle. Wygramy - ot, normalka, tak miało być. Przegramy - sensacja, upokorzenie, koniec. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl