![]() |
Wiadomo, że trzymamy z Lechią ale jest między nami dużo osób), które Jage nadal mają w sercu, a z tego co mi się wydaje jest wśród nich jeden moderator więc uważaj co piszesz ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
Zaśpiewaj tak na najbliższym meczu Wisły. Ciekawe czy dojdziesz do domu o własnych siłach. |
Cytat:
A co do PP to poza tym ze Hajduki Wielkie zjadly mi kupon to ciesze sie ze nie weszli do finału. Beda walczyc jak lwy z amicą i mam nadzieje ze znowu jej majster przejdzie kolo nosa :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl