Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Puchar Polski 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6368)

Coach 04.05.2010 21:21

Wiadomo, że trzymamy z Lechią ale jest między nami dużo osób), które Jage nadal mają w sercu, a z tego co mi się wydaje jest wśród nich jeden moderator więc uważaj co piszesz ;)

Blondas 04.05.2010 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dean (Post 893210)
Jaga, Jaga, Jaga - kur** stara !

Co oni sobie myślą, cały czas wyzywają naszych braci.

hm, bo to kosy?...

użytkownik 11060 04.05.2010 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dean (Post 893210)
Jaga, Jaga, Jaga - kur** stara !


Zaśpiewaj tak na najbliższym meczu Wisły. Ciekawe czy dojdziesz do domu o własnych siłach.

cortezz 05.05.2010 06:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez użytkownik 11060 (Post 893243)
Zaśpiewaj tak na najbliższym meczu Wisły. Ciekawe czy dojdziesz do domu o własnych siłach.

Na meczu tak nie zaspiewa, przeciez odrazu widac ze to internetowy napinacz :)
A co do PP to poza tym ze Hajduki Wielkie zjadly mi kupon to ciesze sie ze nie weszli do finału. Beda walczyc jak lwy z amicą i mam nadzieje ze znowu jej majster przejdzie kolo nosa :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl