Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - inne dyscypliny (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=9)
-   -   KOSZYKARKI - Wisła Can-Pack Kraków w sezonie 2009/2010 - informacje, komentarze etc. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6300)

kosaTS 17.01.2010 19:56

http://www.plkk.pl/index.php?id=4983
Ten wynik sprawia, że Wisła Can Pack po dzisiejszym zwycięstwie jest na 3 pozycji.:)

Roger_biezanow 17.01.2010 22:18

Wisła - Utex Rybnik - zdjęcia

zim zum 20.01.2010 18:14

jaki wynik w Chorwacji ?

Paweł 20.01.2010 18:17

http://live.fibaeurope.com/netcastin...cope=undefined

zajac 20.01.2010 18:22

Jest gdzieś transmisja - jakaś chorwacka TV na satelicie?

kosaTS 20.01.2010 18:23

Ten facet w Radiu Kraków nie potrafi komentować ...

ero781 20.01.2010 19:17

68:71 Dla Wisły do końca 5 minuty!

@edit
71:73 Dla Wisły do końca 4 minuty!

@edit
74:75 Dla Wisły do końca 3 minuty!

@edit
81:85 Dla Wisły MINUTA!

W ostatnim meczu grupy Wisła wygrywa 84:85 i wygrywa grupę!

Łukasz1987 20.01.2010 19:27

tylko punkt przewagi...

kosaTS 20.01.2010 19:27

Matko Bosko I CÓrko Musimy WygraĆ !

YES YES YES :D:D 85:84

Pawlolek 20.01.2010 19:27

Jeeeeeeeeeeeeeest! Jednym punktem :D

siara 20.01.2010 19:28

uff.....chwalmy Pana !

Robert_wislak 20.01.2010 19:29

Ale jaja!!!! prawie zszedłem przy tym radiu! Musze ochłonąć bo rece mi sie trzesa

mlody_ale_wierny 20.01.2010 19:29

zwyciestwo, z tego co widze ;)

KRIS22 20.01.2010 19:29

Brawo Dziewczyny :)

massoud 20.01.2010 19:30

odetchnąłem... nerwowo w końcówce.. :)

mlody_ale_wierny 20.01.2010 19:30

chcialy nas o zawał przyprawić EWIDENTNIE !

Invisible 20.01.2010 19:31

Ufff... pewnie wszystkim padł kamień z serca.
Szkoda, że Katka musiała rzucać w naszej ostatniej akcji za 3pkt. Mogliśmy to chyba spokojniej rozegrać.
Ale najważniejsze, że szczęście sprzyja lepszym i w rozstawieniu bedziemy bodajże 3 drużyną w Eurolidze.

Brawo dziewczyny za ciężki i przede wszystkim zwycięski bój!

amauri1990 20.01.2010 20:21

tak nieoficjalnie, to pierwsza 3:
1. Spartak Moskwa
2. UMMC Jekaterinburg
3. Wisła Kraków

wswit 20.01.2010 20:50

Wisła Pany. Ale jaja powtórka meczu z Krakowa. Widac ze te Chorwatki nam nie lezały, ale super się skonczyło. Brawo Dziewczyny

Grubaska 20.01.2010 20:54

Ech... prawie zawał przy radiu. Ale oddetchnęłam z ulgą :-D Liczy sie wygrana wiec BRAWO DZIEWCZYNY!! Komentator do du...y! Zgodze sie z kim kto juz to pisał:-/ Słuchałam meczu z Beretta tydzien temu i komentator był o niebo lepszy!!
Teraz czekamy na wyniki.... a wiadomo będzie do 2 godzin z kim zagramy:-D Mizo czy Galtasaray?????
A to jest pytanie...

matern 20.01.2010 21:12

bawil sie ktos w spekulacje z kim zagramy? wiekszosc spotkan sie juz odbyla. Oby nie Mizo i Galatasaray tak jak Grubaska napisala . Z realnych druzyn na ktore mozemy trafic chcialbym zeby byl to Sopron.

Jurand 20.01.2010 21:20

Jeśli spotkania skończa się tak jak jest teraz to będzie to Pecs... Czyli jednak wspominania przez kogoś mała szansa na trafienie na drużynę z tej samej grupy się sprawdziła :P A w ew, daj Boże, ćwierćfinale Rivas albo Taranto

Pawlolek 20.01.2010 21:35

No mam nadzieję, że na Galatę nie trafimy, bo wiadomo - w trucji doping jest masakrycznie głośny, a chodzi o to, żeby 02.02 (mam nadzieję, że dobrą datę podaję) zmieść dopingiem przeciwnika z parkietu :D

madenn 20.01.2010 21:44

a wiec tak : jedziemy na Węgry a konkretnie do Pecsu
pierwszy mecz na wyjeździe 02.02.2010 o godz 20:30

kolejny mecz w Krakowie 05.02. 20:30

i ew. 10.02. 20:30

Grubaska 20.01.2010 21:48

Hej hej chłopaki,
Bo ja się gubie..... Pierwszy mecz gramy u siebie 2 LUTEGO we wtorek na Reymonta, nie??
A 5 lutego rewanż na wyjeździe i ewnetualnie 10 lutego trzeci mecz na Reymonta.... Bo pogubiłąm się w tym co MADENN napisał.
MATERN policzyłam sobie z kim mamy możliwość grania :( chcąć nie chcąc wypada na MIZO albo GALASARAY:( Wszystko rozegra sie o stsunek punktów bo Mizo i Galastaray mają po tyle samo. No a Galatasaray jeszcze gra (4 kwarta) przegrywa ale zobaczymy iloma punktami....
MATERN ja sie tak nie znam ale wydaje mi sie ze z Mizo byłoby nieźle nie??

Jurand 20.01.2010 21:51

Tak, pierwszy mecz u siebie, drugi Pecs, ew. trzeci znowu u siebie
http://www.fibaeurope.com/cid_KNce8j...ndID_7049.html
"The better placed teams in the groups during the Qualifying Round will always play the 1st and eventual 3rd game at home"

madenn 20.01.2010 21:56

moj bład pierwszy mecz w KRAKOWIE.
Drugi PECS .

Grubaska 20.01.2010 22:04

A co myslicie o Mizo? to dobry partner w play off czy moglo byc lepiej? no i czy bardziej by nam sie poszczesciło gdbyśmy padli na GALATASARAY? mnie osobiscie wydaje sie ze lepiej ze sa Wegierki:)

madenn 20.01.2010 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grubaska (Post 844441)
A co myslicie o Mizo? to dobry partner w play off czy moglo byc lepiej? no i czy bardziej by nam sie poszczesciło gdbyśmy padli na GALATASARAY? mnie osobiscie wydaje sie ze lepiej ze sa Wegierki:)

z Galatasaray byłoby trudno wygrać ,jest to niewdzieczny zespół a jeszcze zostanie wzmocniony Tamiką Catchings ( niedoszłą zawoniczką Lotosu)

kosaTS 20.01.2010 22:17

Jest/będzie coś takiego jak karnet na Wisłe Can Pack ? Albo tylko Eurolige :> ?

maciekTSW 20.01.2010 22:18

A po co? Bilety są po 5zł... :D
Nie przesadzajmy już.. :-P

kosaTS 20.01.2010 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciekTSW (Post 844454)
A po co? Bilety są po 5zł... :D
Nie przesadzajmy już.. :-P

No nawet po to bo na Eurolige będą się rozchodzić jak świeże bułeczki... i żeby nie mieć tego stracha, że sie nie zdąży.

CarloResoort 20.01.2010 22:34

prosze was nie wdawajcie sie w polemike o biletach.... Chcesz wejsc za 5 zl ? Przyjdz na tyle wczesniej aby wejsc .. i po sprawie

madenn 20.01.2010 22:41

5 zł to tylko bilety na młyn

OSFP 20.01.2010 23:18

Są karnety oczywiście, ale one chyba nie są już w sprzedaży. Najlepiej w tej sprawie przedwonić do klubu i się spytać.

Swoją drogą problem z biletami na tej hali bez dna występuje chyba nader rzadko ;)

Iskander 21.01.2010 18:37

Musi być F4 w tym roku. Mają łatwą drabinkę, będą strasznymi frajerkami jeśli tego nie wykorzystają. W 1/4 czeka Rivas, który dmuchnie Brno.

daba 23.01.2010 12:16

Wisła w Poznaniu bez swojej gwiazdy2010-01-22 23:30:00 W niedzielę Wisła Can-Pack Kraków rozegra wyjazdowe ligowe spotkanie z INEĄ AZS Poznań, jednak przez ostatnie dni na ustach zawodniczek, trenerów i kibiców zdecydowanie częściej pojawiał się temat play-off Euroligi.

Po udanym zakończeniu fazy grupowej rozpoczęło się oczekiwanie na rywala w pierwszej rundzie play-off. Meldunek pojawił się w środę późnym wieczorem. – Możemy ich pokonać, ale pamiętamy o doświadczeniu zawodniczek MiZO Pecs – komentuje Jose Ignacio Hernandez.

Przed wiślaczkami otwiera się szansa na historyczny wynik. Czy nie zaburzy to przygotowań do rywalizacji na krajowych parkietach, które zejdą na dalszy plan? – Daje się zawsze zaobserwować taką sytuację, że priorytetem stają się rozgrywki europejskie. To jest jednak szansa dla zawodniczek, otrzymujących w nich mniej minut – spogląda z innej perspektywy.

Napięty kalendarz gier podbija wartość transferu Pauliny Pawlak, z którą hiszpański sztab szkoleniowy zachwala sobie współpracę: – Jesteśmy zadowoleni z jej obecności. Jej predyspozycje do gry w obronie są obiecujące, a poza tym zdążyła się już wykazać rzutami z dystansu. Z czasem powinno być jeszcze lepiej.

Podczas piątkowego treningu zawodniczkom towarzyszyły znakomite nastroje. Jedynym problemem – choć dosyć frasującym - była nieobecność Iziane Castro Marques. Brazylijka jest przeziębiona, poprzez co jej występ w Poznaniu stoi pod dużym znakiem zapytania. Na pewno zabraknie Magdaleny Skorek, która być może powróci do zajęć na początku przyszłego tygodnia.

Jakkolwiek krakowianki będą zdecydowanymi faworytkami. 14. października zwyciężyły INEĘ AZS 92-51. Wówczas najmocniej błyszczały podkoszowe na czele z Janell Burse, która zapisała w swoim dorobku 21 punktów.

Źródło: SportoweTempo.pl

bimbam 25.01.2010 20:02

tak odnośnie klimatów nadmorskich


Cytat:

Gdynia przygotowuje rekordowe wypłaty za promocję miasta w 2010 roku dla klubów sportowych. Najlepsze otrzymają po milion złotych. Ale nic za darmo: w zamian wszystkie drużyny mają ujednolicić nie tylko barwy, ale i nazwę. Wszystko pod szyldem Arki!


Wraz z epoką PRL w Polsce upadła większość klubów wielosekcyjnych. Jeśli gdzieś jeszcze funkcjonują, to albo pod szyldem akademickim, albo na zasadzie, że każda sekcja jest autonomiczna. Tymczasem w Gdyni od ponad roku kluby są scalane pod jednym szyldem i w jednakowej kolorystyce, choć z zachowaniem ich niezależności.

Za przykładem Arki, która w rozgrywkach ligowych w najwyższej klasie rozgrywkowej ma piłkarzy i rugbistów, już w tym sezonie poszli koszykarze Asseco Prokom, piłkarki ręczne Vistalu Łączpolu. W dużej mierze do tego trendu już znacznie wcześniej dostosowały się koszykarki Lotosu Gdynia.

Pierwszy z tych klubów przyjął barwy żółto-niebieskie, a do nazwy spółki wprowadził szyld "Arka", drugi ubrał szczypiornistki w trykoty żółto-niebieskie, a koszykarki też grają od lat na żółto lub niebiesko i tylko najwięksi sympatycy tej drużyny pamiętają, że barwy klubu są żółto-niebiesko-białe.

Na rok 2010 Gdynia przygotowała rekordowe wypłaty za promocję miasta. Właśnie trwa proces kontraktowania umów z klubami. Jak ustaliliśmy piłkarze Arki, koszykarze Asseco Prokomu i koszykarki Lotosu otrzymają po milion złotych, a niewiele mniej, bo 900 tysięcy złotych trafi na konto Vistalu Łączpolu.

Oczywiście pieniądze pochodzą od miasta i to ono ustala, kogo chce promować, w jakim stopniu i za co. Najwięcej pieniędzy otrzymają zatem kluby, które nie tylko grają w najwyższej klasie rozgrywkowej, ale są skłonne brać udział w miejskim projekcie scalenia klubów pod jedną nazwą. Bo na przykład Bałtyk Gdynia wedle wstępnych przymiarek miał zainkasować 200 tysięcy złotych, ale ostatecznie może otrzymać połowę tej kwoty.

Według nieoficjalnych informacji z klubów koszykarskich oraz piłki ręcznej płynie gotowość, aby jeszcze w tym sezonie zmienić nazwę. Najpóźniej ma się to stać przed play-off, aby po ewentualne tytuły mistrzowskie bądź medale sięgała już Arka.

Proces w ramach, którego sportowa Gdynia ma być niczym Barcelona, gdyż to m.in. klub z Katalonii pod jednym szyldem skupił czołowe drużyny w Europie w piłce nożnej, koszykówce czy piłce ręcznej, przeciąga się również z powodu gry gdyńskich drużyn w Eurolidze. W trakcie rywalizacji Asseco Prokomu czy Lotosu w tych rozgrywkach zmiana nazwy jest wykluczona. Podobnie przedstawia się rzecz z Vistalem Łączpolem, który w lutym stanie do debiutanckiej rywalizacji w Challenge Cup.


trojmiasto.pl

OSFP 25.01.2010 20:46

Nowa zawodniczka Lidera Pruszków :

http://difens.blox.pl/2010/01/Jak-tu...chac-PLKK.html

:)

zim zum 26.01.2010 21:57

Mam jedno pytanko odnośnie biletów. To eventim dziala również na tej zasadzie, że można sobie iść np. do Empiku, który znajduje się na tej liście i zakupić bilet ? :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl