![]() |
http://www.plkk.pl/index.php?id=4983
Ten wynik sprawia, że Wisła Can Pack po dzisiejszym zwycięstwie jest na 3 pozycji.:) |
|
jaki wynik w Chorwacji ?
|
|
Jest gdzieś transmisja - jakaś chorwacka TV na satelicie?
|
Ten facet w Radiu Kraków nie potrafi komentować ...
|
68:71 Dla Wisły do końca 5 minuty!
@edit 71:73 Dla Wisły do końca 4 minuty! @edit 74:75 Dla Wisły do końca 3 minuty! @edit 81:85 Dla Wisły MINUTA! W ostatnim meczu grupy Wisła wygrywa 84:85 i wygrywa grupę! |
tylko punkt przewagi...
|
Matko Bosko I CÓrko Musimy WygraĆ !
YES YES YES :D:D 85:84 |
Jeeeeeeeeeeeeeest! Jednym punktem :D
|
uff.....chwalmy Pana !
|
Ale jaja!!!! prawie zszedłem przy tym radiu! Musze ochłonąć bo rece mi sie trzesa
|
zwyciestwo, z tego co widze ;)
|
Brawo Dziewczyny :)
|
odetchnąłem... nerwowo w końcówce.. :)
|
chcialy nas o zawał przyprawić EWIDENTNIE !
|
Ufff... pewnie wszystkim padł kamień z serca.
Szkoda, że Katka musiała rzucać w naszej ostatniej akcji za 3pkt. Mogliśmy to chyba spokojniej rozegrać. Ale najważniejsze, że szczęście sprzyja lepszym i w rozstawieniu bedziemy bodajże 3 drużyną w Eurolidze. Brawo dziewczyny za ciężki i przede wszystkim zwycięski bój! |
tak nieoficjalnie, to pierwsza 3:
1. Spartak Moskwa 2. UMMC Jekaterinburg 3. Wisła Kraków |
Wisła Pany. Ale jaja powtórka meczu z Krakowa. Widac ze te Chorwatki nam nie lezały, ale super się skonczyło. Brawo Dziewczyny
|
Ech... prawie zawał przy radiu. Ale oddetchnęłam z ulgą :-D Liczy sie wygrana wiec BRAWO DZIEWCZYNY!! Komentator do du...y! Zgodze sie z kim kto juz to pisał:-/ Słuchałam meczu z Beretta tydzien temu i komentator był o niebo lepszy!!
Teraz czekamy na wyniki.... a wiadomo będzie do 2 godzin z kim zagramy:-D Mizo czy Galtasaray????? A to jest pytanie... |
bawil sie ktos w spekulacje z kim zagramy? wiekszosc spotkan sie juz odbyla. Oby nie Mizo i Galatasaray tak jak Grubaska napisala . Z realnych druzyn na ktore mozemy trafic chcialbym zeby byl to Sopron.
|
Jeśli spotkania skończa się tak jak jest teraz to będzie to Pecs... Czyli jednak wspominania przez kogoś mała szansa na trafienie na drużynę z tej samej grupy się sprawdziła :P A w ew, daj Boże, ćwierćfinale Rivas albo Taranto
|
No mam nadzieję, że na Galatę nie trafimy, bo wiadomo - w trucji doping jest masakrycznie głośny, a chodzi o to, żeby 02.02 (mam nadzieję, że dobrą datę podaję) zmieść dopingiem przeciwnika z parkietu :D
|
a wiec tak : jedziemy na Węgry a konkretnie do Pecsu
pierwszy mecz na wyjeździe 02.02.2010 o godz 20:30 kolejny mecz w Krakowie 05.02. 20:30 i ew. 10.02. 20:30 |
Hej hej chłopaki,
Bo ja się gubie..... Pierwszy mecz gramy u siebie 2 LUTEGO we wtorek na Reymonta, nie?? A 5 lutego rewanż na wyjeździe i ewnetualnie 10 lutego trzeci mecz na Reymonta.... Bo pogubiłąm się w tym co MADENN napisał. MATERN policzyłam sobie z kim mamy możliwość grania :( chcąć nie chcąc wypada na MIZO albo GALASARAY:( Wszystko rozegra sie o stsunek punktów bo Mizo i Galastaray mają po tyle samo. No a Galatasaray jeszcze gra (4 kwarta) przegrywa ale zobaczymy iloma punktami.... MATERN ja sie tak nie znam ale wydaje mi sie ze z Mizo byłoby nieźle nie?? |
Tak, pierwszy mecz u siebie, drugi Pecs, ew. trzeci znowu u siebie
http://www.fibaeurope.com/cid_KNce8j...ndID_7049.html "The better placed teams in the groups during the Qualifying Round will always play the 1st and eventual 3rd game at home" |
moj bład pierwszy mecz w KRAKOWIE.
Drugi PECS . |
A co myslicie o Mizo? to dobry partner w play off czy moglo byc lepiej? no i czy bardziej by nam sie poszczesciło gdbyśmy padli na GALATASARAY? mnie osobiscie wydaje sie ze lepiej ze sa Wegierki:)
|
Cytat:
|
Jest/będzie coś takiego jak karnet na Wisłe Can Pack ? Albo tylko Eurolige :> ?
|
A po co? Bilety są po 5zł... :D
Nie przesadzajmy już.. :-P |
Cytat:
|
prosze was nie wdawajcie sie w polemike o biletach.... Chcesz wejsc za 5 zl ? Przyjdz na tyle wczesniej aby wejsc .. i po sprawie
|
5 zł to tylko bilety na młyn
|
Są karnety oczywiście, ale one chyba nie są już w sprzedaży. Najlepiej w tej sprawie przedwonić do klubu i się spytać.
Swoją drogą problem z biletami na tej hali bez dna występuje chyba nader rzadko ;) |
Musi być F4 w tym roku. Mają łatwą drabinkę, będą strasznymi frajerkami jeśli tego nie wykorzystają. W 1/4 czeka Rivas, który dmuchnie Brno.
|
Wisła w Poznaniu bez swojej gwiazdy2010-01-22 23:30:00 W niedzielę Wisła Can-Pack Kraków rozegra wyjazdowe ligowe spotkanie z INEĄ AZS Poznań, jednak przez ostatnie dni na ustach zawodniczek, trenerów i kibiców zdecydowanie częściej pojawiał się temat play-off Euroligi.
Po udanym zakończeniu fazy grupowej rozpoczęło się oczekiwanie na rywala w pierwszej rundzie play-off. Meldunek pojawił się w środę późnym wieczorem. – Możemy ich pokonać, ale pamiętamy o doświadczeniu zawodniczek MiZO Pecs – komentuje Jose Ignacio Hernandez. Przed wiślaczkami otwiera się szansa na historyczny wynik. Czy nie zaburzy to przygotowań do rywalizacji na krajowych parkietach, które zejdą na dalszy plan? – Daje się zawsze zaobserwować taką sytuację, że priorytetem stają się rozgrywki europejskie. To jest jednak szansa dla zawodniczek, otrzymujących w nich mniej minut – spogląda z innej perspektywy. Napięty kalendarz gier podbija wartość transferu Pauliny Pawlak, z którą hiszpański sztab szkoleniowy zachwala sobie współpracę: – Jesteśmy zadowoleni z jej obecności. Jej predyspozycje do gry w obronie są obiecujące, a poza tym zdążyła się już wykazać rzutami z dystansu. Z czasem powinno być jeszcze lepiej. Podczas piątkowego treningu zawodniczkom towarzyszyły znakomite nastroje. Jedynym problemem – choć dosyć frasującym - była nieobecność Iziane Castro Marques. Brazylijka jest przeziębiona, poprzez co jej występ w Poznaniu stoi pod dużym znakiem zapytania. Na pewno zabraknie Magdaleny Skorek, która być może powróci do zajęć na początku przyszłego tygodnia. Jakkolwiek krakowianki będą zdecydowanymi faworytkami. 14. października zwyciężyły INEĘ AZS 92-51. Wówczas najmocniej błyszczały podkoszowe na czele z Janell Burse, która zapisała w swoim dorobku 21 punktów. Źródło: SportoweTempo.pl |
tak odnośnie klimatów nadmorskich
Cytat:
|
|
Mam jedno pytanko odnośnie biletów. To eventim dziala również na tej zasadzie, że można sobie iść np. do Empiku, który znajduje się na tej liście i zakupić bilet ? :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl