![]() |
Nie no porażka z tym Pawełkiem.Chłop przez 92 minuty gra dobry mecz jak nie on. Wychodzi do dośrodkowań, pewnie łapie piłki i taki babol. Miał okazję żeby się psychicznie podbudować no to się podbudował. A co do meczu to pozytywnie zaskoczyła mnie gra Wisły. Pressing i waleczność do ostatniej minuty. Szkoda, że Brożek się nie przełamał, ale co się odwlecze...
|
Ludzie to byla poezja naszej "skopanej ligi" ,nawet Cantoro gral 5 razy lepiej niz zawsze , widac ze Skorza dal im trening pod mecze el. Ligi Mistrzow 4 runde ,a olali Levadie fizycznie, ale coz brawo Wisełka
|
Świetny mecz w naszym wykonaniu. Dawno nie widziałem tak grającej Wisły. Dużo kombinacyjnych akcji, podłączanie sie cały czas bocznych obrońców. Miło się to oglądało. Kolejny dobry mecz Łobo. Brożek wciąż nie przełamany, ale znów asystuje. Dziwnie sie jednak poczułem jak padł gol samobójczy, a Brożek stojący obok w ogóle nie okazał radości. Byłem przekonany, że piłka poleciała koło bramki...
Pawełek przez 92 minuty bardzo dobry mecz, ale w 93 minucie znów zje**ł mi humor. Pierwszy gol genialny :lol: ponad połowa drużyny na spalonym :lol: Ale sędzia boczny zrewanżował sie 9minut później pokazując spalonego, którego nie było a Brozio wychodził sam na sam. Lechia 6:2, Wisła 4:1 :))))))))) |
Cytat:
asysty rzeczywiscie swietne ale znow gral kiche jednak chcialym sie skupic na Mariuszu tak sie zastanawiam czy taki zawodnik ma prawo grac w Wiśle? Talinn , Chorzow , Lubin to sa tylko przyklady z tego sezonu , jak mozna stracic bramke 40 metrow ????, ja tego nie pojmuje , mam tylko nadzieje ze pomimo tych klopotow z kasa znajdza sie srodki na bramkarza , albo Cebanu w bramce od nastepnego meczu |
Błagam !!!!!! Błagam redakcje .. Niech przy nastepnym wywiadzie zostanie postawione pytanie : do Skorzy : Czy bedzie Pan sprowadzal nowego bramkarza czy do bramki wejdzie ILIE?? nosz cholera jasna jeden mecz w lidze czy to cos sie stanie jak raz Ilie zagra caly mecz ??? CHYba ze jest slabszy ale to niemozliwe
|
|
Obawiałem się tego meczu, bo wydawało mi się, że Zagłębie po zimnym prysznicu w Warszawie wyjdzie podwójnie zmobilizowane na Wisłę i będzie chciało u siebie pokazać, że potrafią wygrywać także w Ekstraklasie. Całe szczęście Wisła zagrała na poziomie takim do jakiego przyzwyczaiła w Polsce, czyli mistrzowsko. Szkoda straconej bramki ale innej możliwości póki co nie ma. Brawo Wisła!
|
Aha i Piasecki tez sie nie popisal , nie podał reki Maleckiemu.
|
Cytat:
|
Po takim meczu aż ciśnie się pytanie: Dlaczego do k*** n*** tak się nie dało w Tallinie?
Na duży plus na pewno gra Małeckiego - widać że chłopak poważnie walczy o nowy dobry kontrakt :-) Natomiast na miejscu Mariusza Pawełka wręcz bym się pochlastał. W rewanżu z Levadią - szmata z dystansu, z Ruchem - gol tylko że nie uznany, dzisiaj - bramka z dystansu, dobrze że bez konsekwencji. Jedyna różnica, że po 4:0 my bylibyśmy liderem, a po 4:1 liderem jest Lechia. Nie chcę tu najeżdżać na Mariusza, ale ten co go trenuje jest albo ślepy, albo nadaje się najwyżej do trenowania Cabaja 2-6. Tak na marginesie - albo chłopaki chcą na poważnie "odkupić" katastrofę w pucharach, albo Skorża rzeczywiście ich pogonił do pracy. Mam nadzieję, że jedno i drugie (plus rozmowa z Cupiałem). Oby sił i chęci nie zabrakło w kolejnych meczach, zwłaszcza gdy przyjdzie do starcia z "górą" - a towarzystwo z Bułgarskiej czy Łazienkowskiej bardzo niechętnie oddaje punkty. |
Cytat:
Ejj a przy tym strzale na 4-1 nie było ręki chodzi o przyjecie piłki przez tego z Lubina :P |
Chciałem powiedzieć że my wszyscy nie znamy się na piłce . W zeszłym roku jak pisałem o Pawełku że puszcza babole to mało kto się odzywał , a teraz już widzę 90% osób przejżała na oczy..... Trenerzy wciąż widzą potencjał .... Niestety gramy świetny mecz możemy mieć 2 mecz z rzędu do zera i Pawełka puszcza babola ... dziś on nas nic nie kosztuje a jak zakosztuje nas tak w ważniejszym meczu o tytuł .. albo w pucharach w 90 minucie to nie którzy przejżą na oczy????
W każdym razie pytam się ile kiksów jeszcze potrzeba sztabowi by przejżeć na oczy? |
Cytat:
Trochę dziwi mnie, że zamiast radości po efektownym zwycięstwie i chwaleniu naszych graczy większośc użytkowników skupia się na jeżdżeniu po Pawełku... |
wybaczcie jezeli to nie do konca na temat ... moge was tylko zapewnic ze to PRAWDZIWE emocje kibica
Wisly... """pamietasz chyba Tomek jak pisalem w zeszlym sezonie o Pawelku .. jak dostal kolanem od jakiegos tam zawodnika Totenhamu ... dzis gral bardzo dobry mecz ... juz nawet wydawalo mi sie ze wreszcie wszedl na wyzszy poziom , ze wszedl w lepsza klase ... a tu taka szmata ... to koniec mojej oceny Pawelka. to dobry bramkarz ale bledy wali jakby kompletnie nie mial jaj ... moze mu wycieli za dziecka jadra z wiazku z jakas tam choroba. smutne jest to ze w meczu z Zaglebiem gral na prawde dobrze. na tyle dobrze aby mozna powiedziec ze sie ze zmienil ... ale nie. pawelek to juz koniec. Ile Cebanu do bramki. Ale wiesz juz chyba ze Wisla zdobywa III mistrzostwo z zedu????!!!! KOGO TYPUJESZ NA MISTRZA POLSKI????? ja typuje Wisle. Tomski dawaj mi tu Twoj typ i rozliczymy sie na wiosne 2010. bez jaj bracie! kto! bedzie mistrzem Polski????? Darek.""" |
Ja mam nadzieje że taka gra, zaangażowanie i np. nowe rozwiązania taktyczne to będzie jakaś norma a nie chwilowe przeprosiny z Levadie z takim podejsciem jak dzis to bedziemy tylko szli do przodu i można byc spokojnym o naszą przyszłość, wiem że zawsze sie tak nie da ale żeby to weszło w nawyk bo az radość to oglądać i człowiek jest dumny jak na taką gre i walke patrzy :)
|
Cytat:
To zwycięstwo nie smakuje tak jak powinno:( |
ehhh trzeba miec nadzieje ze działacze wysupłaja jakos te 80 tys euro na tego Vaska... bo juz nie chce mi sie czytac kolejnych tłumaczen Mariusza czy Kazimierskiego o tym jaki to Pawełek jest znakomity bramkarz...
No dokladnie prze 90min Pawełek bronił bez zarzutu - mozna nawet powiedziec ze bardzo dobrze... no i sruu do 93 min... wszystko leglo w dupie... Zeby to byl jeszcze jakis lob to bym przebolal... ale taki turlacz?! Eh szokoda Mariusza bo to fajny gosc ale jednak troche słaby... |
Cytat:
|
Ludzie nie kraczcie ! Mi to wisi czy na wyjezdzie klepiemy miedzianych 4-0 czy 4-1 :D ,choc wiadomo PAwelek popsul sprawe ,z drugiej strony za doping Zaglebiakom sie gol nalezal
|
A ja sie poprostu ciesze że spełniły sie słowa M.Skorży :D Była gra,była skuteczność,jest zwycięstwo :)
No a druga bramka Małego to wisienka na torcie,palce lizać <mniam> Ps.Brożek ma 4'asysty' xD |
Cytat:
|
*urwa Pawełek to jest porażka. Teraz będzie cierpiał że mu wszyscy cisną, a broni jak junior. Wcześniej też by go przelobowali... według mnie Cebanu powinien dostac wreszcie szansę...
A co do innych piłkarzy, Brożek strasznie kiepsko w ataku, 3 dogodne sytuacje i lipa, dobrze że chociaż elegancko dogrywał. Diaz też trochę tracił, w sumie Cantoro też ale ogólnie dobry mecz rozegrał, i do sektora gości podszedł:D Blado wypadł coś Kirm, w przeciwieństwie do Łobo, który chyba odzyskuje powoli formę. Te bramki strzelone w Gdańsku dały mu wiarę w swoje umiejętności. Sędzia delikatnie mówiąc - zachował się jak cwel kiedy Małecki schodził. Ogólnie to sędziował do dupy. Kończąc mam nadzieję, że wszyscy za tydzień zagrają na tym samym poziomie co dziś, no może oprócz Brożka który mógłby wreszcie się przełamac i złapac formę i Pawełka który powinien dostac urlop. |
Cały zespół zagrał świetnie, oprócz jednej osoby Pawełka.Przecież ten człowiek to jakaś totalna porażka, jak no może grać w Ekstraklasie nie mówiąc o WIŚLE. Żebym ja przez cały mecz modlił się żeby do bramkarza nikt nie podawał.Nie mam słów na opisanie poczynań tego osobnika, jedyne co przychodzi mi do głowy to DRAMAT!!!
|
Cytat:
|
Grzesiek632 .... z tym fajny gość z Pawełka bym polemizował ... daje się prowokować kibicom , udziela głupich wywiadów ...
w których porównuje się do Valdesa... dalej puszcza babole.... Matko ile mamy czekać na porządnego bramkarza ........ który będzie skoncentrowany całe 90 minut i wybroni nam jakiś mecz .... Wiem że zawsze było cienko na tej pozycji w Wiśle poza Dolha ale na litość boską .... ile takich wpadek miał Sarant Majdan Piekutowski który bronili w Wiśle mniejwięcej tyle ile Pawełek....no ile .... Nie wiem co pisać już niech ktoś dla odmiany napiszę że Pawełek ma potencał i przez rok przejdzie metamorfoze i zostanie golkiperem na miarę Mistrza Polski |
Cytat:
Oceniasz jego występ po jednej wpadce na mecz? i to takiej która chuja zmieniła... rozluznił się chłopak przy stanie 0-4 w 94 minucie i **** z tym. ochłon bo zagrał b. dobry mecz i w paru akcjach ratował nas przed utratą gola. |
Szkoda że Mariusz tak spierdzielił tę sytuację. Cały mecz na niezłym poziomie. Moim zdaniem pewne interwencje, porządne chwyty po uderzeniach z dystansu i na koniec babol.
Dobrze mu życzę ale gość sam bata na siebie kręci. O reszcie zastrzeżeń nie wspomnę, zwycięzców się nie sądzi ;) |
nie będe pisał już o babolu Pawełka, szkoda tylko bo powinno być na zero z tyłu. Podoba mi się nasz nowy prawy obrońca. Ładnie się włącza ofensywnie do gry:D Łobo coś powoli wraca do "żywych":D A bramka Małego cudowna:)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Za co wy go posadzacie, wygralismy oczywiscie ze tak, i co teraz najlepiej Cebanu wsadzic ktory napewno nie jest wogole zgrany ani z Glowa/Marcelo ?? No ale widac fachowcy najlepiej wiedza i cala druzyna wymienic bosmy tak slabo grali. Babol jak babol nie on tylko takie puszcza.
|
tak grającej druzyny przez całe spotkanie nie widziałem naprawde dawno, walka,walka i SKUTECZNOŚĆ 120%
brawo ! Patryk z meczu na mecz rozkręca sie coraz bardziej, wyrasta nam na pierwszo planowa postać ps. ze wzgledu na szacunek dla drugiego człowieka - o błędzie Pawelka sie nie wypowiadam |
Cytat:
Jest , ok czyli ty widzisz dalej Pawełka rozluźnia się chłopie to nie jest mecz na festynie czy w Klasie A ....to jest ekstraklasa i drużyna Wisła Kraków która zasługuje na golkipera który nie będzie ośmieszał naszego klubu rozumiesz !!! |
Cytat:
i po raz kolejny zapie... nam bramkę Cebanu nawet nie mial szansy na zgranie pamietasz Amike w Krakowie z zeszlego sezonu i mecz w Zabrzu?? |
"Gra Wisły staje na głowie. Patryk Małecki strzela jak na zawołanie, a Paweł Brożek zamiast trafiać do siatki, kolekcjonuje asysty. W efekcie krakowianie bezdyskusyjnie rozbili Zagłębie Lubin 4:0 "
http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,358..._Mistrzow.html Może wyborcza ogladała inny mecz. |
1 Pawełka nie będę komentował bo raz to mi ciśnienie skoczy a jak mi skoczy to mi się tiki nerwowe robią więc sobie odpuszcze.
2 Wreszcie podobała mi się gra Wisły czyli granie piłką i skrzydłami.Ciesze się że zrezygnowano z pomysłu na grę:wykop może będzie Brożek.Tak powinniśmy grać i jestem naprawdę pod wrażeniem bo czułem się jakby to nie moja Wisła grała.Widać że to jeszcze nie to ale widać że zmieniła się koncepcja gry nie wszystko wychodzi tak jak powinno ale ważne że próbujemy grać piłką.Potrzeba jeszcze trochę czasu aby zgrać to w całość np Kirm średnio rozumie się tam na lewej stronie dużo lepiej wygląda współpraca Alvarez z Łobodzińskim, ale to zaskoczy.Szkoda mi trochę Pawła bo chyba trochę podłamany był swoją grą a nie grał źle tylko wpaść nie chciało. A i taki cytat z z forum kuchenki: "I jeszcze jedno. To źle że Skorża został w Wiśle. " Czyżby się czegoś obawiali ?:D |
Według mnie administracja powinna zamykać forum w dniu meczu i otworzyć na następny dzień... bo wyczytuje tu takie brednie, że już nie wiadomo czy się śmiać czy płakać...
Już dawno nie widziałem meczu Wisły, gdzie grając na wyjeździe aplikuje 4 bramki ( nie liczę meczu z Lechią bo tam to był horror ) i gra agresywnie przez całe 94 min. Jeśli chodzi o Pawełka.. nikt nie jest doskonały, cóż Pawełek widocznie już swego poziomu nie przeskoczy, ale nie rozumiem jak można cały czas napie... na własnego piłkarza ,który w każdym meczu kilka razy ratuje "dupe" drużynie przed utratą bramki. |
Cytat:
No pewnie że nie tylko on, jest jeszcze Cabaj:lol:. Ciarki mnie przechodzą jak pomyślę jak słaby musi być Cebanu skoro nie gra przy słabiutkim Pawełku. Choć i tak dałbym Ilie szansę, nie ma chyba klubu w którym bramkarz po tylu błędach dalej miał miejsce w składzie. Podsumowując obecny sezon to Pawełek zagrał 5 oficjalnych meczy z tego jeden mu można zaliczyc pozytywnie( z Lechem) choć i tak przegrany. Bramki w Tallinie,Lubinie i z Levadią "u siebie" to kompromitacja a tydzień temu z Ruchem uratował go(nie wiem czy słusznie) sędzia. |
Ciekawi mnie co nasz pseudo bramkarz musi zrobić, by nie znalazł się już nikt stający w jego obronie? Równie interesujące jest, co na pytanie Ilie "trenerze, kiedy dostanę szansę?" odpowiadają trenerzy? Jeśli po takich błędach bramkarza nie będzie zmiany w bramce, to albo Cebanu to kompletny amator albo układziki działają w najlepsze...
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl