![]() |
Jak dla mnie bardzo dobry występ Łobo we wczorajszym meczu. Widać, że trzeba częściej stawiać na tego chłopaka, szczególnie wobec nierównej formy Małego i tradycyjnego braku formy Ćwielonga.
Co do Pawełka, to wiadomo, że nie jest jakimś świetnym bramkarzem, ale też zupełnie przeciętnym też nie. Najlepiej o tym świadczy fakt, że pomimo testowania takiej liczby bramkarzy jakoś nie znaleziono lepszego. |
Cytat:
Małecki w ataku się sprawdza lepiej niż Ćwielong Niewielu z testowanych było bramkarzami. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
a akcja Pawełka z wczoraj to majstersztyk - dziwie sie że kabarety jeszcze o Nim skeczy nie robią pozdrawiam TYLKO WISŁA |
Cytat:
Wyobraż sobie, ze przez jednego farfocla w koncowce sezonu, nie bylibysmy mistrzami, co byłoby wtedy ? |
Cytat:
|
Co do Pawełka to problem jest taki że on często z niegroźnej sytuacji nagle zrobi sytuacje bramkową dla rywala. Nie wiem czy on ma problem z koncentracją bo tu nie chodzi tylko o umiejętności czysto bramkarskie. Ta sytuacja z ruchem, bramka nieuznana ale ten strzał bodajże Sobiecha to on musiał złapać i nic go nie tłumaczy bo sędzia początkowo nie odgwizdał przewinienia. Po tylu błędach ile popełnił Pawełek, bo to nie są 2 błędy na sezon, przynajmniej w jednym spotkaniu szanse mógłby dostać Cebanu (pal licho czy jest dobry na Wisłę). Poprostu jakaś rywalizacja musi być. Tak to Pawełek puszcza jednego babola za drugim ale czym się przejmować po co się starać jak i tak cały czas gra. Ale on jest chyba pupilkiem pana JK i nawet Buffona z Cassilasem na ławce by posadził. Oczywiście wszystkiemu winni kibice.
Bramkarz powinnien dawać pewność drużynie, niestety u nas jest wręcz odwrotnie. Niestety ale u nas na ten moment jest zero rywalizacji o miejsce w składzie, na ławce tak naprawdę brak sensownego zawodnika. Guła z Boguskim niewiadomo kiedy wyzdrowieją, po drugie kidy złapią formę bo niestety ale obaj są bez okresu przygotowawczego i niestety może się okazać że większość rundy będziemy grali takim składem. |
Cytat:
A Ty Wyobraź sobie, że kura pisze sie przez ó, a nie u, co by bylo wtedy? |
Niedzielan po meczu mówi, że nic nie chciał udowodnić Skorży.
http://krak.tv/kategoria-9,film-597.html Ja tam swoje wiem. Pewnie nie spał pół nocy przed spotkaniem. Ale że potwierdził, że Wisła to klasowy zespół to akurat dobrze :) |
W "kontrowersjach" na C+ była oczywiście sytuacja z wybijaniem piłki przez Pawełka.
Bez żadnych wątpliwości wg aktualnie obowiązującej wykładni przepisów - ewidentny faul. Od siebie dodam, że np. wybicie bramkarzowi głową piłki z rąk przy jej wyprowadzaniu obecnie też jest niedozwolone. |
dopiero jestem przy kompie wiec pisze.
Na minus: 1. Poziom zaprezentowany przez Wislakow doprowadzal mnie do szewskiej pasji. Niedokladnosc jest nieprawdopodobna. Nie wiedzialem ze mozna zarabiajac kilkaset tysiecy zl rocznie nie umiec podac celnie na 5 metrow. O podaniach na dalsza odleglosc nie wspomne. 2. Brozka mam serdecznie dosc. Nie chodzi jednak o gre. Faktycznie, jest strasznie slaby ale to mozna zrozumiec ze bez formy (notabene od kontuzji) i miec nadzieje ze jeszcze ta forma przyjdzie... ale nie do zniesienia jest dla mnie to jego pieprzone gwiazdorskie wymachiwanie rekami w strone kolegow z druzyny po kazdej nieudanej akcji. Obojetnie czy sam zdupczy (zle przyjmie, zle sie ustawi), czy ktos inny, od razu z ryjem na kolegow z druzyny. Mam tego serdecznie dosc w jego wykonaniu. Osobiscie dziwie sie co poniektorym ze mu jakos na to uwagi nie zwroca bo z wlasnego doswiadczenia wiem ze takiego goscia ma sie bardzo szybko serdecznie dosc. 3. Zawsze bronilem Skorze i pewnie bede ale. Martwi mnie to ze oni nie graja zadnych schematow, niczego co przypominaloby realizowanie taktyki. Ogolnie wygladalo to tak, ze kto nie dostaje pilki, to rozpoczyna bieg do przodu na hurra, dolacza sie ew, 2, 3 i a noz cos z tej akcji wyjdzie. 4. Pawelek dokonal interwencji sezonu podejrzewam. To co mu przeszlo miedzy nogami to dla mnie cos niesamowitego. Faul faulem ale on te pilke mimo wszystko chcial obronic jak nie uslyszal gwizdka Siejewicza. Porazajace... 5. Brak zaufania do Kirma. Jeden z niewielu ktory mysli na tym boisku, uczestniczy w bardzo niewielkiej ilosci akcji, bo koledzy mu po prostu nie chca podac. Na plus: 1. Stale fragmenty. Robi sie to nasza mocna strona. Nawet Malecki juz umie poslac mocne, plasko bite dosrodkowanie 2. Wynik. |
|
Cytat:
Tez to zauwazylem.I w sumie nie wiem o co tu chodzi.Gosc ma zakusy do ataku jak Kosa a reszta niewiem czemu tak malo na niego gra. Skorza tez to winien zauwazyc ,bo to marnowanie jego potencjalu. |
No nie był to mecz z gatunku - daliśmy dupy więc teraz pokażemy że to był tylko wypadek przy pracy.
To był mecz w stylu - szybkie 2-0 i jak tu najmniejszym kosztem dotrwać do końca. normalnie to bym nic miał nic przeciwko ale po znanym 'wyczynie' ,taki minimalizm lekko drażni. Zobaczymy co nasze orły pokażą w prawdziwym wyjazdowym meczu i to z drużyną grubo podrażnioną swoim pierwszym występem. |
Cytat:
Mecz no comments. Jeszcze uwaga do trenera. Wygrywamy pewnie z dziadami, zamiast wpuścić na 15 minut 1-2 młodych - guzik by się stało to wchodzi obiecujący Mauro. Do d... to jest. |
Cytat:
|
gowno prawda, Brozek po kazdej nieudanej akcji w jego wykonaniiu,czyli dosc czesto tylko wyma..... rekami i ma pretensje do wszystkich tylko nie do siebie. To jest gwiazdorzenie i nic poza tym.Troche pokory..
NAstepna w****iajaca sprawa: Po takich porazkach jak z Levadia to oni Ruch powinni rozjechac na maxa. A oni zagrali do 2 strzelonej bramki, potem ten mecz byl na poziomie okregowki. Kurde myslalem ze chociaz takiemu slabiutkiemu Ruchowi pokaza ich miejsce w szeregu ale oni woleli sie poopalac na sloncu niz choc w malym stopniu odpokutowac i pokazac na co ich stac. Szkoda. 3 sprawa: Dlaczego Skorza nie wpusci mlodych na chociaz 20 minut!! No ku***! Woli dac Cantoro ktory ma w dupie wszystko dookola i tylko czeka na wyplate comiesieczna a nie mlodych ktorzy tak chcieliby sie pokazac. To jest dla mnnie niezrozumiale, nie pamietam jeszcze kiedy w meczu ligowym za czasow Skorzy grali zawodnicy typu Burliga czy MAczynski .. Denerwujace jest to wszystko a najbardziej to,ze nic pod tymi wzgledami sie nie zmienia |
Cytat:
Problem w tym, że akurat taka postawa u podopiecznych Skorży to nie wyjątek, a reguła. Nie chce mi się już szukać, ale w którymś z postów broniących Skorżę pisałeś, że taka boiskowa mentalność - najpierw ich zaoramy, a potem się zobaczy (w wielkim skrócie)- robi na Tobie wrażenie. Mnie się wydaje, że robi wrażenie tylko na naszym podwórku. Naprawdę brakuje gry piłką, przegrania przez drugą stronę, zmiany tempa. Zobaczymy, co chłopaki pokażą w Lubinie. |
Cytat:
|
Cytat:
na frytki mu starcza? |
Przykre jest to,że zespół Ruchu był do rozjechania i 5-0. No ale naszym najemnym kopaczom nie chciało się biegać zbytnio i skończyło się ile się skończyło. Dla mnie mecz żenada. Nie sztuka wygrać z takim Ruchem ale mu nastrzelać ile możliwe. Szczerze mówiąc to powinny iść atak za atakiem, presing. Znów wyszedł minimalizm i to okrutny. Żal.
|
Zawodnicy, którym chce się grać na poważnie:
Głowacki, Marcelo, Sobolewski, Małecki, Diaz, Kirm. Ci mają dobry charakter do piłki. Reszta to taka szlachta, że im się nawet pokazać do podania nie chce. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Małeckiemu sie chce, ale najczesciej za bardzo samemu xd a Diazowi sie chce, ale mu nie wychodzi.
|
Cytat:
|
Słaby mecz w wykonaniu Wisły .Brakowało przede wszystkim szybkiej gry piłką.
O ile w defensywie gramy poprawnie ,to już ofensywa nie jest naszą wielką siłą. Niestety Paweł B nie jest obecnie w najwyższej formie a że nie ma odpowiednio mocnego wsparcia ,to z przodu nie ma czym straszyć. |
Cytat:
Wg mnie obecnie nie jest gorszy od Jirsaka, no chyba, że totalnie już odpuścił, bo nie widziałem go w żadnym meczu. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
PS. a kogo nam zostawił po sobie twój ulubieniec Petrescu? Może Vargę? |
Cytat:
Założę się, że gdyby zwolniono Skorżę i za kilka lat ten osiągnąłby jakiś sukces z innym klubem, byłoby identycznie jak z Petrescu. Od początku jego pracy w Wiśle byłem jego zwolennikiem, bardzo podobała mi się jego osobowość. Jednak meczów Wisły (poza kilkoma wyjątkami) nie dało się oglądać. Sukces mógłby osiągnąc w słabszym klubie, który na ogól nie jest faworytem i gra defensywnie. Wisła musiała atakować, grać ładnie dla oka, kibicom się nie podobał styl i trener poleciał. Nikt nie może przewidzieć jak dalej grałaby Wisła, gdyby go nie zwolnili. Pisanie, że na pewno bylibyśmy w LM jest żałosne. Pogdybać możemy też na temat meczu z Pao i bramką Penksy, no to wychodzi nam, że Engel był najlepszym trenerem, który u nas pracował. Co tam mistrzostwa Polski, liczy się LM! Rozliczać Skorzę możemy po minimum 7 meczach w lidze, wtedy dowiemy się czy spóźnił się z przygotowaniami, czy też po prostu źle przygotował drużynę. To już 2 moment, gdy pozycja Skorży jest bardzo słaba, poprzednia po 2 porażkach z rzędu (Śląsk i Ruch), jak się skończył sezon, wszyscy wiemy. Miejmy nadzieję, że teraz będzie identycznie. |
Cytat:
No nasza ofensywa wyglada jak wyglada: -Paweł jest lekko mowiac w "slabszej " dyspozycjii -Nie ma Rafała -Jest za to Cwielong ale to zadne wzmocnienie ataku Jakbysmy przeszli zakichaną Levadie to pwnie bysmy sie kims tam wzmocnili,bo ogladajac mecz z Ruchem znowu brakowalo kogos kto by potrafil wziasc pilke przyjac i normalnie kopnac do bramki. |
jova napisał:
Cytat:
W dalszym ciągu czekam na argumenty (tylko nie takie w stylu "Odpieprzcie się od Skorży) dlaczego naj naj naj trener w Polsce nie wpuszcza młodzieży na boisko (nawet jak mecz jest "kontrolowany")jak to robia inni trenerzy tylko z uporem maniaka dawał Dawidowskiego a teraz Cantoro. Czyżby mieli być przyszłością Wisły ? Dawidowski już nie, to może Cantoro ? |
Cytat:
Skorża pozwalał młodym pograć w sparingach i w pucharze ekstraklasy. Najdelikatniej mówiąc nie zachwycali. |
Cytat:
Gwiaździsty, a co powiesz o Śląsku? Przecież też wygrał tylko 2:0. Czy to znaczy, że olał swoich kibiców? A Lechia? Mój Boże, Lechia pozwoliła sobie wbić pierwsza bramkę! Cóż za skandal! Może zwróć uwagę na to, że Wisła jako jedyna rozpoczynała mecz o 15:30 i musiała grać w pełnym słońcu. Strzelili w miarę szybko dwie bramki i co? Źle? Mieli grać tak, jakby przegrywali 0:2, a nie wygrywali 2:0? Do której minuty meczu ile bramek musieliby strzelić, żebyś był zadowolony? Pięć do 75. minuty? Czy może sześć do 89,5 minuty? |
Niestety jak widać na forum ta Levadia jeszcze długo będzie się nam po nocach śniła . Nie ma się co kłócić . W Lubinie nie gramy w pełnym słońcu tylko o 20 . Poczekamy,zobaczymy co czas pokaże i piłkarze Mistrza Polski.
|
Isfahan napisał:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl