![]() |
http://katowice.naszemiasto.pl/sport/1023233.html wolałbym, żeby nie przenosili startu ekstraklasy. dla nas najlepiej jak najszybciej wejść w tryb meczowy
|
Domas no i to jet powaznosc tej instytucji PZPN. Płacza ze polskie kluby maja ciezko grac w pucharach na wiosne bo mamy długa przerwe zima, ale ****a jak gramy w lato to nie patrza czy start ligi sie przeciaga czy nie. Rozwiazac to dziadostwo, zabic, zaorac bo to jest banda jakichs nieukow, baranow ktora sie dorwala do władzy a nie umie nic zrobic, i to udowodnili wybieaja na stanowisko prezesa Late ktory jak dla mnie wyglada jak duren i sie tak zachowuje ;/
|
Na ile milionów, wycenianego już tego genialnego piłkarza?
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,68...l_oferte_.html |
Matoł.
Tak jak juz u siebie pisalem, brzydzi sie dynamem a za rok bedzie gral w, 4 lidze, 5 grupie rozgrywek o mistrzostwo poludniowo-wschodniej czesci prowincji Hēilóngjiāng. |
Waldemar Kita który kilka lat temu chciał odkupic od Bogusia Cupiała Wisłe teraz podobno interesuje sie przejęciem Ruchu Chorzów.http://sportslaski.pl/Wlasciciel-FC-...9954,info.html
|
Cytat:
Przecież Kita ma FC Nantes. |
Cytat:
|
A np. Abramowicz nie ma CSKA i Chelsea? Czy coś mi sie pomieszało :D
|
Czy teraz tak jest to sam nie wiem(wikipedia podaje ,, Kontrakt z Sibnieftem (Abramowicz był głównym udziałowcem) został rozwiązany pod koniec 2005 roku po tym jak koncern ten został przejęty przez Gazprom. Obecnie głównym sponsorem klubu jest jeden z największych rosyjskich banków - VTB."), ale napewno tak miał (w 2005r zdobył z nią P. UEFA)
|
Cytat:
No to Kita jak człowiek z zachodnim sznytem kupi klub na kogoś innego a sam będzie nim zarządzać. Przeciez to banalnie prosto obejść, jeszcze Chorzów jest notowany na New Connect. Niemniej skoro już jesteśmy przy Ruchu. Temu klubowi przydałby się jakiś wstrząs, krok naprzód. Nie w stylu debiutu na new connect, bo to był poroniony pomysł. Co jak co ale klub ma markę i należy tylko mieć nadzieje, że Kita przejmie w ten czy inny sposób ten klub,bo Ruch ekstraklasie jest potrzebny. Silny Ruch, bo póki co to się snuje po tej lidze. |
Nantes spadło do 2 ligi i kibice tego klubu maja pretensje do Kity o to i dlatego ten milioner chce przejeac inny zespoł.Fajnie jakby Niebiescy wreszcie znaleźli jakiegoś konkretnego sponsora bo to zasłużony klub.
|
Cytat:
Ayala cos cie sie nie pokicikało???Nantes to raczej kanarki a nie niebiescy hehe :) A co do Rogera ,to moze niepasuje mu trnasfer w "tamtą "strone,wolałby kierunek zachodni,jak coraz wiecej pilkarzy. EDIT ;Sorki ,chyba spie -zle przecztalem "sens" twojego postu,moja wina,moja bardzo wielka wina. :) |
Przecież jemu chodzi o Ruch Chorzów...
|
|
Cytat:
Przeciez oni maja to we krwi, awansowwali do ekstraklasy dzieki zielonemu stolikowi, utrzymaja sie dzieki zielonemu stolikowi. |
Cytat:
Ech... |
buhaha - genialne transfery ?? Wspaniały mecz - czyli wygrana z średniakiem Greckim 3;2 ?? Chrapek ?? - mamy jednego u nas i do tego młodszy :) Kasprzik ? - puki co od Pawełka lepszy nie jest.
A Zapotoka jeszcze nei jest na 100%, i to żaden Ronaldinho, mozę się okazać wzmocnieniem ale 2gim stiliciem z wiosny 2008 to on nie będzie. |
Na ten sam art. zwróciłem uwagę.
Ciekawe czy ten nowy król będzie godnym następcą poprzedniego, którego plecy już oglądaliśmy. A Iraklis to nawet nie średniak. Zajęli 12. miejsce w Superlidze. edit: Cytat:
|
Lechowi należą się słowa uznania za minimalne zwycięstwo w meczu sparingowym z przeciętniakiem z Grecji. Ciekawi mnie zachwyt autora artykułu nad grą i wynikiem (szczególnie, że był to tylko mecz kontrolny). Pamiętacie jak Legia pokonała 2:0 Marsylię? A potem była 3 w lidze...
Najbardziej rozbawił mnie jednak ten fragment: Cytat:
|
Ale czy w tamtym sezonie nie bylo podobnie, ehy, ahy nad Lechem. Niektore media maja swojego pupilka( albo oplaca sie miec lub musza z racji wlasciciela) i wypisuja swoje orgazmy nad pseldo wspaniala gra.
Wszyscy wiemy jaki jest poziom mediow a zwlaszca sportowych w naszym kraju, wiec niech sobie pisza co chca a zeczywistosci i tak nie odczaruja. |
Właśnie miałem o tym pisać, że po roku czasu w Lechu się dowiedzieli na jakiej pozycji grał w klubie ich piłkarz. Że też niektórzy jeszcze wierzą w te bajeczki o super scautingu Lecha. Trafiło się im raz jak ślepej kurze ziarno (Stilic) i dorabiają ideologię do tego. Myśmy też mieli takie transfery (np. Uche) ale u nas nikt nie gadał bzdur o oglądaniu go przez rok itd.
|
Akurat mecz z Iraklisem Lechowi wyszedł obiektywnie mówiąc. Akcje bramkowe (szczególnie pierwsza) były znakomite, sytuacji było co najmniej na 6:2. Skuteczności zabrakło.
Kto nie wierzy, niech sobie zobaczy skrót na lechpoznan.tv Tekst o Handzicu faktycznie pokazuje stan rzeczy w moim klubie. Cóż.. Ahm, ponoć Zenit chce za Lewandowskiego dać 5 mln euro. Ja bym za tyle go puścił. ;-) |
Cytat:
Wejdz sobie na weszlo.com to sie dowiesz skad Zenit sie interesuje i skad taka cena.Ani polowy tej kwoty nie jest wart. |
Za chwile wyjaśni się kwestia licencji na następny sezon i wiecie co mi na myśl przyszło?
1. Obowiązkowy procent budżetu, albo płac na szkolenie w każdym klubie Ekstraklasy Jak się wprowadzało obowiązkowe podgrzewane murawy i oświetlenie tak teraz powinno się wprowadzić obowiązkowe 10-20% budżetu na szkolenie. Można to rozwiązać też w inny sposób - x procent od płac piłkarzy danego klubu. Nie byłaby to zaliczka dla PZPN tylko dla szkółki, którą musiałby klub utworzyć. Takie coś mogłoby wiele pomóc. Może śmiesznie to napisałem, ale każdy z was wie o co chodzi : ) Kasa byłaby przeznaczana na dobrych trenerów, siatkę skautingową, boiska itd. 2. Sprzedaż praw do transmisji meczów Młodej Ekstraklasy bądź oddanie ich za darmo którejś z telewizji Spowodowałoby to zwiększenie się rangi rozgrywek, a także zauważenie wybijających się piłkarzy, dla samych piłkarzy byłby to prestiż, a dla sponsorów łakomy kąsek... |
|
Ja to bym zbojkotowal w ****u cala pierwsza kolejke za to co te osly wyprawiaja.
Puste stadiony, jakies transparenty i do widzenia. Albo jeszcze lepiej przez kilka kolejek same przerwane mecze i walkowery po 3-0 dla gosci, niech glaby na koniec sezonu mysla komu dac mistrza a kto ma spasc gdy wszyscy beda miec identyczny bilans. Chca sie bawic - niech sie bawia na calego. |
Cytat:
|
Stało się to, czego się obawiałem.
Widzew zdegradowany do I ligi - a więc opłaca się kupować mecze! Ukradli, odwołali się od kary dzięki czemu zamiast w II, zagrali w I lidze. I teraz jeszcze ofiary z siebie robią, bo zostali pozbawieni awansu. Jakiego awansu pytam? Oni powinni grać teraz w II lidze, powinno się wrócić do ustaleń sprzed 2 sezonów. Rację ma Janek Tomaszewski - Widzew zachował się jak złodziej, który ukradł 1 mln, zainwestował odsetki zachował dla siebie po czym po roku oddał milion mówiąc: "to nie moje", ale zachowując korzyści z inwestycji (za nie swoje pieniądze). To jest żenujące. Ale jeszcze większe jaja to ŁKS. Ciekawe, jakie dokumenty przedstawią w poniedziałek. Może sprzedaż napoju energetyzującego wzrosła o 1000%? Bo to chyba jedyna szansa. Przecież żadne dodatkowe środki które nawet wpłynęły do klubu teraz (a raczej nie wpłynęły) nie mają znaczenia, bo nadal obowiązuje deadline wyznaczony wszystkim klubom. Zastanawiam się - po co trzymać w ekstraklasie taki twór jak ŁKS? Przecież nic się nie zmieni - pod koniec rundy zawodnicy zastrajkują, klub będzie zalegał z wypłatami. Stadion nadal nie będzie spełniał wymogów licencyjnych - i nie chodzi tu o taką drobnostkę jak płotek (za portalem weszło.pl) - ale o szatnie z grzybem, rozpadającą się stadionową infrastrukturę - obiekt w Łodzi wymaga kapitalnego remontu na którego nie ma pieniędzy. Czy w sytuacji, gdy w ŁKS np. zjawi się komornik albo CBA (szukając pralni pieniędzy) Drzewiecki też się za nimi wstawi? Szczerze wątpię. A takiego scenariusza w niedalekiej przyszłości się obawiam. |
Cytat:
Dla mnie paranoją jest, że takie rzeczy jak przyznanie/nieprzyznanie licencji odbywa się po kilku sezonach gry klubu w Ekstraklasie. Rozumiem sytuację, że klub awansuje do wyższej klasy rozgrywkowej ale organizacyjnie nie da rady w niej występować to unieważniają jego awans. Ale robić tak po kilku latach gry, gdy klub pomimo swoich problemów zajmuje miejsce w górnej połowie tabeli? Bezsens. |
Poda ktoś może linka albo rozpis meczy na terminarz ekstraklasy 2009/2010 ? Wiem, że jeszcze nie ostateczny, ale proszę.
|
Cytat:
W projekcie terminarza występują zespoły oznaczone literami A, B, C - w zależności od różnych wariantów będą to: Wariant 1 (ŁKS - brak licencji, Widzew - brak awansu): A - Cracovia, B - Arka, C - Korona Wariant 2 (ŁKS - licencja, Widzew - brak awansu): A - Korona, B - Arka, C - ŁKS Wariant 3 (ŁKS - licencja, Widzew - awans): A - Widzew, B - Arka/Korona, C - ŁKS Wariant 4 (ŁKS - brak licencji, Widzew - awans): A - Cracovia/Korona, B - Arka, C - Widzew |
|
http://www.sport.pl/pilka/1,95642,68...atrzymany.html
długo był spokój Baszczyński wiedział co robi kopiąc go:p |
A tymczasem zapadła decyzja - Superpuchar w Lubinie.
Formalnie jako gospodarz gramy na stadionie zgody przeciwnika, 350km od Krakowa... |
A najśmieszniejsze jest to że najlepiej na tym wyszli liderzy korupcji w Polsce czyli Arka (brak barażu) i Korona która nigdy nie wywalczyła sportowo awansu do E. Chociaż to pewnie jeszcze nie koniec kabaretu. W przyszłym tygodniu PKOL może przyznać racje Widzewowi i znowu będą jaja :rotfl:
|
Cytat:
Otóż może wartość sprzedaży produktów sygnowanych logiem ŁKS była zawyżona ale to dlatego, że klub planował wypuszczenie na rynek również piwa oraz wody mineralnej. Dochody z tego tytułu w prasie były często zawyżane do paranoicznych wręcz rozmiarów a chodziło tam o milion zł. Przy czym 100 tyś zł pochodziło już na starcie z browarów, które podjęły się produkcji artykułów dla ŁKS. ŁKS obecnie nie ma żadnych długów. Nie jest winien nikomu nawet złotówki. Zostały spłacone nawet zadłużenia z minionych lat, które często były egzekwowane na mocy postanowień Sądu polubownego przy PZPN. Wypłacone zostały wszystkie pensje i premie za poprzedni sezon. Do dokumentów licencyjnych załączony został dokument, że nowy współudziałowiec Grzegorz Klejman zrekompensuje powstały deficyt klubu ze środków własnych. Jednak jak stwierdzili panowie z Komisji Odwoławczej taki dokument do nich nie dotarł (mimo iż ŁKS ma potwierdzenie dostarczenia takiego pisma z dnia poprzedzającego zebranie komisji). Teraz zostanie on im przedstawiony wraz z dokumentami z Urzędu Miasta w którch Rada Miasta zdecydowała o przekazaniu na ŁKS sporej kwoty za promocję miasta poprzez sport. Co ciekawe ten dokument wówczas też był dostarczony ale uznany został przez Komisję za nierzetelny (czyżby Szanowna komisja uznała że miasto Łódź jest niewypłacalne do tego stopnia by przekazać zadeklarowaną kwotę na ŁKS?). Cytat:
Kwestia stadionu. Kryteria jakich on nie spełnia pod względem formalnym to przystosowanie pomieszczenia medycznego, dostęp do internetu na większej ilości stanowisk prasowych, lepsze oznaczenie wyjść ewakuacyjnych oraz brak kamery monitoringu w jednym miejscu. No koszmar. Pokaż mi proszę tego grzyba w szatni. Przeczytałeś kiedyś coś w prasie nieprzychylnej ŁKS i uznałeś za prawdę życiową. Może i taki problem swojego czasu występował ale został bardzo szybko wyeliminowany. Zresztą kwestia ta jest bezprzedmiotowa bowiem infrastruktura jak się okazało nie była problemem dla Komisji licencyjnej. Cytat:
Generalnie flamengista widzę, że jesteś mądrym człowiekiem, tylko wygłaszając swoje tezy bazujesz na mocno nieaktualnych informacjach przez co twoje słowa tracą wiarygodność. Pozdrawiam |
Cytat:
Oczywsice ,unikneli II ligi ,i najwyzej zagraja znwou rok w I ,sklad maja taki ze szybko wroca do Ekstraklasy A jakby spadli tam gdzie powinni ,nie bylo by tak wesolo,zespol by sie rozsprzedal,niewiadomo co ze sponsorem itd. Udalo im sie ,a teraz jeszcze szczekają. Ze wstydu bym sie pod ziemie zapadl bedac na ich miejscu |
Kiedy dokladnie gramy z Polonią Bytom i Polonią Warszawa? To jedyne dwa mecze, w tej rundzie w których gramy "u siebie" dwa razy pod rząd.
|
|
Wisła Kraków [FONT='Times New Roman']–[/FONT] Polonia Bytom 12 września 2009
Wisła Kraków [FONT='Times New Roman']– [/FONT]Polonia Warszawa 26 września 2009 2 tygodnie przerwy, ale może ze względu na reprezentacje albo nie masz racji. :D PS: Październik przerąbany. 1 mecz u siebie, 3 wyjazdy. ( chyba m.in. Śląsk i Lech ) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl