Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [27. kolejka] WISŁA Kraków - LEGIA Warszawa, niedziela 10.05.2009 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5719)

diablo885 06.05.2009 10:01

Griszka30KR, masz racje. Jak dotychczas(w niedziele sie to zmieni) przegralismy lub zremisowalismy mecze z glownymi rywalami do tytulu a ze slabymi przeciwnikami gubilimy systematycznie pkt na wyjazdach.. Jesli zdobedziemy w tym sezonie mistrzostwo, to dla mnie ono bardziej najlepiej smakowalo

Bóg Trybun (objawion) 06.05.2009 10:41

Jeżeli pamiętacie jeszcze najbardziej dennie grającą Legię za "szczytowego Okuki" u nich i "wczesnego Kaspra" u nas to wiecie, że wcale nie musi być kolorowo.

Urban to oczywiście półka wyżej w sensie umiejętności taktycznych (za Dragomira eLka wyczłapała tytuł grając 3-5-2 i kryjąc "każdy swego"), natomiast pewne nawyki, jak obsesyjne wręcz zagęszczanie środka pola i gra z jednym sępem na szpicy (wcześniej Svitlica, teraz Weź-się-odlej Chinyama), pozostają - podobna jest też sytuacja ligowa: my musimy wygrać, Legia nie może przegrać.

Oczywiście mam nadzieję, że nasi zawodnicy te analogie mają głęboko i napiszą całkiem nowy, piękniejszy scenariusz w niedzielę.

emjot 06.05.2009 11:03

mam tylko nadzieję że pan trener nie wystawi Zieńczuka, bo gra w 10 przeciw Legii może się szybko źle skończyć
ps. pan Z. nie powinien już zagrać w lidze w naszych barwach do końca swojej przydługiej przygody z Wisłą

7 kotów 06.05.2009 11:06

Nie przesadzajmy, Zienczuk przy Lobodzinskim to Ronaldo przy Krzywickim.

emjot 06.05.2009 11:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 721651)
Nie przesadzajmy, Zienczuk przy Lobodzinskim to Ronaldo przy Krzywickim.

na bezrybiu i rak ryba
a jak widzę snującego się po boisku mistera nr 17 to mi się nóż w kieszeni otwiera
już wolę Ćwielonga... ten przynajmniej walczy i biega...

Lysy 06.05.2009 11:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 721653)
już wolę Ćwielonga... ten przynajmniej walczy i biega...

Ba! Jak na lewego pomocnika jest świetny! Jedyne co mu brakuje, to pewności siebie przy strzałach i będzie zawodnikiem kompletnym! Choć prawdę powiedziawszy, wole Cielonga dającego zmianę, niż grającego od pierwszych minut... wtedy mam pewność, że będą sytuacje pod bramką przeciwnika.

Bóg Trybun (objawion) 06.05.2009 11:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 721656)
Ba! Jak na lewego pomocnika jest świetny! Jedyne co mu brakuje to pewności siebie przy strzałach i będzie zawodnik kompletny! Choć tak prawdę powiedziawszy wole Cielonga dającego zmianę, niż grającego od pierwszych minut... wtedy mam pewność, że będą sytuacje pod bramką przeciwnika.

Do pełni szczęścia brakuje ... Piotrka Brożka, zasuwającego po lewej stronie i wrzucającego piłki. Pepe jest obunożny, wybiegany, nie odstawia nogi - słowem dobry wariat, ale z krosem u niego kiepścizna. No i trzymanie go tylko przy linii to mega marnotrawstwo - wymiennie z Boguskim i Małeckim powinni narobić sporo szumu za plecami Pawła.

W ogóle liczę, że zajedziemy eLkę motoryką - wymienność funkcji z przodu i Soból w roli zapierdalatora, żeby jeszcze boki obrony zaczęły biegać jak Baszczu w ostatnich miesiącach...

PS. Dylemat mam co do Ćwielonga identyczny - wspaniały jako zmiennik, żywe srebro, wiadomo, ze gdy wchodzi na boisko to będzie się działo (miałem nadzieję, ze w tym sezonie takiego statusu dorobi się Mączyński, ale tego chłopaka wyratuje chyba już tylko wypożyczenie).

7 kotów 06.05.2009 11:45

A mnie Cwielong irytuje indolencja strzelecka.
Fajny chlopak ale ma 2 wielkie felery. Jest beznadziejny pod bramka i jest z Ruchu Chorzow.
A ja nie lubie niczego i nikogo zwiazanego z tlenionymi grzywkami.

PS.
Tak, Baszcza tez.

eye63 06.05.2009 11:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 721651)
Nie przesadzajmy, Zienczuk przy Lobodzinskim to Ronaldo przy Krzywickim.

Ta, zwłaszcza w ostatnim meczu pokazał klasę. Zero akcji lewą stroną, jeden drybling zatrzymany przez stojącego w miejscu zawodnika Piasta i wspaniałe odegranie z pięty, które zamiast polecieć na 5 metrów do naszego zawodnika, zatrzymało się na metrze, gdzie spokojnie podbiegli sobie po piłkę zawodnicy Piasta. Istny Ronaldo :rotfl:

7 kotów 06.05.2009 11:51

No widzisz sam,
jak beznadziejny w takiej sytucji jest Lobodzinski :(

AYALA 06.05.2009 12:02

w sumie to i tak widac pewien progres u Łobo w stosunku do początku rundy.Cwielongowi dałbym jeszcze czas, jest młody i chyba musi byc bardziej skoncentrowany pod bramką co nie zmienia faktu że 8-10 lat temu obaj nie trenowaliby nawet z pierwszym zespołem a w rezerwach no ale czasy sie zmieniły.

Bóg Trybun (objawion) 06.05.2009 12:05

@eye63 - Zieniek NIGDY nie kiwał i nawet za Kaspra dostawał bardziej zadania dodatkowego rozgrywającego, niż skrzydłowego (schodził do środka, rzucał otwierające piły etc.). Zresztą dzięki temu swojemu bosikowemu koczownictwu udało mu się zaprezentować słynne "W" sezon temu - tylko, że wówczas był w formie i wierzył w nowy, lepszy kontrakt. Teraz W jak wiara nazywa się Atromitos.

@7 kotów - dopóki Pepe z Baszczem nie dziarają sobie górnych ślunskuff i nie jebią o autonomii, nic do chłopów nie mam. Poza szacunkiem za boiskowy charakterek.

7 kotów 06.05.2009 12:07

Czlowieku! ten koles zarabia 10 razy tyle co Malecki a Ty piszesz ze ma PROGRES !
Asyst podczas swojej swietlanej kariery u nas ma tyle co kot nasral, bramek zero, celnych wrzutek jakies 5%, wachlarz kiwniec i zwodow wynosi JEDEN, a gra na pozycji SKRZYDLOWEGO w zespole ktory wali duzo goli.

Poniewz to temat o meczu z L:

Mam nadzieje ze Lobodzinski nie zagra z nimi i nas nie oslabi.


@Bog Trybun - racja. Moze jestem za bardzo uprzedzony : (

Bóg Trybun (objawion) 06.05.2009 12:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 721695)
wachlarz kiwniec i zwodow wynosi JEDEN

można powiedzieć, że chłop jest najbardziej na prawo w naszej drużynie :-) skrajnie-prawicowy.

PS. Grzela "nasza szkapa" był szybszy. I strzelał.

WLD-SZRW 06.05.2009 12:17

A wiadomo coś wiecej odnośnie oprawy na mecz z Legia? tzn tych koszulek ktore mialy byc kupione? Beda to czyste czerwone czy jakis wrzucik tez sie pojawi ?

- wiem ze jak przyjde to sie dowiem , ale nie chce by ktos puszczał plotki i to szło po sznurku dlatego prosze o odpowiedz.

spirit 06.05.2009 12:19

Nie prawda, ma jednego gola - w meczu z Polonią Bytom w poprzednim sezonie :foch:

eye63 06.05.2009 12:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 721679)
No widzisz sam,
jak beznadziejny w takiej sytucji jest Lobodzinski :(

Beznadziejny, nie beznadziejny, w ostatnim meczu zagrał lepiej od Zieńczuka i tyle. Uprzedzenie do niego sięga już zenitu, ale podejrzewam, że dopóki stąd nie odpłynie lub nie przejdzie na kontrakt 100 tys. euro, to tak to będzie wyglądać - i się temu w ogóle nie dziwię. Fakt, faktem słabszy od Małeckiego obecnie jest, ale też nie tak słaby jak go tutaj większość kreuje, czasem coś tam drużynie może pomóc.

@"Ej, Bogu" :), a Zieńczuk to nie Skoda bardziej, czy ja po prostu na bieżąco nie jestem? A co do kiwania, to może właśnie w tym sęk, może to miało być minięcie (bo to też uważam za Zieńczukowy (W)zwód), że wbiegł z piłką na piłkarza Piasta.

Co do Legii, to ja bym zaczął jednak z Łobodzińskim na prawej stronie, ale nie przez to, że mam do niego zaufanie itd., tylko widzę, że jak Małecki zaczyna mecz, to struga cały czas cwaniaka i w sumie nic pożytecznego poza szumem nie robi. Natomiast gdy wchodzi z ławy i ma udowodnić swoją przydatność, jakoś chłopakowi idzie o wiele lepiej. Zdecydowanie Ćwielong na lewym skrzydle - para Łobo - Zieńczuk razem na boisku, to ucięcie obu skrzydeł jednocześnie - i jak tu wtedy lecieć?

Bóg Trybun (objawion) 06.05.2009 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eye63 (Post 721713)
@"Ej, Bogu" :), a Zieńczuk to nie Skoda bardziej, czy ja po prostu na bieżąco nie jestem? A co do kiwania, to może właśnie w tym sęk, może to miało być minięcie (bo to też uważam za Zieńczukowy (W)zwód), że wbiegł z piłką na piłkarza Piasta.

Bogowie bywają szaleni, mogą być więc i omylni :)
Chyba Skoda. Ale "W" tej samej stajni, arbiet macht frei ;-)

7 kotów 06.05.2009 12:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bóg Trybun (objawion) (Post 721724)
Bogowie bywają szaleni, mogą być więc i omylni :)
Chyba Skoda. Ale "W" tej samej stajni, arbiet macht frei ;-)


"Arbeit macht Alexander Frei" stara prawda szwajcarskiej szkoly pilkarskiej.
Lobodzinskiego wyslac do Szwajcarii. Albo go naucza grac w pilke, albo bedzie robil jako dziura w serze. Do tego sie w sumie najlepiej obecnie nadaje.


W temacie:
Malecki ma kondyche, moze zabiegac przez godzine tych bidokow z L po lewej stronie. Na takich podmeczonych niech wtedy wejdzie El Mgico Lobo.

Po naszej lewej - wpierw Cwielong, pozniej Zienczuk. MArek umie dosyc celnie poslac pile, to sie moze przeydac na zmeczona Legie.

Bóg Trybun (objawion) 06.05.2009 13:00

Koszmarów jeszcze nie mam, ale starcie Rybus - Singlar widzę czaLno.
Piotrek powinien zjeść Gizę / Rado, Marcelo Tejksiura. Duża odpowiedzialność w tej sytuacji ciąży na Głowackim, asekuracja Singlara to pierwsze przykazanie na niedzielę dla Arka.

diablo885 06.05.2009 14:15

Bog Trybun- Czemu akurat uwazasz ze Singlar sobie nie poradzi z Rybusem? Poradzil sobie w Poznaniu oraz z Barcelona wiec mysle ze da sobie rade z nim

Styk83 06.05.2009 14:29

Rybus objerzdzal Baszcza jak chcial w Wawie na meczu z tego co pamietam,a Singlar jest solidnym obronca tyle ze nie za bardzo ofensywnym.

mhl_pl 06.05.2009 14:36

Nie przesadzajcie z tym Rybusem. Dla mnie to nie jest jakis wybitny piłkarz. Singlar z Barceloną pokazał ze stac go na bardzo solidną i efektywną wiec o prawą obrone jestem spokojny. Bardziej mnie martwi to czy uda sie ograniczyc posiadanie piłki Iwańskiego i podania do Chinyamy.

westersyl 06.05.2009 14:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Styk83 (Post 721803)
Rybus objerzdzal Baszcza jak chcial w Wawie na meczu z tego co pamietam,a Singlar jest solidnym obronca tyle ze nie za bardzo ofensywnym.

Peter potrafi grać ofensywnie, jeśli chodzi o grę z pierwszej piłki i dośrodkowanie to uważam, że ma lepsze te elementy od Baszcza. Kwestia jest tego, że Baszczu gra solidnie w każdy meczu, a Peterowi jeden mecz wyjdzie drugi nie.

Wiślak709 06.05.2009 14:40

ja obstawiam 2-1 po bramkach Brożk i Boguskiega a dla legii strzeli Chinyama

wojt3k77 06.05.2009 14:44

Panowie, temacik troche z innej beczki. Byłem ostatnio na Gorniku zwyczajowo na D i centralnie w trakcie dopingu ,chyba Chłopców z Reymonta, dwoch cwelów sobie robi zdjęcie. Zjechalem, ze to nie turystyka ale co najciekawsze zdjecie trafilo na nk.. Fakt że portal tak samo żalowy jak to zachowanie ale podesle mimo wszystko linka z tym zdjęciem a Wy jak mozecie napiszcie tam co o tym sadzicie http://nasza-klasa.pl/profile/913097...ery/album/2/28 Tępić pikniki na D!!

dymek_nhs 06.05.2009 14:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojt3k77 (Post 721829)
Panowie, temacik troche z innej beczki. Byłem ostatnio na Gorniku zwyczajowo na D i centralnie w trakcie dopingu ,chyba Chłopców z Reymonta, dwoch cwelów sobie robi zdjęcie. Zjechalem, ze to nie turystyka ale co najciekawsze zdjecie trafilo na nk.. Fakt że portal tak samo żalowy jak to zachowanie ale podesle mimo wszystko linka z tym zdjęciem a Wy jak mozecie napiszcie tam co o tym sadzicie http://nasza-klasa.pl/profile/913097...ery/album/2/28 Tępić pikniki na D!!


Ja typuje 2-1
2xBrożek ,a dla legii chinyama

BTW. Wojt3k odpuść to nie temat na takie gorzkie żale ;)

alsiw7 06.05.2009 15:05

WISLA TO JEST POTEGA!!! wsyscy na legie bez wyjatku!!!

saklak1906 06.05.2009 15:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez alsiw7 (Post 721849)
WISLA TO JEST POTEGA!!! wsyscy na legie bez wyjatku!!!

A co ty Legi kibicujesz czy Wisle?

alsiw7 06.05.2009 15:09

jestem za WISLA a nie za legia chodzilo mi o to zeby caly stadion WISELKI pekal w szwach

w koncu gramy na reymonta a nie na lazienkowskiej

wojt3k77 06.05.2009 15:14

dymek-nie no loozik tylko wiesz irytujace jest to mimo wszystko.. a co do meczu Singlar bedzie glodny pilki, to mysle ze nawet z takim rybusem bez problemu sobie poradzi. Za to w pomocy wg mnie Łobo prezentuje lepsza forme a ewentualnie na 30 min Mały, a na lewej Ćwielong. I rozjedziemy Ległe, przy w miare skutecznosci ze 3 dla nas wpadna;)

Suchman 06.05.2009 15:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez alsiw7 (Post 721852)
jestem za WISLA a nie za legia chodzilo mi o to zeby caly stadion WISELKI pekal w szwach

To chyba wiadome, że bedzie pękał w szawach, jak już w poniedziałek wykupiliśmy wszystkie bilety... nikogo chyba nie trzeba w takim razie zachęcac na stadion.l

alsiw7 06.05.2009 15:42

masz racje pozdro tylko TS!!!!!!!!!!

Bóg Trybun (objawion) 06.05.2009 16:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez diablo885 (Post 721787)
Bog Trybun- Czemu akurat uwazasz ze Singlar sobie nie poradzi z Rybusem? Poradzil sobie w Poznaniu oraz z Barcelona wiec mysle ze da sobie rade z nim

Bo rower nie dogoni motoru, jeśli da się mu się objechać. A Baszcu, który lepiej niż Singlar kryje, nie dawał sobie rady z Rybusem właśnie.

W ofensywie Singlar akurat nie ustępuje Baszczowi (pełna zgoda z Westerstylem), ale dynamika i destrukcja u niego kiepska. Cała nadzieja w mądrym ustawianiu się i asekuracji urodzonych sprinterów Głowy i Singlara.

Na szczęście, myślą szybciej, niż biega Rybus.

AYALA 06.05.2009 16:37

Rybus już chyba zaczał świętowac mistrzostwo,mam nadzieje że po niedzielnym meczu już taki wesoły nie bedzie a Singlar sobie z nim spokojnie poradzi.
http://www.efakt.pl/Rybus-z-Legii-ni...y,44906,1.html


http://www.efakt.pl/m/Repozytorium.P...1496304758.JPG

diablo885 06.05.2009 16:46

Rybus jest szybki ale wedlug mnie jest to jezdziec bez glowy.. Maly jest o klase lepszy od niego

Bóg Trybun (objawion) 06.05.2009 16:51

Zdesperowany chłopak.
Uśmiech a la Jurek Brzęczek :D

killzone 06.05.2009 17:00

Rosnie drugi Korzym. Rybus juz ponoc rzucil szkołe... bo po co sie uczyć. Niestety nie wroze mu za duzej kariery. Tak jak mowie skonczy jak Korzym w jakies Odrze czy innym Piascie.

Kiedy oni sie wreszcie naucza, ze Kowalczyk moze byc tylko jeden :D

gooro33 06.05.2009 17:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojt3k77 (Post 721829)
Panowie, temacik troche z innej beczki. Byłem ostatnio na Gorniku zwyczajowo na D i centralnie w trakcie dopingu ,chyba Chłopców z Reymonta, dwoch cwelów sobie robi zdjęcie. Zjechalem, ze to nie turystyka ale co najciekawsze zdjecie trafilo na nk.. Fakt że portal tak samo żalowy jak to zachowanie ale podesle mimo wszystko linka z tym zdjęciem a Wy jak mozecie napiszcie tam co o tym sadzicie http://nasza-klasa.pl/profile/913097...ery/album/2/28 Tępić pikniki na D!!



Jak chciales zrobic niemila niespodzianke komus kogo nie lubisz to dosyc zabawnie to wyglada...

firstborn 06.05.2009 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez killzone (Post 721987)
Rosnie drugi Korzym. Rybus juz ponoc rzucil szkołe... bo po co sie uczyć. Niestety nie wroze mu za duzej kariery. Tak jak mowie skonczy jak Korzym w jakies Odrze czy innym Piascie.

Kiedy oni sie wreszcie naucza, ze Kowalczyk moze byc tylko jeden :D

wyglada na to, ze my mamy szczescie do "kalek", a wy do "imprezowiczow" :D

o wynik jestem spokojny


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl