Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [26. kolejka] PIAST Gliwice - WISŁA Kraków, piątek 01.05.2009 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5700)

kasiarz 01.05.2009 19:56

Jak to k..a jest. 1 akcja i od razu bramke tracimy. A my gnieciemy strzelamy i nic .

Uran235 01.05.2009 19:56

Zabijecie mnie, ale nigdy nie byłem populistą. Ja bym Beto za Boguskiego wpuścił. Gramy cały czas wrzutki, Boguski się nie przydaje, a Piast we trzech kryje Brożka. Bez jakiegoś rozbijacza w przodzie nie widzę naszej gry, bo na kombinacyjną piłkę gramy zbyt wolno, zbyt mało aresywanie, a Piast się tam bardzo ciasno zgromadził w okolicach pola karnego.

AS82 01.05.2009 19:56

Dobre ostatnie 10 minut w naszym wykonaniu,troche gry kombinacyjnej bo wczesniej to tylko 50 metrowe podania.
Piast sie broni cala druzyna ,bedzie bardzo ciezko ,trzeba liczyc na jakies stale fragmenty gry. Baszczynski to twardziel ,wiec jak go na noszach zniesli to nie ejst z nim dobrze napewno...

As 01.05.2009 19:57

drugi skrzydlowy Zienczuk nie gra dzisiaj absolutnie nic, zepsul kazda akcje w ktorej bral udzial a wy i tak cisniecie po Lobo ktory caly czas sie pokazuje i ciagnie gra do przodu. Paranoja jakas, ja bym faktycznie wpuscil Malego ale akurat za Zienia.

sevenheaven 01.05.2009 19:57

Nie wiem, ale ja chyba ogladam inny mecz od was ..
kazda akcja w meczu idzie praktycznie przez Łobo, miał pare wrzutek niezłych, strzelił w poprzeczke, proboje nawet dryblowac coś tam ..
pare piłek stracił, ale dla mnie to jest najjasniejsza postac w meczu i najlepszy zawodnik naszej druzyny w 1 polowie !!
Przegrywamy to trzeba ponarzekac, a na kogo jak nie na Łobo .. zal mi czasem jak mam czytac takie glupoty ..

wazne zeby teraz strzelic bramke kontaktowa jak najszybciej

DJ Hazel 01.05.2009 19:57

Łobodziński jest widoczny na boisku w przeciwieństwie do nie istniejącego Zieńczuka.Nie wiem co się dzieje z Brożkiem...Boguski nie skuteczny...potrzeba tu Ćwielonga on rozrusza gre!!!Musimy ich nadal cisnąć ale żeby to się nie skończyło katastrofą.Trzeba przynajmiej wyrównać remis nie oznacza że odpadamy z gry.Chociaż Lech zapewne wygra w niedziele i znów będziemy za nimi.Co ja gadam...TYLKO ZWYCIĘSTWO WISEŁKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AS82 01.05.2009 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 718162)
Zabijecie mnie, ale nigdy nie byłem populistą. Ja bym Beto za Boguskiego wpuścił. Gramy cały czas wrzutki, Boguski się nie przydaje, a Piast we trzech kryje Brożka. Bez jakiegoś rozbijacza w przodzie nie widzę naszej gry, bo na kombinacyjną piłkę gramy zbyt wolno, zbyt mało aresywanie, a Piast się tam bardzo ciasno zgromadził w okolicach pola karnego.

To nie jest zly pomysl z Beto ,ale Boguskiego bym przesunal na lewa strone za Zienczuka badz na prawa za Lobodzinskiego

<Crasch> 01.05.2009 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez diablo885 (Post 718150)
Bedzie dobrze, Malecki wchodzi i 3 pkt jada do Krakowa..

Od kiedy to Małecki jest solidnym punktem Wisły? Dla mnie to on może byc jedynie rokujący...
Nie ma na ławce piłkarza który by w 100% wzmocnił zespoł wchodząc z ławki, chyba że akurat wreszcie któryś z nich zaskoczy...

Waldus88 01.05.2009 19:58

Jak tak dalej pójdzie to chyba w tyle zostaniemy z trzema obrońcami, Junior zostanie przesunięty do środka, a wejdzie kolejny napastnik.

DJ Hazel 01.05.2009 19:59

Łobodziński jest widoczny na boisku w przeciwieństwie do nie istniejącego Zieńczuka.Nie wiem co się dzieje z Brożkiem...Boguski nie skuteczny...potrzeba tu Ćwielonga on rozrusza grę!!!Musimy ich nadal cisnąć ale żeby to się nie skończyło katastrofą.Trzeba przynajmniej wyrównać remis nie oznacza że odpadamy z gry.Chociaż Lech zapewne wygra w niedziele i znów będziemy za nimi.Co ja gadam...TYLKO ZWYCIĘSTWO WISEŁKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MCX 01.05.2009 19:59

W poprzednim meczu strzeliliśmy 2 gole jak na boisku byli Łobo, Jirsak i Ćwielong. Nie było za to już Zieńczuka. Myślę, że i tutaj Skorża będzie podobnie kombinował. Póki co nie jest źle, Piastowi się poszczęściło i strzelili gola, ale my nie gramy aż tak źle. W drugiej połowie powinno być już wszystko pod kontrolą, ja wierzę, że 3 punkty pojadą do Krakowa.

grzechu1991 01.05.2009 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucekj (Post 718156)
To co Łobodziński gra to tragedia, każdą piłke psuje, nie potrafi przyjąć piłki bez odskoczenia na metr, zero zwodu, gubi się, straszny piach.....

grają na niego często i taki klopsy, nie wiem czy nie lepiej byłoby wstawic teraz szybko Małego

Chyba inny mecz oglądamy. Łobo jest jednym z najlepszych na boisku... Ale jak to sie kiedys mówiło w ZSRR "Dajcie mi człowieka a paragraf sam sie znajdzie" i tak chyba oceniasz gre Wojtka...

depeche87 01.05.2009 19:59

Po przerwie Wisła strzeli pare bramek...

AS82 01.05.2009 20:01

Piast jest dobrze poukladany,gra pressingiem i z kontry dlatego mamy ciezko . Moze opadna z sil w 2giej polowie ,ale trzeba jak najszybciej strzelic gola

sayek89 01.05.2009 20:01

Wytłumaczcie mi jak w tydzień można przestać grać z determinacją i ambicją, bo ja myślałem że od początku się rzucimy na Piasta. Skorża ma racje to nie Legii się powinniśmy obawiać, a drużyn takich jak Piast.

sevenheaven 01.05.2009 20:01

a wg mnie możliwe ze Pietia wejdzie za Zienia, bedizemy grac 3 obronców i Beto do ataku, zeby zgrywał piłki do Brozka i Boguskiego ( jego bym moze na Cwielonga zamienił )
po 75 minucie za łobo małego

fran23 01.05.2009 20:01

Zieńczuk niestety dzisiaj dno,Łobodziński bawi się w Messiego tylko jest 10x wolniejszy i co chwile traci piłkę.
Głowacki-Gdzie on był przy bramce?Wisła zamiast grać piłką wykopuje na przypał do Brożka,a nóż mu się trafi.Co się stało z Wisłą ,która grała z Górnikiem???Dawać na druga połowę Małeckiego i Ćwielonga!

igortsw 01.05.2009 20:02

Jak nie wejdziemy im z piłką do bramki to chyba piłki w siatce się nie doczekamy, póki co obrona Piasta gra skutecznie + szczęcie (troche inaczej ustawiona noga obrońcy z Gliwic i Diaz znalazłby się sam na sam),będzie ciężej niż ciężko....

Obym był złym prorokiem...

aadrian321 01.05.2009 20:02

Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie w moim sercu Wisla i na dobre i na zle !!!!!!

Lysy 01.05.2009 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 718159)
Łobo gra dobrze

Dobrze? :shock: Te wrzutki na pałę? Nie potrafi minąć jednego zawodnika zwodem, piłka po przyjęciu odskakuje mu na metr. Ale trzeba przyznać , ze lepiej niż Zieńczuk dziś.

Markus 01.05.2009 20:03

Na razie poziom gry Wisły jest dramatyczny.

Grają "chodzonego", mnóstwo koszmarnych niewymuszonych błędów indywidualnych, zero gry na jeden kontak, fatalna gra bez pilki, mnóstwo strat.

Ewidentnie zlekceważyli rywala, mentalnie nie są przygotowani do meczu - wyszli jak na piknik i tak się zachowują.

"Do zmiany" po pierwszej połowie cała drużyna, na czele z Zieńczukiem, Diazem i Łobodzińskim. A Brożek nie wiem, gdzie jest myślami - na pewno nie na boisku.

biała gwiazda 01.05.2009 20:03

Łobo gra nieźle, idzie przez niego dużo akcja, parę razy nieźle wrzucił wywalczył parę wolnych i miał cholernego pecha z poprzeczką, a wy gnoicie go dla zasady, bo nie mija zawodników jak tyczki, ile akcji w tym meczu miał Zieniu? Sobol zawodzi i Boguski, Jirsak dobrze rozprowadza akcje, trzeba przyspieszyć i będzie lepiej, ja bym dał Niedzielanowi szanse za Boguskiego, na pewno jest podrażniony i będzie chciał udowodnić swoją przydatność

lucekj 01.05.2009 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzechu1991 (Post 718172)
Chyba inny mecz oglądamy. Łobo jest jednym z najlepszych na boisku... Ale jak to sie kiedys mówiło w ZSRR "Dajcie mi człowieka a paragraf sam sie znajdzie" i tak chyba oceniasz gre Wojtka...

najlepszy ehhhhhhhhh zobacz jakmu piłka odskoczyła po podaniu Irsaka, przy linii sam sie gubił o własne nogi, racja Zeinczuk nei istnieje, ale gre prowadzimy w większości prawa stroną i tam bardzo dużo zonków za sprawą Łobodzińskiego.,,

przypominam Wisła gra w białych koszulkach a Łobodziński z numerem 21~~!! do zmiany!

prawnik25 01.05.2009 20:04

Skorża wystawiając jednocześnie Diaza, Łobodzińskiego i Zieńczuka zrobił przysługę Legii i Lechowi- najsłabsi na ten moment zawodnicy meczowej 18-stki nie liczać Beto ale przecież to nie piłkarz....

gianbuffon 01.05.2009 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aadrian321 (Post 718180)
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie w moim sercu Wisla i na dobre i na zle !!!!!!

naprawde swietny komentarz ehh
spokojnie wejdzie maly, cwielong i wygramy :) mam nadzieje, ze jeszcze sobol cos pociagnie. szkoda baszcza, oby to nie bylo nic groznego :/

Nehiar 01.05.2009 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 718167)
To nie jest zly pomysl z Beto ,ale Boguskiego bym przesunal na lewa strone za Zienczuka badz na prawa za Lobodzinskiego

I to jest chyba najlepszy pomysł

Luissss81 01.05.2009 20:06

momentami grami jakbyśmy z 3-0 prowadzili.WALCZYĆ WISŁA WALCZYĆ,
i Łobo już nie gra.jak dla mnie jaśniejsza postać 1-połowy.dlaczego Zieniu został na boisku????

El'kabat 01.05.2009 20:06

Fajno,ale lepiej zalozmy ze te 2 gole sie uda strzelic :) Skorza ich powinien solidnie zmobilizowac,ze to moze byc bardzo wazne 45 minut w grze o mistrzostwo. Małecki pewnie kolo 65-70 wejdzie za Łobo,Beto albo Ćwielong pewnie za Buguskiego tez w tym okresie.Wierzymy !

fran23 01.05.2009 20:06

Ewidentnie zlekceważyli rywala, mentalnie nie są przygotowani do meczu - wyszli jak na piknik i tak się zachowują.

Całkowicie się z tobą zgadzam.Nawet Sobolewski mnie dziś zawodzi (a to rzadkość).Boję się w drugiej połowie o Pietię i Diaza i kontrataki Piasta.

wojtek90059 01.05.2009 20:06

I Łoba już nie ma, trochę dziwne:/

diablo885 01.05.2009 20:07

nie dziwne tylko nie ma dryblingu wogole i szybkosci

airborne4009 01.05.2009 20:07

Łobo nie gra źle, za to Zieńczuk nie przekonuje:( Cóż myśle że i tak wygramy Brozio i Jrsak bramy walną i po robocie;)

lucekj 01.05.2009 20:07

ok, dobrze jest, ciekawe dlaczego Łobodziński opuścił boisko... dawaj Ćwielong!!

DO BOJU WISEŁKA!! Nie grajcie na stojąco, więcej ruchu

Lysy 01.05.2009 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucekj (Post 718195)
ok, dobrze jest, ciekawe dlaczego Łobodziński opuścił boisko

Bo był bezproduktywny? Nie potrafił dobrze przyjąć piłki czy dośrodkować? Nie mówiąc już o minięciu rywala i stworzeniu tym samym przewagi?

As 01.05.2009 20:13

Roznica wzgledem meczu z Gornikiem jes taka, ze nie wygrywamy gornych pilek.

cantoro42 01.05.2009 20:13

czy ja widziałem płonące race z Wiślackiego sektora ??!! :D

Do boju WISEŁKA !!
Może Ćwielong coś wskóra.

lucekj 01.05.2009 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 718197)
Bo był bezproduktywny? Nie potrafił dobrze przyjąć piłki czy dośrodkować? Nie mówiąc już o minięciu rywala i stworzeniu tym samym przewagi?

to była ironia z mojej strony, 3 poprzednie posty pisałem o tym jak słabo grał zawodnik z numerem 21....

według mnie najsłabszy obok Marka

eye63 01.05.2009 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 718197)
Bo był bezproduktywny? Nie potrafił dobrze przyjąć piłki czy dośrodkować? Nie mówiąc już o minięciu rywala i stworzeniu tym samym przewagi?

A Zieńczuk wozi wszystkich z zamkniętymi oczami? Akurat dośrodkowania Łobodzińskiego były całkiem niezłe. I jak k... bezproduktywny, skoro niemal strzelił bramkę, na nim zarobili żółtą kartkę - jeśli on był bezproduktywny to jaki jest Boguski?
Mam naprawdę nadzieję, że wygramy ten mecz, bo jeśli nie, to Skorża niestety pokaże, że kompletnie nie wie co się dzieje na boisku i co trzeba zmienić.

AS82 01.05.2009 20:15

Bijemy glowa w mur niestety dalej

jgw 01.05.2009 20:17

Nie strzelimy bramki do 60min to przegrany ten mecz i mistrza.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl