![]() |
Jak to k..a jest. 1 akcja i od razu bramke tracimy. A my gnieciemy strzelamy i nic .
|
Zabijecie mnie, ale nigdy nie byłem populistą. Ja bym Beto za Boguskiego wpuścił. Gramy cały czas wrzutki, Boguski się nie przydaje, a Piast we trzech kryje Brożka. Bez jakiegoś rozbijacza w przodzie nie widzę naszej gry, bo na kombinacyjną piłkę gramy zbyt wolno, zbyt mało aresywanie, a Piast się tam bardzo ciasno zgromadził w okolicach pola karnego.
|
Dobre ostatnie 10 minut w naszym wykonaniu,troche gry kombinacyjnej bo wczesniej to tylko 50 metrowe podania.
Piast sie broni cala druzyna ,bedzie bardzo ciezko ,trzeba liczyc na jakies stale fragmenty gry. Baszczynski to twardziel ,wiec jak go na noszach zniesli to nie ejst z nim dobrze napewno... |
drugi skrzydlowy Zienczuk nie gra dzisiaj absolutnie nic, zepsul kazda akcje w ktorej bral udzial a wy i tak cisniecie po Lobo ktory caly czas sie pokazuje i ciagnie gra do przodu. Paranoja jakas, ja bym faktycznie wpuscil Malego ale akurat za Zienia.
|
Nie wiem, ale ja chyba ogladam inny mecz od was ..
kazda akcja w meczu idzie praktycznie przez Łobo, miał pare wrzutek niezłych, strzelił w poprzeczke, proboje nawet dryblowac coś tam .. pare piłek stracił, ale dla mnie to jest najjasniejsza postac w meczu i najlepszy zawodnik naszej druzyny w 1 polowie !! Przegrywamy to trzeba ponarzekac, a na kogo jak nie na Łobo .. zal mi czasem jak mam czytac takie glupoty .. wazne zeby teraz strzelic bramke kontaktowa jak najszybciej |
Łobodziński jest widoczny na boisku w przeciwieństwie do nie istniejącego Zieńczuka.Nie wiem co się dzieje z Brożkiem...Boguski nie skuteczny...potrzeba tu Ćwielonga on rozrusza gre!!!Musimy ich nadal cisnąć ale żeby to się nie skończyło katastrofą.Trzeba przynajmiej wyrównać remis nie oznacza że odpadamy z gry.Chociaż Lech zapewne wygra w niedziele i znów będziemy za nimi.Co ja gadam...TYLKO ZWYCIĘSTWO WISEŁKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie ma na ławce piłkarza który by w 100% wzmocnił zespoł wchodząc z ławki, chyba że akurat wreszcie któryś z nich zaskoczy... |
Jak tak dalej pójdzie to chyba w tyle zostaniemy z trzema obrońcami, Junior zostanie przesunięty do środka, a wejdzie kolejny napastnik.
|
Łobodziński jest widoczny na boisku w przeciwieństwie do nie istniejącego Zieńczuka.Nie wiem co się dzieje z Brożkiem...Boguski nie skuteczny...potrzeba tu Ćwielonga on rozrusza grę!!!Musimy ich nadal cisnąć ale żeby to się nie skończyło katastrofą.Trzeba przynajmniej wyrównać remis nie oznacza że odpadamy z gry.Chociaż Lech zapewne wygra w niedziele i znów będziemy za nimi.Co ja gadam...TYLKO ZWYCIĘSTWO WISEŁKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
W poprzednim meczu strzeliliśmy 2 gole jak na boisku byli Łobo, Jirsak i Ćwielong. Nie było za to już Zieńczuka. Myślę, że i tutaj Skorża będzie podobnie kombinował. Póki co nie jest źle, Piastowi się poszczęściło i strzelili gola, ale my nie gramy aż tak źle. W drugiej połowie powinno być już wszystko pod kontrolą, ja wierzę, że 3 punkty pojadą do Krakowa.
|
Cytat:
|
Po przerwie Wisła strzeli pare bramek...
|
Piast jest dobrze poukladany,gra pressingiem i z kontry dlatego mamy ciezko . Moze opadna z sil w 2giej polowie ,ale trzeba jak najszybciej strzelic gola
|
Wytłumaczcie mi jak w tydzień można przestać grać z determinacją i ambicją, bo ja myślałem że od początku się rzucimy na Piasta. Skorża ma racje to nie Legii się powinniśmy obawiać, a drużyn takich jak Piast.
|
a wg mnie możliwe ze Pietia wejdzie za Zienia, bedizemy grac 3 obronców i Beto do ataku, zeby zgrywał piłki do Brozka i Boguskiego ( jego bym moze na Cwielonga zamienił )
po 75 minucie za łobo małego |
Zieńczuk niestety dzisiaj dno,Łobodziński bawi się w Messiego tylko jest 10x wolniejszy i co chwile traci piłkę.
Głowacki-Gdzie on był przy bramce?Wisła zamiast grać piłką wykopuje na przypał do Brożka,a nóż mu się trafi.Co się stało z Wisłą ,która grała z Górnikiem???Dawać na druga połowę Małeckiego i Ćwielonga! |
Jak nie wejdziemy im z piłką do bramki to chyba piłki w siatce się nie doczekamy, póki co obrona Piasta gra skutecznie + szczęcie (troche inaczej ustawiona noga obrońcy z Gliwic i Diaz znalazłby się sam na sam),będzie ciężej niż ciężko....
Obym był złym prorokiem... |
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie w moim sercu Wisla i na dobre i na zle !!!!!!
|
Cytat:
|
Na razie poziom gry Wisły jest dramatyczny.
Grają "chodzonego", mnóstwo koszmarnych niewymuszonych błędów indywidualnych, zero gry na jeden kontak, fatalna gra bez pilki, mnóstwo strat. Ewidentnie zlekceważyli rywala, mentalnie nie są przygotowani do meczu - wyszli jak na piknik i tak się zachowują. "Do zmiany" po pierwszej połowie cała drużyna, na czele z Zieńczukiem, Diazem i Łobodzińskim. A Brożek nie wiem, gdzie jest myślami - na pewno nie na boisku. |
Łobo gra nieźle, idzie przez niego dużo akcja, parę razy nieźle wrzucił wywalczył parę wolnych i miał cholernego pecha z poprzeczką, a wy gnoicie go dla zasady, bo nie mija zawodników jak tyczki, ile akcji w tym meczu miał Zieniu? Sobol zawodzi i Boguski, Jirsak dobrze rozprowadza akcje, trzeba przyspieszyć i będzie lepiej, ja bym dał Niedzielanowi szanse za Boguskiego, na pewno jest podrażniony i będzie chciał udowodnić swoją przydatność
|
Cytat:
przypominam Wisła gra w białych koszulkach a Łobodziński z numerem 21~~!! do zmiany! |
Skorża wystawiając jednocześnie Diaza, Łobodzińskiego i Zieńczuka zrobił przysługę Legii i Lechowi- najsłabsi na ten moment zawodnicy meczowej 18-stki nie liczać Beto ale przecież to nie piłkarz....
|
Cytat:
spokojnie wejdzie maly, cwielong i wygramy :) mam nadzieje, ze jeszcze sobol cos pociagnie. szkoda baszcza, oby to nie bylo nic groznego :/ |
Cytat:
|
momentami grami jakbyśmy z 3-0 prowadzili.WALCZYĆ WISŁA WALCZYĆ,
i Łobo już nie gra.jak dla mnie jaśniejsza postać 1-połowy.dlaczego Zieniu został na boisku???? |
Fajno,ale lepiej zalozmy ze te 2 gole sie uda strzelic :) Skorza ich powinien solidnie zmobilizowac,ze to moze byc bardzo wazne 45 minut w grze o mistrzostwo. Małecki pewnie kolo 65-70 wejdzie za Łobo,Beto albo Ćwielong pewnie za Buguskiego tez w tym okresie.Wierzymy !
|
Ewidentnie zlekceważyli rywala, mentalnie nie są przygotowani do meczu - wyszli jak na piknik i tak się zachowują.
Całkowicie się z tobą zgadzam.Nawet Sobolewski mnie dziś zawodzi (a to rzadkość).Boję się w drugiej połowie o Pietię i Diaza i kontrataki Piasta. |
I Łoba już nie ma, trochę dziwne:/
|
nie dziwne tylko nie ma dryblingu wogole i szybkosci
|
Łobo nie gra źle, za to Zieńczuk nie przekonuje:( Cóż myśle że i tak wygramy Brozio i Jrsak bramy walną i po robocie;)
|
ok, dobrze jest, ciekawe dlaczego Łobodziński opuścił boisko... dawaj Ćwielong!!
DO BOJU WISEŁKA!! Nie grajcie na stojąco, więcej ruchu |
Cytat:
|
Roznica wzgledem meczu z Gornikiem jes taka, ze nie wygrywamy gornych pilek.
|
czy ja widziałem płonące race z Wiślackiego sektora ??!! :D
Do boju WISEŁKA !! Może Ćwielong coś wskóra. |
Cytat:
według mnie najsłabszy obok Marka |
Cytat:
Mam naprawdę nadzieję, że wygramy ten mecz, bo jeśli nie, to Skorża niestety pokaże, że kompletnie nie wie co się dzieje na boisku i co trzeba zmienić. |
Bijemy glowa w mur niestety dalej
|
Nie strzelimy bramki do 60min to przegrany ten mecz i mistrza.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl