![]() |
Każdy z nas myśli, byliście dziś zajebiści
Małecki grał kiche?? :rotfl: |
Cytat:
Taaa :) I dwa wślizgi na wysokości 1m zrobił !! |
Ma ktoś może brameczki z tego meczu?
Ale do sciągniecia...mimow wszystko dzięki:D |
|
|
Mi się zdaje że niepotrzebnie się z Zieńczukiem stronami zamieniali, bo parę akcji zepsuli właśnie bo Maly nie ma lewej a Zieniu prawej. No ale cóż, zwycięsców się nie rozlicza. Teraz remis w Warszawie i już prosta droga do mistrzostwa.
|
Znakomicie dziś niedoceniany jak zawsze SOBOL, Paweł, Boguś i Marcelo (!)
Słabiej Mały, dobre dryblingi i waleczność ale brak dokładnego ostatniego podania. Mimo wszystko też Zieniu oraz Junior D. Niepokoił trochę początek 2 poł. oraz 10 min po 2 golu dla nas. Kilka akcji w końcówce natomiast to mistrzostwo świata! Doping i oprawa super, emocje i poziom meczu też. Bardzo udany wieczór. |
Cytat:
zajedwabisty meczyk, i niech mi ktoś ****a powie coś o skuteczności napastników. |
Poczytajcie sobie najpierw forum Górnika (www.gornikforum.com) a potem forum Lecha - jakże dwa różne spojrzenia na mecz:)
|
Brozek strzela jak zwykle efektowne bramki ,ale czapki z glow przed Boguskim,bo bez ofensywnego pomocnika on robi 70% gry w ataku
|
Brożek uzupełnia Boguskiego, a Boguski Brożka - oni się rozumieją bez słow, dlatego w meczach w których Paweł nie grał, Boguś grał taką kichę. Teraz widać na co tak na prawde go stać.
|
Na moje oko łapiemy naprawdę dobrą formę i jeżeli w niedzielę Legia nie przegra, nasze szanse na mistrza widzę co najmniej dobrze.
Przede wszystkim widać, że drużynie zależy, że są kolektywem, wspierają się na boisku i zależy im na mistrzu. Przypomina mi to sytuację z jesieni 2007 r. Dzisiaj po raz pierwszy zachwycił mnie Marcelo. Świetny w obronie i pożyteczny w ataku. Cała linia obrony bez zarzutu. Pawełek niestety pewnego poziomu nie przeskoczy. W pomocy średnio. Niezły Sobol, kiepski (tradycyjnie) Diaz, irytujący Małecki, niewyraźny Zieniu. Brożek i Boguski są teraz klasą samą w sobie. Gdyby pograli ze sobą jeszcze z rok, być może byłaby para na miarę Żurawia i Franka. Świetne zmiany. W następnym meczu chciałbym widzieć Ćwielonga w miejsce Małeckiego i Jirsaka w miejsce Diaza. Brawa dla Łobo, ale to chyba głównie zasługa kiepskiej obrony Górnika. W niedzielę trzymam kciuki za krawaciarzy (na co to przyszło) i jeżeli mnie nie zawiodą będzie dobrze:). |
Cytat:
|
Cytat:
Chciałbym jeszcze wyróżnić Marcelo, który sprawia, że chyba już nikt nie tęskni za Cleberem. Na pochwałę zasługuje też Ćwielong. Jak już kilka osób zauważyło to naprawdę dobry zawodnik, ale koszmarnie nieskuteczny. Szkoda, że Wisła wypożyczyła go do tak słabego klubu. Gdyby (tak jak np. Boguski) trafił do zespołu grającego bardziej technicznie niż siłowo dziś mógłby być już istotnym ogniwem Wisły. Cytat:
Jirsaka można za to bez większej obawy wpuszczać w końcówkach za Boguskiego. |
Im bliżej sezonu tym bardziej zwracam uwagę na Sobola i zastanawiam się co dalej. Ewidentnie w drużynie od pewnego czasu coś zatrybiło. Walczą, wspierają się, mobilizują i cieszą wszyscy razem. To bardzo budujące. Na boisku widać jak duży wpływ na resztę zespołu ma właśnie Radek. Dlatego niepokoi mnie jego ewentualne odejście. Jeżeli zabrakłoby także Brożka to kto będzie potrafił krzyknąć, pobudzić do walki??
Powoli zaczynam też tracić nadzieję na rozkręcenie się Jirsaka. Czechowi najwidoczniej brakuje zadziorności, czegoś co charakteryzuje walczaków, i czego wymaga się w polskiej lidze. Szkoda. Jeżeli w niedzielę Legia nie przegra to wszystko, ale to wszystko, w nogach wiślaków. Ciekaw jestem jak Urban będzie chciał zneutralizować Marcelo przy naszych stałych fragmentach gry. Szali nie ma :-)) |
Chwalicie Radka Sobolewskiego ale dzisiaj już nie był takim walczakiem, ciężar gry był raczej na Boguskim. Choć nie mówię - grał nieźle, to jednak bez rewelacji. Szkoda, że ten atomowy strzał trafił w poprzeczkę, toż rozerwałoby to siatkę.
|
Marcelo dziś zagrał niesamowicie, przy rogach dla nas wygrywał chyba każdą głowkę, jest nie do przejścia. Jeśli marzą nam się sukcesy, nie możemy go teraz oddać.
Dawno nie widziałem tak grającej Wisły, nie zlekceważyli teoretycznie dużo słabszego przeciwnika i grali ambitnie do końca, taką grę chciałbym oglądać zawsze. I ta radość po ostatnim gwizdku.. :D Kilka akcji wręcz palce lizać. Paweł tym meczem pokazał, jak wiele Wisła traci, kiedy go nie ma. Atak Brozio-Boguski jest znakomity, Rafał potrafi grać chyba tylko z Pawłem, ale za to jak. Teraz pozostaje liczyć na Warszawiaków i na to, że nasi utrzymają taką formę jak najdłużej. |
Ten Banas to jest jednak kawał dobrego piłkarza, szkoda Gornikowi ze zlapał kontuzje, bodajze gra na obronie (?) a strzela im bramy w kazdym meczu.
na + Brozio, Boguski, malutki dla Łobo za asyste na - Diaz , chyba najslabysz jego mecz jaki widzialem, nie nadązał za resztą druzyny Nie wiem co z tym Małym, haruje chłop jak jasna cholera, wszystko idzie ok zeby na koniec popierdzielic kilka podan, Zbitek Malego i Łobo i mielibysmy niezlego skrzydłowego :) Cwielong - alez ten chlopak ma pecha, gdyby ten ekszon z ostatnich minut zakonczyl sie golem to bylby powtarzany w kazdej Lidze+ i szybkiej pilce. Humor troche popsuła mi "jazda" spod sektora E do Piastowskiej w 35 minut. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
A na temat Małeckiego powiem tylko tyle: żenada. Dobrze że Skorża go w końcu zmienił, bo jego gra coraz bardziej mnie wkur***. |
mogłem mi się coś przewidzieć z sektora,ale czy widzieliscie jak sędzie popchnął tak kur.ewsko Jirsaka ?
|
To był moim zdaniem najlepszy mecz Wisły w tej rundzie, jak nie w całym sezonie. Tyle sytuacji to nie stworzyliśmy już dawno. Doping na pełnej piździe co na pewno pomogło piłkarzom. Paweł Brożek robi różnicę. Marcelo kolejny świetny występ, te rogi grane na niego to naprawdę niezły pomysł. Mały solidnie biegał, biegał, walczył, szkoda, że nie ma wrzutki Łoba. Sobol, Głowa, Boguś, Zieniu - wszyscy na plus. Dawno nie przeżyłem takich świetnych chwil przy R22. Dzięki piłkarzom i wszystkim, którzy dopingowali Wisełkę za ten mecz.
|
Cytat:
|
Cytat:
A Ten post świadczy o tobie jak sie znasz na piłce - wnioskujez że jest dobrym piłkarzem tlyko dlatego że strzelił kolejną już gramkę, a nawet nie jestes pewnien na jakij pozycji gra mimo ze jest czołowym piłkarzem swojego klubu i w dodatku dziś grac przeciwko nam ! Nie przeszkada mi jeśli na tej podstawie ocenia sie obcych piłkarzy ale szkoda że ci sami ludzie jadą po naszych piłkarzach gdy im nie idzie. |
Cytat:
|
Cytat:
atomek21 - chyba przegiąłem w drugą strone bo grzecznie poczekałem az sektor sie wyludni |
Mecz kapitalny. Dawno nie przeżyłem takich emocji. Gra świetna momentami a nawet w przekroju całego meczu. Niektóre akcje palce lizać, szybkie krótkie podania, gra z pierwszej piłki timing, dokładne przerzuty, dużo kombinacyjnej gry to co lubię najbardziej. Tylko piać z zachwytu.
Pawełek 7 dwa mecze z rzędu na bardzo wysokim poziomie. 1 błąd ale raczej na konto Głowy Baszczyński 7 super gra w ofensywie szczególnie w 2 połowie w defensywie trochę za łatwo dał się przechodzić Głowacki 6 Pewna gra, dobre wejścia do ofensywy ale znowu kilka niedokładnych długich podań. Marcelo 8 Kilka razy nie zatrzymał ruchliwych napastników, ale te wejścia do przodu, gra głową w odbiorze i polu karnym przeciwnika. Niestety po rundzie będziemy płakać po Marcelo jak i Cleberze Piotr Brożek- 6 Kilkukrotnie się pogubił ale równie dobry w przedzie jak i tyle Małecki 7 Dobra dynamika współpraca dośrodkowania drybling w 1 połowie i 10 minut drugiej później zaczął popełniać błędy Sobolewski 9 Piłkarz skarb. Kapitalny w odbiorze równie świetny w rozegraniu. A przecież nie przepracował okresu przygotowawczego. Może zrzucilibyśmy się na jego kontrakt? Diaz 7 Dobre indywidualne zagrania, drybling przetrzymanie piłki, ale zdarza się że jego zagrania są niezrozumiałe nawet nie niedokładne a zupełnie do nikogo, brakuje też szybkich prostopadłych zagrań timingu i podjęcia nieraz właściwszej decyzji Zieńczuk 7 Jak nie musi używać pewnej umiejętności jak drybling to może zagrać naprawdę świetne zawody, ale to jest możliwe tylko w naszej lidze. To że Marek potrafi idealnie zacentrować wiedzieliśmy zawsze. Dziś wyjątkowo ambitny i najbardziej sponiewierany. Boguski 9 Jak ktoś tu dobrze napisał z Brożkiem klasa światowa bez niego nie istnieje, uzupełniają się. Rafał nie potrafi być liderem. Ciekawe co jest tego powodem. Podcinka na najwyższym poziomie niczym rasowy snajper, poza tym każdy widział jak zagrał. Paweł Brożek 9 Jak już wielu stwierdziło 2 klasy lepszy niż każdy z naszych ligowców. Mógł jeszcze ze 2 ustrzelić. Bramka przedniej urody. Ćwielong- 7 to będzie naturalny następca brożka tylko trzeba mu trochę skuteczności dorzucić:) Jak strzeli ze 2 w jednym meczu albo kilka w następnych to będzie z górki bo poza tym Łobodziński 6 przychylę się do opcji przeciwko Wojtkowi do asysty miał jedno dobre zagranie i reszta złych. Trzeba mu oddać że wrzutka pierwsza klasa. Jirsak- 7 Był tam gdzie trzeba przy akcjach ofensywnych, przyspieszył grę i dobrze rozdzielał piłki. Maciej Skorża 10 Kapitalne zmiany i udało mu się zmusić zawodników żeby nawet prowadząc grali do końca. Przygotowanie stałych fragmentów gry. Akcje kombinacyjne, mam nadzieję że chłopaki grając tak w następnych meczach udowodnią jaką Skorża wykonuje robotę. |
co jest na oprawie po lewej stronie ? obok tego sedziego
|
matti123 nie koloryzujesz trochę choćby z Małeckim i Diazem? Mecz, owszem super, ale nie ma tak, żeby nie było nic do poprawy. Wystarczyłoby, żeby Górnicy strzelili gola z groźnej akcji z 49 min., kiedy pilka przeleciała wzdłuż bramki i wtedy polowa forum by jechala po naszych.
|
Marcelo - mega pozytyw! kto pamietał dzis o Cleberze ? sądzę ze może to byc strzał w dziesiątkę.
Fantastyczna atmosfera, Wisła walcząca,to jest ZESPÓŁ |
Cytat:
Przed tą kolejką mówiłem, że Legia powinna wygrać z Lechem, potem nie przegrać z Wisłą i zostanie Mistrzem Polski. Po tym, jak zobaczyłem tak dobrze grającą Wisłę, to jakkolwiek wciąż sądzę, że Legia jest lepsza od Lecha, to jednak losy mistrzostwa nie rozstrzygną się, jak wielu twierdzi, w niedzielę w Warszawie, tylko dopiero w meczu Wisły z Legią. Pozdrawiam :razz: |
Mecz bardzo dobry.
Co do Małeckiego - jak ktoś obserwował dokładnie to widzial ile razy go Baszczu zje.ał za to, że wychodzi na obieg, lub wchodzi nieobstawiony w pole karne, a Mały kółeczko albo drybling. Jedna strata w takim momencie i całe skrzydło wolne do kontry. Co do dośrodkowań - on jeszcze tego nie potrafi. Ale ogólnie bardzo pożyteczny zawodnik. |
Cytat:
|
Cytat:
|
ale jak odepchnął Tomasa? może ktoś przybliżyć, kto widział?
|
Cytat:
Mecz w naszym wykonaniu bardzo dobry. Ogromna ilość okazji, ogromny pech w pierwszej połowie. Podobał mi się niezwykle Marcelo, rewelacyjnie Brożek z Boguskim, który w końcu chyba się odblokował. Niezłe zmiany dali Ćwielong i Łobo, ale muszę na spokojnie obejrzeć ten mecz raz jeszcze, co by powiedzieć więcej. :-) Atmosferka na duży plus, oprawa także. Generalnie, niezwykle miły był to dzień. Oby za kilkanaście godzin walka o prymat w Trójmieście skończyła się wygraną Biało-Zielonych, a w batalii o lidera padł remis. :) |
Oprócz wyniku mnie najbardziej cieszy postawa całej drużyny - po każdym golu cieszyli się całymi sobą – widać jak im zależy jak się opieprzają jak cos idzie nie tak.
I to bez względu czy Mały, który dopiero rozpoczyna karierę czy Marcelo, który ledwo, co przyjechał i pewnie niedługo odejdzie czy Zieniu, który dostał kopa z Wisły. Z tej mąki może być chleb. A i Boguski przy Brożku czuje się dużo pewniej i co tu dużo mówić nawet Łobo zatrybił. Oby tak dalej. A w niedzielę trzymamy kciuki by Legia nie przegrała a potem Lidera mamy na ……………….. Legię czekamy :-) |
Cytat:
|
Dzisiejsza gra mojej ukochanej Wisły to poprostu bajka :)
Chłopaki dali z siebie max ,biegali jak szaleni,wkladajac nogi w sytuacjach gdzie o to ciezko ,naprawde AGRESJA !!Tak powinni grac ludzie reprezentujący Biała Gwiazde na piersi. Nasze bezdyskusyjne zwyciestwo i lider ,tylko do niedzieli ale zawsze to cos:) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl