![]() |
podoba mi się to, że doping nadal jest na maxaaaa !!
|
*Beto - Czyżby koniec marzeń o jego dobrej grze. Koleś nic nie robi na boisku. Tak jak już mówiłem.
|
Czyżby Wisła chciała przebić Legię oraz Amicę w tej kolejce i zagrać jeszcze gorszy mecz? :)
Jak do tej pory Craxa gra lepiej. |
Kompromitujemy sie po raz trzeci z rzedu
Przeciez tam bramek nie ma kto strzelac... |
doping super ale poziom meczu - żenada
|
no i prawie druga bramka. Boguski na razie dno
|
No żesz ku#$#^#a jego mać !!
Powinno być już 0-2 !! |
Matko Boska! Malecki :D! Gdyby to byl Blaszczu, albo Uche, to byloby 1 : 1.
|
Jeśli nie wygramy z przedostatnią drużyną w tabeli, to sam powinien odejść w cholere jasną !!!
|
Cytat:
farta to my w tym roku nie mamy... :/ |
1 słowo ciśnie się na usta _ bezsilność
|
Jak do tej pory:
ABG - Starozakonni 3:0 |
Małecki musi zejść. W ofensywie gra absolutnie beznadziejnie. Zresztą... Trudno powiedzieć, kto gra dobrze, ale On zdecydowanie wybija się na tle pozostałych.
|
i nawet nie mamy o co mieć pretensji do sędziego - nowość
|
brak pomysłu rozegrania
|
dzieki Mariusz jestes bogiem...
co ten zawodnik robi jeszcze w Wisle????? Zienczuk dno, Baszczynski, Glowacki dno, wasz czas tez juz dobiegl konca. |
Jirsak i Lobodzinski na boisko...innych mozliwosci za bardzo nie ma.
4 strzaly...to jakas kpina ;). |
wrzuccie video z brameczką jeśli ktoś może :P
|
Jak mozna po raz kolejny wpuszczac w pierwszym skladzie tak slabego zawodnika jak Malecki.
|
Głowacki dno, bo zrobił jednego kiksa, wychodzi do ofensywy i nie ma czasu wracać do obrony? Baszczyński dno, bo nie daje się ogrywać? Ludzie, zanim coś napiszecie to pomyślcie.
Gra niestety nie napawa optymizmem. Skorża musi ich o.......ić pożądnie w szatni, bo to może być pierwsza porażka w derbach od 14 lat... |
Cytat:
|
ale blamaż będzie
|
Cytat:
|
Be...Be...Bebeto? ;D a to on grał? miał piłkę 2 razy przy nodze?
|
Cytat:
|
po 1 połowie Liverpool gromi Aston Ville 3-0. jakoś głupio mi myśleć że oba mecze są rozgrywane w tej samej chwili
|
niech jeszcze Paweł Brożek odejdzie i Marcelo w lecie to będziemy qurwa mieli wielkie halo w Wiśle.Może Cupiał z Dawidowskim kontrakt przedłuży bo on za darmo jest.
|
Cytat:
Popatrzmy jak on zagrywa, centra na pierwszego obronce w nogi, lub za slabe dogranie do Boguskiego przy kontrze, masakra. |
Chciałbym porozmawiać o taktyce, a właściwie jej braku. Nie wymagam jakiejś super skomplikowanej gry krótkimi podaniami i wymiennością pozycji, ale przydałaby się jakaś koncepcja rozegrania gry. W pierwszej połowie nasze poczynania ograniczały się do wybicia na pałę byle w kierunku bramki Cracovii. Nie będę się znęcał nad grą Beto i Pawełka, ale każdy widział co oni robili...
|
Nie wiem how they re playing, ale dawaj Wisla to put more eggs, sometimes if there isnt good football at least with courage and a lot eggs can revert the situation. Vamos wisla in druga polowa we revert the game !!!!
Kazdy to powie wiselka radzie w krakowie !!!! |
Wisła wyłączając Brożka nie ma napastników. Ale to chyba żadna nowość ?
|
Albo chlopaki dostana solidny o....... od Skorzy i sie wezma za siebie,albo dalej bedziemy grali w ten sposob...
|
Beto żenada ale ja zwracam uwagę na jeden fakt. Przy tak daremnej grze tylko wrzutka w pole akrne może uratować Wisłę a teraz gdy nie ma Beto to kto ma strzelić z główki? Małecki, Boguski???? Wisła w przodzie nie ma ani jednego piłkarza który by coś znaczył (oprócz Brożka oczywiście). Craxa gra z pierwszej piłki, kombinacyjnie...a my gówno. Najgorzej moim zdaniem Małecki, Głowacki, Diaz, Zieńczuk i Piotr Brożek
|
Cytat:
NIE MAMY KIM GRAĆ |
Gdzie ten mecz oglądacie? Dajcie linka albo numer kanału na Spocaście. Chociaż wolę linka.
|
Można nawet zaryzykować i powiedzieć, że wyłączając Brożka Wisla ma atak na poziomie strefy spadkowej.
Boguski, Małecki ? :D nie rozśmieszajcie mnie... |
TAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKk!!! SOBOL !
|
Cytat:
|
z tego słynie Sobolewski !!!
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl