Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Weźcie się do roboty (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=527)

rafiABG 16.12.2008 15:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arigatou (Post 643057)
Jeśli chcesz mieć szybko widoczny kaloryfer to dieta + np a6w lub abs (poszukaj na necie np " trening brzucha abs" ). Ważne żeby zawsze samemu napinać mięśnie wtedy nie porobisz 200 brzuszków tylko 50 i już Cie będzie "palić".

mógłbyś coś powiedzieć o tej diecie ?
co jeść a czego nie,żeby była widoczna tzw.kratka :) ?

RWD 16.12.2008 15:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ŁDB (Post 643185)
BTW: czy jest jakieś ćwiczenie na dwugłowe ud, które mogę robić w domu dysponując minimum sprzętowym (drążek + hantle)? Bo na czworogłowy nie ma problemu (przysiady z hantlami), ale na dwugłowe nic nie mogę znaleźć, wszystko na maszynach.
?

toś dał mi zagwozdkę

czy czasem jakiś rodzja przysiadów nie jest na dwugłowe (jakiś szerszy rozkrok itp)?

w sumie to chyba jedyne wyjście w takim zestawie to czymś sobie przymocować hantlę do łydki i stojąc przyciągać łydkę do uda tyłem
ale to chyba sztuka dla sztuki bo musiałbyś mieć dobre obciążenie

Bojar 16.12.2008 16:01

Na dwugłowe dobry jest martwy ciąg na prostych nogach (chyba ;-) ).

ted 16.12.2008 16:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RWD (Post 643305)
toś dał mi zagwozdkę

czy czasem jakiś rodzja przysiadów nie jest na dwugłowe (jakiś szerszy rozkrok itp)?

w sumie to chyba jedyne wyjście w takim zestawie to czymś sobie przymocować hantlę do łydki i stojąc przyciągać łydkę do uda tyłem
ale to chyba sztuka dla sztuki bo musiałbyś mieć dobre obciążenie

http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.asp

albo trening domatora.

wredny.bardzo 16.12.2008 16:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bojar (Post 643320)
Na dwugłowe dobry jest martwy ciąg na prostych nogach (chyba ;-) ).


Nawet nie chyba :)

ŁDB 16.12.2008 18:13

A hantle 2x10 kg to nie za małe obciążenie do martwego? (sztanga dopiero w planach)

macko19 16.12.2008 18:57

A ja mam takie pytanie dotyczące 6 weidera. Bo ostatnio rozmawiałem z kumplem i wywiązała się dyskusja jak się ją powinno prawidłowo robić. Otóż on robi tak(np dzień 3x6):

unosi jedną nogę - 6 razy,
unosi drugą nogę - 6 razy,
unosi dwie nogi - 6 razy
itd..

i tak 3 razy

a ja robiłem tak:

unoszenie jednej nogi - 1 raz
unoszenie drugiej nogi -1 raz
unoszenie dwóch nóg - 1 raz
itd..

i to 6 razy daje jedną serie, których robiłem np 3

no i pytanie jak jest prawidłowo?:D

pietras1234 16.12.2008 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bojar (Post 643320)
Na dwugłowe dobry jest martwy ciąg na prostych nogach (chyba ;-) ).

Pod warunkiem, że się nie ma problemu z kręgosłupem i prostownikami (ach te zakwasy na grzbiecie) :D

Bi@ły89 16.12.2008 21:44

macko19 twój kumpel robi dobrze.

macko19 17.12.2008 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kaelowiec (Post 643258)
czy jest chętny do dostania za darmo odżywki i publicznie opisania relacji ???

szczegóły :

http://www.mocnyblog.pl/2008/12/16/nabor-do-testu

polecam ten sklep.. pochwale się, że do jednego kupionego gainera wygrałem kolejne dwa:D


Bi@ły no to niestety sprawiłeś, że przegrałem zakład:P ale przynajmniej jak będę robił następny raz to będę robił dobrze:)

WiślakNH 19.12.2008 15:42

To ja dalej swoje - poleci ktoś coś fajnego na masę z tej stronki.Dodam,że chodzi mi przede wszystkim o masę,dobrze byłoby brać jakiegoś gainera z białkiem?

Elendil 21.12.2008 21:51

pytanie: czy na masę lepiej łykać Gainera czy samo białko? I jakby ktoś mógł polecić coś, byłbym dżwięczyny ;)

ted 21.12.2008 21:53

na mase potrzeba diety, a jesli masz braki w niej to uzupelniasz białkiem i gainerem proste

dj_ibutti 21.12.2008 22:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bi@ły89 (Post 643430)
macko19 twój kumpel robi dobrze.

Mi sie wydawało, ze 6 weidera sie robi tak...

Dociąganie nóg na zmiane 6 powtórzeń na strone
Dociąganie obu nóg 6 powtórzeń
Dociąganie łokci - noga na zmiane - 6 powtórzeń na strone
Dociąganie łockie - obie nogi - 6 powtórzeń
Rowerek/nożyce - 6 powtórzeń na strone/płaszczyzne
Unoszenie nóg - 6 powtórzeń...

I to 3 x...

Elendil 21.12.2008 23:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ted
na mase potrzeba diety

super, naprawde jesteś odkrywczy.

Podbijam pytanie. I polecenie jakiegoś dobrego białka/gainera

ted 22.12.2008 00:21

jakie pytanie taka odpowiedz :)
Ci tłumacze ze jak ci brakuje WW w diecie to bier gainera, jak białka to białko
Zazwyczaj ludzie biora gainera+białko naraz, białko do sniadania, gainera przed i po treningu.
Polecam gainera super why olimpa. A białko to ostrowia ;)

Bojar 22.12.2008 00:56

Elendil, jak ktoś zadaje takie pytania to od razu widać, że nie ma pojęcia o diecie. :D

Bi@ły89 22.12.2008 09:44

dj dobrze prawisz. Tak sie powinno wykonywać, tyle że ja napisałem koledze macko19 kto robi poprawnie bo miał wątpliwości(patrz post 1374). Pod tym linkiem jest mały schemacik jak wykonywać itp.
http://i42.tinypic.com/ioq7pw.jpg

WiślakNH 23.12.2008 11:52

Co sądzicie o braniu tych odżywek?
http://www.mocnysklep.pl/204,mutant-mass-6800g.html
http://www.mocnysklep.pl/109,kre-alk...caps-174;.html

I jak by najlepiej dawkować biorąc oba na raz?

Chociaż pasowałoby zmienić tego gainera na jakis korzystniejszy w cenie,więc jak ktoś może polecić jakiegoś to prosze ;)

maciek777 23.12.2008 13:01

Wiślak zastanow sie nad Gain Boliciem Olimpu,kupisz go w fajnej cenie na alegro :)polecam czekolade
Kreatyne wiadomo na pocz mono,duzo moich znajomych bierze i zachwala http://allegro.pl/item509547973_vita..._kreatyna.html albo sam moge polecic Mega Capsy 300 Olimpu i tez nie jest tak zle :)

Gainera bierzesz wdg brakow w diecie,czyli nikt Ci nie powie jak sobie go rozlozyc :)

ted 23.12.2008 14:36

panowie nie kupujcie odzywek na allegro (chyba ze ostrowie bo tylko przez neta dostepna)
bo to jedno wielkie gowno :D

ŁDB 23.12.2008 18:02

Dlaczego? Jeśli orginalnie zapakowane odżywki znanej firmy od sprzedawcy z dobrą renomą to chyba nie ma problemu?

Wiadomo, że trafiają się spece sprzedający jakieś dziadostwo własnej produkcji i takie rzeczy trzeba omijać z daleka! Szkoda kasy i przede wszystkim zdrowia. Najczęściej jest to jakiś produkt uboczny z mleczarni, czy innego zakładu tego typu "wzbogacony" o mąkę itp zwiększacze objętości. Kupują bezpośrednio w zakładzie, a później sprzedają frajerom z kilkukrotną przebitką.

pietras1234 23.12.2008 18:11

WiślakNH, podaj swoje wymiary, maksy staż plan treningowy i dietę to coś poradzimy....

Strzala 23.12.2008 18:25

Widze że tu sami siłacze, jednak ja mam pytanie co do trenowania karate a konkretniej zapalenia ścięgna w nodze przy dużym palcu(miałem noge tydzień w szynie i nic nie pomogło)- słychać tarcie, może ma ktoś na to lepszy sposób.

WiślakNH 23.12.2008 20:48

Dobra gadałem z pewną osobą i doszliśmy do wniosku,że kreatyna na razie może na mnie poczekać,więc zostaje gainerek.Ten,który podałem powyżej jest odpowiedni?

qazwsx123 23.12.2008 21:43

A ja potrzebuje coś na masei to naprawde efektywnego. Na siłownie nie chodze tylko biegam i takie tam inne sporty nie siłowe ale wytrzymałościowe.

Co byscie mi polecili ? Tylko nie pszcie że dobra dieta bo chiałbym jakiś specyfik.

Jachcik 23.12.2008 22:01

Strzała a jakie Karate trenujesz?:P

Strzala 23.12.2008 22:24

Kyokushin ....

qqbaa 23.12.2008 22:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qazwsx123 (Post 646685)
A ja potrzebuje coś na masei to naprawde efektywnego. Na siłownie nie chodze tylko biegam i takie tam inne sporty nie siłowe ale wytrzymałościowe.

Co byscie mi polecili ? Tylko nie pszcie że dobra dieta bo chiałbym jakiś specyfik.


Tylko że 70% efektów to dieta. "Jakiś specyfik" to tylko uzupełnienie diety, dodatek

Poza tym bieganie przy robieniu masy ?

Kiedyś czytałem ze podczas takich cykli należy jak najbardziej ograniczyć ruch.
Zero ćwiczeń aerobowych, biegania, tylko ćwiczenia siłowe, wykonywane powoli

pietras1234 24.12.2008 21:15

Zależy też jaką masę, bo jeśli ogólną, to prawda, zero rowerów, biegania, najlepiej ruchania (co to za życie?)...

Piotrek1991 26.12.2008 03:05

Czystej "masy", przynajmniej moim zdaniem, nie opłaca się robić. Napuchniesz i owszem, dobrze wyglądasz, wskazówka na wadze ładnie się odchyla, ale przestań ćwiczyć na miesiąc, lub 2... :)
Ja proponuje osobiście robienie "łączeniówek", tz np rzeźba-masa, lub to co tygryski lubią najbardziej- masa-siła. Zawsze coś zostanie, a i w 2 przypadku poszpanować możesz, ile to na klate nie bierzesz...
A co do biegania... Jak już to w terenie, bieżnia jest niewygodna, a z przyrządów na siłowni to rowerek lub jakieś cuda na kiju (nie wiem, tam gdzie ja chodzę ćwiczyć jest takie coś jak "Free runner", naprawde fajnie się na tym biega).

Jak w miarę szybko zrzucić "brzuszek"? Ćwiczę 4 razy w tygodniu sporty walki po 75 minut na dość wysokich obrotach, a a6w mi się nie chce robić...

Bojar 26.12.2008 13:53

Masa z rzeźbą? Można tak robić, ale lepsze efekty w tym samym czasie da zrobienie najpierw masy, a potem redukcji.
Masa z siłą ma już więcej wspólnego. Wiadomo, że jak ćwiczysz siłę i jesteś silniejszy to ta siła skądś musi się brać, czyli wpada trochę mięcha. Analogicznie przy robieniu masy, dochodzi trochę mięcha, więc jesteś silniejszy. :-)
Można łączyć robienie gęstości mięśni z masą/rzeźbą, ale tu nic więcej nie napiszę, bo to wyższa szkoła jazdy i mnie póki co jeszcze nie interesuje. ;)

Na brzuszek to tylko areoby i dobra dieta, bo to zwykły tłuszczyk, a tłuszczyku nie da się spalać punktowo. :-)

wisl@k_TS 28.12.2008 13:29

Jakie ćwiczenia na skos brzucha robić? Jestem w trakcie robienia ABS II, ale widzę że na skośne słabo to idzie.

South 29.12.2008 00:27

jakie ćwiczenia na mięśnie przedramienia ? te ściskacze coś dają czy to taki pic na wodę ?

Bojar 29.12.2008 01:51

Uginania nadgarstków góra i dół. Nie łącz z treningiem pleców, bo wtedy przedramiona są wystarczająco obciążone.
Zobacz sobie na www.kulturystyka.pl/atlas jak to wygląda.

RWD 29.12.2008 12:44

No własnie mnie te obostrzenbia zawsze dziwiły żeby przedramion nie łączyć z czymś tam.
Tu piszesz żeby nie łączyć z plecami, gdzie indziej czytałem żeby nie łączyć z bicepsem.
Oba wskazania w sumie zrozumiałe bo ręka już zmęczona jest po tych ćwiczeniach ale suma sumarum to w moim programie zostałby mi jeden dzień z trzech na przedramiona.
Według mnie, ale musiałby się tu wpisać ktoś mądrzejszy w tej kwestii, można sobie dorzucić to jebane przedramię na każdy trening i sam sobie odczuwam czy daje radę czy nie.
Ja tak własnie robię.

wredny.bardzo 29.12.2008 13:03

Przedramię szybko się regeneruje, a to mięsień trochę inny niż wszystkie, bo jego się ćwiczy z wielką ilością powtórzeń za to z mniejszymi ciężarami, można łączyć ze wszystkim, z tym że jak robimy biceps w których angażujemy mocno przedramiona, np przy młotkowych albo sztangą nachwytem, to mniej serii... Można robić spokojnie 2 razy w tygodniu, zaawansowani 3, ale oni pewnie już wiedzą co dla nich najlepsze...

WiślakNH 29.12.2008 13:30

Ktoś pisał,że zamawiając jakąś odżywkę na tej stronie dostał/wygrał kolejną :)
Chciałem sie zapytać czy ewentualnie zamawiając tą : http://www.mocnysklep.pl/204,mutant-mass-6800g.html jest również szansa o coś takiego?
Pytam z ciekawości

EDIT
Ok,dzięki.

Bi@ły89 29.12.2008 13:51

Ten produkt nie. Tu masz wypisane produkty, które brały udział w tej promocji http://www.mocnyblog.pl/2008/09/18/s...ocja-activlab/ . Promocja była do 19 grudnia.

Bojar 29.12.2008 16:26

Polecam poczytać, bo wszystko fajnie jest napisane w tym artykule: http://www.sdw.pl/art,herkulesowe_przedramiona,91.html .


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl