![]() |
Cytat:
Podaj dokładna nazwe drużyny, nie moge Cie znalezc. Wie ktos moze, jak uzunac nie proszonego goscia, który już dołączył do ligi ?? ?? Na chwile obecna do ligi dołączyli: 1. Nancatsu - Nitrox 2. ..::ELITE::.. - Zimka 3. Wisła NH - Wojtek 1906 4. White Star Kraków - Patka 5. WISŁAA KRRAKÓW - ja_ka_ 6. Jakis Szwab, ale próbuje go usunąć zeby nie blokował miejsca. |
Cytat:
zaznaczyłeś opcja publiczny. Przez to że zaznaczyłeś każdy może się wpisać szwab nie szwab |
Cytat:
Hmmm własnie juz po czasie odznaczyłem to opcje. A on moze sie sam z niej wypisac, jak napisze do niego ?? ?? To co robimy, zostawiac tak jak jest, czy nową założyc ?? ?? |
Samemu też nie można zrezygnować
Jedyne wyjście to usunąć tą ligę i zorganizować nową bez opcji publiczny i będą w niej mogli wziąć udział tylko Ci których zaprosisz |
Cytat:
Ci co wysyłali lub dzwonili po Gice, zeby przyjac zaproszenie od ligi, beda musieli jeszcze raz to robic, czy starczy im tych kredytów, aby ponownie przyjac zaproszenie ?? ? |
Cytat:
|
W takim razie, z mojej winny zakładam nową lige. Zgadzacie sie ?? ?
|
ja się nie zgadzam. Nowa liga to 10 nowych giców a ja mam tylko 5. Zimka wpadł na cały pomysł 29 grudnia. Mamy 10 stycznia i dalej jesteśmy w d...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Zrobmy to lige na forum.;/
|
To w takim razie bedziemy grac z niemcem w lidze. chyba ze sa juz jakies sprzeciwy, tych co przyjeli zaproszenia ?? ??
|
ale w GU jest chyba tak ze jak anulujecie dane rozgrywki to gice sa zwracane wlascicielom:) chyba ze sie myle to niech mnie ktos poprawi.
NITROX: nazwa dokladna klubu tak jak pisalem to NBZ KRAKÓW ew. szukaj mnie poprzez znajdz menadzera i tam wpiszesz nicka takiego jak mam tu na forum czyli rocco_1906 :) |
Też macie problem z zalogowaniem?
|
Cytat:
|
JAkby sie kto pytał stronka już działa poprawnie.
Sparing zjednoczony wygrany 2:0 i to z Chelsea... Chelsea Smolno ale co tam. Na jesień w realu też w Lidze Mistrzów taki sam wynik na R22 |
Cytat:
JA wygrałem z Realem Madryt 3:2 byli oni faworytem:D jednak sprawiłem niespodziankę:D |
Opłaca się brac pożyczke?
|
Temat podupadł. czyżby zapał minął? Dziś powinny odbyć się spotkania 2 kolejki "naszej" ligi. 21 stycznia mimo wygrania sparingu zjednoczonego mam wolny los więc albo przeciwnik z 3 albo 1 kolejki może już wysłać zaproszenie.
|
zapisujcie sie lepiej do ligi zjednoczonej,ktora Nitrox organizuje !!!
zostalo tylko kilka miejsc a szkoda zeby jakies buraki tam sie wepchaly zapisy do soboty do 12,potrzebne gice lub premium |
Cytat:
tak w ogóle to gramy jeszcze tą "naszą" ligę czy już definitywne przenosiny na lige zjednoczoną ? |
nie gramy tą nie zjednoczoną. Musimy sie zastanowic jak to zrobic ktos bedzie odpowiedzialny za tabele itp. Jak wiekszosc bedzie chciałą bedziemy mogli zacząc od początku
|
Cytat:
|
Pogubilem sie. Jaka wkoncu gramy lige Nasza czy zjednoczoną ?? ?? Obojene mi to tylko wkoncu zacznimy grac !! !!
|
Grajmy nasza, wiecej osob bedzie gralo;/
|
Zróbmy głosowanie i tyle dyplomacja niech zadecyduje!
|
Szczerze to jest mi to objetne. Jak wiekszosc zadecyduje to niech tak bedzie. Tylko decyzje pasuje podjac jeszcze dzisiaj.
|
"naszą". (10 znaków)
edit: Pan niżej dobrze gada. |
tą Waszą lige towarzyska bedzie chyba ciezko rozegrac bo teraz w GU rozpoczyna sie puchar Polski.. a czesc osob zaplacila jakas tam kase za te GICe wiec pasowaloby rozegrac te lige zjednoczona a towarzyska przelozyc az wszyscy do niej zapisani odpadna z pucharu Polski
|
Ja już sam nie wiem. Za gice już zapłaciłem więc szkoda tamtej ale co z tym szwabem? Jedno jest pewne zimka podejmij w końcu jakąś decyzję i jej się trzymajmy.
EDIT: Nie wiem czy to widzisz Nitrox ale już w 2 minucie prowadzę! |
Cytat:
Niestety to widze, brak słów, ale jeszcze duzo czasu przed moja druzyna. My juz kiedys gralismy chyba ?? |
tak wygrałeś 2:1. Ekipa robi postępy, w końcu nazwa zobowiązuje :P
|
ja proponuje nasza
|
mazovia minsk maz 3-1 scaliano
wynik 2 kolejki |
dzisiejsze meczy traktujemy jako towarzyskie. Nadal nie została podjeta decyzja, jaką lige rozgrywamy. Jezeli zdecydujemy sie na " Nasza" lige, to tak jak napisał Zimka, wszystko zaczniemy od początku.
Dzisiejszy mecz przegrałem z Wisłaa Krrakow 4:1 ;/ Rewanz koledze ja_ka_ udał sie, ale jeszcze nie powiedziałem ostaniego słowa :P |
Panowie , jesli Zimka nie moze podjąć decyzji to prosze sie deklarować kto by gral w naszej forumowej lidze.
|
Cytat:
Ja obstawałbym przy naszej (choć prawie 11 zeta poszło się...). Wczoraj powinna być rozegrana 2 kolejka. Zaległe mecze z 1 można by gdzieś "upchać po drodze" lub zagrać na koniec. COKOLWIEK BYLEBY TO RUSZYŁO Z MIEJSCA! |
Blacha92, poczekaj do wieczora, Zimka jest organizatorem, Naszej ligi. Po za tym, niewiem czy zauwazyles ale jeszcze nie kazdy uczestnik " naszej" ligi wypowiedzial sie na forum, którą lige woli.
Wszystko było by ok, i nie bylo by tego całego zamiesznia, gdybyśmy grali na taki zasadach, jakie przedstawił Zimka, zobowiazał sie do prowadzenia ligi, ustalił kolejki, i tabele, tylko nie którzy m.in Ty, zaczeli sie za przeproszeniem wpieprzac, do czegos co bylo bylo dobrze zorganizowane. <bez napinki> Jezeli juz zaczniemy, grac "Naszą" lige, to od początku, tak jak bylo to napisane pare postów wyzej. |
Cytat:
Po drugie: niby dlaczego od początku (az tak zabolała wczorajsza porażka :P żart? PS: zimka decyduj najpóźniej dziś wieczorem bo myślę, że nie tylko mnie już to irytuje... |
Cytat:
Kazda porażka boli, jedna mniej druga bardziej, ale żyje już rewanżem i mam nadzieje ze w nowej lidze spotkamy sie bardzo szybko :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl