Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Goal United (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5206)

Nitrox 10.01.2009 12:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 654823)
jak panowie robicie Lige Zjednoczona to ja jestem chetny i czekam na zaproszenie:)

nazwa klubu to NBZ KRAKÓW


Podaj dokładna nazwe drużyny, nie moge Cie znalezc.

Wie ktos moze, jak uzunac nie proszonego goscia, który już dołączył do ligi ?? ??


Na chwile obecna do ligi dołączyli:

1. Nancatsu - Nitrox
2. ..::ELITE::.. - Zimka
3. Wisła NH - Wojtek 1906
4. White Star Kraków - Patka
5. WISŁAA KRRAKÓW - ja_ka_
6. Jakis Szwab, ale próbuje go usunąć zeby nie blokował miejsca.

Schabek 10.01.2009 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 655134)
Wie ktos moze, jak uzunac nie proszonego goscia, który już dołączył do ligi

Nie można niestety usunąć sam kiedyś organizowałem ligę i patrze na tą White Star Division to niepotrzebnie
zaznaczyłeś opcja publiczny. Przez to że zaznaczyłeś każdy może się wpisać szwab nie szwab

Nitrox 10.01.2009 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Schabek (Post 655147)
Nie można niestety usunąć sam kiedyś organizowałem ligę i patrze na tą White Star Division to niepotrzebnie
zaznaczyłeś opcja publiczny. Przez to że zaznaczyłeś każdy może się wpisać szwab nie szwab



Hmmm własnie juz po czasie odznaczyłem to opcje. A on moze sie sam z niej wypisac, jak napisze do niego ?? ??
To co robimy, zostawiac tak jak jest, czy nową założyc ?? ??

Schabek 10.01.2009 13:21

Samemu też nie można zrezygnować

Jedyne wyjście to usunąć tą ligę i zorganizować nową bez opcji publiczny i będą w niej mogli wziąć udział tylko Ci których zaprosisz

Nitrox 10.01.2009 13:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Schabek (Post 655152)
Samemu też nie można zrezygnować

Jedyne wyjście to usunąć tą ligę i zorganizować nową bez opcji publiczny i będą w niej mogli wziąć udział tylko Ci których zaprosisz


Ci co wysyłali lub dzwonili po Gice, zeby przyjac zaproszenie od ligi, beda musieli jeszcze raz to robic, czy starczy im tych kredytów, aby ponownie przyjac zaproszenie ?? ?

Nergal 10.01.2009 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 655162)
Ci co wysyłali lub dzwonili po Gice, zeby przyjac zaproszenie od ligi, beda musieli jeszcze raz to robic, czy starczy im tych kredytów, aby ponownie przyjac zaproszenie ?? ?

Raczej starczy, o ile się nie mylę to udział w pucharze zjednoczonym kosztuje 1 gic, udział w lidze zjednoczonej może trochę więcej brać ale znowu bez przesady, powinno spokojnie starczyć na dwa razy.

Nitrox 10.01.2009 14:25

W takim razie, z mojej winny zakładam nową lige. Zgadzacie sie ?? ?

ja_ka_ 10.01.2009 14:39

ja się nie zgadzam. Nowa liga to 10 nowych giców a ja mam tylko 5. Zimka wpadł na cały pomysł 29 grudnia. Mamy 10 stycznia i dalej jesteśmy w d...

Nergal 10.01.2009 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 655194)
ja się nie zgadzam. Nowa liga to 10 nowych giców a ja mam tylko 5. Zimka wpadł na cały pomysł 29 grudnia. Mamy 10 stycznia i dalej jesteśmy w d...

Zapisanie się do ligi zjednoczonej kosztuje 10 giców?:-/

ja_ka_ 10.01.2009 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nergal (Post 655196)
Zapisanie się do ligi zjednoczonej kosztuje 10 giców?:-/

Tak właśnie

Blacha92 10.01.2009 14:52

Zrobmy to lige na forum.;/

Nitrox 10.01.2009 14:55

To w takim razie bedziemy grac z niemcem w lidze. chyba ze sa juz jakies sprzeciwy, tych co przyjeli zaproszenia ?? ??

rocco_1906 10.01.2009 18:30

ale w GU jest chyba tak ze jak anulujecie dane rozgrywki to gice sa zwracane wlascicielom:) chyba ze sie myle to niech mnie ktos poprawi.

NITROX:
nazwa dokladna klubu tak jak pisalem to

NBZ KRAKÓW

ew. szukaj mnie poprzez znajdz menadzera i tam wpiszesz nicka takiego jak mam tu na forum czyli rocco_1906
:)

ja_ka_ 10.01.2009 21:39

Też macie problem z zalogowaniem?

Ala1955 10.01.2009 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 655394)
Też macie problem z zalogowaniem?

Też niestety :-(

ja_ka_ 10.01.2009 23:06

JAkby sie kto pytał stronka już działa poprawnie.
Sparing zjednoczony wygrany 2:0 i to z Chelsea... Chelsea Smolno ale co tam. Na jesień w realu też w Lidze Mistrzów taki sam wynik na R22

zimka 11.01.2009 00:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 655434)
JAkby sie kto pytał stronka już działa poprawnie.
Sparing zjednoczony wygrany 2:0 i to z Chelsea... Chelsea Smolno ale co tam. Na jesień w realu też w Lidze Mistrzów taki sam wynik na R22


JA wygrałem z Realem Madryt 3:2 byli oni faworytem:D jednak sprawiłem niespodziankę:D

<Crasch> 12.01.2009 21:45

Opłaca się brac pożyczke?

ja_ka_ 14.01.2009 12:00

Temat podupadł. czyżby zapał minął? Dziś powinny odbyć się spotkania 2 kolejki "naszej" ligi. 21 stycznia mimo wygrania sparingu zjednoczonego mam wolny los więc albo przeciwnik z 3 albo 1 kolejki może już wysłać zaproszenie.

rocco_1906 14.01.2009 13:43

zapisujcie sie lepiej do ligi zjednoczonej,ktora Nitrox organizuje !!!

zostalo tylko kilka miejsc a szkoda zeby jakies buraki tam sie wepchaly

zapisy do soboty do 12,potrzebne gice lub premium

Furbyy 14.01.2009 15:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 657000)
[...] albo 1 kolejki może już wysłać zaproszenie.

dziś gram z Fc Schabek
tak w ogóle to gramy jeszcze tą "naszą" ligę czy już definitywne przenosiny na lige zjednoczoną ?

zimka 14.01.2009 16:30

nie gramy tą nie zjednoczoną. Musimy sie zastanowic jak to zrobic ktos bedzie odpowiedzialny za tabele itp. Jak wiekszosc bedzie chciałą bedziemy mogli zacząc od początku

ja_ka_ 14.01.2009 16:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zimka (Post 657075)
nie gramy tą nie zjednoczoną. Musimy sie zastanowic jak to zrobic ktos bedzie odpowiedzialny za tabele itp. Jak wiekszosc bedzie chciałą bedziemy mogli zacząc od początku

To co z ta ligą zjednoczona będzie bo już się pogubiłem w tym wszystkim?

Nitrox 14.01.2009 16:33

Pogubilem sie. Jaka wkoncu gramy lige Nasza czy zjednoczoną ?? ?? Obojene mi to tylko wkoncu zacznimy grac !! !!

Blacha92 14.01.2009 16:36

Grajmy nasza, wiecej osob bedzie gralo;/

zimka 14.01.2009 16:36

Zróbmy głosowanie i tyle dyplomacja niech zadecyduje!

Nitrox 14.01.2009 16:38

Szczerze to jest mi to objetne. Jak wiekszosc zadecyduje to niech tak bedzie. Tylko decyzje pasuje podjac jeszcze dzisiaj.

Furbyy 14.01.2009 16:44

"naszą". (10 znaków)

edit: Pan niżej dobrze gada.

rocco_1906 14.01.2009 16:45

tą Waszą lige towarzyska bedzie chyba ciezko rozegrac bo teraz w GU rozpoczyna sie puchar Polski.. a czesc osob zaplacila jakas tam kase za te GICe wiec pasowaloby rozegrac te lige zjednoczona a towarzyska przelozyc az wszyscy do niej zapisani odpadna z pucharu Polski

ja_ka_ 14.01.2009 16:52

Ja już sam nie wiem. Za gice już zapłaciłem więc szkoda tamtej ale co z tym szwabem? Jedno jest pewne zimka podejmij w końcu jakąś decyzję i jej się trzymajmy.

EDIT: Nie wiem czy to widzisz Nitrox ale już w 2 minucie prowadzę!

Nitrox 14.01.2009 17:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 657095)
EDIT: Nie wiem czy to widzisz Nitrox ale już w 2 minucie prowadzę!


Niestety to widze, brak słów, ale jeszcze duzo czasu przed moja druzyna. My juz kiedys gralismy chyba ??

ja_ka_ 14.01.2009 17:19

tak wygrałeś 2:1. Ekipa robi postępy, w końcu nazwa zobowiązuje :P

Blacha92 14.01.2009 17:24

ja proponuje nasza

Blacha92 14.01.2009 18:52

mazovia minsk maz 3-1 scaliano
wynik 2 kolejki

Nitrox 14.01.2009 19:08

dzisiejsze meczy traktujemy jako towarzyskie. Nadal nie została podjeta decyzja, jaką lige rozgrywamy. Jezeli zdecydujemy sie na " Nasza" lige, to tak jak napisał Zimka, wszystko zaczniemy od początku.

Dzisiejszy mecz przegrałem z Wisłaa Krrakow 4:1 ;/
Rewanz koledze ja_ka_ udał sie, ale jeszcze nie powiedziałem ostaniego słowa :P

Blacha92 15.01.2009 13:57

Panowie , jesli Zimka nie moze podjąć decyzji to prosze sie deklarować kto by gral w naszej forumowej lidze.

ja_ka_ 15.01.2009 14:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 657456)
Panowie , jesli Zimka nie moze podjąć decyzji to prosze sie deklarować kto by gral w naszej forumowej lidze.

Apelowałem już kilkakrotnie żeby na jakąś opcję się zdecydować. Na razie stoimy w miejscu. Obojętnie jaka decyzja by nie była podjęta komuś się nie spodoba i będzie obstawał przy tej drugiej ale w końcu coś ruszy.

Ja obstawałbym przy naszej (choć prawie 11 zeta poszło się...). Wczoraj powinna być rozegrana 2 kolejka. Zaległe mecze z 1 można by gdzieś "upchać po drodze" lub zagrać na koniec.
COKOLWIEK BYLEBY TO RUSZYŁO Z MIEJSCA!

Nitrox 15.01.2009 14:16

Blacha92, poczekaj do wieczora, Zimka jest organizatorem, Naszej ligi. Po za tym, niewiem czy zauwazyles ale jeszcze nie kazdy uczestnik " naszej" ligi wypowiedzial sie na forum, którą lige woli.

Wszystko było by ok, i nie bylo by tego całego zamiesznia, gdybyśmy grali na taki zasadach, jakie przedstawił Zimka, zobowiazał sie do prowadzenia ligi, ustalił kolejki, i tabele, tylko nie którzy m.in Ty, zaczeli sie za przeproszeniem wpieprzac, do czegos co bylo bylo dobrze zorganizowane. <bez napinki>


Jezeli juz zaczniemy, grac "Naszą" lige, to od początku, tak jak bylo to napisane pare postów wyzej.

ja_ka_ 15.01.2009 14:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 657462)
Blacha92, poczekaj do wieczora, Zimka jest organizatorem, Naszej ligi. Po za tym, niewiem czy zauwazyles ale jeszcze nie kazdy uczestnik " naszej" ligi wypowiedzial sie na forum, którą lige woli.

Wszystko było by ok, i nie bylo by tego całego zamiesznia, gdybyśmy grali na taki zasadach, jakie przedstawił Zimka, zobowiazał sie do prowadzenia ligi, ustalił kolejki, i tabele, tylko nie którzy m.in Ty, zaczeli sie za przeproszeniem wpieprzac, do czegos co bylo bylo dobrze zorganizowane. <bez napinki>


Jezeli juz zaczniemy, grac "Naszą" lige, to od początku, tak jak bylo to napisane pare postów wyzej.

Po pierwsze: myślę, że nie każdy się wypowiedział bo widząc "zamęt" niektórzy już sobie odpuścili (oby nie).

Po drugie: niby dlaczego od początku (az tak zabolała wczorajsza porażka :P żart?

PS: zimka decyduj najpóźniej dziś wieczorem bo myślę, że nie tylko mnie już to irytuje...

Nitrox 15.01.2009 14:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 657464)
Po drugie: niby dlaczego od początku (az tak zabolała wczorajsza porażka :P żart?


Kazda porażka boli, jedna mniej druga bardziej, ale żyje już rewanżem i mam nadzieje ze w nowej lidze spotkamy sie bardzo szybko :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl